ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Završen film o Jasenovcu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by IL Risorto 20/10/2015, 02:35

Ponudio sam moje usluge producentima ovog filma pri izradi scenografije,te savjetodavno kao konzultant za istorijske smjernice,no ograničen budžet i nedostatak vizije producenta nije rezultirao našom suradnjom.Šteta,taj film je imao veliki potencijal a ovako će djelovati kao niskobudžetni trash horor iz 80tih.
Neodgovorno je ovako ozbiljnu temu obraditi na takav površan pristup,te obezvrijediti jasenovački potencijal koji bi ozbiljnim filmašima zasigurno priskrbio Oscara.

IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by n_razbojnik 20/10/2015, 03:56

očekujem neki vampirski, krv sa očnjaka ustašije, ali opet ljubavnu priču kao Twilight u kojem čedo od Vukašina postane Hrvat...kao crveni

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by IL Risorto 20/10/2015, 19:56

nevjestin_razbojnik wrote:očekujem neki vampirski, krv sa očnjaka ustašije, ali opet ljubavnu priču kao Twilight u kojem čedo od Vukašina postane Hrvat...kao crveni
Ovo je bogohulno isprdavanje s Jasenovcom.Nije to SF žanr,već historijsa drama  s elementima horora.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by jastreb 20/10/2015, 20:11

Potrebno je napraviti film o Jasenovcu,ali film u kojem logoraš ne bi bio sveden tek na pasivnu i bespomoćnu žrtvu koja čeka malj ili nož.

Ja bih dao prijedlog da se snimi film o proboju iz Jasenovca,gdje logoraš,ili uspijeva u svom planu ili gine kao čovjek. Ante Bakotić iz Sinja bio bi glavni pozitivac,a Miloš i ekipa negativci. Posebna scena bila bi ona kada pred sam proboj brijač David Atijas iz Zagreba sapuna ustaškog  zastavnika Matu Živanovića,a onda ga preciznim pokretom britve prekolje od uha do uha.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by omni 20/10/2015, 20:13

jastreb wrote:Potrebno je napraviti film o Jasenovcu,ali film u kojem logoraš ne bi bio sveden tek na pasivnu i bespomoćnu žrtvu koja čeka malj ili nož.

Ja bih dao prijedlog da se snimi film o proboju iz Jasenovca,gdje logoraš,ili uspijeva u svom planu ili gine kao čovjek. Ante Bakotić iz Sinja bio bi glavni pozitivac,a Miloš i ekipa negativci. Posebna scena bila bi ona kada pred sam proboj brijač David Atijas iz Zagreba sapuna ustaškog  zastavnika Matu Živanovića,a onda ga preciznim pokretom britve prekolje od uha do uha.
:D issati.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by IL Risorto 20/10/2015, 20:18

jastreb wrote:Potrebno je napraviti film o Jasenovcu,ali film u kojem logoraš ne bi bio sveden tek na pasivnu i bespomoćnu žrtvu koja čeka malj ili nož.

Ja bih dao prijedlog da se snimi film o proboju iz Jasenovca,gdje logoraš,ili uspijeva u svom planu ili gine kao čovjek. Ante Bakotić iz Sinja bio bi glavni pozitivac,a Miloš i ekipa negativci. Posebna scena bila bi ona kada pred sam proboj brijač David Atijas iz Zagreba sapuna ustaškog  zastavnika Matu Živanovića,a onda ga preciznim pokretom britve prekolje od uha do uha.
Ne...potrebno je napraviti film o ustaškim zločinima nad nedužnom srpskom nejači,ali neki ozbiljniji pristup toj tematici koji prikazuje realnu sliku strahote,kako nažalost neće biti s ovim već napravljenim filmom ali i tvoj prijedlog ide u smjeru da bi još i istaški krvnici ispali nedužne žrtve zlih logoraša.
Takav film bi trebao raditi Branko Lustig.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by kaya 20/10/2015, 22:25

Proboj iz Jasenovca ne postoji, pustili su ih da ih ubiju 50 metara dalje . Tako da je jastrebova režija junačkog proboja SF.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by kaya 20/10/2015, 22:26

Zasto, nemam pojma. Zaspali valjda ili se zajebavali.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Završen film o Jasenovcu - Page 3 Empty Re: Završen film o Jasenovcu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum