ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbin 100%

Go down

Srbin 100%  Empty Srbin 100%

Post by Eroo Wed 8 Aug - 16:25

"Amanet Aliji – da svi građani budu više Bosanci"
Sarajevo -- Svi građani treba da se trude da budu više Bosanci, jer je to bio "amanet Aliji", izjavio je predsednik SDA Bakir Izetbegović.
Izvor: Tanjug sreda, 8.08.2018. | 14:10
Srbin 100%  9275003695b6adb4dae89b976057039_v4_big
On je to izjavio povodom godišnjice rođenja osnivača te stranke Alije Izetbegovića, prenosi Fena.
Izetbegović je rekao i da su u "Alijino vreme" urađene "temeljne" stvari za BiH, kao i da je Alija znao da "predvidi mnoge stvari".
"U Alijino vreme je bilo loših ljudi - kako on reče, politika, odnosno vlast, kvari ljude i privlači lošu vrstu ljudi. Međutim, mi čistimo SDA od takvih ljudi. Meni je važno da je onaj prvi krug ljudi oko mene čist", rekao je Izetbegović.

Govoreći o reformi odbrane BiH on je pohvalio izdvajanje dva odsto za modernizaciju Oružanih snaga "na putu BiH ka NATO-u".

"S tim sredstvima se mogu uraditi dobre stvari. Onako kako svaki vakuum privlači vetar tako slabost privlači i susede i svakoga da pokušavaju rešavati stvari na vaš račun i da se eventualno osmele da silom pokušaju završiti ono što nije urađeno 1992. i 1993. godine. I za njih i za nas je dobro da je BiH jaka. Prošli put su se prevarili pa su slomili zube od BiH ali smo i mi jako stradali. Ne trebamo se više nikada dovesti u tu situaciju", rekao je Izetbegović.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78062
2016-07-22


Back to top Go down

Srbin 100%  Empty Re: Srbin 100%

Post by Eroo Wed 8 Aug - 16:28

Eroo wrote:
"S tim sredstvima se mogu uraditi dobre stvari. Onako kako svaki vakuum privlači vetar tako slabost privlači i susede i svakoga da pokušavaju rešavati stvari na vaš račun i da se eventualno osmele da silom pokušaju završiti ono što nije urađeno 1992. i 1993. godine. I za njih i za nas je dobro da je BiH jaka. Prošli put su se prevarili pa su slomili zube od BiH ali smo i mi jako stradali. Ne trebamo se više nikada dovesti u tu situaciju", rekao je Izetbegović.

Pa neka mi sad kaže da nije Srbin. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78062
2016-07-22


Back to top Go down

Srbin 100%  Empty Re: Srbin 100%

Post by Eroo Wed 8 Aug - 16:44

Neka že se tek tako: Pomozi sirotu na svoju sramotu.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78062
2016-07-22


Back to top Go down

Srbin 100%  Empty Re: Srbin 100%

Post by RayMabus Wed 8 Aug - 16:57

Ovo 93 misli na ono kad su se Hrvati u BiH branili od njegovih arapskih muđahedina

Nićija nije do zore gorila pa neće ni tvoja
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin 100%  Empty Re: Srbin 100%

Post by RayMabus Wed 8 Aug - 17:35

Oce li se ponovit 93 u suštini najviše ovisi o tebi oćeš li ponovo pozvati strane muđahedine u BiH


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/izetbegovic-najavio-jacanje-vojnih-potencijala-bih


Pretpostavljam da oćeš 

ZATO ĆE SE I PONOVIT
RayMabus
RayMabus

Posts : 181990
2014-04-11


Back to top Go down

Srbin 100%  Empty Re: Srbin 100%

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum