ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Tue 27 Oct - 18:07

Riplex wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Ma nije..Eto Ruje rulaju polako..

Ne rulaju ništa još, dižu se iz pepela 80-90... i triba će još godina da dođu sebi
no dobro,dovoljno su jaki,da im nitko u kuci ne uredjuje pravila i namece svoju politiku,a vidimo i u svijetu,po vojnom pitanju,svi im se micu sa puta uz blagu nervozu.. king doista ne znam kakav jos dokaz hoces...??Malo prouci realnu situaciju u USA,sa aspekta gradjanstva,neki dan sam nes ubacio teks..radi se o prilicno sumornoj ekonomskoj projekciji..posla sve manje,ljudi 300 milijuna,sa tendencijom rasta...Rusija se polako izvlaci,ali Amerika polako tone..

Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus Tue 27 Oct - 18:24

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Longi pa nije to camcic da ga 10 metara prevrne..
Ovako kako su ga konstruirali : JE.
vizualno izgleda krhak i nestabilan..no to cesto vara...bitan je onaj balans unutar njega..
Stabilan je ma mirnom moru , na nemirnom al na nemirnom ocenaskom je upitnik ....neznači da neće izdražti al aj ti ulupaj masu para u ovo pa ....kužiš ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex Tue 27 Oct - 18:26

bogomdani wrote:
Riplex wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Ma nije..Eto Ruje rulaju polako..

Ne rulaju ništa još, dižu se iz pepela 80-90... i triba će još godina da dođu sebi
no dobro,dovoljno su jaki,da im nitko u kuci ne uredjuje pravila i namece svoju politiku,a vidimo i u svijetu,po vojnom pitanju,svi im se micu sa puta uz blagu nervozu.. king doista ne znam kakav jos dokaz hoces...??Malo prouci realnu situaciju u USA,sa aspekta gradjanstva,neki dan sam nes ubacio teks..radi se o prilicno sumornoj ekonomskoj projekciji..posla sve manje,ljudi 300 milijuna,sa tendencijom rasta...Rusija se polako izvlaci,ali Amerika polako tone..

Normalno da im se miču koje kakve samseri, ipak je to druga vojna sila svijeta.

Da 5,1% u rujnu. Dao bog da tako i RH propada, o čemu pričamo. Dobro što ne možeš smisliti USA, ali da izmišljaš...

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus Tue 27 Oct - 18:28

Riplex wrote:
Da 5,1% u rujnu. Dao bog da tako i RH propada, o čemu pričamo. Dobro što ne možeš smisliti USA, ali da izmišljaš...
Bolji su od Italije , Španjolske , Grčke ....nastavi niz. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus Tue 27 Oct - 18:34

AMERIČKI ADMIRAL POZIVA NATO DA MENjA SVOJU MORNARIČKU STRATEGIJU
Pojačavanje aktivnosti ruske flote i „druge pretnje“ povod su za preispitivanje pomorske strategije NATO-a, smatra američki admiral Džon Ričardson, koji odnedavno vodi štab Vojno-mornaričkih snaga SAD, prenosi Volstrit džurnal.
Nastupajući pred visokim oficirima američke ratne mornarice u Veneciji, Ričardson je izjavio da je Rusija pokazala napredak u veštini upravljanja svojim brodovima, kao i „želju da pribegava metodama vojne prinude“.
„Njihova borbena aktivnost porasla je do stepena koji nismo zabeležili više od deset godina. Nivo njihove borbene gotovosti se povećava“, izjavio je američki admiral.
Prema njegovim rečima, mnogo toga se promenilo u vezi s ruskom pretnjom, migracionim problemima, s razvojem informatičkih sistema, tako da je moguće da je došlo vreme da se preispita mornarička strategija NATO-a i da se vidi da li ona može da odgovori na ovaj kompleks problema.
Ričardson smatra da NATO i Evropska unija treba da pojačaju koordinaciju svog delovanja kako bi efikasnije koristio mogućnosti svoje mornarice. Alijansa i Evropska unija i ranije su koordinisali svoje delovanje na određenom nivou, ali po mišljenju niza evropskih diplomata, zbog političkih nesuglasica u ovom trenutku nema bliske saradnje.
Bez precizno usklađenih dejstava Evropske unije i NATO-a ni migraciona kriza, ni pitanje „obuzdavanja Rusije“ neće moći efikasno da se rešava, izjavio je admiral.
Volstrit džurnal podseća da je Rusija izmenila svoju mornaričku doktrinu prošle godine. NATO u međuvremenu nije unosio nikakve promene u svoju mornaričku strategiju.

http://www.novosti.rs/vesti/planeta.299.html:573910-Admiral-SAD-Rusija-nas-ugrozava-NATO-mora-da-promeni-strategiju-VIDEO
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Tue 27 Oct - 18:36

Riplex wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Ma nije..Eto Ruje rulaju polako..

Ne rulaju ništa još, dižu se iz pepela 80-90... i triba će još godina da dođu sebi
no dobro,dovoljno su jaki,da im nitko u kuci ne uredjuje pravila i namece svoju politiku,a vidimo i u svijetu,po vojnom pitanju,svi im se micu sa puta uz blagu nervozu.. king doista ne znam kakav jos dokaz hoces...??Malo prouci realnu situaciju u USA,sa aspekta gradjanstva,neki dan sam nes ubacio teks..radi se o prilicno sumornoj ekonomskoj projekciji..posla sve manje,ljudi 300 milijuna,sa tendencijom rasta...Rusija se polako izvlaci,ali Amerika polako tone..

Normalno da im se miču koje kakve samseri, ipak je to druga vojna sila svijeta.

Da 5,1% u rujnu. Dao bog da tako i RH propada, o čemu pričamo. Dobro što ne možeš smisliti USA, ali da izmišljaš...
Ajmo realno..tih 5.1% znaci mozda onima koji imaju posel..sto je sa onima koji nemaju i koji nema sanse da dobiju,a kojih je sve vise..

Po pitanju konvencionalnih snaga,Ameri su nes jaci u avijaciji,dok ih Rusi pometu u oklopnoj tehnici...Rusi su zesci u protuzracnoj odbrani,ameri nes na moru...kakogod,i jedni i drugi su dovoljno jaki da pobjednika ne moze biti,u nekoj hipotetickoj poziciji,ali zamisliti sukob u Europi,pa na istok,Ameri mogu samo loosati..
njukove je besmisleno spominjati..ba mi zao sto ne mogu naci onaj link o stvarnom stanju americke ekonomije..
Tocno ne mogu smisliti Amerriku,jer unistava sve,pa i Europu,samo da bi oni izvukli korist za sebe..hodaju preko leseva..ti ih slobodno podrzavaj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Ero Wed 28 Oct - 1:57

marcus-t wrote:

Peking "se apsolutno protivi da treća zemlja koristi slobodu navigacije i nadlijetanja kao izgovor za narušavanje nacionalnog suvereniteta Kine ili njezinih sigurnosnih interesa", naglasio je Lu, dodajući da će kineska vlada "odgovoriti na odlučan način na svaku provokativni čin".


Ovi Ameri čine grešku za greškom. Auuu što će ih to koštati. :D

Šta će sad Ameri, garant će im  Kinezi pozvat ambasadora na razgovor. :D
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by AlfaOmega Wed 28 Oct - 2:00

bogomdani wrote:Svejedno je...Otkad su aktualizirane balisticke protivbrodske rakete,mornarica ubuduce,komegod pripadala,nece odlucivati bitno o ishodu nekog rata...cisto logistika,nadzor i takve stvari...
Govoriš o Dongfend 21D protivbrodskoj raketi? Ta raketa nikad još nije ni testirana u pravim okolnostima.
A opet, zar ne misliš da ovo nije dovoljno?

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex Wed 28 Oct - 6:26

bogomdani wrote:
Riplex wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Ma nije..Eto Ruje rulaju polako..

Ne rulaju ništa još, dižu se iz pepela 80-90... i triba će još godina da dođu sebi
no dobro,dovoljno su jaki,da im nitko u kuci ne uredjuje pravila i namece svoju politiku,a vidimo i u svijetu,po vojnom pitanju,svi im se micu sa puta uz blagu nervozu.. king doista ne znam kakav jos dokaz hoces...??Malo prouci realnu situaciju u USA,sa aspekta gradjanstva,neki dan sam nes ubacio teks..radi se o prilicno sumornoj ekonomskoj projekciji..posla sve manje,ljudi 300 milijuna,sa tendencijom rasta...Rusija se polako izvlaci,ali Amerika polako tone..

Normalno da im se miču koje kakve samseri, ipak je to druga vojna sila svijeta.

Da 5,1% u rujnu. Dao bog da tako i RH propada, o čemu pričamo. Dobro što ne možeš smisliti USA, ali da izmišljaš...
Ajmo realno..tih 5.1% znaci mozda onima koji imaju posel..sto je sa onima koji nemaju i koji nema sanse da dobiju,a kojih je sve vise..

Po pitanju konvencionalnih snaga,Ameri su nes jaci u avijaciji,dok ih Rusi pometu u oklopnoj tehnici...Rusi su zesci u protuzracnoj odbrani,ameri nes na moru...kakogod,i jedni i drugi su dovoljno jaki da pobjednika ne moze biti,u nekoj hipotetickoj poziciji,ali zamisliti sukob u Europi,pa na istok,Ameri mogu samo loosati..
njukove je besmisleno spominjati..ba mi zao sto ne mogu naci onaj link o stvarnom stanju americke ekonomije..
Tocno ne mogu smisliti Amerriku,jer unistava sve,pa i Europu,samo da bi oni izvukli korist za sebe..hodaju preko leseva..ti ih slobodno podrzavaj..


5.1% im je stopa nezaposleni, dakle ko oće radit radi.

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Wed 28 Oct - 6:27

tja...bas mi krivo,ne mogu naci onu stranicu gdje se vidi prava analiza te nezaposlenosti..caj je i veleumni Yoda usutao..no oke..kakogod..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex Wed 28 Oct - 6:31

Mornarica USA je ne malo, nego apsurdo jača. Ruje imaju vrhunsku raketnu tehnologiju, tu im nema premca.
Zato ih poštujem, sve će učiniti za svoju dobrobit i bili oh k za druge, kamo sreće da mi tako.
A mržnja nema koristi kada se priča o činjeničnom stanju.
No opet, zanimljiva je tvoja mržnja prema USA iz aspkta da se deklariraš kao židov

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex Wed 28 Oct - 6:33

bogomdani wrote:tja...bas mi krivo,ne mogu naci onu stranicu gdje se vidi prava analiza te nezaposlenosti..caj je i veleumni Yoda usutao..no oke..kakogod..
Daj neke pojmove za google...moraš se nečeg sjetit

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Wed 28 Oct - 6:34

Ne mrzim ja nis,samo me ljute i jako su me razocarali..sto je USA..nesto sto se treba bezpogovorno simatizirati,dok ti uebaju habit i okruzenje svojim politickim spletkarenjima..Direktno uebaju Europu sa sankcijama prema Rusiji..ono bas su mi dragi Ameri... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Wed 28 Oct - 6:34

Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Što su ti mediji i propaganda a ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Wed 28 Oct - 6:35

Riplex wrote:
bogomdani wrote:tja...bas mi krivo,ne mogu naci onu stranicu gdje se vidi prava analiza te nezaposlenosti..caj je i veleumni Yoda usutao..no oke..kakogod..
Daj neke pojmove za google...moraš se nečeg sjetit
Pichku mtr,pa to sam bukmarkao a sad ne mogu pronaci...malo prokopam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex Wed 28 Oct - 6:38

zgdosada wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Što su ti mediji i propaganda a ?


Gledam i . Pa bokte Ameri imaju 18 nosača aviona, a Kina polu jednog...dalje ne triba

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Wed 28 Oct - 6:38

Evo nes za pocetak...

http://www.americaneconomicalert.org/charting_economy.asp

malo jos kopam..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Wed 28 Oct - 6:42

http://www.shadowstats.com/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex Wed 28 Oct - 6:43

bogomdani wrote:Evo nes za pocetak...

http://www.americaneconomicalert.org/charting_economy.asp

malo jos kopam..
Pa ne čudim se prognozi propasti, jer ovo što sam vidi je iz dvi i sedme.

D a takav data najvljuje pad je očito nama u '15.

Svejedno ću kasnije pročitat, neam sad vrimena

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest Wed 28 Oct - 6:46

Riplex wrote:
zgdosada wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Što su ti mediji i propaganda a ?


Gledam i . Pa bokte Ameri imaju 18 nosača aviona, a Kina polu jednog...dalje ne triba
Ne znam ja što Kina ima. Ne znaš ni ti. Ja samo znam da im je proračun za vojsku narastao 10 x u 3 godine. A što su za to kupili je tajna. Dok recimo slike svi američki nostača svih 18 imaš na internetu s imenom skoro da i članovi posade pišu. To se zove propaganda. A što Kina ima i di i kako ja ne znam. Vjerojatno znaju američki obavještajci. Ja recimo znam da imaju više nuklearnih projektila preko 20 megatoga. Što je vrlo ozbiljan arsenal. Znam da imaju jako razvijenu industriju. Što je vrlo bitno u ratu. I tako. A iskreno mislim da reći da je vojska više od 2 miliona aktivnih vojnika i nuklearnim arsenalom kojim može uništiti cijeli svijet smiješna je vrlo vrlo neozbiljno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Kermit Wed 28 Oct - 6:51

Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ma nije baš ruganje, gradnja umjetnih otoka posvuda oko Kine i sprdanje sa američkim saveznicima ruši cjelokupnu strategiju esadea kao sile 2 oceana
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 3 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum