ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Q

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 8:34


ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 8:47

kic wrote:
ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??
upravo ono sto si trazio... Q - Page 2 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 8:54

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??
upravo ono sto si trazio... Q - Page 2 1f619

ja sam glasao protiv ulaska.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by crvenkasti Fri 5 Oct - 8:56

Netko tko je nerazvijen i slab nikako se ne bi smio učlanjivati u klub u kojem vladaju jaki i bogati.

Što smo mislili?

Da ćemo sa članstvom automatski dobiti sve i da ćemo postati kao i oni?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 9:05

kic wrote:
Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??
upravo ono sto si trazio... Q - Page 2 1f619

ja sam glasao protiv ulaska.
mislim da me nisi razumio, nema to veze sa tvojim glasanjem nego sa onim sto zelis, dve razlicite stvari.... Q - Page 2 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 9:07

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??
upravo ono sto si trazio... Q - Page 2 1f619

ja sam glasao protiv ulaska.
mislim da me nisi razumio, nema to veze sa tvojim glasanjem nego sa onim sto zelis, dve razlicite stvari.... Q - Page 2 1f619

a želim želim?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 9:11

kic wrote:
Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??
upravo ono sto si trazio... Q - Page 2 1f619

ja sam glasao protiv ulaska.
mislim da me nisi razumio, nema to veze sa tvojim glasanjem nego sa onim sto zelis, dve razlicite stvari.... Q - Page 2 1f619

a želim želim?
pa to ti meni trebas reci, ja nisam Bog ja to neznam, mogu samo nagadjat.... Q - Page 2 1f619 

ali eto mogu pretpostaviti za ovih 100. 000 najpotentnijeg stvaralackog dijela stanovnistva sta su oni htjeli. Otici sa balkana u europu, jedva cekali ulazak da mogu otic, glasali upravo zbog slobode kretanja i zaposljavanja po cijeloj eu. A sto si ti htio svojim glasanjem? Zabraniti ovima njihovu slobodu izbora? Da moraju ostati ovdje jer eto, ti to hoces?

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by crvenkasti Fri 5 Oct - 9:12

EU nije nikad ni bila nikakva zajednica ravnopravnih članica, nego imperijalističko carstvo.

Odnosi među članovima su zasnovani na moći, ucjeni i nasilju.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 9:16

crvenkasti wrote:EU nije nikad ni bila nikakva zajednica ravnopravnih članica, nego imperijalističko carstvo.

Odnosi među članovima su zasnovani na moći, ucjeni i nasilju.
a kad je ikada bilo drugacije... Q - Page 2 1f619 

vecinu ljudi nije briga za to, nego samo da idu tamo di je bolje i budu dio pobjednickog tima. Dakle ljudi iz ravnopravnih clanica teze ici u one ravnopravnije. Robovi ne zele biti toliki robovi, zele bolji status, zato idu iz ravnopravnih u ravnopravnije. Dakle da se razumijemo, zele i dalje biti robovi samo ravnopravniji...To je tako, zato sto nitko se nije sjetio traziti drugacije, interesantno jako... 

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 9:23

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
Leteca Pegla wrote:
kic wrote:
ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??
upravo ono sto si trazio... Q - Page 2 1f619

ja sam glasao protiv ulaska.
mislim da me nisi razumio, nema to veze sa tvojim glasanjem nego sa onim sto zelis, dve razlicite stvari.... Q - Page 2 1f619

a želim želim?
pa to ti meni trebas reci, ja nisam Bog ja to neznam, mogu samo nagadjat.... Q - Page 2 1f619 

ali eto mogu pretpostaviti za ovih 100. 000 najpotentnijeg stvaralackog dijela stanovnistva sta su oni htjeli. Otici sa balkana u europu, jedva cekali ulazak da mogu otic, glasali upravo zbog slobode kretanja i zaposljavanja po cijeloj eu. A sto si ti htio svojim glasanjem? Zabraniti ovima njihovu slobodu izbora? Da moraju ostati ovdje jer eto, ti to hoces?

:aw

čovjek uvijek ima izbora, okolnosti utječu na njega ali gledano iz kuta stoicizma, naš stav određuje naš svijet-

prema tome, čak i iz zatvorene Jugoslavije se moglo iseljavati, tako da takva prepreka nije nikad postojala posebno, ja sam glasao protiv iz suverenističkih razloga jer sam smatrao da je to dokidanje RH suverenosti i stavljanje iste u podređeni položaj-

a šta se ti sad praviš pametna da ja ikom išta želim zabraniti, ne znam, ja samo radim rezime vaših odluka :)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 10:12

kic wrote:

čovjek uvijek ima izbora, okolnosti utječu na njega ali gledano iz kuta stoicizma, naš stav određuje naš svijet-

prema tome, čak i iz zatvorene Jugoslavije se moglo iseljavati, tako da takva prepreka nije nikad postojala posebno, ja sam glasao protiv iz suverenističkih razloga jer sam smatrao da je to dokidanje RH suverenosti i stavljanje iste u podređeni položaj-

a šta se ti sad praviš pametna da ja ikom išta želim zabraniti, ne znam, ja samo radim rezime vaših odluka :)


pa moglo se iseljavat ali nije bilo to bas tako jednostavno, postojale su prepreke. Nije to bilo bas ko danas, kupis avionsku kartu i odma legalno mos radit posao u irskoj i niko te ne gnjavi s nicim... confused

A daj mi reci jednu stvar, zar mislis da suverenost i ravnopravni polozaj na razini drzave je moguce postici ako ti vecinu stanovnika nije briga za suverenost niti zele ravnopravni polozaj nego zele postati neki drugi narod, neka druga nacija, dobri sluge stranih gospodara? Sta mislis da smo bili ravnopravni i suvereni dok nismo bili u eu? I zasto mislis da nas ulazak u eu nije najbezbolniji korak ostvarenju prave suverenosti i ravnopravnosti?   :popcorn

i koje su to "nase odluke" iz kojih izostavljas sebe kao faktor? Ja ti kazem da ljudi dobiju ono sto traze, to sto ne znaju da to sto traze izgleda tako kako izgleda, e to je drugi par opanaka. Ti zelis suverenost i ravnopravnost na razini drzave? Jel znas koja je cijena toga? Jesi li spreman ju platiti, to je pravo pitanje. Jesi li svjestan da je ono boldano kontradikcija u hrvatskoj kakva je bila prije ulaska u eu? 

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 10:34

Leteca Pegla wrote:pa moglo se iseljavat ali nije bilo to bas tako jednostavno, postojale su prepreke. Nije to bilo bas ko danas, kupis avionsku kartu i odma legalno mos radit posao u irskoj i niko te ne gnjavi s nicim... confused

A daj mi reci jednu stvar, zar mislis da suverenost i ravnopravni polozaj na razini drzave je moguce postici ako ti vecinu stanovnika nije briga za suverenost niti zele ravnopravni polozaj nego zele postati neki drugi narod, neka druga nacija, dobri sluge stranih gospodara? Sta mislis da smo bili ravnopravni i suvereni dok nismo bili u eu? I zasto mislis da nas ulazak u eu nije najbezbolniji korak ostvarenju prave suverenosti i ravnopravnosti?   :popcorn

i koje su to "nase odluke" iz kojih izostavljas sebe kao faktor? Ja ti kazem da ljudi dobiju ono sto traze, to sto ne znaju da to sto traze izgleda tako kako izgleda, e to je drugi par opanaka. Ti zelis suverenost i ravnopravnost na razini drzave? Jel znas koja je cijena toga? Jesi li spreman ju platiti, to je pravo pitanje. Jesi li svjestan da je ono boldano kontradikcija u hrvatskoj kakva je bila prije ulaska u eu? 

:aw

ti si jako pametna jer tumačiš sve a posteriori, danas kad je izumiranje i iseljavanje glavna tema..

no što je bila glavna tema i paradigma početkom 2012? reci ti meni to? glupe prijetnje kako EU nema alternative i da neće biti za penzije? to je bila dominantna tema, da nemamo drugog puta- a zašto nemamo drugo puta, nitko nije znao objasniti, narod mora tražiti unutrašnju snagu inače ga neće biti, to je još Ivan Vitez u 15. stoljeću znao-

ti tumačiš sve po posljedicama, tako i sad govoriš da narod koji seli vani želi postati drugi narod - apsolutno netočno, to je kontradiktorna posljedica, oni su često veći domoljubi nego ljudi koji žive u svojoj državi, ili bar se tako farbaju, a njihovi potomci postaju sve više integrirani gdje gube korijenje i izgubljeni su, dakle asimilacija je nehotična ali i logična posljedica, a ne želja za postajanjem drugim narodom, jezik je domovina prije svega, ako ne želiš postati Hrvat, samo prestani pričati Hrvatski za početak-

uglavnom, mislim to zato što je lakše donositi odluke kad shvaćaš svoje interese kao primarne, izgubili smo utjecaj INE u Siriji i Libiji zbog međunarodnih pritisaka naših "saveznika" a nije moralo doći do toga npr da mislimo zamisli: svojom glavom-

ali ti ne želiš razmišljati svojom glavom u redu, ali kontradiktornost je na tvojoj strani, suverenost je afirmativna i slobodna, a stapanje u nad-državne saveze i davanje svoje radne snage za ništa ti shvaćaš kao slobodu, no dobro-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 10:38


nikom ne bih zabranio iseljavanje nit sam to ikad igdje naveo btw-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 11:54

kic wrote:

ti si jako pametna jer tumačiš sve a posteriori, danas kad je izumiranje i iseljavanje glavna tema..

no što je bila glavna tema i paradigma početkom 2012? reci ti meni to? glupe prijetnje kako EU nema alternative i da neće biti za penzije? to je bila dominantna tema, da nemamo drugog puta- a zašto nemamo drugo puta, nitko nije znao objasniti, narod mora tražiti unutrašnju snagu inače ga neće biti, to je još Ivan Vitez u 15. stoljeću znao-

ti tumačiš sve po posljedicama, tako i sad govoriš da narod koji seli vani želi postati drugi narod - apsolutno netočno, to je kontradiktorna posljedica, oni su često veći domoljubi nego ljudi koji žive u svojoj državi, ili bar se tako farbaju, a njihovi potomci postaju sve više integrirani gdje gube korijenje i izgubljeni su, dakle asimilacija je nehotična ali i logična posljedica, a ne želja za postajanjem drugim narodom, jezik je domovina prije svega, ako ne želiš postati Hrvat, samo prestani pričati Hrvatski za početak-

uglavnom, mislim to zato što je lakše donositi odluke kad shvaćaš svoje interese kao primarne, izgubili smo utjecaj INE u Siriji i Libiji zbog međunarodnih pritisaka naših "saveznika" a nije moralo doći do toga npr da mislimo zamisli: svojom glavom-

ali ti ne želiš razmišljati svojom glavom u redu, ali kontradiktornost je na tvojoj strani, suverenost je afirmativna i slobodna, a stapanje u nad-državne saveze i davanje svoje radne snage za ništa ti shvaćaš kao slobodu, no dobro-
fokusiran si na detalje, zato ne vidis cijelu sliku. Nije bitno a  priori, a posteriori, 15 stoljece sirija libija ina ovo ono. To su detalji, nije bit, srz stvari bit problema. Ovo sve sto ti govoris su samo instance iste price. A kakva je prica, e pa imas ju u Bibliji u Starom Zavijetu. Tocno tu identicnu pricu, kad maknes detalje i razumijes bit. To ti je prica bijega naroda Jahveovog od ropstva iz Egipta. Kako je ono islo, ah da Mojsije ih je izveo iz ropstva, jos Bog cinio cuda tipa razdvajanje mora i to. I nakon svega toga, dodje narod Jahveov u pustinu, i kako tamo nije bilo hrane, Bog im da manu sa neba da ih nahrani. Ali narod, nakon nekog vremena, nije vise htio jesti manu nego meso. I zalili su se i htjeli vratiti nazad u ropstvo egipta, i govorili su da im je bilo bolje ko robovima jer su eto, imali mesa za jesti. Nakon te epizode dosli su u zemlju koju im je Bog obecao, i sta se desilo? Trebali su ici u boj, ali nisu htjeli jer eto na suprotnoj strani je bilo divova i nisu vjerovali Bogu koji je cinio cudesa kakvih nema, da se ne moraju bojati i opet izabrase radije ropstvo grijeha svojih. A na kraju kad su dobili svoju obecanu zemlju, kad im je sve palo u krilo, okrenuli su se stovanju Baalovom, razvratu i opacinama.

Eto to ti je priroda i bit stvari, ljudi zele biti ili gospodari ili robovi koji barem jedu meso i mogu upraznjavati svoje najnize poroke. Ne zele se boriti za slobodu, jer sloboda podrazumjeva  to da gospodari ne postoje, kao i zrtvovanje svoje zlobe i pokajanje od grijeha ako me razumijes. Zato se radije bira ropstvo. I to ti je cijela srz stvari. Dakle nije bitno sto bi ti, ovo ono, sto sam ja rekao i sto nisam. Nego cijena koju si spreman platiti, a ona postoji. Za koga radis drzavu? Ko ti je narod? Jesu li i oni spremni platiti cijenu koju si i ti spreman platiti? Za koga cinis to sto cinis? Eto vidis Mojsije je u prici bio spreman napraviti sve sto mu je Bog rekao, ali ostatak naroda ipak nije. Mrmljali su zbog ovoga, mrmljali su zbog onoga. Htjeli su da im sve padne u krilo laganini. A kad se to desilo, okrenuli su se Zlu. To ti je bit Kic, ostalo je samo stof... Q - Page 2 1f619 

i ne se ljutit! Ja samo piknem povremeno da izazovem raspravu, jer zna biti dosadno non stop citati jedno te isto o ustasama, partizanima i pupavki! Eto malo za promijenu: priroda drustva!   Q - Page 2 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 11:58

Leteca Pegla wrote:
To ti je prica bijega naroda Jahveovog od ropstva iz Egipta.

Koji se onako usput rečeno nikada realno nije dogodio, što je odlično dokazao arheolog Israel Finkelstein sa svojim suradnicima.
Ali nebitno, priča svakako ima svoju značajnu pedagošku dimenziju, makar je izmišljena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 12:09

kic wrote:



ali ti ne želiš razmišljati svojom glavom u redu, ali kontradiktornost je na tvojoj strani, suverenost je afirmativna i slobodna, a stapanje u nad-državne saveze i davanje svoje radne snage za ništa ti shvaćaš kao slobodu, no dobro-
eto, sad posebno da se dotaknem ovoga...

koje svoje radne snage Kic? Tvoje specificne? Moje? Necije druge? Da li ljudi pripadaju drzavi, pa onda ona moze davati svoju radnu snagu za nesto ili nista, ili ljudi ne pripadaju drzavi nego su slobodni pa prema tome svoju radnu snagu mogu dati za nesto ili nista kome god zele? Koji je slucaj tocno Kic? I ako ljudi koji ne zele ovu drzavu, i boriti se za slobodu u njoj  nego zele ici vani za nesto to jest nista, ako oni odu, i ako ostanu oni koji se zele boriti za slobodu, reci ti meni Kic, hoce li onda hrvatska biti korak blize suverenosti i samostalnosti, onoj pravoj, ili korak dalje? hm... Q - Page 2 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 12:16

kic wrote:
ma kad napraviš 5-godišnji rezime od ulaska u EU..

izgubio si 100.000 najpotentnijeg stvaralačkog dijela stanovništva-

a dobio si ??
Hrvatska je s njihovim odlaskom dobila što je htjela. Stvarati nikad ovdje nisi mogao jer nisi imao uvjete za to.

Onda mi možda ne bi ni ušli u EUSSR niti bi radili ono generalima prije 20-21 godinu, ovo sa Srbijom, Slovenijom, 24% Protektorata koji su od ćevapa, LNG terminalom, Sirijom itd. itd.

Sustav koji je isisavao život, životnu radost, životnu energiju, zdravlje, vjeru, nadu, strpljenje, kulturu je jedini na njima izgubio jer nema više režija, harača, nameta, paušala, kojekakvih mita, plavih koverti i dr.
Sada to i dalje radi na nama koji smo ostali i opet traži nešto novo, a gdje još spašavanje neodrživih privatnih poduzeća novcem poreznih obveznika koje nitko nije pitao žele li 27 godina spašavati to sve.

Kako tko tu izjavu tumači, ali Franjo Tuđman je bio u pravu: "Imamo svoju Hrvatsku, naša je i bit će onakva kakvu je sami želimo!"

"Croatia - full of life" je relikt prošlosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by AssadNaPodmornici Fri 5 Oct - 12:51

iseljavanje je zakon. 

prvo svaki Hrvat ima pravo na sretan život. 
Ako HDZovi domoljubni katolički bosansko vlaški lopovi i uhljebi žele da radite za 3000kn mjesečno, bez ikakve perspektive, bez mogućnosti da kupite auto, stan, da osnujete porodice, da bi oni jebavli elitne kurabe i vozili najskuplja auta,  - --- a vama oni pjevali "neka ti kušin bude stina", - sasvim su legitmni njihovi domoljubni zahtjevi, ali svaki Hrvat ima pravo na sretan život

onoga trenutka kada Hrvat odesli vanka i više nije rob ovima nabrojanima, on radi dvostruku korist

1)povećava osobnu sreću što je smisao života
2)prestaje biti sluga i rob pokvarenom sustavu, i tako što se iselilo par stotina tisuća Hrvata, to je dobro , sustav će se urušiti samo je pitanje vremena. ako to bude i kraj Hrvatske kao države, neka i bude tako, - to smo zaslužili

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21831
2018-06-14


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 13:05

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:



ali ti ne želiš razmišljati svojom glavom u redu, ali kontradiktornost je na tvojoj strani, suverenost je afirmativna i slobodna, a stapanje u nad-državne saveze i davanje svoje radne snage za ništa ti shvaćaš kao slobodu, no dobro-
eto, sad posebno da se dotaknem ovoga...

koje svoje radne snage Kic? Tvoje specificne? Moje? Necije druge? Da li ljudi pripadaju drzavi, pa onda ona moze davati svoju radnu snagu za nesto ili nista, ili ljudi ne pripadaju drzavi nego su slobodni pa prema tome svoju radnu snagu mogu dati za nesto ili nista kome god zele? Koji je slucaj tocno Kic? I ako ljudi koji ne zele ovu drzavu, i boriti se za slobodu u njoj  nego zele ici vani za nesto to jest nista, ako oni odu, i ako ostanu oni koji se zele boriti za slobodu, reci ti meni Kic, hoce li onda hrvatska biti korak blize suverenosti i samostalnosti, onoj pravoj, ili korak dalje? hm... Q - Page 2 1f619

sad ti ispadaš veći liberal nego ja no samo reci iskreno, da li si isto razmišljala s 20, i s 25 godina?

dotakla si se fino Mojsija, ali ima i ona druga priča ako se sjećaš, gdje on i njegova generacija nisu smjeli uć u obećanu zemlju sami..

naša izlazak iz Egipta je bio onaj 90ih, koliko god nam dojadila ta priča i mediji je pokušavaju okaljati, sad slijedi prolazak kroz pustinju, odlazak naroda ne vidim nikako u lijepom svijetlu, mislim da se sami gube najviše čak, jer gube svoj jezik, svoje običaje, svoj način života.. ima jedna tužna slika koju sam vidio negdje na groblju: ako vam je teško nositi stijeg i morate ić, dajte nama, mi ćemo za vas borit se (parafraza)..

suverenitet znači odlučivanje vlastitom voljom, a biološki korpus je sve (da, rasist sam), previše sve tumačite kroz porezni sustav koji je metastazirao i sustav je narastao previše da ne bi se stalno kralo, sustav treba rezat-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by kic Fri 5 Oct - 13:08

AssadNaPodmornici wrote:iseljavanje je zakon. 

jest, osim: nemaš više od pola svoje generacije-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Guest Fri 5 Oct - 13:25

Najjače mi je kad se anti-hrvatski mediji, jugosi i ostali brinu za sustav i demografiju Hrvatske, doslovno plačem od smijeha. Patetika na n-tu potenciju.  Q - Page 2 1f602

Sustav se mora rušiti i iz temelja mijenjati, a ne održati ga svim silama i hraniti ga. Anti-hrvatski mediji, organizacije i udruge bi isto bile morale biti iskorijenjene. Samo tako se mogu svijest i stvari mijenjati - možda!


Iseljavanje je bunt, protest i kažnjavanje sustava jer zna se tko dugoročno gubi, a tko u životu dobiva novu priliku za bolji život s daleko manje stresa i pranja mozga prošlošću i kriminalom političara, sustava i kasti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Q - Page 2 Empty Re: Q

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum