ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maja Sever je novinarka godine

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by debotoijusto 3/5/2018, 16:32

epikur37 wrote:
prckov wrote:
epikur37 wrote:Nisam znao da se više bavi novinarstvom, mislio sam da uređuje parkove ili radi u pekarnici..

šta je život, eto nagrade Majo
ko je ta maja


jedna štrkljava mala, bavila se novinarstvom početkom 2000-ih, poslije kratko radila na tv-u, sad okolo u fušu i pod stare dane traži drugo zanimanje
Počela sam raditi na Trećem, u tadašnjem Dječjem programu, ali je on ukinut odmah početkom rata. Došla sam urednicima i rekla da sam na raspolaganju. Odmah su me prebacili u divnu ekipu, uz pokojnog Joška Martinovića, Silvanu Menđušić, Tihomira Ladišića i Denisa Latina u ratni studio na Baniji, odakle sam pisala izvještaje koji su išli u razne informativne emisije. Nakon toga obišla sam većinu ratišta - od Like, Zapadne, pa Istočne Slavonije, Maslenice i Zadra, preko Južnog bojišta i završilo je Olujom. 

Mogli ste dobiti status braniteljice, mogli ste dobiti i povlastice, no niste ništa od toga prihvatili. Zašto? - Bila sam među prvima koji su se pobunili protiv toga da ratni reporteri dobiju status branitelja i da dobiju povlastice. Zar da pristanem na to da kupim auto bez poreza? Dobila sam i i orden od tadašnje ministrice Ljilje Vokić, ali nisam otišla po njega. Rekla sam neka ga uruče prvom branitelju kojeg sretnu na ulici jer su dečki koji su bili u rovovima, zaslužni za slobodnu Hrvatsku. Ja sam samo radila svoj posao - izvještavala - i nakon terena vratila bih se u svoju hotelsku, toplu sobu. Dečki na prvim crtama su bili ti koji su obranili Hrvatsku. 

Pročitajte više na: https://www.express.hr/top-news/maja-sever-moj-djed-vlado-gotovac-mi-je-zivotni-uzor-12851 - www.express.hr

debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by Guest 3/5/2018, 16:35

MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:
IamOneofYou wrote:ovo je ona koju je heba mirko norac?

Inače, ojela joj se guza od muke kad je skontala da će adeze pobijediti na prošlim izborima.

Pokazalo se Hvala Bogu da su joj brige bile neosnovane  :D

...a ne, ne.  Velika joj se tuga ocrtavala na obrazima tijeh dana na malim ekranima.   Ovo što su je izabrali je mala Lekovićeva osma ofenziva kontra establishmentu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by Guest 3/5/2018, 16:36

kofein wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kofein wrote:
IamOneofYou wrote:ovo je ona koju je heba mirko norac?

Inače, ojela joj se guza od muke kad je skontala da će adeze pobijediti na prošlim izborima.

Pokazalo se Hvala Bogu da su joj brige bile neosnovane  :D

...a ne, ne.  Velika joj se tuga ocrtavala na obrazima tijeh dana na malim ekranima.   Ovo što su je izabrali je mala Lekovićeva osma ofenziva kontra establishmentu.

Jebiga...nije ni meni lako bilo. Ja bih za Sotonu glasao prije nego za HDZ. Nemoš ženi zamjeriti  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by dijagram 3/5/2018, 16:38

Mozda nije neka nounarka, al barem je komad:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by Guest 3/5/2018, 17:24

doktori i inženjeri

Evo ti ih Majo. Vodi ih kući. HND neka plaća troškove... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by darth_vader 3/5/2018, 19:17

marcellus wrote:partijska organizacija novinarskog društva dodijelila nagrade 7 sekretara skoja zaslužnim drugovima i drugaricama

:aw
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by Sora 3/5/2018, 19:24

Ako ima odlikovanje GOVNO NA ŠTAPU 
DAT MARCELKU

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Maja Sever je novinarka godine - Page 2 Empty Re: Maja Sever je novinarka godine

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum