ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 12:58

ostrakon wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
Ne možeš ti imati situaciju u RH gdje je zaposlenost u privatnom sektoru 25% stanovništva i manje, a 75% stanovništva troši njihov novac.
U zapadnim zemljama je omjer oko 50-50% pa čak i više, 60% -40%-.

U Hrvatskoj potrošnja javnog sektora iznosi 46%, slično kao u Njemačkoj gdje je 44%.

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Podaci%20za%202013.

ta fringe libertarijanska ekipa, od koje crpiš retoriku o rezanju, svoje ekonomske prognoze temelji na lažima i obmani, jer im je ideologija bitnija od činjenica
a ideologija kaže da je država zla, i to je sve, pa se onda izmišljaju podaci kako je država zla

a kad ne bi bilo države onda bi bio raj na zemlji i blagostanje

ma sve je 5 , možemo nstaviti ovim scenariom i onda smo iduća grčka..

Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 12:58

po libertarijancima idealno mjesto za život je Somalija
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 13:03

ma ja neman ništa protiv državne potrošnje.. neka mene uhljebi kao onoga HSLSovca na plaću od 14 000 netto, neka se država zadužuje 30 000kuna brutto(a meni dođe 14 000netto) da bi ja dobija takvu plaću, a onda ću ja sa takvom plaćom pokretat RH ekonomiju tako što ću otić nakon mjesec dana ležanja, u njemački šoping centar, uzeti njemačku uvoznu robu, a lovu položiti u njemačku banku, i uzeti kredit za njemačko auto. (dakle povećanje RH potrošnje pumpa njemačku privredu ne našu)

ja iskreno neman ništa protiv takvog ekonomskog modela rasta, pod uvjetom da sam ja taj koji priman državne pare a neradim ništa, dapače odmah potpisujem.

a pošto sam ja sa druge strane žice, onda sam protiv. jednostavno je.

Čim se ja uhljebim za barem 10 000 netto, i pod uvjetom da nemoran skoro ništa radit za te pare, onda YES, može, dapače
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 13:04

r_nevjesta wrote:
Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Ybk-zaposl
Njemačka izgleda ima više zaposlenih s manjim plaćama, kod nas je obratno :/

Eto, Njemačka ima više UHLJEBA. 20% više uhljeba nego Hrvatska.
Ajoj, propade Njemačka, tamo je komunizam.

lol!

Ili pak ova Austrijska i Čikago škola ekonomije nema veze s ekonomijopm, nego sa širenjem pseudoznanstvene ideologije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by gargamel0101 1/11/2015, 13:09

ostrakon wrote:
ostrakon wrote:
ta fringe libertarijanska ekipa, od koje crpiš retoriku o rezanju, svoje ekonomske prognoze temelji na lažima i obmani, jer im je ideologija bitnija od činjenica
a ideologija kaže da je država zla, i to je sve, pa se onda izmišljaju podaci kako je država zla

a kad ne bi bilo države onda bi bio raj na zemlji i blagostanje

evo išao provjerit čeg ima novog, tipičan tekst o tome kako je država kriva za sve, i to 6 nastavak
naravno privatni dug koji iznosi 140% BDPa nitko ne spominje, jer privatnik za razliku od države je racionalan i ekonomičan

https://tkojejohngalt.wordpress.com/2015/10/29/drzava-je-kriva-za-sve-6/

samo što u realnom svijetu van te libertarijanske ideologije stvari baš i nisu tako crno bijele, kako ih oni farbaju

to što ovi pišu nema nikakve veze s ekonomijom, nego samo s njihovom ideologijom u koju slijepo vjeruju

država je zla, sve ostalo je hereza
Što se ne ukljičiš tamo u raspravu? Ovako šibati na forum gdje će te možda razumjeti jedna ili dvije osbe ti baš nema smisla. Prvo tamo preobratiš ekipu, pa onda po forumima
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 13:10

imaš 1-2 facebook grupe, tamo je ekipa koja se kuži, ima čak dosta što pišu blogove, čak i poneki ekonomist koji radi na zapadu se javi itd.. sa njima raspravljaj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 13:10

gargamel0101 wrote:
Što se ne ukljičiš tamo u raspravu?
tamo mi kažu da šta sam došao, i da odem trolat negdje drugdje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by gargamel0101 1/11/2015, 13:14

ostrakon wrote:
gargamel0101 wrote:
Što se ne ukljičiš tamo u raspravu?
tamo mi kažu da šta sam došao, i da odem trolat negdje drugdje
Pa jebo ga patak ali ti lako odustaješ. Bombardiraj sa grafovima i linkovima ko i ovdje.
Shock and awe.


Last edited by gargamel0101 on 1/11/2015, 13:17; edited 2 times in total
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 13:15

gargamel0101 wrote:Basketball
ostrakon wrote:
gargamel0101 wrote:
Što se ne ukljičiš tamo u raspravu?
tamo mi kažu da šta sam došao, i da odem trolat negdje drugdje
Pa jebo ga patak ali ti lako odustaješ. Bombardiraj sa grafovima i linkovima ko i ovdje.
ni kod pičke nema odustajanja, ne jebe lijep nego uporan, ako kaže danas NE, to je "možda Da" za sutra..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by neva 1/11/2015, 13:28

Čitam što ste napisali (yoda i ostrakon) i mislim da ste obojica dijelom u pravu: zaposleni u državnom i javnom sektoru svojom osobnom potrošnjom--koja se uglavnom odnosi na robu široke potrošnje, uredno plaćanje računa i ponešto luksuza iz uvoza--zasigurno može sačuvati neka radna mjesta, ali teško da ih može otvarati.

Logično je i ono što piše ostrakon, u vremenu krize kad građani štede i smanjuje se potrošnja, prvi strada privatni sektor i država bi tu trebala 'uletjeti', smanjiti što više parafiskalnih nameta poduzetnicima s jedne strane, a strateški pokretati projekte i investicije s druge strane, čak i ako bi za to trebala nekome tko je na DP-u nešto smanjiti, da bi to na drugom mjestu razumno i razvojno investirala.
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by gargamel0101 1/11/2015, 13:35

r_nevjesta wrote:Čitam što ste napisali (yoda i ostrakon) i mislim da ste obojica dijelom u pravu: zaposleni u državnom i javnom sektoru svojom osobnom potrošnjom--koja se uglavnom odnosi na robu široke potrošnje, uredno plaćanje računa i ponešto luksuza iz uvoza--zasigurno može sačuvati neka radna mjesta, ali teško da ih može otvarati.

Logično je i ono što piše ostrakon, u vremenu krize kad građani štede i smanjuje se potrošnja, prvi strada privatni sektor i država bi tu trebala 'uletjeti', smanjiti što više parafiskalnih nameta poduzetnicima s jedne strane, a strateški pokretati projekte i investicije s druge strane, čak i ako bi za to trebala nekome tko je na DP-u nešto smanjiti, da bi to na drugom mjestu razumno i razvojno investirala.
Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 20140520_econ_0
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 13:35

r_nevjesta wrote:Čitam što ste napisali (yoda i ostrakon) i mislim da ste obojica dijelom u pravu: zaposleni u državnom i javnom sektoru svojom osobnom potrošnjom--koja se uglavnom odnosi na robu široke potrošnje, uredno plaćanje računa i ponešto luksuza iz uvoza--zasigurno može sačuvati neka radna mjesta, ali teško da ih može otvarati.

Logično je i ono što piše ostrakon, u vremenu krize kad građani štede i smanjuje se potrošnja, prvi strada privatni sektor i država bi tu trebala 'uletjeti', smanjiti što više parafiskalnih nameta poduzetnicima s jedne strane, a strateški pokretati projekte i investicije s druge strane, čak i ako bi za to trebala nekome tko je na DP-u nešto smanjiti, da bi to na drugom mjestu razumno i razvojno investirala.
to je otprilike to, mislim da bi se tu mogli naći i ja i ostrakon i gargamel i ostali :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by debotoijusto 1/11/2015, 13:37

OVAJ tekst ne treba shvatiti kao neko seciranje ili demontažu, nego kao prijateljski savjet. Razlog zašto su ljudi iz Mosta zaslužili takav tretman jest taj da su stubokom različiti od generičkih duopolskih klonova kojima smo dnevno bombardirani. Naime, iza sebe imaju nešto, nešto konkretno. I privatno i profesionalno.
Prgomet je realizirani liječnik, voditelj klinike, prisiljen ući u političku arenu s kumekima koji, da se njih 1000 skupi i svi zajedno prose do kraja života, ne bi skupili koliko bi on u mjesec dana primao u Švicarskoj, da je prihvatio ponudu i u istu otišao. Petrov je također liječnik, otac, konzervativac, čovjek blage naravi. Kovačić je osoba koja se nije libila ići protiv struje u matičnom gradu, kada je to praktički bilo ravno blasfemiji. Petrina, iako osebujnog nastupa, također ima rezultate. Nemale. Čak i nesretni Lovrinović, neovisno o, prema mom sudu, ekonomski dubioznim stavovima, ima gard sveučilišnog profesora, jednu pristojnost. Najljepše od svega je da su svi drugačiji. Imaju nešto. Nasuprot onima koji nemaju ništa. Ni kučeta ni mačeta.
U svijetlu ovoga je prigovor da "biti dobar na lokalnoj ne znači biti dobar na nacionalnoj" deplasiran. Znači, znači. Kada kao konkurenciju imaš one koji su na i na lokalnoj i na nacionalnoj razini od zla oca i gore matere, onda da i "nisi nešto" na nacionalnoj – ti si premija, a da to ni ne znaš.
Petrova i ekipu je ponijelo
No, Petrova i ekipu je ponijelo. Bojim se da su se malo operativno pogubili u onomu što su ocijenili kao tradeoff koji trebaju raditi da bi narasli i priprijetili "velikim dečkima".
Naime, počeli su stidljivo, iskreno i bez nekih aspiracija. Kako jačaju, primajući pozitivni feedback naroda, nastoje usisati što više glasača u sebe, razvodnjavajući svoje inicijalne stavove i dajući sve neodređenije odgovore. To možda čak i upali, ta hrvatski medijanski birač je razočaran dvjema mastodontskim stranaka, no u isto vrijeme voli "naše", voli proračun, voli apanažu.
Nemoguće se svidjeti svima
No, nemoguće se svidjeti svima. I važnije – nema razloga probati se svidjeti onima koji su našu malu Hrvatsku doveli do ruba.
Kada je Petrov u Nedjeljom u 2 prije dva tjedna izbjegavao jasno reći da mijenjanje klime u gangrenom zahvaćenoj upravi i državnim poduzećima nužno znači i pedaliranje cijele jedne divizije ljudi – nije dobio ništa, ti ljudi i njihovi članovi obitelji ni u jednom Svemiru neće glasati za njega.
Kada je izbjegavao reći da crne uniforme nisu prihvatljive igdje u civilizaciji, nije sačuvao glas ijednog patriota, patrioti nisu "na sisi", ustaše jesu. Ukoliko je mislio da će time načeti svoje hrvatstvo, mogao se komotno poslužiti malim PR trikom, reći da su crne uniforme nosili srpski Škorpioni, koji su ubijali u Srebrenici, kao i camicie nere (legija San Marco) koji su terorizirali istarske i dalmatinske Hrvate.
Ovako je u tom pitanju ostavio kalkulantski dojam, kojega je kasnije na jeziviji način ispoljio i Bojan Glavašević, koji "ne mrzi" i "gnuša se nacionalizma", no nema ništa protiv da nastavi odiseju proračunom preko dimnjačarskih uniformi.
Također, retorika o tomu "kako ne želi fotelje" je jeftina da jeftinija ne može biti, narod se time terorizira od 2000. naovamo, povraća mu se od te rečenice. Upravo bi zasjao da je rekao "Da, želim fotelju, sada i odmah, želim kormilo i snosim punu odgovornost, dosta mi je polovnjaka."
*Stavovi izneseni u kolumnama i komentarima su osobni stavovi autora i ne odražavaju nužno stav redakcije Index.hr portala
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 13:37

mutava baštarda wrote:Pa ispada pola foruma za most, a kad dođu izbori proradi srce junačko.
Anketa na forumu kaže da DK ima najviše šansi, preko 30% a svi ostali 60 od toga sdp 17%
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 14:22

gargamel0101 wrote:Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 20140520_econ_0

koliko vidim sa slike treba im veća poluga, pa će preletjeti bez problema

ili prevedeno na ekonomske termine treba nam već deficit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by danni1 1/11/2015, 14:28

marcellus wrote:mislim: ovo je nezbiljno. Jedini cilj izlaska na izbore je osvajanje vlasti ili sudjelovanje u njoj. Zašto onda Petrov ide na izbore ako ne želi sudjelovati u vlasti?
Ma jok,cilj je uvaliti se u sabori tamo vegetirati za jebačku plaču. ove navlasti svi jebu,pljuju i razvlaće po medijima.
Cilj je odspavati 4g da nitko za tebe ne zna i uživati blagodati koje pripadaju saborskim zastupnicima,ako jemoguće i ubosti povlaštenu mirovinu...jebo vlast.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 14:40

ostrakon wrote:
gargamel0101 wrote:Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 20140520_econ_0

koliko vidim sa slike treba im veća poluga, pa će preletjeti bez problema

ili prevedeno na ekonomske termine treba nam već deficit
ili će iskopat dublju rupu pa se još više polomit
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 15:00

neoliberalni_placenik wrote:
ostrakon wrote:
gargamel0101 wrote:Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 20140520_econ_0

koliko vidim sa slike treba im veća poluga, pa će preletjeti bez problema

ili prevedeno na ekonomske termine treba nam već deficit
ili će iskopat dublju rupu pa se još više polomit
tu nije problem dubina rupe, nego širina, može biti bez dna, sasvim nebitno
ja ću dobrovoljno pristat da me se katapultira, samo mi dajte dovoljno veliku polugu
kao i skakanje iz aviona padobranom, treba mi padobran koji može nositi moju težinu a ne neki mali dječiji

ako se zna što se radi, onda ništa nije problem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 15:03

ostrakon wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
ostrakon wrote:
gargamel0101 wrote:Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 20140520_econ_0

koliko vidim sa slike treba im veća poluga, pa će preletjeti bez problema

ili prevedeno na ekonomske termine treba nam već deficit
ili će iskopat dublju rupu pa se još više polomit
ja ću dobrovoljno pristat da me se katapultira, samo mi dajte dovoljno veliku polugu
kao i skakanje iz aviona padobranom, treba mi padobran koji može nositi moju težinu a ne neki mali dječiji

ako se zna što se radi, onda ništa nije problem

i opet je situacija bitna tko je na slici onaj koji bi trebao preskočiti, a tko je onaj tko te katapultira..

onaj tko treba preskočiti, pa možda usput slomi noge, leđa, možda uspije prebacit, možda pogine, je privatni sektor, realni sektor.

onaj koji katapultira je državni sektor ili uhljebi. oni su sigurani. onaj tko te katapultira naravno da riskira gotovo ništa u toj situaciji.. puno manje nego onaj što treba preletit.. država njima povećava potrošnju, u nadi da će ovi svojom potrošnjom uspjeti katapultirati privatni sektor u rast. problem kod RH ekonomije jest, što sam rekao, fenomen "male ekonomije": Naš uhljebe lovu koju dobije za lupanje 3 pečata dnevno, eće potrošiti u njemačkim trgovinama, kupovati njemačku uvoznu robu, stavit lovu u njemačku banku i dignuti kredit za njemačko auto..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Guest 1/11/2015, 15:25

moja potrošnja je tvoja plaća, moja plaća je tvoja potrošnja

isto vrijedi i za privatni i javni sektor + izvoz (potrošnja onih kojima izvozimo)

u globalnoj recesiji ne mogu svi sudionici svoje probleme rješiti izvozom, bar 50% ih mora uvoziti da bi ostalih 50% moglo izvoziti, a i udio izvoza u ukupnoj bilanci i kod najvećih izvoznika iznosi mršavih 2-3%
ostaje ti stoga balans potrošnje privatnog i javnog sektora koji se nadopunjuju

a Hrvatska će bankrotirati isko kao što je i Grčka bankrotirala ovo ljeto

EU je svoje probleme odlučila rješiti tako što će Njemačka postati skupa kao Švicarska, pa će se na taj način porasti konkurentnost periferije koja će biti jeftinija 20-30%.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika - Page 5 Empty Re: Božo Petrov: Obećanje da MOST neće prići ni HDZ-u ni SDP-u ovjerit ću kod javnog bilježnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum