ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 24/10/2015, 23:35

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Ajmo,vojni stratezi,bojovnici i dragovoljci..sto cekate,jos se ne javljate otamo? :D
o cemu ti, nisi valjda izabrala tim za navijanje:)
pa da novi rat nastane :D
dosta nasilja ,samo ljubav 
  
:x
doduse na krivoj smo temi,ali nacelno se slazem 8-)
Os o temi?
Dobro, ovdje pisu militanti koji nisu bili u ratu i pojma nemaju o istom.
Jedni su bili klinci , a drugi pobjegulje tipa maras, zoki i slicni kukavelj:)
No to ih ne smeta da zestoko navijaju i napadaju neprijateljske navijace:)
to sam i ja rekla..malo drugacijim rijecima B-)z
Znam, ja im prevedem pojednostavljeno i bez alegorija:)
to bi ti htio biti moj sluzbeni prevoditelj :D
Vas dvoje uspaljenih ste baš fulali temu. pirat

marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:37

marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:

Opet čitaš zapadno-wehabijsku propagandu. Ovo je sitnica u usporedbi šta je njima isporučeno na glavu. Neda mi se tražiti, ali desetine videa ima na youtube. pirat

pa isporučeno im je hrpa toga na glavu, i sigurno imaju veće gubitke nego Assad, međutim muslimani se množe ko zečevi, fanatični su , i samo im treba oružja i to je to. oni su kao Zergovi, samo jurišaju naprijed, ginu masovno ali jurišaju.

Idem na wiki mapu, i na military maps, vidjeti kakva je situacija
Neće direktno video pa evo link: https://www.facebook.com/video.php?v=1046663435384844

Šta misliš koliko je dole ispod ovih letežih tenkova wehabija zagnjojilo? pirat

nemaju vehabije toliko tenkova, ako i imaju upravo radi avijacije ih ne koriste, nego se kreću onako "nevidljivo",, kreću se u manjim grupama, kroz gustona naseljena područja, jedan TOW u jednoj polurazrušenoj kući može praktički pokriti 2-3 km u svim smjerovima.. sa nekoliko tih TOW gnjezda možeš doslovno zaustaviti napad.. nije ih lako otkriti, jer nebi gledali ovoliko videa.. izgleda da ovi Allah Snackbari imaju i mobilne TOW jedinice.. tipa netko im javi da ima negdje assadov tenk ili jedinica, i onda ovi sjednu i civilno auto, dovedu se 3km od te lokacije, i unište protivnika..  


Nažalost Ruski napad kao što sam točno previdio(a napalo me 90% forumaša) nije donio niti poraz ISISa, a niti FSA/Nusre/Shabata koga već. ISIS se dobro drži s obzirom da se ratuju protiv svih , ratuju se protiv drugih FSA islamista, protiv kurda, assada, rusa, amera, iračana, iranaca, hezbollaha,  a i FSA se dobro drži. Mislim da b bilo vrijeme za pregovore
Ako nisi primjetio, još malo neće imati ni ruševina u kojima se mogu kriti. Rusi čekaju da svi civili odu. Onda će početi pakao. Pazi šta ti kažem. Gledaj samo naredna dva tjedna. pirat
ma dobro, čekamo.. dapače kako vrijeme odmiče ironično situacija je sve gora po assada.. barem prema zadnjim vijestima.. napadi u Latakiji su stali.. napredovanje oko Damska 0bodova.. napadi Sjeverno od Hame, ušli su bili u par sela(uz velike gubitke) i sada Allah Snackbari u protunapadima "oslobađaju" izgubljena sela.. kod Alepa isto krenio žestoki napad, ali čitam da im je ISIL presjekao opskrbu(praktički su u okruženju) , ali nisam siguran da su očstili autocestu još. I kod Alepa se čak i počeli povlačiti.

Moglo bi za 2 tjedna biti još gore za Assada. A šta ste vi mislili, Ameri su mlatili ISIS godinu dana, istina jest da su Kurdi se uz američke napade dosta prošili, + drugi FSA islamisti isto tako.. ali ISIS nije poražen. NATO je tukao Srbiju isto tako 2 mjeseca, kopnena vojska je ostala skoro pa neokrznuta.. postoje načini kako se sakriti od zračnih udara, ovi Allaz Snackbari nisu toliko glupi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by dijagram 24/10/2015, 23:37

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Ajmo,vojni stratezi,bojovnici i dragovoljci..sto cekate,jos se ne javljate otamo? :D
o cemu ti, nisi valjda izabrala tim za navijanje:)
pa da novi rat nastane :D
dosta nasilja ,samo ljubav 
  
:x
doduse na krivoj smo temi,ali nacelno se slazem 8-)
Os o temi?
Dobro, ovdje pisu militanti koji nisu bili u ratu i pojma nemaju o istom.
Jedni su bili klinci , a drugi pobjegulje tipa maras, zoki i slicni kukavelj:)
No to ih ne smeta da zestoko navijaju i napadaju neprijateljske navijace:)
to sam i ja rekla..malo drugacijim rijecima B-)z
Znam, ja im prevedem pojednostavljeno i bez alegorija:)
to bi ti htio biti moj sluzbeni prevoditelj :D
tvoj sam, kako god okrenes:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by L'âme 24/10/2015, 23:38

marcus-t wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Ajmo,vojni stratezi,bojovnici i dragovoljci..sto cekate,jos se ne javljate otamo? :D
o cemu ti, nisi valjda izabrala tim za navijanje:)
pa da novi rat nastane :D
dosta nasilja ,samo ljubav 
  
:x
doduse na krivoj smo temi,ali nacelno se slazem 8-)
Os o temi?
Dobro, ovdje pisu militanti koji nisu bili u ratu i pojma nemaju o istom.
Jedni su bili klinci , a drugi pobjegulje tipa maras, zoki i slicni kukavelj:)
No to ih ne smeta da zestoko navijaju i napadaju neprijateljske navijace:)
to sam i ja rekla..malo drugacijim rijecima B-)z
Znam, ja im prevedem pojednostavljeno i bez alegorija:)
to bi ti htio biti moj sluzbeni prevoditelj :D
Vas dvoje uspaljenih ste baš fulali temu. pirat
dijagram mi je k'o stariji brat..ne bogohuli..:P
"Ko zna sto je tebi na pameti samo,tststs

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by L'âme 24/10/2015, 23:40

dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
maggie13 wrote:Ajmo,vojni stratezi,bojovnici i dragovoljci..sto cekate,jos se ne javljate otamo? :D
o cemu ti, nisi valjda izabrala tim za navijanje:)
pa da novi rat nastane :D
dosta nasilja ,samo ljubav 
  
:x
doduse na krivoj smo temi,ali nacelno se slazem 8-)
Os o temi?
Dobro, ovdje pisu militanti koji nisu bili u ratu i pojma nemaju o istom.
Jedni su bili klinci , a drugi pobjegulje tipa maras, zoki i slicni kukavelj:)
No to ih ne smeta da zestoko navijaju i napadaju neprijateljske navijace:)
to sam i ja rekla..malo drugacijim rijecima B-)z
Znam, ja im prevedem pojednostavljeno i bez alegorija:)
to bi ti htio biti moj sluzbeni prevoditelj :D
tvoj sam, kako god okrenes:)
to je najvaznije..8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:41

Čitam da je Izrael i bombardira SAA(Assadovu) vojsku kod golana.. njihov jedan helikopter ili šta već je srušen na teritoriju ISISa, a ovi su udrili po Assadu i Hezbollau, a kopnena vojska ušla i pokrenila akciju spšavanja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 24/10/2015, 23:43

neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:

Opet čitaš zapadno-wehabijsku propagandu. Ovo je sitnica u usporedbi šta je njima isporučeno na glavu. Neda mi se tražiti, ali desetine videa ima na youtube. pirat

pa isporučeno im je hrpa toga na glavu, i sigurno imaju veće gubitke nego Assad, međutim muslimani se množe ko zečevi, fanatični su , i samo im treba oružja i to je to. oni su kao Zergovi, samo jurišaju naprijed, ginu masovno ali jurišaju.

Idem na wiki mapu, i na military maps, vidjeti kakva je situacija
Neće direktno video pa evo link: https://www.facebook.com/video.php?v=1046663435384844

Šta misliš koliko je dole ispod ovih letežih tenkova wehabija zagnjojilo? pirat

nemaju vehabije toliko tenkova, ako i imaju upravo radi avijacije ih ne koriste, nego se kreću onako "nevidljivo",, kreću se u manjim grupama, kroz gustona naseljena područja, jedan TOW u jednoj polurazrušenoj kući može praktički pokriti 2-3 km u svim smjerovima.. sa nekoliko tih TOW gnjezda možeš doslovno zaustaviti napad.. nije ih lako otkriti, jer nebi gledali ovoliko videa.. izgleda da ovi Allah Snackbari imaju i mobilne TOW jedinice.. tipa netko im javi da ima negdje assadov tenk ili jedinica, i onda ovi sjednu i civilno auto, dovedu se 3km od te lokacije, i unište protivnika..  


Nažalost Ruski napad kao što sam točno previdio(a napalo me 90% forumaša) nije donio niti poraz ISISa, a niti FSA/Nusre/Shabata koga već. ISIS se dobro drži s obzirom da se ratuju protiv svih , ratuju se protiv drugih FSA islamista, protiv kurda, assada, rusa, amera, iračana, iranaca, hezbollaha,  a i FSA se dobro drži. Mislim da b bilo vrijeme za pregovore
Ako nisi primjetio, još malo neće imati ni ruševina u kojima se mogu kriti. Rusi čekaju da svi civili odu. Onda će početi pakao. Pazi šta ti kažem. Gledaj samo naredna dva tjedna. pirat
ma dobro, čekamo.. dapače kako vrijeme odmiče ironično situacija je sve gora po assada.. barem prema zadnjim vijestima.. napadi u Latakiji su stali.. napredovanje oko Damska 0bodova.. napadi Sjeverno od Hame, ušli su bili u par sela(uz velike gubitke) i sada Allah Snackbari u protunapadima "oslobađaju" izgubljena sela.. kod Alepa isto krenio žestoki napad, ali čitam da im je ISIL presjekao opskrbu(praktički su u okruženju) , ali nisam siguran da su očstili autocestu još. I kod Alepa se čak i počeli povlačiti.

Moglo bi za 2 tjedna biti još gore za Assada. A šta ste vi mislili, Ameri su mlatili ISIS godinu dana, istina jest da su Kurdi se uz američke napade dosta prošili, + drugi FSA islamisti isto tako.. ali ISIS nije poražen. NATO je tukao Srbiju isto tako 2 mjeseca, kopnena vojska je ostala skoro pa neokrznuta.. postoje načini kako se sakriti od zračnih udara, ovi Allaz Snackbari nisu toliko glupi
Sirija - Page 47 MasriS1_944222S1

Je, vidiš kako dobro napreduju. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:46

ma ima slika iranskih mrtvih oficira i vojnika, i assadovih oficira.. itd.. čemu poanta.. rat je i gine se

gledam krupne događaje, osvojeni teritorij, bitke, iskreno pretpostavio sam da FSA neće biti uništena od Ruskih napada, ali ovi se odlično drže s obzirom da ih nadleću Rusi a sa kopna ih napadaju hezbollah, iranci, i sirijci, izvode i kontra napade i nanose gubitke.. kao što sam rekao , assadova ofenziva sj.od hame je ispuhana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 24/10/2015, 23:50

neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:

Opet čitaš zapadno-wehabijsku propagandu. Ovo je sitnica u usporedbi šta je njima isporučeno na glavu. Neda mi se tražiti, ali desetine videa ima na youtube. pirat

pa isporučeno im je hrpa toga na glavu, i sigurno imaju veće gubitke nego Assad, međutim muslimani se množe ko zečevi, fanatični su , i samo im treba oružja i to je to. oni su kao Zergovi, samo jurišaju naprijed, ginu masovno ali jurišaju.

Idem na wiki mapu, i na military maps, vidjeti kakva je situacija
Neće direktno video pa evo link: https://www.facebook.com/video.php?v=1046663435384844

Šta misliš koliko je dole ispod ovih letežih tenkova wehabija zagnjojilo? pirat

nemaju vehabije toliko tenkova, ako i imaju upravo radi avijacije ih ne koriste, nego se kreću onako "nevidljivo",, kreću se u manjim grupama, kroz gustona naseljena područja, jedan TOW u jednoj polurazrušenoj kući može praktički pokriti 2-3 km u svim smjerovima.. sa nekoliko tih TOW gnjezda možeš doslovno zaustaviti napad.. nije ih lako otkriti, jer nebi gledali ovoliko videa.. izgleda da ovi Allah Snackbari imaju i mobilne TOW jedinice.. tipa netko im javi da ima negdje assadov tenk ili jedinica, i onda ovi sjednu i civilno auto, dovedu se 3km od te lokacije, i unište protivnika..  


Nažalost Ruski napad kao što sam točno previdio(a napalo me 90% forumaša) nije donio niti poraz ISISa, a niti FSA/Nusre/Shabata koga već. ISIS se dobro drži s obzirom da se ratuju protiv svih , ratuju se protiv drugih FSA islamista, protiv kurda, assada, rusa, amera, iračana, iranaca, hezbollaha,  a i FSA se dobro drži. Mislim da b bilo vrijeme za pregovore
Ako nisi primjetio, još malo neće imati ni ruševina u kojima se mogu kriti. Rusi čekaju da svi civili odu. Onda će početi pakao. Pazi šta ti kažem. Gledaj samo naredna dva tjedna. pirat
ma dobro, čekamo.. dapače kako vrijeme odmiče ironično situacija je sve gora po assada.. barem prema zadnjim vijestima.. napadi u Latakiji su stali.. napredovanje oko Damska 0bodova.. napadi Sjeverno od Hame, ušli su bili u par sela(uz velike gubitke) i sada Allah Snackbari u protunapadima "oslobađaju" izgubljena sela.. kod Alepa isto krenio žestoki napad, ali čitam da im je ISIL presjekao opskrbu(praktički su u okruženju) , ali nisam siguran da su očstili autocestu još. I kod Alepa se čak i počeli povlačiti.

Moglo bi za 2 tjedna biti još gore za Assada. A šta ste vi mislili, Ameri su mlatili ISIS godinu dana, istina jest da su Kurdi se uz američke napade dosta prošili, + drugi FSA islamisti isto tako.. ali ISIS nije poražen. NATO je tukao Srbiju isto tako 2 mjeseca, kopnena vojska je ostala skoro pa neokrznuta.. postoje načini kako se sakriti od zračnih udara, ovi Allaz Snackbari nisu toliko glupi
bzvz lupetas, cist da obezvrijedis assada i da budes malo kontra forumasa koji navijaju za ruse i SAA, malo te jebe zloba, inace, latakija ide po planu, salma u okruzenju i ciste se al akrad planina, a onda se ide na spajanje sa afrinom, hama je bila samo puno buke i ako nisi skuzio da su snakbari ramo i najvise skoncentrirani sa svim tim tow , ide udar preko haleba i salma, u medjuvremenu se rjesava istocna ghouta o kojoj se ne prica al doslovno se provodi pomor kozojeba u jobaru, ciscenje podzemnog grada,  u halebu nema vracanja mjesta u protunapadima, uzima se selo po selo jer se hezbolah ne povlacia a oni su prisutni u velikom broju na halebu, da se vratim na latakiju, akcija na latakiji ce ici bez obzira na eventualne gubitke zbog toga je i prva posiljka tosova poslata bas na tu bojisnicu pa makar spaljivali brdo po brdo oni ce progurati sto je zamisljeno,  sto se tice srbije i natoa, nato bas i nije tukao vojne strukture osim onih koje su mogle ugrozit njihove avione, njima je bitnije bilo da odaraju po civilnim objektima zbog demoralizacije stanovnistva, inace da su tukli po vojsci bilo bi daleko vise mrtvih nego je bilo

_________________
Sirija - Page 47 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 24/10/2015, 23:51

neoliberalni_placenik wrote:ma ima slika iranskih mrtvih oficira i vojnika, i assadovih oficira.. itd.. čemu poanta.. rat je i gine se

gledam krupne događaje, osvojeni teritorij, bitke, iskreno pretpostavio sam da FSA neće biti uništena od Ruskih napada, ali ovi se odlično drže s obzirom da ih nadleću Rusi a sa kopna ih napadaju hezbollah, iranci, i sirijci, izvode i kontra napade i nanose gubitke.. kao što sam rekao , assadova ofenziva sj.od hame je ispuhana
http://www.dw.com/en/assad-forces-fight-to-take-back-key-supply-line-from-is-militants-report/a-18803400

Čitaš propagandu. Čak i Britanci više ne tvrde da se Rusi i Assad ne bore protiv ISIL-a. Daj se skockaj i prestani pušit ta propagandna sranja. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:52

https://en.wikipedia.org/wiki/Northwestern_Syria_offensive_(October_2015)

Evo na wikipediji, ofenziva koja je trebala završiti rat, nakon par dana uz teške gubitke i malo osvojenih sela je zaustavljena a sada islamisti napadaju i osvajaju mjesta koja su izgubili, unatoč tome što ih rusi rokaju non stop.. ovaj rat daleko je od kraja.. prošlo je 24 dana od početka ruskih napada, i vidite što se desilo..

govorilo se sljedeće 1)rusi kada se zalete to će se srediti 2)islamisti su gotovi 3)isis je gotov u 3-4 dana 4)rusi su nanjeli isisu više gubitaka u 3-4 dana nego ameri u godinu dana.. itd..

ništa od toga nije točno..
kakav je zaključak ratovanja nakon 24 dana ruskih napada i assadovih ofenziva?

1)ISIS je skoro neokrznut.. Rusi jedva da ga diraju. ISIS ukupno gledajući nije gotovo ništa teritorija izgubio u Siriji

2)FSA je primila gadne udare, nisu ih očekivali, Assadova vojska je pokrenila opći napad na cijeloj dužini fronte, i ovi su se obranili više manje, imaju velike gubitke, ali i assadovci


1+2 je situacija nakon 3 tjedna ruske intervencije.. sada vi tvrdite da će se ovi idućiha 3 tjedna raspasti, da će "puknuti", a ja mislim da će nakon 3tjedna neće se opet ništa bitno promjeniti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:53

marcus-t wrote:
neoliberalni_placenik wrote:ma ima slika iranskih mrtvih oficira i vojnika, i assadovih oficira.. itd.. čemu poanta.. rat je i gine se

gledam krupne događaje, osvojeni teritorij, bitke, iskreno pretpostavio sam da FSA neće biti uništena od Ruskih napada, ali ovi se odlično drže s obzirom da ih nadleću Rusi a sa kopna ih napadaju hezbollah, iranci, i sirijci, izvode i kontra napade i nanose gubitke.. kao što sam rekao , assadova ofenziva sj.od hame je ispuhana
http://www.dw.com/en/assad-forces-fight-to-take-back-key-supply-line-from-is-militants-report/a-18803400

Čitaš propagandu. Čak i Britanci više ne tvrde da se Rusi i Assad ne bore protiv ISIL-a. Daj se skockaj i prestani pušit ta propagandna sranja. pirat

Evo 80% zračnih udara je na FSA,a 20% na ISIS. Većina njihovih ofenziva je protiv FSA. Protiv ISISa se jedino bore tamo kod Alepa gdje Assadove snage pokušavaju spojiti se sa svojom bazom koja je u okruženju i udaljena je 6km. Izgleda da ISISovci i tu u protu napadima su vratili izgubljeni teritorij
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:54

Izgleda ili jesu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:58

bogomdani wrote:Izgleda ili jesu?
baza ti je što je internet pun vijesti. tako da ništa nemožeš odmah 100% potvrdit.

Jučer sam prije 24 sata objavio vijest da su je "izgleda" ISIS presjekao autocestu koja opskrbljuje Assadovu vojsku kod ALepa.
Tek dan kasnije vidiš iz svih ostalih izvora da je to točno.. Ne možeš ovdje biti 100% točan, čekam više izvora i informacija .

Sada mi nije jasno da li je Assadova vojska "očistila" autocestu ili nije. Isto tako gledam koja je šema dolje Izrael-Golan-Hezbollah-ISIS-SAA.

Navodno je netko iz Izraela dolje oboren na Jugu Sirije. Poljoprivedni avion. Na teritoriju ISISa. Navodno je Izraelska kopnena vojska ušla da ga spasi(ili pokupi tijelo). i navodno su usput Izraelci dolje bombardirati Hezbollah i SAA koji se bore protiv ISISa.

Ovo sve tek ću sutra moći vidjeti šta je istina a šta nije. Ako tko ima kakve informacije, neka piše po forumu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 24/10/2015, 23:58

bogomdani wrote:Izgleda ili jesu?
Ako izgleda, to je ko i da jesu. Za Yodu. pirat Inače, sere kvake na tone. Čitam onu wikki stranicu što je potura, ili ne zna Engleski ili misli da je jedno-dva sela koja su kozojebi povratili ogroman uspjeh. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:59

uffff....THX na infu..dolje se to sve vise komplicira..imam osjecaj da nije slucajno i da nece dobro zavrsiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 24/10/2015, 23:59

marcus-t wrote:
bogomdani wrote:Izgleda ili jesu?
Ako izgleda, to je ko i da jesu. Za Yodu. pirat Inače, sere kvake na tone. Čitam onu wikki stranicu što je potura, ili ne zna Engleski ili misli da je jedno-dva sela koja su kozojebi povratili ogroman uspjeh. pirat
pa točno radi se o 1-2 sela.. e sada zamisli da je Oluja krenila, i onda mi prvi dan uz velike gubitke osvojimo 5-6 sela, i tu stanemo, a onda srbi nakon tjedan dana vrate 2-3 sela...A trebali smo biti u Kninu. vidiš da je ofenziva veliki promašaj. Očito je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 25/10/2015, 00:01

bogomdani wrote:uffff....THX na infu..dolje se to sve vise komplicira..imam osjecaj da nije slucajno i da nece dobro zavrsiti..
pratim nekoliko izvora, dosta je tu laži i polu informacija..

zato mi je najbolje staviti video kada kozojebi gađaju tenk. i onda pogode tenk, i onda vidiš iz tenka iskače čovik, živ, i bježi. a tenk posli toga izgori.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by marcus-t 25/10/2015, 00:02

neoliberalni_placenik wrote:
marcus-t wrote:
bogomdani wrote:Izgleda ili jesu?
Ako izgleda, to je ko i da jesu. Za Yodu. pirat Inače, sere kvake na tone. Čitam onu wikki stranicu što je potura, ili ne zna Engleski ili misli da je jedno-dva sela koja su kozojebi povratili ogroman uspjeh. pirat
pa točno radi se o 1-2 sela.. e sada zamisli da je Oluja krenila, i onda mi prvi dan uz velike gubitke osvojimo 5-6 sela, i tu stanemo, a onda srbi nakon tjedan dana vrate 2-3 sela...A trebali smo biti u Kninu. vidiš da je ofenziva veliki promašaj. Očito je.
O jebo te, pa ti si stvarno telac. Nisi nikad čuo za taktička povlačenja? Jesi siguran da su oni to baš povratili ili su ih pustili sirijci da se malo okupe na jednu hrpicu pa da ih onda izroštiljaju? Naivan si dečec. Ti bi drugi dan rata zginuo. pirat
marcus-t
marcus-t

Posts : 1720
2015-10-07


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 25/10/2015, 00:02

Report: Israeli aiforce striked brigade 90 Assad army base

Israeli aerial activity on Syrian border on-going now for almost 6 hours. Note pilot hostage reports false. Airstrikes likely also false.



aj sada ti budi pametan. v
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Guest 25/10/2015, 00:03

marcus-t wrote:
bogomdani wrote:Izgleda ili jesu?
Ako izgleda, to je ko i da jesu. Za Yodu. pirat Inače, sere kvake na tone. Čitam onu wikki stranicu što je potura, ili ne zna Engleski ili misli da je jedno-dva sela koja su kozojebi povratili ogroman uspjeh. pirat
Yoda je oke..normalno da ima svoje agende u prici..sto se tice sela ,prometnica ili gradova,oni i jesu jedina strateska mjesta,i oni koji ih kontroliraju,kontroliraju sve..zaboravio sa ma rijeke i vodotokove..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 47 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» SIRIJA
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum