ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by Serbinho-3 28/8/2018, 12:48

Ganić: Ako ode Republika Srpska, cepa se i Srbija



https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=08&dd=28&nav_category=167&nav_id=1436203
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by Serbinho-3 28/8/2018, 12:50


"Ljudi iz Sandžaka stalno posmatraju šta to Dodik radi, jer je to neki entitet već dugi niz godina. Glume entitet i neke albanske opštine u Srbiji, a Mađari se mudro grupišu u Vojvodini. Svi čekaju, gledaju šta će se dogoditi, a sigurno je sve to signal za Srbiju
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 12:53

...to ganic poslao poruku ovima na sanđaku..'spremaj drzavu' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by Ringo10 28/8/2018, 13:02

vuksadinare wrote:...to ganic poslao poruku ovima na sanđaku..'spremaj drzavu' 
Ma salje on kitomira moga, kakve crne Sandzaklije, samo baljezgaju a nisu nizasta.

U stvari dobri su za sverc i kriminal.

Krenu li u rat, Srbi ce ih pogaziti. I neka ce.

Vi u Kifli stvarno ste gomila kretena.U svom slijepom antisrpstvu uopce ne razmisljate kuda bi dovelo sirenje islamske transferzale na Balkanu.

Budale zaludjene. To vase gluposti smo mi u BiH krvavo platili.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 13:18

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...to ganic poslao poruku ovima na sanđaku..'spremaj drzavu' 
Ma salje on kitomira moga, kakve crne Sandzaklije, samo baljezgaju a nisu nizasta.

U stvari dobri su za sverc i kriminal.

Krenu li u rat, Srbi ce ih pogaziti. I neka ce.

Vi u Kifli stvarno ste gomila kretena.U svom slijepom antisrpstvu uopce ne razmisljate kuda bi dovelo sirenje islamske transferzale na Balkanu.

Budale zaludjene. To vase gluposti smo mi u BiH krvavo platili.
...pa cuj to nema veze sa realnosti ne huskamo mi sanđaklije vec ovi iz sarajeva kakve veze mi imamo sa ovim..to su njihovi problemi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 13:32

..drugo ako se idu mjenjati granice logicno ej da ce onda drugi se zapitati 'zasto oni mogu mi ne'...i to onda se odlazi u zacarani krug ne samo na ovim prostorima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by Ringo10 28/8/2018, 13:38

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...to ganic poslao poruku ovima na sanđaku..'spremaj drzavu' 
Ma salje on kitomira moga, kakve crne Sandzaklije, samo baljezgaju a nisu nizasta.

U stvari dobri su za sverc i kriminal.

Krenu li u rat, Srbi ce ih pogaziti. I neka ce.

Vi u Kifli stvarno ste gomila kretena.U svom slijepom antisrpstvu uopce ne razmisljate kuda bi dovelo sirenje islamske transferzale na Balkanu.

Budale zaludjene. To vase gluposti smo mi u BiH krvavo platili.
...pa cuj to nema veze sa realnosti ne huskamo mi sanđaklije vec ovi iz sarajeva kakve veze mi imamo sa ovim..to su njihovi problemi
MA znam ja o čemu govorim, vi u Hrvatskoj bi u svome sljepilu i ISIL podržali samo ako je protiv Srba.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by crvenkasti 28/8/2018, 13:39

vuksadinare wrote:..drugo ako se idu mjenjati granice logicno ej da ce onda drugi se zapitati 'zasto oni mogu mi ne'...i to onda se odlazi u zacarani krug ne samo na ovim prostorima...

Točno.
Kad su vidjeli da su Kosovo i Hrvatska priznate države, pomislili su da i drugi idioti mogu imati državu.
Tako je nastao i ISIS.

I oni odvratni Rusi ne dadoše...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 13:52

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...to ganic poslao poruku ovima na sanđaku..'spremaj drzavu' 
Ma salje on kitomira moga, kakve crne Sandzaklije, samo baljezgaju a nisu nizasta.

U stvari dobri su za sverc i kriminal.

Krenu li u rat, Srbi ce ih pogaziti. I neka ce.

Vi u Kifli stvarno ste gomila kretena.U svom slijepom antisrpstvu uopce ne razmisljate kuda bi dovelo sirenje islamske transferzale na Balkanu.

Budale zaludjene. To vase gluposti smo mi u BiH krvavo platili.
...pa cuj to nema veze sa realnosti ne huskamo mi sanđaklije vec ovi iz sarajeva kakve veze mi imamo sa ovim..to su njihovi problemi
MA znam ja o čemu govorim, vi u Hrvatskoj bi u svome sljepilu i ISIL podržali samo ako je protiv Srba.
netocno...nego nas jednostavno briga...njihovi problemi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 13:54

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:..drugo ako se idu mjenjati granice logicno ej da ce onda drugi se zapitati 'zasto oni mogu mi ne'...i to onda se odlazi u zacarani krug ne samo na ovim prostorima...

Točno.
Kad su vidjeli da su Kosovo i Hrvatska priznate države, pomislili su da i drugi idioti mogu imati državu.
Tako je nastao i ISIS.

I oni odvratni Rusi ne dadoše...
heh....kakve isis ima veze sa drzavama...drugo....ako smo idioti imali smo posla sa jos vecim idiotima od kojih se moralo otici
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by epikur37 28/8/2018, 13:57

Srpska se odvaja, taj projekt kreće..to je sad već jasno.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 14:03

naravno da nikad nece na ovim prostorima razgranicenjem se postici bas najstabilniji mir...ali i sa mogucim ratovima izbjegava se zamka 'građanskog rata'...svaki pokusaj oruzanog rjesevanja znat ce se agresor koji prvi pocne...naravno to se moze nauciti iz greski nakon zavrsetka rata 1995..kada se mislilo da ce nakon toga biti sve ok i mirno stanje...tu ce uvijek biti trzavica oko granica i to je nepobitna cinjenica...ovo ej takav prostor..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by crvenkasti 28/8/2018, 14:10

vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:..drugo ako se idu mjenjati granice logicno ej da ce onda drugi se zapitati 'zasto oni mogu mi ne'...i to onda se odlazi u zacarani krug ne samo na ovim prostorima...

Točno.
Kad su vidjeli da su Kosovo i Hrvatska priznate države, pomislili su da i drugi idioti mogu imati državu.
Tako je nastao i ISIS.

I oni odvratni Rusi ne dadoše...
heh....kakve isis ima veze sa drzavama...drugo....ako smo idioti imali smo posla sa jos vecim idiotima od kojih se moralo otici

Mi smo odmah priznali sirijsku opoziciju u ratu protiv Asada. Zaboravio si.
Da ga Rusi nisu razjebali, sad bismo mi već imali veleposlanstvo u ISISu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 14:15

crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:
crvenkasti wrote:
vuksadinare wrote:..drugo ako se idu mjenjati granice logicno ej da ce onda drugi se zapitati 'zasto oni mogu mi ne'...i to onda se odlazi u zacarani krug ne samo na ovim prostorima...

Točno.
Kad su vidjeli da su Kosovo i Hrvatska priznate države, pomislili su da i drugi idioti mogu imati državu.
Tako je nastao i ISIS.

I oni odvratni Rusi ne dadoše...
heh....kakve isis ima veze sa drzavama...drugo....ako smo idioti imali smo posla sa jos vecim idiotima od kojih se moralo otici

Mi smo odmah priznali sirijsku opoziciju u ratu protiv Asada. Zaboravio si.
Da ga Rusi nisu razjebali, sad bismo mi već imali veleposlanstvo u ISISu.
priznala je vesna pusic preciznije kazi...a priznala je zato jer se trgovalo sa oruzjemu kojem vesna pusic ima itekako umjesane prste..naravno zbog svog đepa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by epikur37 28/8/2018, 14:16

vuksadinare wrote:naravno da nikad nece na ovim prostorima razgranicenjem se postici bas najstabilniji mir...ali i sa mogucim ratovima izbjegava se zamka 'građanskog rata'...svaki pokusaj oruzanog rjesevanja znat ce se agresor koji prvi pocne...naravno to se moze nauciti iz greski nakon zavrsetka rata 1995..kada se mislilo da ce nakon toga biti sve ok i mirno stanje...tu ce uvijek biti trzavica oko granica i to je nepobitna cinjenica...ovo ej takav prostor..


Jasna stvar. Kod secesije Srpske, ako muje krenu oni su agresori. Al krenut će kitu :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by RayMabus 28/8/2018, 14:19

Sanđak i Kosovo su vukojebine

Fazlagića kula
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 14:20

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:naravno da nikad nece na ovim prostorima razgranicenjem se postici bas najstabilniji mir...ali i sa mogucim ratovima izbjegava se zamka 'građanskog rata'...svaki pokusaj oruzanog rjesevanja znat ce se agresor koji prvi pocne...naravno to se moze nauciti iz greski nakon zavrsetka rata 1995..kada se mislilo da ce nakon toga biti sve ok i mirno stanje...tu ce uvijek biti trzavica oko granica i to je nepobitna cinjenica...ovo ej takav prostor..


Jasna stvar. Kod secesije Srpske, ako muje krenu oni su agresori. Al krenut će kitu :D
..bice optuzeni za pocetak sukoba ali ne i agresiju....drugo ako bi krenuli da je srpska neovisna ili da se ne radi o srpskoj...primjerice dobar dio međun.zajednice danas npr okrivljuje srbe za pocetak rata u hrvatskoj 1991...ali nitko ne spominje agresiju bar ne javno...ali defiiranjem drzava znalo bi se ko je agresor..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by epikur37 28/8/2018, 14:22

Početak sukoba i napad na tuđi teritorij s većinskim stanovništvom srtpskim=agresija.

Srpska bi tu odmah dobila podršku međunarodne zajednice napose u ovom novom svijetu i problemima s islamistima. Dodo može biti sigur.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by vuksadinare 28/8/2018, 14:23

RayMabus wrote:Sanđak i Kosovo su vukojebine

Fazlagića kula
za sanđak ne znam..ali kosovo danas i nije vise bas vukojebina..izgradili su dobar komad autocesta,novih cesta...pristina je moderan grad ima sve sto i drugi gradovi u okruzenju...naravno ima dijelova kosova koje su vukojebine ali to imaju i druge drzave....prevario bi se danas u pogledu kosova..nije to vise ono kosovo od prije dvadeset,trideset godina...brdo love je međun.zajednica utukla..izgradila
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by RayMabus 28/8/2018, 14:26

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:Sanđak i Kosovo su vukojebine

Fazlagića kula
za sanđak ne znam..ali kosovo danas i nije vise bas vukojebina..izgradili su dobar komad autocesta,novih cesta...pristina je moderan grad ima sve sto i drugi gradovi u okruzenju...naravno ima dijelova kosova koje su vukojebine ali to imaju i druge drzave....prevario bi se danas u pogledu kosova..nije to vise ono kosovo od prije dvadeset,trideset godina...brdo love je međun.zajednica utukla..izgradila
Ma baš me briga
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti... Empty Re: Ganic Vučicu,"Nemoj, matere ti...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum