ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 17:59

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Img_3728

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 19:01

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
pizzon wrote:yebala vas velikosrpska agresija.
to ne postoji kao medj. tvrdnja.

Postoji u presudi Međunarodnog suda pravde u Haagu, a to je jedino relevantno u smislu međunarodnog prava. Ostalo je trlababalan.
Tipična Hrvatska ljigava licemjerna politika 
Sve presude kpje idu u korist nekih tamo desničarskih ideja  , su dobre a ostale nisu 

Presuda Međunarodnog suda pravde u Haagu podržava desničarske ideje?
Mislim, ovo je previše čak i za tvoje uobičajene standarde.
I koje to ostale presude nisu u redu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Šandor Winnetou Mon 20 Aug - 19:56

mortal wrote:
Serbia Strong wrote:Nema potrebe, dođi lično. Verujem da bi brzo pronašli zajednički jezik... Basketball
pristao bi na malu srbiju
Nema sa srbljima neke rasprave, to samo spucaš nogom u jaja i gotova stvar :)
Ovako nekako

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Nutkick

_________________
Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Šandor Winnetou Mon 20 Aug - 19:58

kaya wrote:
tre wrote:
pizzon wrote:yebala vas velikosrpska agresija.
to ne postoji kao medj. tvrdnja. postoji jedino odbrana dela gradjana hrvatske od nasilne primene jednostranog referenduma. sr hrvatska je pocivala na prastanju ndh zlocina, sto je izigrano, nasiljem.
kakva je to nasilna primjena rezultata referenduma  na koji su Hrvati imali pravo po ustavu :D
Nasilna je jbg.. puno pitaš :)
Što jes jes, nije se uvažilo što pizdon misli :D

_________________
Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by abraham Mon 20 Aug - 20:07

Kolika se prica stvori oko koncerta koji nije ni zakazan, ugovor nikada nije niti potpisan a Bajaga u medjuvremenu o trosku poreznih obveznika odradio par svirki i veliku svirku u Puli. Daklem Bajaga dozivljava svoje drugo proljece. Svaka cast care. Ista fora kao i MPT samo sa trofaznim predznakom. Ovo nekako kao i Saranova jama u koju je baceno mlogo srba. Koliko?? Mlogo. Speleolozi sisli i nisu nasli ni kostur od ovce. Jebi ga. Kila mozga?????

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:20

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
pizzon wrote:yebala vas velikosrpska agresija.
to ne postoji kao medj. tvrdnja.

Postoji u presudi Međunarodnog suda pravde u Haagu, a to je jedino relevantno u smislu međunarodnog prava. Ostalo je trlababalan.
Tipična Hrvatska ljigava licemjerna politika 
Sve presude kpje idu u korist nekih tamo desničarskih ideja  , su dobre a ostale nisu 

Presuda Međunarodnog suda pravde u Haagu podržava desničarske ideje?
Mislim, ovo je previše čak i za tvoje uobičajene standarde.
I koje to ostale presude nisu u redu?


Dana 12. kolovoza 1995. Hrvatska je vojska ušla u Komić iz pravca Ondića, bez ikakva otpora, s dva tenka i tri oklopna transportera (sasvim je jasno da se može saznati koja je točno jedinica HV-a prošla 12. kolovoza 1995. tim smjerom i satrla ljude u selu Komiću i zaseoku Poljicima). U vremenu između 12 i 14 sati u selu je uništeno, minirano i spaljeno oko 80 posto svih objekata. To smo vidjeli kada smo nakon dojave u veljači 1996. stigli u Komić u kojem je prema popisu stanovništva 1991., bilo 198 stanovnika srpske nacionalnosti.
Ostavljam čitateljima da zaključe što misle o cijelom iskazu gospodina Hebranga. Ja ću ovdje, u vezi s njegovim riječima, konstatirati da sam prozvan i optužen za ”zagađivanje medijskog prostora”, da sam ”falsifikator gubitničke strane”, da ”konstruiram laži”, da sam ”simpatizer agresorske vojske”, da ”činim zločin prema istini”, da ”dobro živim od Judinih škuda iz inozemstva”. To su teške klevete i uvrede kazane s namjerom da me se obilježi kao ”neprijatelja Hrvatske”
Istragom smo utvrdili da su ubijeni Staka Ćurčić (stara oko 45 godina, ubijena metkom), Mika Pavlica (stara 90 godina, nepokretna, živa spaljena u kući), Marija Brkljač (stara 75 godina, nepokretna, živa spaljena u kući), Sava Lavrnić (stara 93, izrešetana ispred kuće), Petar Lavrnić (star 65 godina, sin Savin, izrešetan ispred kuće, vezan žicom za majku), Rade Sunajko (star 89 godina, ubijen metkom), Milka Sunajko (stara 86 godina, ubijena metkom). U selu je nakon Oluje ostala i Borka Opalić, stara oko 50 godina, gluhonijema; izgubio joj se svaki trag.
A evo i dio iskaza svjedokinje: ”Nakon dva dana sam se spustila… Vidim kosti. Pogledam malo bolje, kosti od glave. Sitne su kosti izgorjele, ostale su samo krupne i od glave. To sam pokupila u jednu malu ‘ranjglicu’, našla sam u drugoj kući, koja nije izgorjela, jedan komad platna. Zamotala u platno i zakopala dolje u šljivar… Onda sam otišla kod UNPROFOR-a u Klapavicu, koji nas je smjestio u kampu Borje” (iz izjave J. U., kćeri Marije Brkljač, koja je zapaljena u svojoj kući u Komiću broj 88).
Svjedokinja je rekla i ovo: ”Kada su sve zapalili i prestala pucnjava, rekli su ‘Ajmo ća’, stali su u kolonu, profesionalno, dva po dva… Sva sijena koja smo u polju imali, sve su redom zapalili…”.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:21

Najbolje su ove presude kpjih nema 

Nrk im savjest sudi, uostalom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 20:22

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
pizzon wrote:yebala vas velikosrpska agresija.
to ne postoji kao medj. tvrdnja.

Postoji u presudi Međunarodnog suda pravde u Haagu, a to je jedino relevantno u smislu međunarodnog prava. Ostalo je trlababalan.
Tipična Hrvatska ljigava licemjerna politika 
Sve presude kpje idu u korist nekih tamo desničarskih ideja  , su dobre a ostale nisu 

Presuda Međunarodnog suda pravde u Haagu podržava desničarske ideje?
Mislim, ovo je previše čak i za tvoje uobičajene standarde.
I koje to ostale presude nisu u redu?


Dana 12. kolovoza 1995. Hrvatska je vojska ušla u Komić iz pravca Ondića, bez ikakva otpora, s dva tenka i tri oklopna transportera (sasvim je jasno da se može saznati koja je točno jedinica HV-a prošla 12. kolovoza 1995. tim smjerom i satrla ljude u selu Komiću i zaseoku Poljicima). U vremenu između 12 i 14 sati u selu je uništeno, minirano i spaljeno oko 80 posto svih objekata. To smo vidjeli kada smo nakon dojave u veljači 1996. stigli u Komić u kojem je prema popisu stanovništva 1991., bilo 198 stanovnika srpske nacionalnosti.
Ostavljam čitateljima da zaključe što misle o cijelom iskazu gospodina Hebranga. Ja ću ovdje, u vezi s njegovim riječima, konstatirati da sam prozvan i optužen za ”zagađivanje medijskog prostora”, da sam ”falsifikator gubitničke strane”, da ”konstruiram laži”, da sam ”simpatizer agresorske vojske”, da ”činim zločin prema istini”, da ”dobro živim od Judinih škuda iz inozemstva”. To su teške klevete i uvrede kazane s namjerom da me se obilježi kao ”neprijatelja Hrvatske”
Istragom smo utvrdili da su ubijeni Staka Ćurčić (stara oko 45 godina, ubijena metkom), Mika Pavlica (stara 90 godina, nepokretna, živa spaljena u kući), Marija Brkljač (stara 75 godina, nepokretna, živa spaljena u kući), Sava Lavrnić (stara 93, izrešetana ispred kuće), Petar Lavrnić (star 65 godina, sin Savin, izrešetan ispred kuće, vezan žicom za majku), Rade Sunajko (star 89 godina, ubijen metkom), Milka Sunajko (stara 86 godina, ubijena metkom). U selu je nakon Oluje ostala i Borka Opalić, stara oko 50 godina, gluhonijema; izgubio joj se svaki trag.
A evo i dio iskaza svjedokinje: ”Nakon dva dana sam se spustila… Vidim kosti. Pogledam malo bolje, kosti od glave. Sitne su kosti izgorjele, ostale su samo krupne i od glave. To sam pokupila u jednu malu ‘ranjglicu’, našla sam u drugoj kući, koja nije izgorjela, jedan komad platna. Zamotala u platno i zakopala dolje u šljivar… Onda sam otišla kod UNPROFOR-a u Klapavicu, koji nas je smjestio u kampu Borje” (iz izjave J. U., kćeri Marije Brkljač, koja je zapaljena u svojoj kući u Komiću broj 88).
Svjedokinja je rekla i ovo: ”Kada su sve zapalili i prestala pucnjava, rekli su ‘Ajmo ća’, stali su u kolonu, profesionalno, dva po dva… Sva sijena koja smo u polju imali, sve su redom zapalili…”.

I o kojoj je tu pravomoćnoj presudi riječ?
I pred kojim sudom?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 20:24

Sora wrote:Najbolje su ove presude kpjih nema 

Nrk im savjest sudi, uostalom

Da, to je lijepo opisao Simo Dubajić u svojim sjećanjima o sudbini koljača sa Križnih puteva 1945. godine. Skoro svi su zaglavili u alkoholu, a dobar dio na kraju i poludio. Toliku količinu krvi, mržnje i teško izmasakriranih ljudi ljudska psiha teško može podnijeti bez ozbiljnjih posljedica.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:25

Bolesnik si ti SPIRO

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 20:27

Sora wrote:Bolesnik si ti SPIRO

Razumijem da za tebe jesam, ali ja i dalje čekam odgovore na pitanja koja sam ti postavio. Ako je ikako moguće sa nekim poopratnim racionalnim argumentima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:28

Bolesno drustvo cine bolesni ljudi 
Mrak u glavama 
Prazna srca 

Vrijeme kad sa svijećom tražiMO  COVJEKA

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 20:28

Sora wrote:Vrijeme kad sa svijećom tražiMO  COVJEKA

A kad nije bilo takvo vrijeme?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:30

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:Najbolje su ove presude kpjih nema 

Nrk im savjest sudi, uostalom

Da, to je lijepo opisao Simo Dubajić u svojim sjećanjima o sudbini koljača sa Križnih puteva 1945. godine. Skoro svi su zaglavili u alkoholu, a dobar dio na kraju i poludio. Toliku količinu krvi, mržnje i teško izmasakriranih ljudi ljudska psiha teško može podnijeti bez ozbiljnjih posljedica.
Toliko koljača na kriznim putevima 
Da 
Ustaskih 
Cetnickih 
I drugih , kozaci recimo 

Da 
Nije bilo TOLIKO SAMOUBOJSTAVA KAO SADA NAKON tog vaseg dogovornog rata 
Koliko ono ? 
2000 ljudi 2500 ? 
Jadnici izmanipulirani

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:32

Speare Shaker wrote:
Sora wrote:Vrijeme kad sa svijećom tražiMO  COVJEKA

A kad nije bilo takvo vrijeme?

Uvijrk je takvo vrijeme 
Ali ovo sad? 
To je najmračnije ikada . 
Ljudi se mrze . Susjedi . Rodbina. Porodice se rasoaduju .
Jebem mater "domljubima" zaslužnima za to 
Vratit ce vam se svima vjeruj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:35

Suicid je dosad izvršilo čak oko tri tisuće hrvatskih branitelja u Hrvatskoj, a u BiH navodno još i više! O tome se ne priča i ne govori, to je zabranjena tema! A hrvatski branitelji, o čemu sam pisao i u knjizi „Svakim nas je danom sve manje“ (2012.), a koja je totalno marginalizirana i prešućena, objavio sam i stotinjak „priča“ o tim nesretnim ljudima koji su si oduzeli živote na najstrašnije način: jedan si je odrezao vrat motornom pilom, drugi se objesio iako je bio teški vojni invalid

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 20:35

Sora wrote:
Speare Shaker wrote:
Sora wrote:Najbolje su ove presude kpjih nema 

Nrk im savjest sudi, uostalom

Da, to je lijepo opisao Simo Dubajić u svojim sjećanjima o sudbini koljača sa Križnih puteva 1945. godine. Skoro svi su zaglavili u alkoholu, a dobar dio na kraju i poludio. Toliku količinu krvi, mržnje i teško izmasakriranih ljudi ljudska psiha teško može podnijeti bez ozbiljnjih posljedica.
Toliko koljača na kriznim putevima 
Da 
Ustaskih 
Cetnickih 
I drugih , kozaci recimo 

Bilo je svakakvih, ali Simo Dubajić nije govorio o njima nego o svojim prijateljima i poznanicima partizanima koljačima sa Križnih puteva iz 1945. godine.
No, jasno mi je da tvoj um uobičajeno primjenjuje dvostruka mjerila jer nije u stanju izaći na kraj sa kognitivnom disonancom koja nastaje zbog odbijanja da prihvatiš neke dokumentirane i dobro dokazane činjenice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 20:36

Sora wrote:
Vratit ce vam se svima vjeruj

Svima će se vratiti sve. Vjeruj mi. Bez iznimke, uključujući tu i tebe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:37

SUICID JE IZVRŠILO OKO 3000 hrvatskih branitelja 

Optužujem DUBRAD tipa sejkija i drugih s ove stranice ZA SUODGOVORNOST ZA NJIHOVU SMRT 
JER LAZU I SKREĆU PAZNJU NA GODINE I LJUDE KPJI NEMAJU VEZE S DR 
JER SU DIO MRAČNE SCENE I KULTURE LAZI U KPJOJ NIJE NIKOME LAKOMZIVJETIN
OSOBITO NE ONOM TKO JE ZELIO SLOBODU OVOM NARODUB
GAMAD STE BILI I OSTALI klerofasiticka DUBRADI

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sora Mon 20 Aug - 20:39

Speare Shaker wrote:W
Sora wrote:
Vratit ce vam se svima vjeruj

Svima će se vratiti sve. Vjeruj mi. Bez iznimke, uključujući tu i tebe.
Moze odma 
Evo, ukaži se god te vidim 
To bi bila najgora kazna za mene 
Ne bi bilo gore 
Takvog idiota viditi  :stare1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Guest Mon 20 Aug - 20:40

Sora wrote:
Suicid je dosad izvršilo čak oko tri tisuće hrvatskih branitelja u Hrvatskoj, a u BiH navodno još i više! O tome se ne priča i ne govori, to je zabranjena tema! A hrvatski branitelji, o čemu sam pisao i u knjizi „Svakim nas je danom sve manje“ (2012.), a koja je totalno marginalizirana i prešućena, objavio sam i stotinjak „priča“ o tim nesretnim ljudima koji su si oduzeli živote na najstrašnije način: jedan si je odrezao vrat motornom pilom, drugi se objesio iako je bio teški vojni invalid

Da vidimo što se još može iščitati iz tog teksta:

Najviše se branitelja ubilo kad su uvidjeli da se nakon rata „ništa“ nije promijenilo, da su na vlasti ili oko nje, a poglavito u općinama, županijama i tvrtkama i dalje oni koji su bili „glavni“ i u vrijeme komunizma te koji su ispred svojih ureda uveli i zaštitare, pa čak su zaposlili i bivše policajce da imaju „mira“ u svojim radnim sobama, poglavito od neprestanih moljakanja bivših ratnika.

I to je ono o čemu i ja govorim.
Potpuno različiti motivi u odnosu na koljače sa Križnih puteva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’ - Page 3 Empty Re: Protivljenje Bajaginom koncertu nazvali ‘znakom bolesnog društva’

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum