ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by omni 14/12/2018, 11:26

Ne znam sto se vise bojite tih propalih amera. Putin je bio na paradi, dobili ste rakete i jos stosta. Sad vas kao ameri sprjecavaju da uzmete dio svoga okupiranog teritorija. Brz udar, 2-3 dana i nitko nece da se snadje a onda stanje zakljuceno.

omni

Posts : 7009
2014-04-12


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Noor 14/12/2018, 11:28

kaya wrote:slini se drma stolica , protesti su mu poceli,  pa sad fol ratuje da im skrene paznju.

uzet kokice samo :P
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by crvenkasti 14/12/2018, 11:28

omni wrote:
crvenkasti wrote:
omni wrote:
crvenkasti wrote:Kad bi Srbi napali Kosovo, bi li Amerikanci sad opet bombradirali Srbiju?
Pored Putina? Ma daj.

Nego što bi tada učinili Ameri?
Zagrmeli i onda nista.

Ne bih rekao da ne bi učinili ništa. Na Kosovu je ogromna američka vojna baza Bondsteel.

Ja mislim da ponovo svjedočimo početku nove kampanje bombardiranja Srbije.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Noor 14/12/2018, 11:30

omni wrote:
Noor wrote:e, saće da vide svog Boga, kad onaj Brnabić izda komandu
Obersturmbannführer Brnabić.
ovde je još bio mnogo mali

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 5badec31-6124-4905-9cec-6ab20a0a0a67-1304677-0502-20171015photo00001213-ff
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by omni 14/12/2018, 11:31

crvenkasti wrote:
omni wrote:
crvenkasti wrote:
omni wrote:
crvenkasti wrote:Kad bi Srbi napali Kosovo, bi li Amerikanci sad opet bombradirali Srbiju?
Pored Putina? Ma daj.

Nego što bi tada učinili Ameri?
Zagrmeli i onda nista.

Ne bih rekao da ne bi učinili ništa. Na Kosovu je ogromna američka vojna baza Bondsteel.

Ja mislim da ponovo svjedočimo početku nove kampanje bombardiranja Srbije.
Pa nije vise Jeljcin na vrhu Rusije, valjda bi se tu i Putina sto pitalo, interesi postoje. Tesko da bi ameri ovaj puta bez velikih pregovora mogli da udare. Ovo bi bila najbolja situacija za Srbiju da provjeri koliko Rusi misle ozbiljno. Ako nista poceti skupljati snage na granici i vidjeti reakcije.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by RayMabus 14/12/2018, 11:34

Ma skupit će oni kurac

Tv četnici

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Images?q=tbn%3AANd9GcSf6fo_Lp14y6rllIHfk8rC6xn0ln1CikFbzkQiC3tH-TTMXfHb
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by crvenkasti 14/12/2018, 11:38

Kosovo nije za Amere samo pitanje prestiža i dokazivanja moći.
Uloga je puno važnija.

Ako padne Kosovo, ništa neće stajati na putu ruskom plinu iz turskog plinovoda da preko Srbije, gdje treba biti čvorište, uđe u Europu.

Isto tako nestat će prijetnje Kinezima za njihov megalomanski plan 'Jedan pojas - jedan put' koji u Srbiji treba imati glavnog distributera.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Guest 14/12/2018, 11:39

da, i !?
moj komentar je suvisan
1000 puta srocen
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by omni 14/12/2018, 11:39

Pa nece s ovim sroljom na vlasti, njemu situacija odgovara da drzi fotelju.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by RayMabus 14/12/2018, 11:40

Acina politika doživila poraz, jedino šta zna radit je prodavat maglu i srat po Hrvatskoj

Merkel i Macron u padu , nema mu ni od toga koristi

Sad je samo pitanje koliko će Srbi trpit ove folirante i tv četnike na vlasti
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by omni 14/12/2018, 11:41

crvenkasti wrote:Kosovo nije za Amere samo pitanje prestiža i dokazivanja moći.
Uloga je puno važnija.

Ako padne Kosovo, ništa neće stajati na putu ruskom plinu iz turskog plinovoda da preko Srbije, gdje treba biti čvorište, uđe u Europu.

Isto tako nestat će prijetnje Kinezima za njihov megalomanski plan 'Jedan pojas - jedan put' koji u Srbiji treba imati glavnog distributera.
Bas zato sto Rusija ima veliki interes treba Srbija to da iskoristi. Ako budu cekali da ameri propadnu nacekat ce se. A opet ako Rusija ne stane na stranu Srbije radi svih tih interesa onda nece nikada, pisi propao projekat.


Last edited by omni on 14/12/2018, 11:42; edited 1 time in total
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Guest 14/12/2018, 11:42

ne znam sta ce divovi preduzeti
na tarenu 
jangovi omiljeni saveznici
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by omni 14/12/2018, 11:44

E moji Srbi sad bi vam trebao sepavi bravar da vam pokaze kako se manipulira izmedju velikih sila i pokupi najbolje za sebe.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Guest 14/12/2018, 11:47

ocajan sam
sjebali  smo sve sto su nasi stari stvorili
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by RayMabus 14/12/2018, 11:48

omni wrote:E moji Srbi sad bi vam trebao sepavi bravar da vam pokaze kako se manipulira izmedju velikih sila i pokupi najbolje za sebe.
Nema veze , imaju Acu tv četnika , taj im je dovoljan , bio u Glini pa malo srao pa bio u Mitrovici pa malo srao

Šta je sljedeće ? Banja Luka ?!?!?!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by crvenkasti 14/12/2018, 11:52

omni wrote:
crvenkasti wrote:Kosovo nije za Amere samo pitanje prestiža i dokazivanja moći.
Uloga je puno važnija.

Ako padne Kosovo, ništa neće stajati na putu ruskom plinu iz turskog plinovoda da preko Srbije, gdje treba biti čvorište, uđe u Europu.

Isto tako nestat će prijetnje Kinezima za njihov megalomanski plan 'Jedan pojas - jedan put' koji u Srbiji treba imati glavnog distributera.
Bas zato sto Rusija ima veliki interes treba Srbija to da iskoristi. Ako budu cekali da ameri propadnu nacekat ce se. A opet ako Rusija ne stane na stranu Srbije radi svih tih interesa onda nece nikada, pisi propao projekat.

Srbiji, Rusiji i Kini i trenutno stanje odgovara. Ameri su nervozni.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29498
2014-04-17


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Guest 14/12/2018, 12:09

citam komentare jednog
naturalizovanog srbina
uzas
da li on veruje da smo bas svi
kreteni, da pusimo njegovu kenjazu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by RayMabus 14/12/2018, 12:13

Zima je , neda mi se previše o Kosovo a iskreno ni nezanima me jer Hrvati imaju i svojih problema no očito imate tv četnika i prodavača magle na vlasti a jedino šta im se ističe je da vole svako malo srat po Hrvatskoj čak i kad nešto nema veze sa istom

Eto sad više neće bit mitinga u Mitrovici, to mu je bio zadnji
RayMabus
RayMabus

Posts : 181909
2014-04-11


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Noor 14/12/2018, 12:37

“To mi je noćna mora, to mi je najveća muka, s tim legnem, s tim se budim, a ne spavam mnogo."


Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 PXL_031218_22888391
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by vuksadinare 14/12/2018, 12:41

....neka mi navedu dva razloga zasto kosovo ne bi imalo pruzane snage?...nato je garancija kosovu?....zato sto to srbiju zivcira?...a sto ej nije zivciralo?..koji god narod iz ex-yu stvarao svoje oruzane snage srbiji i srbima je to islo na zivce jer samo gloloruki su laki plijen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Šandor Winnetou 14/12/2018, 12:56

Noor wrote:e, saće da vide svog Boga, kad onaj Brnabić izda komandu
onaj Hrvat Brnabić ima tamo najveća muda cheers

_________________
Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije - Page 2 Empty Re: Kosovo danas formira vojsku, Aco na aparatima šeta po jugu Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum