ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 23:01

Mi smo na stablu, visoko među krošnjama, pobjegli od žena a i neintetesiramo ih

Samo će njih na pumpati i nametnuti na zemlji svoja a ne njihova ženska pravila

RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:02

by RayMabus on Tue 6 Feb - 22:55

@melkior wrote:
by melkior on Tue 6 Feb - 22:38
Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.


U protivnom će stranci jebat vaše žene, a vas pobit.

Neće, mi smo na stablu


Nije bitno tko je na stablu nego tko drži pilu.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by kaya 6/2/2018, 23:02

Melkior i ray o zenama :)
Neprocjenjivo..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 23:04

RayMabus wrote:Mi smo na stablu, visoko među krošnjama, pobjegli od žena a i neintetesiramo ih

Samo će njih na pumpati i nametnuti na zemlji svoja a ne njihova ženska pravila
Ovaj proces je već obavljen pošto idućih dvadeset godina Njemačka ima rupu u natalitetu pa mora zvati druge majmune da dođu, oni će izmijeniti pravila na tlu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by neva 6/2/2018, 23:04

asilovski wrote:Lopuža Vrdoljak trlja ruke, unatoč notornoj klemptomaniji i manijakalnom štetočinstvu ljudi mrze medije i žene hehe
e da je pobiti i eliminirati žene i medije, nastao bi raj na zemlji, kućice od čokolade, rijeke od marmelade, idila
ljudi su većinom preemotivni i imaju svjesni ili nesvjesni impuls za mržnjom i eliminacijom onog što njih najviše povrjeđuje
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:04

by kaja on Tue 6 Feb - 23:02
Melkior i ray o zenama :)
Neprocjenjivo..


Evo jedna za tebe; lijepa, fina i ...mrtva

https://www.youtube.com/watch?v=Ifwf8RrU-94
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 23:06

melkior wrote: by RayMabus on Tue 6 Feb - 22:55

   @melkior wrote:
   by melkior on Tue 6 Feb - 22:38
   Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
   Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.


   U protivnom će stranci jebat vaše žene, a vas pobit.

Neće, mi smo na stablu


Nije bitno tko je na stablu nego tko drži pilu.
Ja sam majmun, pilaj koliko očeš ja samo skačem sa stabla na stablo
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by neva 6/2/2018, 23:08

melkior wrote:Pa žene su najveće zlo na ovom planetu, odmah nakon organizirane religije. Idealan poredak je anarho-liberalizam. Nema države, nema religije, nema vlasti, nema zakona, samo nekontrolirana jebačina i koljačina bez početka i kraja. Povratak u predcivilizacijsko doba.
da je divlje predcivilizacijsko doba bilo dobro i da je valjalo, ne bi se mijenjalo--i promijenilo
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:12

y RayMabus on Tue 6 Feb - 23:06

@melkior wrote:
by RayMabus on Tue 6 Feb - 22:55

@melkior wrote:
by melkior on Tue 6 Feb - 22:38
Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.


U protivnom će stranci jebat vaše žene, a vas pobit.

@RayMabus wrote:
Neće, mi smo na stablu


@melkior wrote:
Nije bitno tko je na stablu nego tko drži pilu.

@Ray Mabus wrote:
Ja sam majmun, pilaj koliko očeš ja samo skačem sa stabla na stablo


Ako nisi primijetio, drveća je sve manje i manje, a Stihl proizvodi sve bolje i veće pile.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 23:14

Žene su takve kakve su, netreba ih mijenjati a i nećeš to uspiti

No zakoni i vlast nisu ta priča.

Kako ono ide..... ah da

Muž i žena imaju dvoje djece i rastave se, koliko ide njemu a koliko njoj?

Požurite stižu veliki majmuni koji vas ništa više neće ni pitati kad uspostave vlast
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:15

by neve on Tue 6 Feb - 23:08

@melkior wrote:
Pa žene su najveće zlo na ovom planetu, odmah nakon organizirane religije. Idealan poredak je anarho-liberalizam. Nema države, nema religije, nema vlasti, nema zakona, samo nekontrolirana jebačina i koljačina bez početka i kraja. Povratak u predcivilizacijsko doba.


@ neve wrote:
da je divlje predcivilizacijsko doba bilo dobro i da je valjalo, ne bi se mijenjalo--i promijenilo


Ako nisi primijetila, vraćamo se u predcivilizacijsko doba. Svakim danom sve više, u svakom pogledu. Još samo da ukinemo poreze, državu i religiju. I globalna, masovna koljačina može početi.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:24

Razumni poredak podrazumijeva razumne ljude. Nerazumno je održavati razumni poredak nerazumnim sredstvima ako je većina na koje se taj poredak odnosi - nerazumna, a elita koja ih predvodi - kriminalna i duboko, beznadežno korumpirana. Anarholiberalizam je poredak apsolutne slobode koja podrazumijeva i apsolutnu smrt; jednostavno, ne možete imati slobodu a nemati smrt. Samo što je sloboda iznad smrti i iznad života, ne postoji život koji opravdava gubitak slobode, ali postoji sloboda koja opravdava gubitak života. Smrt je opravdanje života, ne njegov gubitak. Ali bez slobode nema ni života ni smrti.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 23:24

RayMabus wrote:Žene su takve kakve su, netreba ih mijenjati a i nećeš to uspiti

No zakoni i vlast nisu ta priča.

Kako ono ide..... ah da

Muž i žena imaju dvoje djece i rastave se, koliko ide njemu a koliko njoj?

Požurite stižu veliki majmuni koji vas ništa više neće ni pitati kad uspostave vlast
Ja sam van vrlo visoki entitet u svemiru, nebitno ime, bezimeni entitet

Kad vam ja postavim pitanje postoje samo dva moguća izbora koja slijede

OPSTAJEŠ



NESTAJEŠ
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:27

Tko ne prihvaća vlastitu smrt, ne može biti ni slobodan. Budimo slobodni i pobijmo se kao ljudi, umjesto da živimo kao majmuni nesvjesni vlastite slobode, ili u strahu od smrti kao žene i robovi.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:30

Nitko tko u slobodi ne živi i nije spreman umrijeti za slobodu, ne zaslužuje ni život, ni slobodu.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by neva 6/2/2018, 23:32

melkior wrote:Ako nisi primijetila, vraćamo se u predcivilizacijsko doba. Svakim danom sve više, u svakom pogledu. Još samo da ukinemo poreze, državu i religiju. I globalna, masovna koljačina može početi.
pa onda si ti sretan i zadovoljan, to je sistem koji želiš, napeto ti je da te netko zakolje
no priznajem da ne uviđam prednosti te 'slobode' koja se sastoji u ubiti i biti ubijen
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 23:36

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Mi smo na stablu, visoko među krošnjama, pobjegli od žena a i neintetesiramo ih

Samo će njih na pumpati i nametnuti na zemlji svoja a ne njihova ženska pravila
Ovaj proces je već obavljen pošto idućih dvadeset godina Njemačka ima rupu u natalitetu pa mora zvati druge majmune da dođu, oni će izmijeniti pravila na tlu

NESTAJEŠ



Slobodna volja, vaš izbor



POZDRAVLJA VAS







BOG
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 23:40

by neve on Tue 6 Feb - 23:32

@melkior wrote:
Ako nisi primijetila, vraćamo se u predcivilizacijsko doba. Svakim danom sve više, u svakom pogledu. Još samo da ukinemo poreze, državu i religiju. I globalna, masovna koljačina može početi.


@neve wrote:
pa onda si ti sretan i zadovoljan, to je sistem koji želiš, napeto ti je da te netko zakolje
no priznajem da ne uviđam prednosti te 'slobode' koja se sastoji u ubiti i biti ubijen

Meni u životu gotovo ništa ne fali, ali to mi nije omogućio sistem. Ja se ne bojim sloma poretka.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Kermit 6/2/2018, 23:49

סמאל wrote:
asilovski wrote:
סמאל wrote:Pošto Lika,Gorski Kotar i Slavonija,a vjerujem da će uskoro i drugi krajevi Hrvatske lagano počet se prazniti,jedino riješenje te krajeve naseliti ljudima iz zemalja gdje je standard toliko nizak,da će rado doći živiti u Slavoniju i bavit se poljoprivredom.
Nedavno sam gledao dokumentarac gdje ljudi cijeli dan rade za šaku riže,te cijele obitelji preživljavaju s 3 dolara dnevno a i manje.
Takvim ljudima ponuditi useljeničku vizu,te smještaj,oni će biti sretni i zadovoljni.Koliko ima pustih i devastiranih kuća u područkima koja su pod posebnom državnom skrbi.
Zašto tu ne bi smo naseliti ljude iz neke pustinje koji će biti presretni da se bave ovčarstvom.
Osobno,prednost pri useljavanju najradije bih dao budistima,hindusima,hare khrisna,animistima,falun dafovcima i svima koji nisu pripadnici ,,najmiroljubljivije'' religije svijeta.
Nitko nece raditi da daje 60% državi
Hoće oni koji ne znaju za bolje,odnosno oni koji žive u blatnjavim kućicama.Znaš li da u pojedinim mjestima u Indiji,ljudi još žive kao u 19 st.Kada bi takve naselili u Slavoniju,to bi za njih bio wellness.
U baranskim selima ljudi žive kao u 19.st., dbve ulice dalje obitelji žive kao u 19.st. ne moraš ići u Indiji
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Regoč 7/2/2018, 06:44

asilovski wrote:
Regoč wrote:
asilovski wrote:
סמאל wrote:Pošto Lika,Gorski Kotar i Slavonija,a vjerujem da će uskoro i drugi krajevi Hrvatske lagano počet se prazniti,jedino riješenje te krajeve naseliti ljudima iz zemalja gdje je standard toliko nizak,da će rado doći živiti u Slavoniju i bavit se poljoprivredom.
Nedavno sam gledao dokumentarac gdje ljudi cijeli dan rade za šaku riže,te cijele obitelji preživljavaju s 3 dolara dnevno a i manje.
Takvim ljudima ponuditi useljeničku vizu,te smještaj,oni će biti sretni i zadovoljni.Koliko ima pustih i devastiranih kuća u područkima koja su pod posebnom državnom skrbi.
Zašto tu ne bi smo naseliti ljude iz neke pustinje koji će biti presretni da se bave ovčarstvom.
Osobno,prednost pri useljavanju najradije bih dao budistima,hindusima,hare khrisna,animistima,falun dafovcima i svima koji nisu pripadnici ,,najmiroljubljivije'' religije svijeta.
Nitko nece raditi da daje 60% državi
Samo ludi Šveđani. I Norvežani. E, i Danci.
Od 100 ne od 3 i to ne da država funkcionira nego tebi i tvojim pantličarama da igrate tetris na radnom mjestu
Bolje dobro igrati Tetris, nego izgubiti sve parnice.

_________________
Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Regoč 7/2/2018, 06:46

neve wrote:
asilovski wrote:Lopuža Vrdoljak trlja ruke, unatoč notornoj klemptomaniji i manijakalnom štetočinstvu ljudi mrze medije i žene hehe
e da je pobiti i eliminirati žene i medije, nastao bi raj na zemlji, kućice od čokolade, rijeke od marmelade, idila
ljudi su većinom preemotivni i imaju svjesni ili nesvjesni impuls za mržnjom i eliminacijom onog što njih najviše povrjeđuje
Pod žene su htjeli reći feministice, iako ja to ne bih poistovjećival.

_________________
Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 10 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum