ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Page 24 of 47 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 35 ... 47  Next

Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by abraham 17/12/2018, 22:23

Kvalitetna sutnja je zakon. Problem je da covjek nema puno osoba sa kojima se moze isutjeti.

abraham

Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by marcellus 17/12/2018, 22:24

aben wrote:
marcellus wrote:
Rabarbara wrote:
Otac me nikad nije udario, ali sam bila svjesna da je u stanju to učiniti prijeđem li granicu. 
Mamu sam vrtjela ovako i onako i često bi mi prišila trisku.
On je bio bez milosti. Kad bih ga dovoljno razbjesnila on mi ne bi opalio trisku, razbio bi me. Ali sam bila svjesna da će me zaštititi, ako bude trebao.
Ono, kad si s oba roditelja osjetiš razliku muške i ženske energije. Čak i kad se (možda) oboje ne trude jednako u odgoju djeteta. :)

viš slično je kod mene doma, makar klinkama još niko nije prišio šamar, male su. Ali ono što uvijek govorim, za veliku većinu djece, za svu normalnu djecu, dovoljno je da ZNAJU da mogu biti fizički kažnjena i neće radit sranja.

Ali kad znaju da ih se niko ne usudi taknut što god uradila, e onda će radit sranja. Zato je bitno da budu svjesne da MOGU, u slučaju da zaseru, popit šljagu.

to vridi samo za neke ljude. pogrješno je misliti da bi daruvarac bi normalan da je imo bolji odgoj.

ne, on je psihopat, vjerojatno je rođen takav

zato i kažem, od takvih nema zaštite osim da nemaš posla s njima

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 17/12/2018, 22:25

abraham wrote:Nista , treba odgajati djecu da su mede mile, poskoci domaci ljubimci a glavosjece izmisljotina zapadnih medija.Onda se lijepo natakaris na baciklo i pravac kalifat.... Bilo kako bilo uloga sustava je da ovakove nasilnike sankcionira i izolira. Nije samo ova "tuka" platila u to sam ubijedjen. Sustav je zakazao tj nije funkcionalan. Pravosudje od sinkope do ovoga je trulez samo takovi.
poskok je domaća živina ili riđovka, ne sjećam se više.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest 17/12/2018, 22:26

marcellus wrote:
Rabarbara wrote:
Otac me nikad nije udario, ali sam bila svjesna da je u stanju to učiniti prijeđem li granicu. 
Mamu sam vrtjela ovako i onako i često bi mi prišila trisku.
On je bio bez milosti. Kad bih ga dovoljno razbjesnila on mi ne bi opalio trisku, razbio bi me. Ali sam bila svjesna da će me zaštititi, ako bude trebao.
Ono, kad si s oba roditelja osjetiš razliku muške i ženske energije. Čak i kad se (možda) oboje ne trude jednako u odgoju djeteta. :)

viš slično je kod mene doma, makar klinkama još niko nije prišio šamar, male su. Ali ono što uvijek govorim, za veliku većinu djece, za svu normalnu djecu, dovoljno je da ZNAJU da mogu biti fizički kažnjena i neće radit sranja.

Ali kad znaju da ih se niko ne usudi taknut što god uradila, e onda će radit sranja. Zato je bitno da budu svjesne da MOGU, u slučaju da zaseru, popit šljagu.
Ali ona nije radila sranje. Zaljubila se u krivu osobu. :)
Pa nedavno je i onu malu izbo dečko nožem (a nije bio diler i toliko stariji od nje). 


Ja sam bila svjesna što mi se može dogoditi, ali s 18 nisam bila puno pametnija od svojih  vršnjaka. Možda sam imala malo više sreće. 



Nije rješenje u tome da potencijalnu žrtvu naučimo kako prepoznati nasilnika. To je tek jedan dio. Drugi dio je naučiti nasilnika da će skupo platiti bude li nasilan. E ako to ne može državno odvjetništvo, sud, zakonodavstvo, policija, onda mogu i moraju mali obični ljudi.

To je bila poanta ovoliko pisanja. A sad fakat odoh.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 17/12/2018, 22:26

abraham wrote:Kvalitetna sutnja je zakon. Problem je da covjek nema puno osoba sa kojima se moze isutjeti.
pa je. šutnjom možeš više reći.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by aben 17/12/2018, 22:30

Rabarbara wrote:
marcellus wrote:
Rabarbara wrote:
Otac me nikad nije udario, ali sam bila svjesna da je u stanju to učiniti prijeđem li granicu. 
Mamu sam vrtjela ovako i onako i često bi mi prišila trisku.
On je bio bez milosti. Kad bih ga dovoljno razbjesnila on mi ne bi opalio trisku, razbio bi me. Ali sam bila svjesna da će me zaštititi, ako bude trebao.
Ono, kad si s oba roditelja osjetiš razliku muške i ženske energije. Čak i kad se (možda) oboje ne trude jednako u odgoju djeteta. :)

viš slično je kod mene doma, makar klinkama još niko nije prišio šamar, male su. Ali ono što uvijek govorim, za veliku većinu djece, za svu normalnu djecu, dovoljno je da ZNAJU da mogu biti fizički kažnjena i neće radit sranja.

Ali kad znaju da ih se niko ne usudi taknut što god uradila, e onda će radit sranja. Zato je bitno da budu svjesne da MOGU, u slučaju da zaseru, popit šljagu.
Ali ona nije radila sranje. Zaljubila se u krivu osobu. :)
Pa nedavno je i onu malu izbo dečko nožem (a nije bio diler i toliko stariji od nje). 


Ja sam bila svjesna što mi se može dogoditi, ali s 18 nisam bila puno pametnija od svojih  vršnjaka. Možda sam imala malo više sreće. 



Nije rješenje u tome da potencijalnu žrtvu naučimo kako prepoznati nasilnika. To je tek jedan dio. Drugi dio je naučiti nasilnika da će skupo platiti bude li nasilan. E ako to ne može državno odvjetništvo, sud, zakonodavstvo, policija, onda mogu i moraju mali obični ljudi.

To je bila poanta ovoliko pisanja. A sad fakat odoh.

ljudima su za krađu kidane glove, ruke, merikunci dun danas spajaju na struju za ubojstvo, za pedofiliju se reče da ih u zatvorima zlostavljaju, i? jel iskorijenjeno takovo ponašanje?

drćžava ne more obrazovati normalne ljude, a kamoli će nasilnike

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Noor 17/12/2018, 22:31

marcellus wrote:
aben wrote:
marcellus wrote:
Rabarbara wrote:
Otac me nikad nije udario, ali sam bila svjesna da je u stanju to učiniti prijeđem li granicu. 
Mamu sam vrtjela ovako i onako i često bi mi prišila trisku.
On je bio bez milosti. Kad bih ga dovoljno razbjesnila on mi ne bi opalio trisku, razbio bi me. Ali sam bila svjesna da će me zaštititi, ako bude trebao.
Ono, kad si s oba roditelja osjetiš razliku muške i ženske energije. Čak i kad se (možda) oboje ne trude jednako u odgoju djeteta. :)

viš slično je kod mene doma, makar klinkama još niko nije prišio šamar, male su. Ali ono što uvijek govorim, za veliku većinu djece, za svu normalnu djecu, dovoljno je da ZNAJU da mogu biti fizički kažnjena i neće radit sranja.

Ali kad znaju da ih se niko ne usudi taknut što god uradila, e onda će radit sranja. Zato je bitno da budu svjesne da MOGU, u slučaju da zaseru, popit šljagu.

to vridi samo za neke ljude. pogrješno je misliti da bi daruvarac bi normalan da je imo bolji odgoj.

ne, on je psihopat, vjerojatno je rođen takav
ili kakva trauma u proslosti..


Uzrok psihopatije, kao i ostalih poremećaja osobnosti, može biti loša socijalizacija u ranom djetinjstvu, genetska svojstva, kao i posljedice tjelesnih i psihičkih oboljenja. Najčešći uzrok razvijanja psihopatije je da su osobe s tim poremećajem u djetinjstvu ili pretjerano strogo odgajane, tj. kažnjavane, ili su bili prepušteni sami sebi, tj. zanemareni.

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by melkior 17/12/2018, 22:31

Ako država nije u stanju zaštititi obične građane, zašto bi bila u stanju zaštititi psihopate i krimose? U Westernu, jedino mjesto gdje je krimosu zaštićen život jest - zatvor, jer će ga u protivnom linčovati bijesna rulja. 
Ja sam za zakon linča. Ali ne, smrtnu kaznu smo zamijenili kaznom dugotrajnog zatvora do 40 godina, u praksi kazne koje se izriču su preblage, što je rezultat činjenice da pravosuđem drmaju  u najvećoj mjeri - žene, a tu slabost koriste političari i krimosi. Znam iz prve ruke kako razmišljaju žene u pravosuđu, imao sam prilike to vidjeti na faksu; na jednog muškog dolazile su četiri žene. I sve su bile protiv smrtne kazne jer je ona, kao, nehumana, a naglasak bi trebao, po njima, biti na resocijalizaciji. One su poslije postale sutkinje. Nitko u ovom jebenom pravosuđu nema muda recidivistu spičiti ozbiljnu kaznu, niti onima koji su već osuđeni za razna djela ubojstava, nasilja, pljačke i razbojstava, kao niti onima koji učestalo rade prometne nesreće sa smrtnom posljedicom ili posljedicom teške fizičke ozljede. Zašto u ovoj jebenoj zemlji nitko ne kažnjava recidiviste na dugotrajne kazne zatvora? Kakav jebeni masovni ili serijski ubojica moraš biti da dobiješ 40 godina zatvora bez mogućnosti pomilovanja? Ali u praksi, sutkinja te osudi na 15 ili 20 godina zatvora, par godina se predmet provlači po sudu, dok nastupi pravomoćna presuda, odležao si trećinu ili pola, pa onda pomilovanje i vani si, realno, za nekoliko godina.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 17/12/2018, 22:34

zato u americi u državama u kojima nema smrtne kazne dobiješ tri doživotne, za svaki slučaj.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by melkior 17/12/2018, 22:37

veber wrote:zato u americi u državama u kojima nema smrtne kazne dobiješ tri doživotne, za svaki slučaj.
Dovoljna je i jedna doživotna, ali bez mogućnosti pomilovanja. Doduše, oni računaju godine zatvora za svako kazneno djelo, pa se onda nekome nakupi 200 godina zatvora, što ti dođe kao brat bratu - tri doživotne.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 17/12/2018, 22:42

u americi imaju neko pomilost, zato im uvale tri doživotne. kinezi su naj, veli ti sud da bu te smrtno smaknul 18.02,2040e pa si ti misli.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by melkior 17/12/2018, 22:47

Evo još jedna debilana, mediji od nacije rade idiote:

Divan istup biskupa Hranića ovako pred Božić: on može razumjeti kad netko premlati gejeve, ako su izazivali javnost


https://www.telegram.hr/politika-kriminal/divan-istup-biskupa-hranica-pred-bozic-on-moze-razumjeti-kad-netko-premlati-gejeve-ako-su-izazivali-javnost/

Mediji zaglupljuju javnost, a djeci prodaju floskule da su baka, vuk i crvenkapica živjeli sretno do kraja života. Ili da treba ugrađivati automate s tamponima i ulošcima u muške wc-e.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Guest 17/12/2018, 22:55

Rabarbara wrote:

Drugi dio je naučiti nasilnika da će skupo platiti bude li nasilan. E ako to ne može državno odvjetništvo, sud, zakonodavstvo, policija, onda mogu i moraju mali obični ljudi.

I to je valjda glavni smisao postojanja pravosuđa u društvu.
Pružiti uvjeljivu iluziju kako su u stanju naučiti nasilnika da će skupo platiti bude li nasilan. Da mali ljudi ne bi uzeli stvar u svoje ruke.
Poanta nije u pravdi, poanta je u kontroli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by melkior 17/12/2018, 22:56

melkior wrote:Evo još jedna debilana, mediji od nacije rade idiote:

Divan istup biskupa Hranića ovako pred Božić: on može razumjeti kad netko premlati gejeve, ako su izazivali javnost


https://www.telegram.hr/politika-kriminal/divan-istup-biskupa-hranica-pred-bozic-on-moze-razumjeti-kad-netko-premlati-gejeve-ako-su-izazivali-javnost/

Mediji zaglupljuju javnost, a djeci prodaju floskule da su baka, vuk i crvenkapica živjeli sretno do kraja života. Ili da treba ugrađivati automate s tamponima i ulošcima u muške wc-e.
I onda kad dobijete ovakvog psihopata koji je je već prebio četiri žene, onda nitko nema muda uzeti stvar u ruke, a sutkinja ga pušta, jer će lav pasti travu, janje i zmija se zajedno igrati, a dijete njih će voditi. Make love, not war, Peace brother, peace, i svatko ima prava. Btw, obično se provokatore i izazivače javnostinamlati, bez obzira jesu li pederi ili nisu. U protivnom, dobiješ ovo:

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Sokrat1


Meanwhile,

Svećenik u Americi na pogrebu svima rekao da mladić samoubojica neće ići u raj

RODITELJI dječaka tinejdžera koji je počinio samoubojstvo, doživjeli su težak šok kada je svećenik na pogrebu njihovog djeteta kritizirao mladića zbog toga što je sebi oduzeo život, javlja CNN.
Katolički svećenik LaCuesta na pogrebu je pred svima izjavio kako sumnja da će Maison Hullibarger (18) dospjeti u raj.
Svećeniku je nakon toga nadbiskupija u Detroitu zabranila daljnje obavljanje pogrebnih dužnosti u crkvi Our Lady of Mount Carmel, no obitelj mladića traži da mu se da otkaz.
Katoličko učenje tradicionalno smatra samoubojstvo neoprostivim grijehom. No, Crkva je nedavno odredila neke iznimke te dozvolila oprost ako je samoubojstvo počinjeno zbog teških i stresnih situacija.
Sumnja da će stići u raj
Maison Hullibarger iz Temperancea u Michiganu, oduzeo si je život 4. prosinca.
Njegovi roditelji Jeff i Linda Hullibarger vjerovali su u dobre namjere njihovog svećenika.
“Željeli smo da se na sprovodi slavi kako je živio, a ne da govori o tome kako je umro“, rekla je Linda Hullibarger.

“No, on je na sprovodu omalovažavao našeg sina, samo što ga nije nazvao grješnikom. Rekao je kako je upitno je li se on dovoljno pokajao da ga se primi u raj“, dodala je.
Dodatno ih je uznemirilo što je na pogrebu protivno njihovim željama prisustvovao trener u njegovom američkom nogometnom timu koji je često psihički zlostavljao Maisona.
Treba dobiti otkaz
Roditelji Jeff i Linda nisu zadovoljni odlukom crkvene središnjice i smatraju kako svećenika treba potpuno razriješiti svih dužnosti.
“Jednostavno se ne slažemo sa sankcijama. Zamolili smo nadbiskupa da LaCuesta više ne obavlja funkciju svećenika. Kako će ga ovakva kazna, da ga se premjesti negdje u učionicu, naučiti empatiji i diskreciji?“, rekli su roditelji.
“Bojimo se da će ga Crkva, kako se to uobičajeno zbiva, samo premjestiti negdje drugdje i da će on u tom slučaju učiniti ovako nešto drugoj obitelji“, rekao je Jeff Hullibarger, a prenosi BBC.  

https://www.index.hr/vijesti/clanak/svecenik-u-americi-na-pogrebu-svima-rekao-da-mladic-samoubojica-nece-ici-u-raj/2050507.aspx
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by melkior 17/12/2018, 22:57

Speare Shaker wrote:
Rabarbara wrote:

Drugi dio je naučiti nasilnika da će skupo platiti bude li nasilan. E ako to ne može državno odvjetništvo, sud, zakonodavstvo, policija, onda mogu i moraju mali obični ljudi.

I to je valjda glavni smisao postojanja pravosuđa u društvu.
Pružiti uvjeljivu iluziju kako su u stanju naučiti nasilnika da će skupo platiti bude li nasilan. Da mali ljudi ne bi uzeli stvar u svoje ruke.
Poanta nije u pravdi, poanta je u kontroli.
Točno, jer, ako danas uzmete zakon u svoje ruke i ubijete krimosa kojeg je sud pustio, sutra ćete ubiti premijera.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by melkior 17/12/2018, 23:07

melkior wrote:
melkior wrote:Evo još jedna debilana, mediji od nacije rade idiote:

Divan istup biskupa Hranića ovako pred Božić: on može razumjeti kad netko premlati gejeve, ako su izazivali javnost


https://www.telegram.hr/politika-kriminal/divan-istup-biskupa-hranica-pred-bozic-on-moze-razumjeti-kad-netko-premlati-gejeve-ako-su-izazivali-javnost/

Mediji zaglupljuju javnost, a djeci prodaju floskule da su baka, vuk i crvenkapica živjeli sretno do kraja života. Ili da treba ugrađivati automate s tamponima i ulošcima u muške wc-e.
I onda kad dobijete ovakvog psihopata koji je je već prebio četiri žene, onda nitko nema muda uzeti stvar u ruke, a sutkinja ga pušta, jer će lav pasti travu, janje i zmija se zajedno igrati, a dijete njih će voditi. Make love, not war, Peace brother, peace, i svatko ima prava. Btw, obično se provokatore i izazivače javnostinamlati, bez obzira jesu li pederi ili nisu. U protivnom, dobiješ ovo:

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Sokrat1


Meanwhile,

Svećenik u Americi na pogrebu svima rekao da mladić samoubojica neće ići u raj

RODITELJI dječaka tinejdžera koji je počinio samoubojstvo, doživjeli su težak šok kada je svećenik na pogrebu njihovog djeteta kritizirao mladića zbog toga što je sebi oduzeo život, javlja CNN.
Katolički svećenik LaCuesta na pogrebu je pred svima izjavio kako sumnja da će Maison Hullibarger (18) dospjeti u raj.
Svećeniku je nakon toga nadbiskupija u Detroitu zabranila daljnje obavljanje pogrebnih dužnosti u crkvi Our Lady of Mount Carmel, no obitelj mladića traži da mu se da otkaz.
Katoličko učenje tradicionalno smatra samoubojstvo neoprostivim grijehom. No, Crkva je nedavno odredila neke iznimke te dozvolila oprost ako je samoubojstvo počinjeno zbog teških i stresnih situacija.
Sumnja da će stići u raj
Maison Hullibarger iz Temperancea u Michiganu, oduzeo si je život 4. prosinca.
Njegovi roditelji Jeff i Linda Hullibarger vjerovali su u dobre namjere njihovog svećenika.
“Željeli smo da se na sprovodi slavi kako je živio, a ne da govori o tome kako je umro“, rekla je Linda Hullibarger.

“No, on je na sprovodu omalovažavao našeg sina, samo što ga nije nazvao grješnikom. Rekao je kako je upitno je li se on dovoljno pokajao da ga se primi u raj“, dodala je.
Dodatno ih je uznemirilo što je na pogrebu protivno njihovim željama prisustvovao trener u njegovom američkom nogometnom timu koji je često psihički zlostavljao Maisona.
Treba dobiti otkaz
Roditelji Jeff i Linda nisu zadovoljni odlukom crkvene središnjice i smatraju kako svećenika treba potpuno razriješiti svih dužnosti.
“Jednostavno se ne slažemo sa sankcijama. Zamolili smo nadbiskupa da LaCuesta više ne obavlja funkciju svećenika. Kako će ga ovakva kazna, da ga se premjesti negdje u učionicu, naučiti empatiji i diskreciji?“, rekli su roditelji.
“Bojimo se da će ga Crkva, kako se to uobičajeno zbiva, samo premjestiti negdje drugdje i da će on u tom slučaju učiniti ovako nešto drugoj obitelji“, rekao je Jeff Hullibarger, a prenosi BBC.  

https://www.index.hr/vijesti/clanak/svecenik-u-americi-na-pogrebu-svima-rekao-da-mladic-samoubojica-nece-ici-u-raj/2050507.aspx
Btw, ako je funkcija svećenika da bude prije svega psihoterapeut, onda i religiju treba ukinuti.  Međutim, dok god je ova pederčina koja se sprda s Biblijom, na vlasti, promjena neće biti

Papa Franjo opet poziva na ukidanje smrtne kazne

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Papa-franjo_epa__2__

PAPA Franjo kritizirao je danas egzekucije koje se provode u nekim državama izvan okvira pravosudnog sustava.
Primivši u audijenciju izaslanstvo Međunarodne komisije protiv smrtne kazne iz Madrida, Papa, koji danas slavi 82. rođendan, izrazio je žaljenje zbog toga što se u svijetu događaju proizvoljne egzekucije bez pravednog suđenja.
"Riječ je o namjernim ubojstvima koje čine državni akteri i koje se često prikazuje kao sukobe s navodnim delinkventima ili kao neželjenu posljedicu razumne, nužne i proporcionalne sile kako bi se zaštitilo građane", rekao je ne imenujući nijednu državu.
"Legitimna obrana nije pravo, nego obveza"
Papa je u kolovozu prvi put u katekizam Katoličke crkve upisao kategoričko protivljenje smrtnoj kazni i pozvao Crkvu da se angažira na njezinu ukidanju svuda u svijetu. Istaknuo je da "legitimna obrana nije pravo, nego obveza".

Amnesty International je prošle godine zabilježio najmanje 2591 smrtnu presudu u 53 zemlje i gotovo 1000 egzekucija, isključujući Kinu koja svoje podatke ne objavljuje. Više od dvije trećine zemalja u svijetu ukinulo je smrtnu kaznu.
Papa je pozvao članice UN-a koje su odlučile uvesti moratorij na smrtnu kaznu da je ukinu.
Usprotivio se također doživotnoj kazni zatvora, ocijenivši da one "oduzimaju mogućnost moralnog i egzistencijalnog otkupljenja" i da su "oblik prikrivene smrtne kazne".


https://www.index.hr/vijesti/clanak/papa-franjo-opet-poziva-na-ukidanje-smrtne-kazne/2050629.aspx

Zajedno će pasti vukovi i jaganjci, a dijete njih će voditi, amen. Wellcome to Eternal Hell.



avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 17/12/2018, 23:13

a pedofili, pederi. ima ih par normalnih koji ženske naganjaju.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by melkior 17/12/2018, 23:13

Uostalom, tko vas jebe

avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by danni1 17/12/2018, 23:14

Rabarbara wrote:
danni1 wrote:
Rabarbara wrote:
danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:jbte, al su se babe raspistoljile
pa ko vas nebi vilijo take
odma bi vas u pleme primijo
Ha...čovjek bi pomislio da su nešto bolje od tog krkana što je razbio curu al bi se prevario.

Uz pravi poticaj psihopatska priroda izađe na vidjelo pa se natjeću koja će bit veči monstrum, koja bolesniju osvetu može smislit.

baš...ko ih ne bi volio.....a jbte.
Momak, znaš li ti pucat iz tog vatrenog štapa što ga držiš u šapicama? 
Treba nam jedan krkan da namjesti frizuru Daruvarcu.  :whistle
Znam al sam po prirodi miroljubiv , ne nasilan i legalist.

Taj avatar samo zbunjuje, bilo je to davno i postavljen je u inat nekome zbog nečega al se više ne sjećam o čem je bila riječ.
Aha. Iza nasilnog avatara, (kojeg si stavio iz inata, ali ti je iz nekog razloga ostao dugo), sakrio se mlaki nenasilni legalist koji je svjestan da bi prošao kao i ona cura kad bi mu stao na crtu. Dakle trtaroš. :P 

Pretpostavljam da si se ti našao kojim slučajem u situaciji njenog oca, brata ili dečka, rekao bi joj da nije trebala ići u kafić, trebala se maknuti od budaletine, da je i sama kriva za to što joj se dogodilo. Pozvao bi se na svoju miroljubivost, čekao da pravosuđe na sveto nikad kazni gnusno ponašanje nasilnika i nadao se da će se sve skupa brzo zaboraviti tj. da se nećeš morati ti naći na crti tom kretenu. 
Da se zaboravi kukavičko ponašanje muškarca koji bi je trebao štititi.

Istina je, da nije bila na tom mjestu gdje je bila ne bi se dogodilo to što jeste. Ali, ona je bila tamo gdje idu svi mladi, ponašala se poput ostalih mladih i nije napravila ništa što bi moglo opravdati onakvo masakriranje. 

I ništa ne može opravdati nereagiranje okoline dok ju je mlatio. Onolika količina straha onih koji su sve skupa promatrali i nisu prstom mrdnuli da pomognu nesretnoj djevojci je neshvatljiva. Zar su normalni muškarci izumrli, muškarci koji štite žene i djecu, štite nejač i imaju muda suprostaviti se nasilniku? 

Dany, to što smo se s Kayom zezale nema veze s onim što bih mu napravila.
Ne bih maštala kako ga kazniti, znam točno kako i koliko. I gdje. Kaznila bih ga onako kako on kažnjava druge, nemilosrdnim batinama. Kažnjavala bih ga redovno. Fakat bi se bojao svoje sjene. To je jedini jezik koji bi razumio i ustavio se, progutati strah koji si pruštio drugim. 

Druga kazna ne pomaže. 

To da je nasilan i jak nema veze. Za svaku rit se nađe palica.
Pa...ne trtaroš nego realan.
U životu sam dobio batina vjerujem nego bilo tko na ovom forumu i to zato što se nisam libio stati bilo kom na crtu.
Samo kažem što bi se dogodilo, kao i puno puta do sad i zato mi je bezveze srat,kao što vi serete 
, o tome što bih mu radio.
 Vjerojatno bih pokušao nešto al je više nego vjerojatno da bi me taj krkan zabio u zemlju.
Mante se dječjih maštarija.

_________________
Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by kaya 17/12/2018, 23:15

zasto vi uopce pricate o zrtvi, njenom odgoju , mami, tati i velicini gaca ?
potpuno nebitno, ne sudi se njoj.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by veber 17/12/2018, 23:23

kaya wrote:zasto vi uopce pricate o zrtvi, njenom odgoju , mami, tati i velicini gaca ?
potpuno nebitno, ne sudi se njoj.
pa u rvackoj je žrtva šupak. curu treba još zmlatit. kaj bu se ona po zadru šetala.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Daruvarac svečano dočekan u kafiću  - Page 24 Empty Re: Daruvarac svečano dočekan u kafiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 47 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 35 ... 47  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum