ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 21:54

by RayMabus on Tue 6 Feb - 21:50
Ma gledaj ljude ko čopor majmuna

Ono Njemačka je čopor čimpanza, ženke uvedu svoja pravila i muški iz čopora pobjegnu na drvo, kako ova oče potomstvo priziva majmune iz drugog čopora, oni su konzervativniji i onda nameću svoja pravila i izbacuju vladavinu žena


Ok, samo što će došljaci izbaciti s tog teritorija i domoroce i preoteti im ženke.

melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 21:58

Drugim riječima, ako majmuni domoroci ne mogu uspostaviti svoj red unutar plemena, taj red će uspostaviti majmuni došljaci, ali u toj jednadžbi prvi majmuni ispadaju iz igre. Živimo u beskarakternom vremenu u kojem su mediji i tehnologija ljudima kolektivno spržili mozak.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:06

A što bih ja rekao, imam kurca, imam love, ne da mi se ženit. Slobodno vrijeme i bezbrižnost koja mi preostaje nakon posla su neprocjenjivi. S obzirom da imam 35 godina, čak nisam više motiviran niti da tražim curu. Ugodna navika da sam kreiram svoje vlastito vrijeme mi je neprocjenjiva, a samoće u starosti se ne bojim. I uostalom, radije ću se igrati sa svojim malim nećakom nego natjeravati vlastito. Zadovoljan sam svojim poslom, izvan posla nit´brige nit´pameti.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 22:07

RayMabus wrote:Ma gledaj ljude ko čopor majmuna

Ono Njemačka je čopor čimpanza, ženke uvedu svoja pravila i muški iz čopora pobjegnu na drvo, kako ova oče potomstvo priziva majmune iz drugog čopora, oni su konzervativniji i onda nameću svoja pravila i izbacuju vladavinu žena
I onda one njemu viču Majmune siđi sa stabala dat ćemo ti pičke

A majmun sa stabla odgovara Nema šamse, čekam ja onog drugog majmuna koji je jači, on će vas istuči i uvesti svoja pravila jer je on a ne vi KONSTRUKTOR DRUŠTVA
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 22:10

melkior wrote:Drugim riječima, ako majmuni domoroci ne mogu uspostaviti svoj red unutar plemena, taj red će uspostaviti majmuni došljaci, ali u toj jednadžbi prvi majmuni ispadaju iz igre. Živimo u beskarakternom vremenu u kojem su mediji i tehnologija ljudima kolektivno spržili mozak.
Ima dragi, prvi majmun im je pokazao tko je pravi gazda tj TKO NIJE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:17

@melkior wrote:
Drugim riječima, ako majmuni domoroci ne mogu uspostaviti svoj red unutar plemena, taj red će uspostaviti majmuni došljaci, ali u toj jednadžbi prvi majmuni ispadaju iz igre. Živimo u beskarakternom vremenu u kojem su mediji i tehnologija ljudima kolektivno spržili mozak.

@RayMabus wrote:
Ima dragi, prvi majmun im je pokazao tko je pravi gazda tj TKO NIJE

@ melkior:
Ok, pravi gazda je onaj tko je agresivniji i luđi, a to su DOŠLJACI, jer oni imaju snage zauzdati ženke koju domicilni nemaju.

avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:21

Da nisam to što jesam, mogao bih biti savršeni gay. Ovako sam tek nesavršeno muško.

https://youtu.be/x-05M6zK56c
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 22:23

RayMabus wrote:
melkior wrote:Drugim riječima, ako majmuni domoroci ne mogu uspostaviti svoj red unutar plemena, taj red će uspostaviti majmuni došljaci, ali u toj jednadžbi prvi majmuni ispadaju iz igre. Živimo u beskarakternom vremenu u kojem su mediji i tehnologija ljudima kolektivno spržili mozak.
Ima dragi, prvi majmun im je pokazao tko je pravi gazda tj TKO NIJE

Samo trpaj

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 22:29

melkior wrote:    @melkior wrote:
   Drugim riječima, ako majmuni domoroci ne mogu uspostaviti svoj red unutar plemena, taj red će uspostaviti majmuni došljaci, ali u toj jednadžbi prvi majmuni ispadaju iz igre. Živimo u beskarakternom vremenu u kojem su mediji i tehnologija ljudima kolektivno spržili mozak.

   @RayMabus wrote:
Ima dragi, prvi majmun im je pokazao tko je pravi gazda tj TKO NIJE

   @ melkior:
   Ok, pravi gazda je onaj tko je agresivniji i luđi, a to su DOŠLJACI, jer oni imaju snage zauzdati ženke koju domicilni nemaju.

Pa znaš i podsvjesno sam da drugome nebi poželio šta nebi ni sebi npr svom sinu ili budućem sebi.

Zato to i radiš, rušiš vladavinu žena radi tog razloga jer ne želiš to ovima dvoma

Tvoj sin

Budući ti (nova inkarnacija)
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:34

@by RayMabus on Tue 6 Feb - 22:23

@RayMabus wrote:

@melkior wrote:
Drugim riječima, ako majmuni domoroci ne mogu uspostaviti svoj red unutar plemena, taj red će uspostaviti majmuni došljaci, ali u toj jednadžbi prvi majmuni ispadaju iz igre. Živimo u beskarakternom vremenu u kojem su mediji i tehnologija ljudima kolektivno spržili mozak.


Ima dragi, prvi majmun im je pokazao tko je pravi gazda tj TKO NIJE

Samo trpaj


http://ex-iskon.forumcroatian.com/t24351-prvo-sam-napustio-vjeru-a-sad-i-hrvatsku
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:36

@ RayMabus wrote:
Pa znaš i podsvjesno sam da drugome nebi poželio šta nebi ni sebi npr svom sinu ili budućem sebi.

Zato to i radiš, rušiš vladavinu žena radi tog razloga jer ne želiš to ovima dvoma

Tvoj sin

Budući ti (nova inkarnacija)

@melkior:
Ok, jednostavnije je pobit buntovne ženske nego dovlačit vanjskog neprijatelja.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:38

Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:42

by melkior on Tue 6 Feb - 22:38
Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.


U protivnom će stranci jebat vaše žene, a vas pobit.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Kermit 6/2/2018, 22:46

Regoč wrote:
asilovski wrote:
סמאל wrote:Pošto Lika,Gorski Kotar i Slavonija,a vjerujem da će uskoro i drugi krajevi Hrvatske lagano počet se prazniti,jedino riješenje te krajeve naseliti ljudima iz zemalja gdje je standard toliko nizak,da će rado doći živiti u Slavoniju i bavit se poljoprivredom.
Nedavno sam gledao dokumentarac gdje ljudi cijeli dan rade za šaku riže,te cijele obitelji preživljavaju s 3 dolara dnevno a i manje.
Takvim ljudima ponuditi useljeničku vizu,te smještaj,oni će biti sretni i zadovoljni.Koliko ima pustih i devastiranih kuća u područkima koja su pod posebnom državnom skrbi.
Zašto tu ne bi smo naseliti ljude iz neke pustinje koji će biti presretni da se bave ovčarstvom.
Osobno,prednost pri useljavanju najradije bih dao budistima,hindusima,hare khrisna,animistima,falun dafovcima i svima koji nisu pripadnici ,,najmiroljubljivije'' religije svijeta.
Nitko nece raditi da daje 60% državi
Samo ludi Šveđani. I Norvežani. E, i Danci.
Od 100 ne od 3 i to ne da država funkcionira nego tebi i tvojim pantličarama da igrate tetris na radnom mjestu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by neva 6/2/2018, 22:49

melkior wrote:Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.
ti si izgleda svoju frustraciju i nemogućnost da dobiješ neko žensko koje želiš, utješno okrenuo i pretvorio u militantnu mizoginiju :W
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Guest 6/2/2018, 22:52

melkior wrote:Da nisam to što jesam, mogao bih biti savršeni gay. Ovako sam tek nesavršeno muško.

https://youtu.be/x-05M6zK56c
Bolje biti legenda nego peder. I tko kaže da si nesavršeno muško? Možda si samo na višoj razini od ostalih. Ne robuješ nikome već tjeraš svoju slobodu.
Ja sam se isto riješio toga prošle godine nakon 3 godine veze a lagano gazim u 30-tu i sad sam se naviknuo bez svega. Ljudi to ne razumiju jer moraju svoje slabosti zadovoljiti, ali kad bi oni isto znali što ja sve kod njih ne razumijem onda bi me nazvali luđakom. :D
Prije 12-13 godina mislio sam kako ću s 27-28 biti oženjen i imati barem 1 dijete, a ja ništa... šipak!

Sad imam nekakve ciljeve u kojem mi žene ne trebaju a za koje nisam bio odvažan napraviti prije 12-13 godina pa sad se treba natjerati na to sve i uhvatiti u koštac iako sam neke stvari propustio pa sam si skoro počeo čupati kosu i guliti kožu. No kažu kako nije kasno, pa makar nešto probati realizirati iako sam postao trom za dosta toga, a tada dao prioritete sranjima od kojih danas nemam nikakve koristi u ovoj jebenoj zemlji.


Last edited by Fénix on 6/2/2018, 22:54; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Kermit 6/2/2018, 22:53

neve wrote:
melkior wrote:Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.
ti si izgleda svoju frustraciju i nemogućnost da dobiješ neko žensko koje želiš, utješno okrenuo i pretvorio u militantnu mizoginiju :W
Lopuža Vrdoljak trlja ruke, unatoč notornoj klemptomaniji i manijakalnom štetočinstvu ljudi mrze medije i žene hehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:55

by neve on Tue 6 Feb - 22:49

@melkior wrote:
Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.


ti si izgleda svoju frustraciju i nemogućnost da dobiješ neko žensko koje želiš, utješno okrenuo i pretvorio u militantnu mizoginiju :W


Pa žene su najveće zlo na ovom planetu, odmah nakon organizirane religije. Idealan poredak je anarho-liberalizam. Nema države, nema religije, nema vlasti, nema zakona, samo nekontrolirana jebačina i koljačina bez početka i kraja. Povratak u predcivilizacijsko doba.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 22:55

melkior wrote: by melkior on Tue 6 Feb - 22:38
Da je pero jače od mača, vrijedi tek uvjetno. Gdje, kada i tko je to dokazao?
Pobijte ljevičare, liberale, žene i...medije.


U protivnom će stranci jebat vaše žene, a vas pobit.
Neće, mi smo na stablu lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by melkior 6/2/2018, 22:59

Povratak u predcivilizacijsko doba je u osnovi prirodni poredak. Ne bi ni ovo globalizirano društvo bilo daleko od tog idealnog predcivilizacijskog, da ne postoje prisilni porezi koje plaćamo da bi se nastavilo ovo bezdušno nasilje civiliziranih institucija. Ajmo miki, ukinut sve poreze i naoružat stanovništvo.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by RayMabus 6/2/2018, 23:01

Mi smo na stablu, visoko među krošnjama, pobjegli od žena a i neintetesiramo ih

Samo će njih na pumpati i nametnuti na zemlji svoja a ne njihova ženska pravila
RayMabus
RayMabus

Posts : 181980
2014-04-11


Back to top Go down

Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love  - Page 9 Empty Re: Muke mlade ekonomistice iz Split : Nema kurca nema love

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum