ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 18:22



by Eroo Today at 01:33
Zato je valjda Krleza i napisao ...Sacuvaj me boze hrvatske kulture...nekada mi je to bilo krivo i smijesno...ali sada vidim da je covjek bio u pravu...
...i srpskoga junaštva, valjda i to. :D
===========================================================
Pa eto koliko ste inteligentni..vec sam to par puta namjerno izostavio da vidim vasu bolesnu ovisnost o srbima..Jebo te onaj Informer vjerojatno ne citaju ni srbi..ali zato valjda dobro zivi od klikova pojedinih "hrvata".
Meni se obracas kao da sam ja to napisao...samo sam citirao profesora sa Sorbone i najveceg pisca ikada rodjenog u Cro. koji nije "Hrvat" ..a mozda i jeste...tko ce to znati tko mu je otac::))))
E da ERO ..nema treceg pa taman popusio kurcinu Dodiku..Ali kad bi se mene pitalo ...Epikur zasluzuje cijelu BiH..ja bi njega za prtedsjednika tamo::))))

Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 18:31

Ako niste znali..Kolinda KITA je otisla u BiH po glasove ..a glupi sancerosi kao sto je Ero i ona idiot pederski koji bi se svadjao z menom za nju ce glasati..Postigla je cilj...barem na ovom retardiranom forumu....prica se o njoj ne o hrvatima...Dobro je netko savjetuje iz ambasade necu reci koje ...znate i sami::)))Jebo te kako je laganini manipulirati sa idiotima..onda poslije kmece ...zajebali su nas...zajebali su nas..ko 1991 .dok srbi ne dodju da vas opet izvade iz govana u koje sami upadate evo vec treci puta...valjda ste mislili da bog pomaze triputa...pa niste srbi pizda vam materina nego 'hrvati"..Ajmo na sunce DNK pa da vidimo tko ste..nemojte mi filozofirati o kulturi kad smo davno zakljucili da je e posjedujete a da vam nije bilo tih "HRVATA" jos bi zivjeli na drvetu pizda vam materina ::))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by epikur37 24/3/2019, 18:40

fRKA NE HEBI....zNA SE!
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Regoč 24/3/2019, 21:20

Frka zavidan na baroku i renesansi pa pizdi. A ni nogomet im baš nije svjetski poznat. Jedino ih priznaju kano terorističke uzore.

_________________
Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 21:39

by epikur37 Today at 13:40

fRKA NE HEBI....zNA SE!

Ma zna se kurac...da se zna ne bi hrvatska agonija toliko dugo trajala..
Znas ti ..
to se vidi
A sto cemo sa ovcama .Davno sam napisao na onome bivsem Iskonovom forumu..Da je Njemacka i ostali sa zapada prijatelji Hrvatske napravili bi jedno 200 tvornica da hrvati ne odlaze u njihove zemlje prati usrane guzice njihovim gradjanima i zaradjivati im za mirovinu.Koliko sam vidio u Cro.mozes vidjeti samo schwapske trovacke lance ..a poznato je da se kroz trgovinu izvlaci lova iz zemlje u kojoj poslujes..
Hrvatsku su jebali kao uvjet da udje u EU da proda PTT i to kome pazi ovo...schwapskom telekomu koji je u drzavnom vlaqsnistvu Njemacke..Pa da ti ne dodje sve sto je schwapsko potrovati...pobiti i istjerati bandu iz hrvatske..Onda mi dodju ovi lokalni zadojeni nekim glupim schwapskim ideologijama i ne kuze da ih ovi muzu ko tele kravu,,,Pa jebo te...dokle ce toliko idiota nicati u Cro...Onda mene maltretiraju koji im otvara oci da sam tamo neki Srbin ili Cigan..Ej ..ajde ti zajebi nekog cigana ...os moj kurac...Srbina mozes ali ce ti se poslije najebati mamice ...fino snajper pa u glavusu..Ovo jebu hrvate gdje god stignu...a oni ...pa nek je samo "nase" pa taman da je i govno ne smrdi kao srpsko..Jebo te ..mjesto da ljude cijene po djelima onih cijene po rijecima ...eto HDZ ih laze od 91..i sto...nista ...vole hrvati da ih valjas i lazes..Kako bi oni zivjeli kada bi konacno shvatili sto im je buducnost a sto ralni svijet..Romantican narod....lazi me ali samo nezno prosim lepo:::))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 21:46

by Regoč Today at 16:20
Frka zavidan na baroku i renesansi pa pizdi. A ni nogomet im baš nije svjetski poznat. Jedino ih priznaju kano terorističke uzore.


Ajde bolan njesto reci jesrote ja...iz koje si ti pripizdine niko da mi je znati??:::)))
Vise moj kurac zna o Baroku i renesansi nego ta tvoja naduvana kockasta glavuca:::))
Odjebi tamo u svoju vukojebinu pa njima pricaj njetko i njesto::)))))O sunce ti jebem kakvih budala ima...:::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 22:01

frka wrote:Ako niste znali..Kolinda KITA je otisla u BiH po glasove ..a glupi sancerosi kao sto je Ero i ona idiot pederski koji bi se svadjao z menom za nju ce glasati..Postigla je cilj...barem na ovom retardiranom forumu....prica se o njoj ne o hrvatima...Dobro je netko savjetuje iz ambasade necu reci koje ...znate i sami::)))Jebo te kako je laganini manipulirati sa idiotima..onda poslije kmece ...zajebali su nas...zajebali su nas..ko 1991 .dok srbi ne dodju da vas opet izvade iz govana u koje sami upadate evo vec treci puta...valjda ste mislili da bog pomaze triputa...pa niste srbi pizda vam materina nego 'hrvati"..Ajmo na sunce DNK pa da vidimo tko ste..nemojte mi filozofirati o kulturi kad smo davno zakljucili da je e posjedujete a da vam nije bilo tih "HRVATA" jos bi zivjeli na drvetu pizda vam materina ::))))))))

To sam odmah rekao..jbtg,pa svi politicari su to radili,iste spike spikali,a na kraju se na svoje vratili..a ovi je kuju u zvijezde..a dobro..svatko ima pravo na radost.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 22:36

Nije to od jucer stari moj...taj mentalitet u BiH zivi od mrznje ..Imas negdje na internetu pismo koje Andric pise u Spaniju svome skolskom drugu koji je otisao rat da pomaze borbu protiv fasizma.jer je bio lijecnik opisujuci tu mrznju prema Zidovima.Pogledaj seriju "MIRIS KISE NAD BALKANOM" Rezirao Ljubisa Samardzic..Jebo te suze su mi isle na oci jer je opisao patnju ali i velicinu malih ljudi u Sarajevu ..posebno zidova.Ima tamo opis zavrsetka rata kada odlaze u USA .Mali ljudi koji su veci od bogova kada pomazu a sebe stavljaju zajedno sa svojom obiteljima u opasnost.Meni je to velicanstveno u ljudskom rodu..Kada je stani pani...biti na strani dobra a protiv zla i nepravde..ubijanja samo da bi se docepali tudje imovine...E tu ja popizdim...mogo bi ubiti taman da mi je rodjeno dijete ako je otelo od drugoga .Sjecam se klinac mi je sa 5 god. donio doma neki autic iz vrtica..Dobio je takvu jezikovu juhicu a sutradan je morao ici ispred mene u vrtic i izviniti se svima sto je prisvojio tudji autic..Teta je govorila...joj nemojte biti takvi nije on to uzeo namjerno...reko pjevaj ti pjesme nekom drugom ..ja znam sto radim...Poslije kada su odrasli preponosan na njih..A ovi tamo po Balkanu biraju lopove za predsjednike i predstavnike u saboru ili skupstini...E medju takvima se ne isplati zivjeti..nego put pod noge...Moj savjet svim pametnim mladim ljudima..Srecu mras traziti sama po sebi ne dolazi posebno ne na mjestima gdje nesreca stanuje vec stotinama godina.Zivio sam u onoj jebenoj Njemackoj ...to ti je jos fasisticka zemlja samo sto su obukli bijele rukavice kroz birokraciju a hrvatska ih kopirala i u tome..zato neces nikada cuti da ce schwabo bilo sto reci negativno protiv ustasa ali spomeni mu partizane odma ces vidjeti kako se okrece oko sebe..Jos jedan savjet...ja sam s jima manipulirao govoreci im kako su moji bili ustase ali tek kada ih nacugas i pokrenes tu temu onda ces vidjeti sto je pravi schwabo...Jos jedan hint...vole sve sto je dzabe ...u stanju su i govno pojesti ako im kazes da je dzabe...odvratan narod..znam da ne smijem generalizrati i da medju njima ima pravih ljudi..ali vecina su ti i dalje prikriveni naciji.Oni Osisi koji ove zovu Vesisi su udi kamo normalniji ljudi jer su odrasli pod Rusima...uglavnom...ne govori nigdje dje ne moras da si zidov:::::))
Potrazi knjigu Od Leje Fiser ..Ovo nije moja domovina..Radi se o zidovki koja je bila u logoru kao dijete...postala je uciteljica ...ubili su joj cielu obitelj ..Kada je saznala tko je pocela je istrazivati vise o sebi ali i schwabe promatrati drugacijim ocima..Nitko ih nije tako dobro opisao kao ona...Mislim da sada zivi u Jerusalemu..Samo mrtvom schwabi mozes vjerovati...premazani su vise nego ovi nasi balkanjerosi i to malo sofisticiranije..Zato pamet u glavu....drz se rujke...a schwabice ni usranim stapom ne diraj:::::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 22:43

frka wrote:Nije to od jucer stari moj...taj mentalitet u BiH zivi od mrznje ..Imas negdje na internetu  pismo koje Andric pise u Spaniju svome skolskom drugu  koji je otisao  rat da pomaze borbu protiv fasizma.jer je bio lijecnik opisujuci tu mrznju prema Zidovima.Pogledaj seriju  "MIRIS KISE NAD BALKANOM" Rezirao Ljubisa Samardzic..Jebo te suze su mi isle na oci jer je opisao patnju ali i velicinu malih ljudi u Sarajevu ..posebno zidova.Ima tamo opis zavrsetka rata kada odlaze u USA .Mali ljudi koji su veci od bogova kada pomazu a sebe stavljaju zajedno sa svojom obiteljima u opasnost.Meni je to velicanstveno u ljudskom rodu..Kada je stani pani...biti na strani dobra a protiv zla i nepravde..ubijanja samo da bi se docepali tudje imovine...E tu ja popizdim...mogo bi ubiti taman da mi je rodjeno dijete ako je otelo od drugoga .Sjecam se klinac mi je sa 5 god. donio doma neki autic iz vrtica..Dobio je takvu jezikovu juhicu a sutradan je morao ici ispred mene u vrtic i izviniti se svima sto je prisvojio tudji autic..Teta je govorila...joj nemojte biti takvi nije on to uzeo namjerno...reko pjevaj ti pjesme nekom drugom ..ja znam sto radim...Poslije  kada su odrasli preponosan na njih..A ovi tamo po Balkanu biraju lopove za predsjednike i predstavnike u saboru ili skupstini...E medju takvima se ne isplati zivjeti..nego put pod noge...Moj savjet svim pametnim mladim ljudima..Srecu mras traziti sama po sebi ne dolazi posebno ne na mjestima gdje nesreca stanuje vec stotinama godina.Zivio sam u onoj jebenoj Njemackoj ...to ti je jos  fasisticka zemlja samo sto su obukli bijele rukavice kroz birokraciju a hrvatska ih kopirala i u tome..zato neces nikada cuti da ce schwabo bilo sto reci negativno protiv ustasa ali spomeni mu partizane odma ces vidjeti kako se okrece oko sebe..Jos jedan savjet...ja sam s jima manipulirao govoreci im kako su moji bili ustase  ali tek kada ih nacugas i pokrenes tu temu onda ces vidjeti sto je pravi schwabo...Jos jedan hint...vole sve sto je dzabe ...u stanju su i govno pojesti ako im kazes da je dzabe...odvratan narod..znam da ne smijem generalizrati i da medju njima ima pravih ljudi..ali vecina su ti i dalje prikriveni naciji.Oni Osisi koji ove zovu Vesisi su udi kamo normalniji ljudi jer su odrasli pod Rusima...uglavnom...ne govori nigdje dje ne moras da si zidov:::::))
Potrazi knjigu Od Leje Fiser ..Ovo nije moja domovina..Radi se o zidovki koja je bila u logoru kao dijete...postala je uciteljica ...ubili su joj cielu obitelj ..Kada je saznala tko je pocela je istrazivati vise o sebi ali i schwabe promatrati drugacijim ocima..Nitko ih nije tako dobro opisao kao ona...Mislim da sada zivi u Jerusalemu..Samo mrtvom schwabi mozes vjerovati...premazani su vise nego ovi nasi balkanjerosi i to malo sofisticiranije..Zato pamet u glavu....drz se rujke...a schwabice ni usranim stapom ne diraj:::::))

sve do rijeci istina. :tu :tu :tu ..samo,reci i odmah si mrzitelj ovoga i onoga,drzavni neprijatelj,Srbin, i slicno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 22:47

Odo bacit oko...aj bok i pazi na se i podase...ali samo kvalitetu...ostalo zaobilazi:::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Guest 24/3/2019, 22:53

frka wrote:Odo bacit oko...aj bok i pazi na se i podase...ali samo kvalitetu...ostalo zaobilazi:::))
Kvaliteta se podrazumijeva..ajd spavaj dobro..Bok.. :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH - Page 9 Empty Re: Kolinda : Hrvati su najstariji konstutivni narod u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum