ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

“Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by n_razbojnik 18/3/2019, 17:47

omni wrote:
סמאל wrote:
omni wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:Ti bi baba kao predstavnik socijalisticke ostarine trebala da osudis Islam koji je uvelio skrenuo s Titovog puta. Cak su i feredze koje su im lijepo skinute pocele nabijati na glavu. Ili se ti samo predstavljas kao socijalist/komunist???   “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 1f602s

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamo-leftism
Ah pa sad mi je jasnije otkud zar kod podrzavanja svega sa zelenim predznakom. Od sada sam jos veci fasist.
Kina je nominalno,,ljevičarska'' komunistička,ali po meni ima puno bolji odnos prema islamu,ali i drugim religijam,nego fašisti.
Nije isto liberalni leftizam i komunizam kao diktatura. U komunizmu ili ajmo rec socijalizmu se religijama ne dozvoljava da budu konkurencija sistemu dok liberalni ljevicari lizu dupeta arapima a sebe bicuju po ledjima, ok ne sebe nego bi svoje subarodnjake. U komunistickoj drzavi takvima lete glave jer dobijaju stambilj narodnog izdajice i idu po kratkom postupku. Kada kazem da sam fasist naglasavam da sam izricito protiv takvih i njihove politike, da kazem da sam komunist onda bi me pogresno gledali kao svoga ne shvatajuci da bi ih kao komunist poslao u gulag cijelu ekipu.
 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 8bc

n_razbojnik

Posts : 11441
2014-04-15


Back to top Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by marcellus 18/3/2019, 18:13

סמאל wrote:
omni wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:Ti bi baba kao predstavnik socijalisticke ostarine trebala da osudis Islam koji je uvelio skrenuo s Titovog puta. Cak su i feredze koje su im lijepo skinute pocele nabijati na glavu. Ili se ti samo predstavljas kao socijalist/komunist???   “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 1f602s

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamo-leftism
Ah pa sad mi je jasnije otkud zar kod podrzavanja svega sa zelenim predznakom. Od sada sam jos veci fasist.
Kina je nominalno,,ljevičarska'' komunistička,ali po meni ima puno bolji odnos prema islamu,ali i drugim religijam,nego fašisti.

ovaj... kinezi totalno zabranjuju islam, kuran i to... pisao sam ponešto o tome. Ni katolike ne šmekaju previše.

_________________
 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by Guest 18/3/2019, 18:15

סמאל wrote:
omni wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:Ti bi baba kao predstavnik socijalisticke ostarine trebala da osudis Islam koji je uvelio skrenuo s Titovog puta. Cak su i feredze koje su im lijepo skinute pocele nabijati na glavu. Ili se ti samo predstavljas kao socijalist/komunist???   “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 1f602s

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamo-leftism
Ah pa sad mi je jasnije otkud zar kod podrzavanja svega sa zelenim predznakom. Od sada sam jos veci fasist.
Kina je nominalno,,ljevičarska'' komunistička,ali po meni ima puno bolji odnos prema islamu,ali i drugim religijam,nego fašisti.
nisi objektivan..Kinezi ne mogu smisliti Islam.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by Guest 18/3/2019, 18:16

Japanci idealnu poziciju imaju..otok..nema tamo da bude ilegalaca,a Zakonom je Islam zabranjen..i kraj price..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by jastreb 18/3/2019, 18:16

marcellus wrote:
סמאל wrote:
omni wrote:
marcellus wrote:
omni wrote:Ti bi baba kao predstavnik socijalisticke ostarine trebala da osudis Islam koji je uvelio skrenuo s Titovog puta. Cak su i feredze koje su im lijepo skinute pocele nabijati na glavu. Ili se ti samo predstavljas kao socijalist/komunist???   “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 1f602s

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamo-leftism
Ah pa sad mi je jasnije otkud zar kod podrzavanja svega sa zelenim predznakom. Od sada sam jos veci fasist.
Kina je nominalno,,ljevičarska'' komunistička,ali po meni ima puno bolji odnos prema islamu,ali i drugim religijam,nego fašisti.

ovaj... kinezi totalno zabranjuju islam, kuran i to... pisao sam ponešto o tome. Ni katolike ne šmekaju previše.
Za islam je znano,ali katolike nije da ne šmekaju poradi same vjere u Krista(Biblija je u Kini najprodavanija knjiga i knjiga sa najvećim brojem tiskanih primjeraka) već ne odobravaju kineskim katolicima tješnju povezanost sa Vatikanom i inzistiraju na samostalnoj kineskoj katoličkoj crkvi.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by n_razbojnik 18/3/2019, 18:18

pismejker wrote:Japanci idealnu poziciju imaju..otok..nema tamo da bude ilegalaca,a Zakonom je Islam zabranjen..i kraj price..
DA zašto tamo ne uspijeva masovna imigracija i trpačina a nitko ih ne proziva za fašizam...i UK je otok/ci pa imaš osjećaj kao da jedino što na njega osim sirovina dolazi su imigranti, većinom muslimanski

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by Guest 18/3/2019, 18:25

n_razbojnik wrote:
pismejker wrote:Japanci idealnu poziciju imaju..otok..nema tamo da bude ilegalaca,a Zakonom je Islam zabranjen..i kraj price..
DA zašto tamo ne uspijeva masovna imigracija i trpačina a nitko ih ne proziva za fašizam...i UK je otok/ci pa imaš osjećaj kao da jedino što na njega osim sirovina dolazi su imigranti, većinom muslimanski
zato jer su zakonom to zabranili i kraj price...kom krivo kom pravo..vjerovatno ih kozojebi i oni koji ih podrzavaju tu i tamo nazovu fasistima,ali posto je zakon jasan,nema sanse da netko raznoraznim udrugama to pocne ugrozavati..razlog tome jest sto su japanci casni i nece ici protiv svoje nacije..nece naciju isvoju drzavu prodati za saku dolara nikome..toliko su se odvojili od ostalih,da cak niti ne privlace pozornost u medijima..

u svabiji primjer Japanci su neprimjetni..posel-kuca-krevet i tako svaki dan..Ne komuniciraju ni sa kime drugima,osim po  pitanju posla i drustvenih obaveza..mirni su i povuceni,ne sudjeluju u plemenskim i divljackim ritualima balkanaca i islamdžija..

ŽJapansko je drustvo toliko kohezivno i homogeno,da djeluje kao gusta masa ,koj bi zagusila bilo kavu trpacinu bilo kojih entiteta ili grupa islamskih.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?  - Page 3 Empty Re: “Remove kebab” planiran pokret ili slučajni proizvod internetskog nadgornjavana?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum