ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Sora 30/4/2014, 08:49

treba ostaviti vjeronauku 2 sata tjedno ili čak povećati na 4
to je najbolji način da se odgoje ateisti

Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Trinity 30/4/2014, 08:51

stigla ti nama...
ateisti ne idu na vjeronauk
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Sora 30/4/2014, 08:55

Trinity wrote:stigla ti nama...
ateisti ne idu na vjeronauk

 fala bogu da ne idu
to bi bilo kontra pameti i uvjerenja
vama koji idete ili ste išli-  ostaje samo ovo drugo
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Trinity 30/4/2014, 09:01

Sora wrote:
Trinity wrote:stigla ti nama...
ateisti ne idu na vjeronauk

 fala bogu da ne idu
to bi bilo kontra pameti i uvjerenja
vama koji idete ili ste išli-  ostaje samo ovo drugo
glavno da ti zahvaljuješ Bogu za svoju pamet
ajd sad ponovo pročitaj što si napisala, pa prepravi, ovdje post možeš editirati koliko hoćeš
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Sora 30/4/2014, 09:06

Trinity wrote:
Sora wrote:
Trinity wrote:stigla ti nama...
ateisti ne idu na vjeronauk

 fala bogu da ne idu
to bi bilo kontra pameti i uvjerenja
vama koji idete ili ste išli-  ostaje samo ovo drugo
glavno da ti zahvaljuješ Bogu za svoju pamet
ajd sad ponovo pročitaj što si napisala, pa prepravi, ovdje post možeš editirati koliko hoćeš

o pa zezala sam se, naravno iako često koristim tu uzrečicu kao i neke druge u  kojima se spominje bog..hehe
nego draga
ti se mene sjetila, znači ostala sam u sjećanju?
ajde neka nisam se znala vratit na onaj stari na netu Forum a ovdje sam znala
 i da nije tema ateizam nego vjeronauk
pa ja rekoh ..vjeronauk... je način da se odgoje mnogi novi ateisti  lol! 
kužiš?
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Trinity 30/4/2014, 09:09

Sora wrote:
Trinity wrote:
Sora wrote:
Trinity wrote:stigla ti nama...
ateisti ne idu na vjeronauk

 fala bogu da ne idu
to bi bilo kontra pameti i uvjerenja
vama koji idete ili ste išli-  ostaje samo ovo drugo
glavno da ti zahvaljuješ Bogu za svoju pamet
ajd sad ponovo pročitaj što si napisala, pa prepravi, ovdje post možeš editirati koliko hoćeš

o pa zezala sam se, naravno iako često koristim tu uzrečicu kao i neke druge u  kojima se spominje bog..hehe
nego draga
ti se mene sjetila, znači ostala sam u sjećanju?
ajde neka nisam se znala vratit na onaj stari na netu Forum a ovdje sam znala
 i da nije tema ateizam nego vjeronauk
pa ja rekoh ..vjeronauk... je način da se odgoje mnogi novi ateisti  lol! 
kužiš?
dobar glas daleko se čuje, loš još dalje...he he...draga?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Trinity 30/4/2014, 09:11

na vjeronauku se odgajaju vjernici
kužiš?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Sora 30/4/2014, 09:31

Trinity wrote:na vjeronauku se odgajaju vjernici
kužiš?

 ja kužim da to žele oni koji su ga smjestili u škole
ali ajde ti draga se sjeti kad si bila dijete kako si doživljavala kontradikcije koje su ti pričali stariji?
da u školi slušaju klinci kako je postao čovjek i Zemlja i svemir .. o evoluciji dakle
da na satu povijesti se govori o križarskim ratovima, inkiviziciji  
da na satu hrvatskog jezika  ili čega već ..  vjerovatno građanskog odgoja ..saznaju da ima različitih vjera ili kultura  misliš li ti -da se od onih učenika  koji imalo misle -mogu stvoriti i odgojiti VJERNICI? bom
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Trinity 30/4/2014, 10:14

neću najproduktivniji dio dana trošiti na tebe, moram zarađivati za ovozemaljska materijalna dobra...
nice to meet you !....draga...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by genitalni_herpes 30/4/2014, 15:44

Trinity wrote:
mortal-joint wrote:
Trinity wrote:
mortal-joint wrote:
Trinity wrote:
bogomdani wrote:Nemam niš protiv vjerskog odgoja u školama,no po izboru roditelja i djeteta.Nikako nisam za ono što ovaj quasiministar najavljuje.. planira uvesti Marksizam??
Dijete eventualno u srednjoj pustiti da o tome odlučuje.
               :tu
Kad bolje promislim, ni tada...
nakon što se ožene crkveno????  :? 
U srednjoj su još balavi i zbunjeni, treba ih pametno usmjeravati,  jasno, sukladno svojim(roditeljskim) vjerovanjima i uvjerenjima.
uvijek su ljudi balavi i zbunjeni...a u srednjoj pogotovo...roditelji nek odgajaju dijete po svojim uvjerenjima, normalno da ne mogu natjerati osobu da vjeruje ili ne...
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Trinity 30/4/2014, 17:47

genitalni_herpes wrote:
Trinity wrote:
mortal-joint wrote:
Trinity wrote:
mortal-joint wrote:
Trinity wrote:
bogomdani wrote:Nemam niš protiv vjerskog odgoja u školama,no po izboru roditelja i djeteta.Nikako nisam za ono što ovaj quasiministar najavljuje.. planira uvesti Marksizam??
Dijete eventualno u srednjoj pustiti da o tome odlučuje.
               :tu
Kad bolje promislim, ni tada...
nakon što se ožene crkveno????  :? 
U srednjoj su još balavi i zbunjeni, treba ih pametno usmjeravati,  jasno, sukladno svojim(roditeljskim) vjerovanjima i uvjerenjima.
uvijek su ljudi balavi i zbunjeni...a u srednjoj pogotovo...roditelji nek odgajaju dijete po svojim uvjerenjima, normalno da ne mogu natjerati osobu da vjeruje ili ne...
naravno da ne...smjernice su dobili...a što će poslije biti, na njima je...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by T. 30/4/2014, 20:57

tip je u najmanju ruku iritantan, ne što je etnički srbin, već radi svog nadmenog nastupa na granici bezobrazluka, kleveta i uvrjeda koje konstantno upućuje političkim neistomišljenicima putem medija, što ne priliči ministru obrazovanja bilo koje države...

_________________
Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17407
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Guest 30/4/2014, 21:08

Ebi ga...Jovanović zasada forumaši na ministarskom mjestu..Jedno žešće baniranje mu bude posložilo argumentirani i smisleni izričaj..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by iskreno 30/4/2014, 21:36

Uvjeren sam da čim se vjeronauk makne iz škola, Hrvatska će procvjetati.
iskreno
iskreno

Posts : 5
2014-04-25


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by immortal 30/4/2014, 22:46

iskreno wrote:Uvjeren sam da čim se vjeronauk makne iz škola, Hrvatska će procvjetati.
lalama????
immortal
immortal

Female
Posts : 23274
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Trinity 1/5/2014, 12:53

Totenkopf wrote:tip je u najmanju ruku iritantan, ne što je etnički srbin, već radi svog nadmenog nastupa na granici bezobrazluka, kleveta i uvrjeda koje konstantno upućuje političkim neistomišljenicima putem medija, što ne priliči ministru obrazovanja bilo koje države...
uz to je stalno nešto napet, pokažeš mu mali prst, eksplodira...kao i šef mu...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Iosephvs 1/5/2014, 13:12

Trinity wrote:
Vegvísir wrote:
Iako nisam religiozna (i ako budem imala dijete jednog dana, na vjeronauk će ići samo i isključivo ako ono to samo zatraži)
smatram da bi ukidanje vjeronauka u školama bilo diskriminirajuće i protivno zakonima.
Uostalom, to je izborni predmet kao i svaki drugi.
S koliko godina ćeš mu dati da donese takvu odluku ? 7? 10? 15?

Inače, Jovanović serucka po običaju.

da .... predstava za loženje ateista, antifa-e, index-a, pedera, lezbi i svašta-nešto ... malo glasova pred izbore pohvatat. inače uredno i on i zokan-kokan kad ih se upita glede ugovora s vatikanom kažu da se baš s njime i ne slažu, ali da ga nemaju nakanu mjenjat.
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by obojani_dani 1/5/2014, 16:57

Jovanović neki skroz živčani tip, ne znam jel mu se omaklo u ovih par godina da je jednom javno istupio smireno i smisleno.... tako da psi laju a vozovi, kako sada stvari stoje, stoje na sporednim kolosjecima ...... i sve skupa da nije tragično bila bi loša komedija po izboru publike..... a novi izbori sve bliže i bliže, a ponuda na političkom tržištu sve jadnija i jadnija ....
obojani_dani
obojani_dani

Posts : 140
2014-04-17


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by genitalni_herpes 1/5/2014, 18:38

obojani_dani wrote:Jovanović neki skroz živčani tip, ne znam jel mu se omaklo u ovih par godina da je jednom javno istupio smireno i smisleno.... tako da psi laju a vozovi, kako sada stvari stoje, stoje na sporednim kolosjecima ...... i sve skupa da nije tragično bila bi loša komedija po izboru publike..... a novi izbori sve bliže i bliže, a ponuda na političkom tržištu sve jadnija i jadnija ....
 pa i nije tako jadna..do sada su hrvatskom vladale samo dvije stranke tako da ustvari nismo iskusili baš neku lepezu okusa  :D
genitalni_herpes
genitalni_herpes

Male
Posts : 539
2014-04-11


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by danni1 2/5/2014, 01:55

Trinity wrote:
bogomdani wrote:Nemam niš protiv vjerskog odgoja u školama,no po izboru roditelja i djeteta.Nikako nisam za ono što ovaj quasiministar najavljuje.. planira uvesti Marksizam??
Dijete eventualno u srednjoj pustiti da o tome odlučuje.
Dijete nikad ne treba pustit da samo odlučuje,odnosno sam odlučuje kad se sam počne uzdržavati.Do tad važe pravila koja donose roditelji.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Avatar 2/5/2014, 03:26

Vegvísir wrote:Iako nisam religiozna (i ako budem imala dijete jednog dana, na vjeronauk će ići samo i isključivo ako ono to samo zatraži)
smatram da bi ukidanje vjeronauka u školama bilo diskriminirajuće i protivno zakonima.
Uostalom, to je izborni predmet kao i svaki drugi.

Misliš li da će ti dijete postaviti zahtjev, "mama pošalji me na vjeronauk jer vjerujem u Boga i i hoću više saznati o njemu" ?  :roll 
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama! - Page 2 Empty Re: Jovanović najavljuje 'rušenje' vjeronauka u školama!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum