ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Đoković pobijedio Nadala

Page 6 of 43 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next

Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by marcellus Tue 29 Jan - 5:50

Rabarbara wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Rabarbara wrote:
Ringo10 wrote:
Pa Hrvat. Tu se gleda po ocu.


Je, tako je... :D 

Tesla je Hrvat, a Ivo Andrić i Emir Kusturica su Srbi.  Dajemo dvojicu za jednog Teslu  :P
Ivo Andric je Hrvat. Od rodjenja pa do groba a to sto je malo politicki lutao i zalutao ne mijenja tu cinjenicu.
Narwvno da je Hrvat 
Nobelovac 

Barbara se ponasa kao da imsmo nobelovaca na bacanje :|
Drugar'ce Sora izvin'te mLogo, nećem više nikad. Časna Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Pioneer


Ama vidiš da se sprdam. :)

Kad je Tesla u pitanju neki gledaju mjesto rođenja, drugi mjesto smrti, a zapravo i jedno i drugo je nebitno. Rodiš se tamo gdje ti se roditelji nađu u tom trenutku, a umreš tamo gdje se sam nađeš u trenutku smrti, ali si po naciji ono što jesi. Možemo birati svašta, državljanstvo, jezik kojim ćemo govoriti, religiju koju ćemo slijediti, ali naciju ne biramo, nju dobijemo rođenjem. 
Upravo zato mi se uvijek činilo glupo biti ponosan na nacionalnu pripadnost, jer niti malo nisi zaslužan za to. Jednako tako i je nerazumljiv sram (zbog nacionalne pripadnosti).

Tesla je rođen u Hrvatskoj, umro u Americi, ali je Srbin kako god okreneš.
Ivo Andrić je rođen u Bosni, umro u Srbiji.  Pisao je u tri republike bivše Yuge. Možemo ga zvati Yu piscom i bez obzira što se izjasnio kao Srbin on je bio i ostao Hrvat. 

Emir, olitiga Nemanja, može mijenjati ime koliko ga volja (valjda se čovjek vratio u doba prije Turaka, kad su u Bosni živjeli samo Srbi i Hrvati) ali je i dalje ono što jeste, Emir Kusturica, Bošnjak. 
Zapravo nije. Sad je pogubljeno prkno vrijedno prijezira.  :D


tesla je djelovao u SAD i to ga čini američkim znanstvenikom. Da je bio Kinez a djelovao u Srbiji, bio bi srpski znanstvenik.

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest Tue 29 Jan - 5:51

vuksadinare wrote:
Rabarbara wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Rabarbara wrote:


Je, tako je... :D 

Tesla je Hrvat, a Ivo Andrić i Emir Kusturica su Srbi.  Dajemo dvojicu za jednog Teslu  :P
Ivo Andric je Hrvat. Od rodjenja pa do groba a to sto je malo politicki lutao i zalutao ne mijenja tu cinjenicu.
Narwvno da je Hrvat 
Nobelovac 

Barbara se ponasa kao da imsmo nobelovaca na bacanje :|
Drugar'ce Sora izvin'te mLogo, nećem više nikad. Časna Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Pioneer


Ama vidiš da se sprdam. :)

Kad je Tesla u pitanju neki gledaju mjesto rođenja, drugi mjesto smrti, a zapravo i jedno i drugo je nebitno. Rodiš se tamo gdje ti se roditelji nađu u tom trenutku, ali si po naciji ono što jesi. Možemo birati svašta, državljanstvo, jezik kojim ćemo govoriti, religiju koju ćemo slijediti, ali naciju ne biramo, nju dobijemo rođenjem. 
Upravo zato mi se uvijek činilo glupo biti ponosan na nacionalnu pripadnost, jer niti malo nisi zaslužan za to. Jednako tako i je nerazumljiv sram (zbog nacionalne pripadnosti).

Tesla je rođen u Hrvatskoj, umro u Americi, ali je Srbin kako god okreneš.
Ivo Andrić je rođen u Bosni, umro u Srbiji.  Pisao je u tri republike bivše Yuge. Možemo ga zvati Yu piscom i bez obzira što se izjasnio kao Srbin on je bio i ostao Hrvat. 

Emir, olitiga Nemanja, može mijenjati ime koliko ga volja (valjda se čovjek vratio u doba prije Turaka, kad su u Bosni živjeli samo Srbi i Hrvati) ali je i dalje ono što jeste, Emir Kusturica, Bošnjak. 
Zapravo nije. Sad je pogubljeno prkno vrijedno prijezira.  :D
Dakle sad bi mi andricu trebali spomenik dignuti jer je rodjen kao hrvat a napravio najgoru stvar u zivotu...postao preletacevic..i zato sto je bio prvih par godina zivota hrvat uvrstit ga u hrvatsku knjizevnost makar sa njom nemao nista niti njegova djela...koje u prvom redu imaju vezu sa bosnom i srbijom...al eto cisto rodjen kao hrvat nemaju veze djela ajmo ga maznut i uvrstit u hrvatsku knjizevnost...ja da sam andric tako bi nas onda tuzio da bi sve smrdjelo..

Znaš li ti čitati? Ili samo znaš jebat mater nekom tko se ne slaže s tobom? 

Ti se recimo možeš izjasniti kao Englez, ali si i dalje Hrvat. Nažalost.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 5:51

Zapravo napravili bi casno djelo da pustimo andrica tamo gdje on stvarno pripada ili pripadao kako umno tako i fizicki...a ne da neko kuka zasto da srbi imaju nobelovca a on hrvat...po porijeklu ..hrvatska ina dva nobelovca prebega i ruzicku..i to je za ponos...nismi u tome deficitarni..u plusu smo naspram srba sa andricem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by marcellus Tue 29 Jan - 5:52

jer po logici krvnih zrnaca onda je Steve Jobs bio sirijac, recimo, a znamo da apple nije u siriji.

_________________
Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 5:53

Rabarbara wrote:
vuksadinare wrote:
Rabarbara wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Ivo Andric je Hrvat. Od rodjenja pa do groba a to sto je malo politicki lutao i zalutao ne mijenja tu cinjenicu.
Narwvno da je Hrvat 
Nobelovac 

Barbara se ponasa kao da imsmo nobelovaca na bacanje :|
Drugar'ce Sora izvin'te mLogo, nećem više nikad. Časna Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Pioneer


Ama vidiš da se sprdam. :)

Kad je Tesla u pitanju neki gledaju mjesto rođenja, drugi mjesto smrti, a zapravo i jedno i drugo je nebitno. Rodiš se tamo gdje ti se roditelji nađu u tom trenutku, ali si po naciji ono što jesi. Možemo birati svašta, državljanstvo, jezik kojim ćemo govoriti, religiju koju ćemo slijediti, ali naciju ne biramo, nju dobijemo rođenjem. 
Upravo zato mi se uvijek činilo glupo biti ponosan na nacionalnu pripadnost, jer niti malo nisi zaslužan za to. Jednako tako i je nerazumljiv sram (zbog nacionalne pripadnosti).

Tesla je rođen u Hrvatskoj, umro u Americi, ali je Srbin kako god okreneš.
Ivo Andrić je rođen u Bosni, umro u Srbiji.  Pisao je u tri republike bivše Yuge. Možemo ga zvati Yu piscom i bez obzira što se izjasnio kao Srbin on je bio i ostao Hrvat. 

Emir, olitiga Nemanja, može mijenjati ime koliko ga volja (valjda se čovjek vratio u doba prije Turaka, kad su u Bosni živjeli samo Srbi i Hrvati) ali je i dalje ono što jeste, Emir Kusturica, Bošnjak. 
Zapravo nije. Sad je pogubljeno prkno vrijedno prijezira.  :D
Dakle sad bi mi andricu trebali spomenik dignuti jer je rodjen kao hrvat a napravio najgoru stvar u zivotu...postao preletacevic..i zato sto je bio prvih par godina zivota hrvat uvrstit ga u hrvatsku knjizevnost makar sa njom nemao nista niti njegova djela...koje u prvom redu imaju vezu sa bosnom i srbijom...al eto cisto rodjen kao hrvat nemaju veze djela ajmo ga maznut i uvrstit u hrvatsku knjizevnost...ja da sam andric tako bi nas onda tuzio da bi sve smrdjelo..

Znaš li ti čitati? Ili samo znaš jebat mater nekom tko se ne slaže s tobom? 

Ti se recimo možeš izjasniti kao Englez, ali si i dalje Hrvat. Nažalost.
Meni nije na zalost...kako tebi ne znam..budi sto hoces necu plakati..tvoja volja...nit na gubitku nit na dobitku..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by marcellus Tue 29 Jan - 5:55

uostalom ako se nekog tko je djelovao unutar srpske književnosti, na srpskom jeziku, i izjašnjavao se kao srpski književnik (uostalom, na drini ćuprija jest pisana iz srpske perspektive) koje mi imamo pravo svojatati ga za sebe?

_________________
Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by marcellus Tue 29 Jan - 5:56

isto tako i emir kusturica je srbin, a ne bošnjak ili bosanac

_________________
Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 5:58

...ja se ne bi spustio na taj nivo kao srbi npr..da otimam tudje...i proglasavam nasim nekoga tko to nije htio biti..za mene pokvareno i dno dna....pa sam viskovic ljevicar je rekao da andric nije dio hrvatske knjizevnosti jer njegovi knjizevni opusi nemaju nikakvih dodira sa hrvatskom knjizevnosti..vec cisto sa bosanskom i srpskom tematikom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest Tue 29 Jan - 6:00

marcellus wrote:
Rabarbara wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Rabarbara wrote:


Je, tako je... :D 

Tesla je Hrvat, a Ivo Andrić i Emir Kusturica su Srbi.  Dajemo dvojicu za jednog Teslu  :P
Ivo Andric je Hrvat. Od rodjenja pa do groba a to sto je malo politicki lutao i zalutao ne mijenja tu cinjenicu.
Narwvno da je Hrvat 
Nobelovac 

Barbara se ponasa kao da imsmo nobelovaca na bacanje :|
Drugar'ce Sora izvin'te mLogo, nećem više nikad. Časna Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Pioneer


Ama vidiš da se sprdam. :)

Kad je Tesla u pitanju neki gledaju mjesto rođenja, drugi mjesto smrti, a zapravo i jedno i drugo je nebitno. Rodiš se tamo gdje ti se roditelji nađu u tom trenutku, a umreš tamo gdje se sam nađeš u trenutku smrti, ali si po naciji ono što jesi. Možemo birati svašta, državljanstvo, jezik kojim ćemo govoriti, religiju koju ćemo slijediti, ali naciju ne biramo, nju dobijemo rođenjem. 
Upravo zato mi se uvijek činilo glupo biti ponosan na nacionalnu pripadnost, jer niti malo nisi zaslužan za to. Jednako tako i je nerazumljiv sram (zbog nacionalne pripadnosti).

Tesla je rođen u Hrvatskoj, umro u Americi, ali je Srbin kako god okreneš.
Ivo Andrić je rođen u Bosni, umro u Srbiji.  Pisao je u tri republike bivše Yuge. Možemo ga zvati Yu piscom i bez obzira što se izjasnio kao Srbin on je bio i ostao Hrvat. 

Emir, olitiga Nemanja, može mijenjati ime koliko ga volja (valjda se čovjek vratio u doba prije Turaka, kad su u Bosni živjeli samo Srbi i Hrvati) ali je i dalje ono što jeste, Emir Kusturica, Bošnjak. 
Zapravo nije. Sad je pogubljeno prkno vrijedno prijezira.  :D


tesla je djelovao u SAD i to ga čini američkim znanstvenikom. Da je bio Kinez a djelovao u Srbiji, bio bi srpski znanstvenik.
Tesla je mogao djelovati gdje god, na Marsu, Mjesecu, ali je i dalje Tesla Srbin rođen i odrastao u Hr. 

Tesla je bio genij koji je imao ideje i prije odlaska u SAD, ali nije imao mogućnost razviti ih. Zato i je otišao tamo gdje je otišao, a ne zato što se osjećao Amerom.

Ali pravo svojatanja imamo svi, Ameri, Srbi i Hrvati. Svatko na svoj način.

I uopće mi nije jasno da se nakon raspada Juge može tako cjepkati neke poznate pisce. Jebate, pa svi su radili posvud, pisanje im je bio posao, od toga su živjeli, a tamo gdje su im bili najbolji uvjeti, tamo su se i skrasli i adaptirali. Sad ćemo ih osuđivati i preusuđivati, odreći ih se , a i naše generacije ide trbuhom za kruhom. Ali ma gdje da odu i dalje su ono što su bili rođenjem, a ne ono što su državljanstvom ili opredjeljenjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest Tue 29 Jan - 6:01

vuksadinare wrote:
Rabarbara wrote:

Znaš li ti čitati? Ili samo znaš jebat mater nekom tko se ne slaže s tobom? 

Ti se recimo možeš izjasniti kao Englez, ali si i dalje Hrvat. Nažalost.
Meni nije na zalost...kako tebi ne znam..budi sto hoces necu plakati..tvoja volja...nit na gubitku nit na dobitku..
Zato što me je ponekad sram što smo ti i ja pripadnici istog naroda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 6:02

marcellus wrote:uostalom ako se nekog tko je djelovao unutar srpske književnosti, na srpskom jeziku, i izjašnjavao se kao srpski književnik (uostalom, na drini ćuprija jest pisana iz srpske perspektive) koje mi imamo pravo svojatati ga za sebe?
Nekom kao da je tesko priznat da je andric srpski pisac :) ...jer smatraju onda naravno kompleksaski da su srbi bolji knjizevnici...sto ne odgovara istini..u jebote srbi imaju nobelovca knjizevnika mi ne...tragedija..zaboravljajuci da mi imamo dva nobelovca u podrucjima u kojim srbi nemaju...ne patim od kompleksa sto andric ne pripada hrvatskoj knjizevnosti...dakle po tim predispozicijama ringo i rebarbara nastupajh sa sovenskih pozicija a navodno antifasisti :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest Tue 29 Jan - 6:04

marcellus wrote:isto tako i emir kusturica je srbin, a ne bošnjak ili bosanac
Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 1523192931  Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 1523192931  Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 1523192931
Ma naravno.

A Gradišćanski Hrvati su Austrijanci. Oni su se čak i rodili u Austriji, tamo rade i umiru. Strašno!

Ja ću od sutra biti Francuskinja. Tko vas šiša Balkance neuke.  :P


Last edited by Rabarbara on Tue 29 Jan - 6:06; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 6:05

Rabarbara wrote:
marcellus wrote:
Rabarbara wrote:
Sora wrote:
Ringo10 wrote:
Ivo Andric je Hrvat. Od rodjenja pa do groba a to sto je malo politicki lutao i zalutao ne mijenja tu cinjenicu.
Narwvno da je Hrvat 
Nobelovac 

Barbara se ponasa kao da imsmo nobelovaca na bacanje :|
Drugar'ce Sora izvin'te mLogo, nećem više nikad. Časna Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Pioneer


Ama vidiš da se sprdam. :)

Kad je Tesla u pitanju neki gledaju mjesto rođenja, drugi mjesto smrti, a zapravo i jedno i drugo je nebitno. Rodiš se tamo gdje ti se roditelji nađu u tom trenutku, a umreš tamo gdje se sam nađeš u trenutku smrti, ali si po naciji ono što jesi. Možemo birati svašta, državljanstvo, jezik kojim ćemo govoriti, religiju koju ćemo slijediti, ali naciju ne biramo, nju dobijemo rođenjem. 
Upravo zato mi se uvijek činilo glupo biti ponosan na nacionalnu pripadnost, jer niti malo nisi zaslužan za to. Jednako tako i je nerazumljiv sram (zbog nacionalne pripadnosti).

Tesla je rođen u Hrvatskoj, umro u Americi, ali je Srbin kako god okreneš.
Ivo Andrić je rođen u Bosni, umro u Srbiji.  Pisao je u tri republike bivše Yuge. Možemo ga zvati Yu piscom i bez obzira što se izjasnio kao Srbin on je bio i ostao Hrvat. 

Emir, olitiga Nemanja, može mijenjati ime koliko ga volja (valjda se čovjek vratio u doba prije Turaka, kad su u Bosni živjeli samo Srbi i Hrvati) ali je i dalje ono što jeste, Emir Kusturica, Bošnjak. 
Zapravo nije. Sad je pogubljeno prkno vrijedno prijezira.  :D


tesla je djelovao u SAD i to ga čini američkim znanstvenikom. Da je bio Kinez a djelovao u Srbiji, bio bi srpski znanstvenik.
Tesla je mogao djelovati gdje god, na Marsu, Mjesecu, ali je i dalje Tesla Srbin rođen i odrastao u Hr. 

Tesla je bio genij koji je imao ideje i prije odlaska u SAD, ali nije imao mogućnost razviti ih. Zato i je otišao tamo gdje je otišao, a ne zato što se osjećao Amerom.

Ali pravo svojatanja imamo svi, Ameri, Srbi i Hrvati. Svatko na svoj način.

I uopće mi nije jasno da se nakon raspada Juge može tako cjepkati neke poznate pisce. Jebate, pa svi su radili posvud, pisanje im je bio posao, od toga su živjeli, a tamo gdje su im bili najbolji uvjeti, tamo su se i skrasli i adaptirali. Sad ćemo ih osuđivati i preusuđivati, odreći ih se , a i naše generacije ide trbuhom za kruhom. Ali ma gdje da odu i dalje su ono što su bili rođenjem, a ne ono što su državljanstvom ili opredjeljenjem.
Znaci ti smatras andrica dijelom hrvatske knjizevnosti mafa njegova djela uopce veze nemaju sa hrvatskom tematikom samo zato sto se rodio kao hrvat...za takvu kradju bi dobio tuzbu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 6:12

Pitajmo debota koji je liberal..neutralac..u ciji knjizevni opus bi svrstao andrica i da rijesimo konacno to...kako on kaze nek bude tako... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest Tue 29 Jan - 6:15

vuksadinare wrote:
Znaci ti smatras andrica dijelom hrvatske knjizevnosti mafa njegova djela uopce veze nemaju sa hrvatskom tematikom samo zato sto se rodio kao hrvat...za takvu kradju bi dobio tuzbu...

Rođenje, odnosno roditelji ti definiraju narodnost, a kako ćeš se ti poslije izjašnjavati ovisi o količini kompleksa koje povučeš u djetinjstvu. 

Nebitno je čime ga ti smatraš, čime ga ja smatram, kako se on izjašnjavao i zbog čega, nego ono što je uistinu bio. 

Pročitaj koju njegovu knjigu, ne samo ono što si morao za lektiru (ako si i to pročitao) Pročitaj njegovu biografiju pa ćeš videti gdje je bio, kada i zašto.

Što je tematika romana za koji je dobio Nobelovu nagradu? Srpstvo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 6:16

Jos jedna vrlo zaniljiva stvar zapravo dvije nevezano za nacionalnost...andric je rodjen u bosni ne u hrvatskoj...drugo zapravo najmanji zivotni period je proveo u hrvatskoj...mislim da nije zivio ni godinu dana...dakle uzevsi sve te parametre smatrat andrica fijelom hrvatske knjizevnosti je cisti amaterizam i teska glupost da ne uporabim i tezu rijec kao lopovluk
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 6:20

Rabarbara wrote:
vuksadinare wrote:
Znaci ti smatras andrica dijelom hrvatske knjizevnosti mafa njegova djela uopce veze nemaju sa hrvatskom tematikom samo zato sto se rodio kao hrvat...za takvu kradju bi dobio tuzbu...

Rođenje, odnosno roditelji ti definiraju narodnost, a kako ćeš se ti poslije izjašnjavati ovisi o količini kompleksa koje povučeš u djetinjstvu. 

Nebitno je čime ga ti smatraš, čime ga ja smatram, kako se on izjašnjavao i zbog čega, nego ono što je uistinu bio. 

Pročitaj koju njegovu knjigu, ne samo ono što si morao za lektiru (ako si i to pročitao) Pročitaj njegovu biografiju pa ćeš videti gdje je bio, kada i zašto.

Što je tematika romana za koji je dobio Nobelovu nagradu? Srpstvo?
Hrvatstvo sasma sigurno nije...no dobro...znaci niko bilich je hrvatski igrac mada je rodjen u kanadi i citav zivot igra u kanadskoj ligi hrvatsku vidio mozda na slikama...i sad ga mi moramo sluzbeno registrirat kao hrvatskog nogometasa u hrvatski nogometni savez jer eto rodio se kao dijete roditelja hrvatskog pidrijetla..eto to je razmisljanje ove rebarbare i ringa :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by epikur37 Tue 29 Jan - 6:21

vuksadinare wrote:Pitajmo debota koji je liberal..neutralac..u ciji knjizevni opus bi svrstao andrica i da rijesimo konacno to...kako on kaze nek bude tako... :)

Andrić prirpada svima.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by epikur37 Tue 29 Jan - 6:22

Svakako i hrvatskoj književnosti....
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Guest Tue 29 Jan - 6:23

vuksadinare wrote:Jos jedna vrlo zaniljiva stvar zapravo dvije nevezano za nacionalnost...andric je rodjen u bosni ne u hrvatskoj...drugo zapravo najmanji zivotni period je proveo u hrvatskoj...mislim da nije zivio ni godinu dana...dakle uzevsi sve te parametre smatrat andrica fijelom hrvatske knjizevnosti je cisti amaterizam i teska glupost da ne uporabim i tezu rijec kao lopovluk
Pa i to sam ti tamo gore napisala, ali ti čitaš samo fragmente. 
Hrvat rođen u Bosni, umro u Srbiji- Andrić
Srbin rođen u Hr, umro u Americi-Tesla


A Bosna je slučajno zemlja tri konstitutivna naroda, Muslimana (sadašnjih Bošnjaka),  Srba i Hrvata.


A prije Turaka tj. u vrijeme rođenja Emira Kusturice  Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 1523192931  u Bosni su bila samo dva naroda, Srbi i Hrvati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by vuksadinare Tue 29 Jan - 6:24

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:Pitajmo debota koji je liberal..neutralac..u ciji knjizevni opus bi svrstao andrica i da rijesimo konacno to...kako on kaze nek bude tako... :)

Andrić prirpada svima.
Andric pripada onima kojima je donio slavu ciju je knjizevnost proslavio i zbog cega je dobio nobelovu nagradu...a tu nagradu je dobio za knjizevno djelo gdje nema ni zrnca povezanog sa hrvatskim elementom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Đoković pobijedio Nadala - Page 6 Empty Re: Užas: Đoković pobijedio Nadala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 43 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum