ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 13:21

Poljaci su drugo, to su zapadni Poljani, njihovo potezanje na Ukrajinu ide preko slavenske veze tj plemena Poljani a ne Vikinga

RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by Ringo10 11/12/2017, 13:22

RayMabus wrote:Zašto su Rusi jedina slavenska nacija s kojom svi germani nemogu izaći na kraj

Pa rođaci su, ista krv

Njihovo svojatanje Ukrajine kao prostora nema veze s pričom o slavenskoj vezi moskovskih sjeverni plemena i ovih u Ukrajini nego Vikinzima jer se smatraju napola Vikinzi

Zato se i zovu Rusi
A jeste, vjerojatno si u pravu, Rusi i nisu pravi Slaveni, ima tu i Germanske komponente i to jake i ugrofinske i mongloske.

Očigledno nisu JAD i čemer ko ostali Slaveni.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 13:27

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Zašto su Rusi jedina slavenska nacija s kojom svi germani nemogu izaći na kraj

Pa rođaci su, ista krv

Njihovo svojatanje Ukrajine kao prostora nema veze s pričom o slavenskoj vezi moskovskih sjeverni plemena i ovih u Ukrajini nego Vikinzima jer se smatraju napola Vikinzi

Zato se i zovu Rusi
MA ubiše se svojatajući Ukrajinu. Ako dođe do raspada Ukrajine, Rusija će uzeti Novorusiju i vozdra. Ne vidim da se nešto mnogo lome za Kijev.
Samo ti objašnjavam zašto oni taj prostor neće pustit

Nije to radi Ukrajinaca, pa znaju oni jako dobro da su ovi različitu od njih gore na sjeveru po slavenskoj liniji npr jezik i to

To je radi Vikinga

Zašto smatrate Ukrajinu svojom

Dobit ćeš odgovor MI SMO TO DRŽALI

on tu misli na Vikinge NE NA SLAVENE
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by Ringo10 11/12/2017, 13:34

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Zašto su Rusi jedina slavenska nacija s kojom svi germani nemogu izaći na kraj

Pa rođaci su, ista krv

Njihovo svojatanje Ukrajine kao prostora nema veze s pričom o slavenskoj vezi moskovskih sjeverni plemena i ovih u Ukrajini nego Vikinzima jer se smatraju napola Vikinzi

Zato se i zovu Rusi
MA ubiše se svojatajući Ukrajinu. Ako dođe do raspada Ukrajine, Rusija će uzeti Novorusiju i vozdra. Ne vidim da se nešto mnogo lome za Kijev.
Samo ti objašnjavam zašto oni taj prostor neće pustit

Nije to radi Ukrajinaca, pa znaju oni jako dobro da su ovi različitu od njih gore na sjeveru po slavenskoj liniji npr jezik i to

To je radi Vikinga

Zašto smatrate Ukrajinu svojom

Dobit ćeš odgovor MI SMO TO DRŽALI

on tu misli na Vikinge NE NA SLAVENE
Možda. Rurikova dinastija.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 13:38

Ovi na Baltiku će isto imati problema

On to smatra svojim
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 13:41

Kaljinigrad npr, Rusi nikad tamo nisu bili

Sad ti njima ideš solit pamet a oni sebe gledaju kao potomke Vikinga

Zajebi

I to je njihovo
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 13:44

Današnja ruska mornarica vam nije ništa drugo doli nastavak vikinške flote

Zato su i uzeli Krim sebi

Mi plovimo a ne vi (Ukrajinci)
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by immortal 11/12/2017, 13:50

Serbinho-3 wrote:https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=12&dd=10&nav_category=78&nav_id=1334579
i da, dirati u Rusiju nije dobro jer je Rusija jedina jača sila koja se može suprotstaviti Amerima a nije popustila NWO-u
umjesto bilo kakvog razaranja i poticanja na neprijateljstvo između kršćanskog svijeta treba raditi na suradnji i zajedničkom otporu od novog zla
liberali i demokracija su sredstvo kojim vođe nwo plana odrađuju posao
treba raditi na ojačavanju nacionalnih država

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 13:53

Rusi su jedina nacija slavenskog jezika koja je kolonizirala sjeveru Ameriku te pokušaj koloniziranja Afrike, prešli cijelu Aziju, istraživači i osvajači
. Pa nije to bezvezne, napola su Vikinzi
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 14:18

Rus vam je termin koji označava savez Vikinga i slavena.... misli se na sjeverne riječne tokove

Carska Rusija = Carstvo Vikinga i slavena
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by immortal 11/12/2017, 14:18

RayMabus wrote:Rus vam je termin koji označava savez Vikinga i slavena.... misli se na sjeverne riječne tokove

Carska Rusija = Carstvo Vikinga i slaveni
i super ( Hrvati nisu slaveni)  i svi ostali protiv NWO
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by RayMabus 11/12/2017, 14:31

Ma uglavnom to vam je linija po kojoj Rusi potežu pravo na Ukrajinu, nema veze s slavenskom robinskom vezom nego Vikinzima
RayMabus
RayMabus

Posts : 181996
2014-04-11


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by jastreb 11/12/2017, 14:31

mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by immortal 11/12/2017, 14:32

jastreb wrote:
mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.
ti si izrod
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by epikur37 11/12/2017, 14:34

jastreb wrote:
mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.

mi smo germani kao i naša europska obitelj, kojoj pripadamo :) :D
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by jastreb 11/12/2017, 14:34

mortal-joint wrote:
jastreb wrote:
mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.
ti si izrod
A ti???

Hoćeš reći da Hrvati nisu Slaveni samo zato kako bi se (kao i tvoj ideološki autoritet) udaljila od Srba i ostalih (južno)slavenskih naroda,jer ti više godi biti krpa za brisanje poda u službi Berlina,Brisela,Vošinktona i Rima.

Takvi su nas u povijesti najviše koštali. farao
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by Yehudi 11/12/2017, 14:36

mortal-joint wrote:
Serbinho-3 wrote:"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Alanford_1_big
ekipa za raspačavanje ????

Žao mi je Ukrainaca...nisu dobro prošli, nisu naišli na podršku.

Mislim da su trebali dobiti daleko veću podršku Hrvatske i da smo se svi mi ostali Hrvatska, Poljska, Mađarska, Bugarska, Češka, Ukrajina trebali formirati u nekakvu srednje

istočnu Europu koja bi u svakoj državi sačuvala tradiciju naroda kojima te države pripadaju. Kriva naša inertnost i sklonost "pljuvanja" po svemu umjesto da smo odradili što

treba.

  Ovo je fantazija veća od Kolindine :))))

Pa postojala je već jedna jaka asocijacija tu....Jugoslavija 

Ali je nasilno eliminirana jer se Englezima i ostalima ( pa i Amerima ) NE SVIDJA  ideja jedne ujedinjene, jake države Slavena

 Sad ti onako napamet zagovaraš nešto slično. Siguran sam da to ne možeš prikazati niti na karti a kamoli obrazložiti

ekonomski, vojno ili politički

   Ne osudjujem tebe niti ideju samo realno govorim o mogućnostima

  Samo pogledaj S. Koreju i J. koreju---------jedan narod, jedan jezik, jedno pismo, ista povijest..........podiljeni nasilno, brutalno zavadjeni do kosti

Ista meta, isto rastojanje na ovom potezu i potezu Rusija - S krajina
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by Yehudi 11/12/2017, 14:37

jastreb wrote:
mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.
 "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 1f602 

  Koji Goti, Ostrogoti ili Vizigoti HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by immortal 11/12/2017, 14:38

jastreb wrote:
mortal-joint wrote:
jastreb wrote:
mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.
ti si izrod
A ti???

Hoćeš reći da Hrvati nisu Slaveni samo zato kako bi se (kao i tvoj ideološki autoritet) udaljila od Srba i ostalih (južno)slavenskih naroda,jer ti više godi biti krpa za brisanje poda u službi Berlina,Brisela,Vošinktona i Rima.

Takvi su nas u povijesti najviše koštali. farao
povijest Hrvata je skrivena od Hrvata, otkrivaju je, ali da su Slaveni ... nisu...
što se tiče krpe za brisanje to nije politika nas čistokrvnih Hrvata nego vas mješanih izroda adio i ne pametuj previše

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by Leviathan2 11/12/2017, 14:42

mortal-joint wrote:
jastreb wrote:
mortal-joint wrote:
jastreb wrote:
mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.
ti si izrod
A ti???

Hoćeš reći da Hrvati nisu Slaveni samo zato kako bi se (kao i tvoj ideološki autoritet) udaljila od Srba i ostalih (južno)slavenskih naroda,jer ti više godi biti krpa za brisanje poda u službi Berlina,Brisela,Vošinktona i Rima.

Takvi su nas u povijesti najviše koštali. farao
povijest Hrvata je skrivena od Hrvata, otkrivaju je, ali da su Slaveni ... nisu...
što se tiče krpe za brisanje to nije politika nas čistokrvnih Hrvata nego vas mješanih izroda adio i ne pametuj previše
horvati jesi izvorno slaveni, danasnji horvati su miks svega i svacega kao i srbi  i svi ostali narodi
sto se tice cistokrvnih horvata, ne postoji, to je idiotizam
tako da ne pametuj vise i ti

_________________
"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by Yehudi 11/12/2017, 14:42

epikur37 wrote:
jastreb wrote:
mortal-joint wrote: 

i super ( Hrvati nisu slaveni)  
Ne,mi smo Goti.

mi smo germani kao i naša europska obitelj, kojoj pripadamo :) :D


   ......................................N E ......................N I K A K O............ ! ! ! !


 PITAJ KOLEGU ERU O GENOTIPU - R1 A 2

  Prije bi bili miks Kelti / Slaveni  nego germanskih korijena
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

"Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju" - Page 6 Empty Re: "Naš zadatak je da nastojimo da rasparčamo Rusiju"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum