ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by kic 1/3/2019, 14:48


pis, prelaziš neke mjere s tim slikama-

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 1/3/2019, 14:51

..a ona ..cura sa slonovom surlom...hehehehehe...dobro dobro..samo detalj sa dark neta.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by kic 1/3/2019, 14:52


bože sačuvaj.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 1/3/2019, 14:55

O moj Kic,niti nemas pojma cega sve tamo ima,meni se dodje pobljuvati a imam pocincani zeludac....birao sam najbenigniju sliku sa houm pejdza..ok bez brige,nema vise.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by kic 1/3/2019, 15:03


ne želim znati.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 1/3/2019, 15:40

Time to meditation...


invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Seaman10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 1/3/2019, 20:26

pismejker wrote:
veber wrote:jebote, kaj će mi to?

ako ne mogu naći ženu prirodnim putem ne trebam plastiku.

teža debilana, ali svatko ima svoje veselje.

Ma Weberu,nije poanta u seksu,nego trendu,gdje sve vise ne samo muskih nego i zena traze NEKOG za druzenje,ne seks,dakle razgovor setnju ovo ili ono..
Nema se vremena uz posao,pa je tesko ostvariti neko kvalitetno druzenje,ovo je kao neki dodatak,a tko moze i hoce,ima mogucnosti da ubode..jel,svakom prema njegovoj zelji.,.
A Mesnate cure,danas su sve vise i vise pune bolestina,i rizicno je uletati u veze neke..
kaj ti je dojadila ruj(j)ka pa se zaželio plastike...

drkanje po internetu, naravno da neće naći drugu osobu pa je plastika u opticaju. no upis u tražilicu, pogotovo kada znaš koju: "women for free sex, landau", ima svojih velikih prednosti u odnosu na ru(j)ku, dildo ili plastiku.

ne znam koje su to mesnate cure.
taj polusvijet nisam upoznao.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 1/3/2019, 20:28

pismejker wrote:O moj Kic,niti nemas pojma cega sve tamo ima,meni se dodje pobljuvati a imam pocincani zeludac....birao sam najbenigniju sliku sa houm pejdza..ok bez brige,nema vise.. :cleanteeth
pa tebe to očito privlači, kao i dječica, lutke i sl. pizdarije.

a, poznato je da svaka roba ima svoje tržište.
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 1/3/2019, 21:10

newuser wrote:Ne znam za tvoj slučaj Veberu, ali svakako nažalost se gleda samo podobnost i političke linije i tko je čiji. Osobno sam imao mnogo takvih iskustava da mi se dosta toga zgadilo, stoga krećem i ja za dojčland skoro. Je da idem na mnogo teži posao nego ovdje ali neke se stvari trebaju probati. A s vremenom će se ako ostanem tamo i njemački svladati onda tražiti posao u struci.
ovo mi je promaklo. mogu te uputiti gdje se javit. firma je internacionalna, poznavanje jezika njemačkog poželjno, ali nije nikakav uvjet. savjet; upiš osnovni tečaj jezika da bi mogao baznu komunikaciju svladat. ako znaš engleski, super. rad na računalu i sl. ne upalit računalo i čekat da se winsi dignu nego barem bazno.

spavanje firma pokriva kao i topli obrok i svakih 6 tjedana ti pokrivaju kilometražu do kuće i natraga u firmu bez obzira da li si u zg na instalaciji ili u finskoj. 0,3€/km ako ideš svojim vozilom. sve cestarine, tunelarine, brodovi i sl je pokriveno odnosno vraća ti se cijeli iznos na slijedećoj plaći.

možemo na pp.

u početku, ako se ne družiš samnom i ne izlaziš sveki vikend van možeš sigurno soma ojra sa strane stavit. ali da se ne odričeš ničeg. tri topla obroka, solo spavaš u hotrlu, hofu ili po tvom izboru.

ja sam gotovan pa spavam u hotelu. sve mi čisto, klopa u restoranu, tjedno mi operu veš.

PP
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Guest 1/3/2019, 23:04

kic wrote:
ne želim znati.


invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 50547370_563430727492775_2601578094614254650_n-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by veber 1/3/2019, 23:19

pedofilija. da to objavi netko od 16 ajde, ali netko od 60....

čista pedofilija.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

invazija kozojeba diže švabama cijenu najma  - Page 3 Empty Re: invazija kozojeba diže švabama cijenu najma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum