ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 19:05

ne kužim se iskreno u tehničke detalje brodova

Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 19:30

AlfaOmega wrote:Slažete li se da su se Ameri zajebali što su odjebali Zumwalt klasu razarača i nastavili sa štancom Burkea?
Ovo je pitanje više iz domene vojske, ali jbg, ja i bogomdani se znamo od tamo ranije, tj. ja njega znam, on idalje pojma nema tko sam, pa pretpostavljam da će mi dati neko svoje mišljenje... A mogu i ostali ako znaju o čem uopće pričam, jel
Svejedno je...Otkad su aktualizirane balisticke protivbrodske rakete,mornarica ubuduce,komegod pripadala,nece odlucivati bitno o ishodu nekog rata...cisto logistika,nadzor i takve stvari...usput,sasvim nebitno sto ne znam tko si... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex 27/10/2015, 21:39

Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 21:43

Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Polako, nema žurbe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 21:44

Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Ma nije..Eto Ruje rulaju polako..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by epikur37 27/10/2015, 21:45

Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu

Pomalo otkazuje, svi su namirisali krv :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus 27/10/2015, 21:49

AlfaOmega wrote:Slažete li se da su se Ameri zajebali što su odjebali Zumwalt klasu razarača i nastavili sa štancom Burkea?
Ovo je pitanje više iz domene vojske, ali jbg, ja i bogomdani se znamo od tamo ranije, tj. ja njega znam, on idalje pojma nema tko sam, pa pretpostavljam da će mi dati neko svoje mišljenje... A mogu i ostali ako znaju o čem uopće pričam, jel
Pa Burke je dobar razarač ....gledam ovaj Zumwalt .....a ćuj vjerovatno preskupu u odnosu na ono šta nudi al rade sigurno nešto drugo tako da o tom potom.

Meni osobno ovaj Zumi izgleda nezgrapno.


https://en.wikipedia.org/wiki/Zumwalt-class_destroyer

Ray Mabus je admiral američke flote il tako neki kuac.

Najbolje njega pitati za detalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by dijagram 27/10/2015, 21:52

Sad ce longi i ovdje zapoceti kakav rat,samo da mogu navijati, a ljudi moji
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus 27/10/2015, 21:56

dijagram wrote:Sad ce longi i ovdje zapoceti kakav rat,samo da mogu navijati, a ljudi moji
Neću , ja sam se specialzirao za Mediteran , Evropu a ovo KIna , ocenai i to tj šta ima malo veze sa nama me nezanima.

Jedini bitan podatak ovdje je da će Kinezi odvuć hrpu američke mornarice na Pacifik i Mediteran ostavit na milost i nemislost arapskim gusarima.

Taj podatak vam je možda i najbitniji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus 27/10/2015, 21:58

Evo čitam o tom Zumiu ...kao šta sam i rekao : nestabilan u vodi , pogle konstrukciju , jedan malo jači bočni val i prevrnit će ga.

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 1024px-thumbnail
The stability of the DDG-1000 hull design in heavy seas has been a matter of controversy. In April 2007, naval architect Ken Brower said, "As a ship pitches and heaves at sea, if you have tumblehome instead of flare, you have no righting energy to make the ship come back up. On the DDG 1000, with the waves coming at you from behind, when a ship pitches down, it can lose transverse stability as the stern comes out of the water – and basically roll over."[101] The decision to not use a tumblehome hull in the CG(X) cruiser, before the program was canceled, may suggest that there were concerns regarding Zumwalt‍ '​s seakeeping.[80] However, in a 1/4 scale test of the hull design, named Sea Jet, the tumblehome hull proved seaworthy.

https://en.wikipedia.org/wiki/Zumwalt-class_destroyer

ZUmi je teško sranje , neznam kojem kretenu je ovo palo na pamet konstruirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus 27/10/2015, 22:04

Da toćno , KIna jača , proučavao sam i to pogotovo mornaricu al AMerika je ipak broj jedan ....poanta je u tome da za parirat i dalje KIni dole ovi moraju dovuć više vojske itd itd itd ....e sad para nema u neograničenim količinama ....dakle ostaje ti samo jedno riješenje a to je povuć dio brodova iz drugih zona ....dakle slabiš prisustvo u nekim vodama koje ti nisu trenutno prioritet .....

Brodovi vam inaće nisu avioni , trebaju mu dani da od npr Italije dođe do južnog Pacifika a ako ti treba i brod tamo da bude onda ....onda je to to ....nemaš ga u Italiji .....
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 22:05

Longi sve je do elektronike i njene kontrole balansa..Danas svi vojni avioni ne bi uopće mogli poletjeti bez elektronike i kontrole stabilnosti..aerodinamika se gonja kao i stealth,a tu se gubi na stabilnosti,pa se to kompenzira elektronikom...uglavnom se kanardi za to koriste kao izlaz..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus 27/10/2015, 22:06

Kad te udari boćni val od deset metara pa te samo okrene ....moš se hebat i ti i ta elektronika.

PS : Iskreno ja stvarno neznam tko radi u tim inžinjerijskim uredima u AMerici i tko uopće to finacira da neki kreten napravi ovako šta i to se još radi u brodogradilištu i onda naknadno otkriju da ima preveliku bočnu stranicu i da izgleda ko vrtuljak .......
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus 27/10/2015, 22:12

Brod je žešća katastrofa. Ovo je slika na mirnom moru ....a sad zamisli na ocenau valovi 10 metara lupaju bočno.

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 1024px-USS_Zumwalt_%28DDG-1000%29_at_night

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 DDG1000B-490x326
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 22:21

Longi pa nije to camcic da ga 10 metara prevrne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by RayMabus 27/10/2015, 22:24

bogomdani wrote:Longi pa nije to camcic da ga 10 metara prevrne..
Ovako kako su ga konstruirali : JE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex 27/10/2015, 23:03

Starhemberg wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Polako, nema žurbe.

A bokte, šta je to? Ezek style? :^0

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Riplex 27/10/2015, 23:04

bogomdani wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Ma nije..Eto Ruje rulaju polako..

Ne rulaju ništa još, dižu se iz pepela 80-90... i triba će još godina da dođu sebi

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 23:04

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:Longi pa nije to camcic da ga 10 metara prevrne..
Ovako kako su ga konstruirali : JE.
vizualno izgleda krhak i nestabilan..no to cesto vara...bitan je onaj balans unutar njega..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 23:05

Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Polako, nema žurbe.

A bokte, šta je to? Ezek style? :^0
Noo, Starhemberg style.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Guest 27/10/2015, 23:07

Riplex wrote:
bogomdani wrote:
Riplex wrote:
Starhemberg wrote:
Riplex wrote:Da čačkaju? Ovo je ruganje debilnim kinezima. Da znaju di im je misto.
Mokri snovi trofaznog imt da kinezi mogu nešto protiv amera je smišno
Ameri će vrlo brzo znati gdje im je mjesto...polako, nema žurbe.

Šta će bit? E to je druga tema. Trenutno je stanje da je USA najjači čovik u selu
Ma nije..Eto Ruje rulaju polako..

Ne rulaju ništa još, dižu se iz pepela 80-90... i triba će još godina da dođu sebi
no dobro,dovoljno su jaki,da im nitko u kuci ne uredjuje pravila i namece svoju politiku,a vidimo i u svijetu,po vojnom pitanju,svi im se micu sa puta uz blagu nervozu.. king doista ne znam kakav jos dokaz hoces...??Malo prouci realnu situaciju u USA,sa aspekta gradjanstva,neki dan sam nes ubacio teks..radi se o prilicno sumornoj ekonomskoj projekciji..posla sve manje,ljudi 300 milijuna,sa tendencijom rasta...Rusija se polako izvlaci,ali Amerika polako tone..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ameri čačkaju azijskog zmaja :) - Page 2 Empty Re: Ameri čačkaju azijskog zmaja :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum