ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maršal je pao

Page 7 of 23 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by epikur37 Fri 21 Jul - 13:52

4. 5. 1980. - 21. 7. 2017.

epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sora Fri 21 Jul - 13:52

AMERICKI I ENGLESKI POVJESNICARI STAVLKAJU PAVELICA OBVEZNO NA LISTE MONSTRUMA
A BOGTE
ZNAJU AMERI AKO NISTA DRUGO TKO JE BIO UZ HITLERA A TKO UZ NJIH U 2 ww

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sora Fri 21 Jul - 13:56

epikur37 wrote:Gotov je!
Bolesnik . Jrbomibg mater ako ti nisi bolesnik
Ljuštura od coveka
Pizdek
Stavi si za avatar kojeg psihijatra , Freuda ili nekog domaćeg , brajsu ili kaj znam .. :omg

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sora Fri 21 Jul - 14:02

Maršal je pao  - Page 7 Img_1811

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Fri 21 Jul - 14:37

pismejker wrote:
redder4 wrote:E, neka je konačno otprdio ovaj ZLOTVOR -- MASOVNI UBOJICA !




PLJUC !!
redderu,pa otprdio je prije 37 godina..Dafuq???... cemu tako grcevito olakšanje...?? :D


Boldano,svaka ti forumska dala.. lol!




Znam ja dobro kada je otprdio - ovo je bio jedan zakašnjeli akt koji je trebao biti obavljen odavno - jer  ime  jednog ubojice ( gdje to još ubojice mogu imati svoje ulice i da ih se glorificira na svakom koraku ) više neće vrijeđati - još jedna pozitivna stvar ;

Više nećemo morati svake godine protestirati i praviti skup za uklanjanje njegovog imena :pp  !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Fri 21 Jul - 14:45

Gnječ wrote:
redder4 wrote:E, neka je konačno otprdio ovaj ZLOTVOR -- MASOVNI UBOJICA !

Bravo za Hasu i Esih  - oni su održali svoje obećanje - a ANTIFE neka skaču u SAVU i utapaju se od silne žalosti ( mogu se popeti i na svoju zgradu i polete prema dolje  )  - jel nekog matorog ANTIFU već možda srce izdalo - ima li takovih vijesti ??



PLJUC !!

drug Tito je u Istri forever pa ti pati.




Gnjecavi ; već sam i prije pisao kako u vas takozvane Hrvate koji sebe nazivaju " ISTRIJANI " itekako sumnjam kao lojalne Hrvate i da samo čekate prigodu da se otkačite od Hrvatske - no , pogledaj malo kroz povijest " MAČKOŽDERI " se nikada nisu odrekli Istre i Dalmacije  i samo čekaju prigodu da vas opet počnu učiti italijanski u školama ( što naravno mnogi od vas neće ni morati jer ste mnogi iz Istre ionako 5 kolona ( italijanska ) - taj puta će se oni koji se stvarno osjećaju kao Hrvati svakako truditi i zvati nas sve ostale Hrvate da vas spašavamo - tu ti tvoj MASOVNI UBOJICA  nikako neće moći više pomoći !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Fri 21 Jul - 14:56

Sora wrote:
epikur37 wrote:Gotov je!
Bolesnik . Jrbomibg mater ako ti nisi bolesnik
Ljuštura od coveka
Pizdek
Stavi si za avatar kojeg psihijatra , Freuda ili nekog domaćeg , brajsu ili kaj znam .. :omg




Soro - koja je litrača po redu ??

Vama partizančinama nije trebao psihić - vi ste to jednostavno riješavali - žicu oko ruke  i metak u potiljak i bum u JAMU !



Za one " SRETNIJE " je GOLI OTOK bio ljetovalište  gdje su se  zabludjeli " DRUGOVI " morali samokritizirati  i kopati jame iz kojih bi zemlju tačkama prenosili do druge jame i tamo jamu zatrpavali, onda opet kopali tu istu jamu i vraćali zemlju  u onu prvu jamu i tako čitav dan, tjednima, mjesecima , godinama - dok DRUGOVI nebi  POTPUNO  " OZDRAVILI " !!

JEBOTE - koje ste vi JAKE psihijatre imali - kakav FREUD ili neki drugi bakrači - vaši su bili nenadjebivi - hajd ti srkni još koju litraču i uživaj !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Fri 21 Jul - 15:25

redder4 wrote:
Gnječ wrote:
redder4 wrote:E, neka je konačno otprdio ovaj ZLOTVOR -- MASOVNI UBOJICA !

Bravo za Hasu i Esih  - oni su održali svoje obećanje - a ANTIFE neka skaču u SAVU i utapaju se od silne žalosti ( mogu se popeti i na svoju zgradu i polete prema dolje  )  - jel nekog matorog ANTIFU već možda srce izdalo - ima li takovih vijesti ??



PLJUC !!

drug Tito je u Istri forever pa ti pati.




Gnjecavi ; već sam i prije pisao kako u vas takozvane Hrvate koji sebe nazivaju " ISTRIJANI " itekako sumnjam kao lojalne Hrvate i da samo čekate prigodu da se otkačite od Hrvatske - no , pogledaj malo kroz povijest " MAČKOŽDERI " se nikada nisu odrekli Istre i Dalmacije  i samo čekaju prigodu da vas opet počnu učiti italijanski u školama ( što naravno mnogi od vas neće ni morati jer ste mnogi iz Istre ionako 5 kolona ( italijanska ) - taj puta će se oni koji se stvarno osjećaju kao Hrvati svakako truditi i zvati nas sve ostale Hrvate da vas spašavamo - tu ti tvoj MASOVNI UBOJICA  nikako neće moći više pomoći !
Upravo vi ustaše ste bili najveći talijanski pušikurci i lizoguzi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Fri 21 Jul - 15:29

EVO GA..!!! DIGO SE..!!!! BJEŽMO..!!! affraid affraid affraid affraid affraid


Maršal je pao  - Page 7 Tito
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Fri 21 Jul - 15:31

redder4 wrote:
Sora wrote:
epikur37 wrote:Gotov je!
Bolesnik . Jrbomibg mater ako ti nisi bolesnik
Ljuštura od coveka
Pizdek
Stavi si za avatar kojeg psihijatra , Freuda ili nekog domaćeg , brajsu ili kaj znam .. :omg




Soro - koja je litrača po redu ??

Vama partizančinama nije trebao psihić - vi ste to jednostavno riješavali - žicu oko ruke  i metak u potiljak i bum u JAMU !



Za one " SRETNIJE " je GOLI OTOK bio ljetovalište  gdje su se  zabludjeli " DRUGOVI " morali samokritizirati  i kopati jame iz kojih bi zemlju tačkama prenosili do druge jame i tamo jamu zatrpavali, onda opet kopali tu istu jamu i vraćali zemlju  u onu prvu jamu i tako čitav dan, tjednima, mjesecima , godinama - dok DRUGOVI nebi  POTPUNO  " OZDRAVILI " !!

JEBOTE - koje ste vi JAKE psihijatre imali - kakav FREUD ili neki drugi bakrači - vaši su bili nenadjebivi - hajd ti srkni još koju litraču i uživaj !
Ustašiću maleni, nemoj bit neuurozan. Tito je svoje mjesto u povijesti velikana odredio i to u svjetskim razmjerama. To ne može promijeniti nikakvo preimenovanje ulica i trgova. Ali to pokazuje samo to da se Hrvatska srozala na nivo balkanske klerofašističke vukojebine.

A to što ga negiraju fašistički karinaši i jadovi poput tebe, ne mijenja u suštini ništa. Vi ste zaglavili u svojim autističnim selendrama i u svojim tupavim balkanskim glavurdama ustaškim ste izgradili nekakav paralelni svijet.

ZAto i jeste tu gdje jeste i naprijed nećete nikada.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Fri 21 Jul - 15:46

Sora wrote:AMERICKI I ENGLESKI POVJESNICARI STAVLKAJU PAVELICA OBVEZNO NA LISTE MONSTRUMA
A BOGTE
ZNAJU AMERI AKO NISTA DRUGO TKO JE BIO UZ HITLERA A TKO UZ NJIH U 2 ww
Gledao sam večeras DUNKIRK. PO meni odličan film.

Mnogo britanskog ponosa, patosa i patriotskog naboja u filmu.  Ljudi se ponose svojim herojima palim u borbi protiv nacizma.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by kaya Fri 21 Jul - 16:18

tako sam sretna, suze radosnice mi idu , to mi je tak bitno 2017
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by veber Fri 21 Jul - 16:43

kaja wrote:tako sam sretna, suze radosnice mi idu , to mi je tak bitno 2017
čim je tako nešto bitno, znamo da nema budućnosti za našu djecu.

a isto tako me zanima, hoće li ovo dvoje besposličara krenut po zemljama eu i tražit da se i tamo maknu ploče s njegovim imenom i obavezno tražit da se maknu ulice sa srpskim gradovima.

koje dvoje debila i ljigavi bandić, čim opet skupi većinu bez njih, odfrkarit će ih i vjerovatno vratiti ime jer gubi glasove penzića.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by marcellus Fri 21 Jul - 16:55

veber wrote:
kaja wrote:tako sam sretna, suze radosnice mi idu , to mi je tak bitno 2017
čim je tako nešto bitno, znamo da nema budućnosti za našu djecu.

bitno je samo partizanima da ime ostane, inače je normalno da se ime trga nazvanog po diktatoru promijeni čim on umre

a ne vidim kakve budućnosti hrvatska ima ako smo još u 20 stoljeću s titom

_________________
Maršal je pao  - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by marcellus Fri 21 Jul - 17:00

osim toga malo je sramota imat u 2017 trg nazvan po komunističkom diktatoru, tito ima svoje ulice jedino u Luandi, Angola i jednom selu u italiji gdje imaju i staljinov trg odma do titinog a imaju i nešto po maou (na vlasti su u tom mjestu komunisti od 45., i mafija)

_________________
Maršal je pao  - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by debotoijusto Fri 21 Jul - 17:15

ovi tito jebe rvate 35g. nakon smrti s jednom nogom , koji komplesi
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Fri 21 Jul - 17:17

Ja bih volio da mi ustašoidi otvoreno kažu pravi razlog a ne da se kriju iza posranih frazetina o demokraciji i tobožnjeg zgražanja nad diktatorom i diktaturom, kenjaža o totalitarizmu i sličnih ustaških izdrkavanja.

Odlično se znamo i znamo zašto ustašetine mrze JBTa i zašto četnici velikosrbi mrze JBTa i sva slična bratija koja bi sad da mijenja ishode davno minulih ratova.

Ne može jadovi i bijednici, ne može, možete se povamprivati koliko hoćete ali vi ostajete smeće i otpad povijesti. Vi ste povijesni luzeri i karinaši ofucani. 

Ne pozivajte se na Tuđmana jer on nije bio vaš istomišljenik. Vi ste i njega i njegova stajališta iznevjerili i otišli ste u totalni klerofašizam i ustašluk, to najveće prokletstvo hrvatsko.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Guest Fri 21 Jul - 17:18

debotoijusto wrote:ovi tito jebe rvate 35g. nakon smrti s jednom nogom , koji komplesi

treba se riješiti slavljenja zločinaca.. ratni zločin nikad ne zastarijeva.. žrtve traže istinu.. što je u tome loše?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Fri 21 Jul - 17:24

metilda wrote:
debotoijusto wrote:ovi tito jebe rvate 35g. nakon smrti s jednom nogom , koji komplesi

treba se riješiti slavljenja zločinaca.. ratni zločin nikad ne zastarijeva.. žrtve traže istinu.. što je u tome loše?
TAko je, treba odjebat i njega i svo njegovo naslijedje. Onda lijepo Židovima, Srbima i Cigošima, a Boga mi i mnogim ostalima isplatiti silnu  odštetu za sva zla koja im je endehazija podarila.

Ili si nasljednik AVNOJA I ZAVNOHA ili NDH. E nema treće jadovi jadni, nema treće.

A probaj bilo gdje pa i na Zapadu objasniti da je JBT zločinac pa im onda objasniti koga je Titina vojska pobila pa da vidiš šta će ti reći.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by marcellus Fri 21 Jul - 17:29

debotoijusto wrote:ovi tito jebe rvate 35g. nakon smrti s jednom nogom , koji komplesi

evo samo još do jeseni pa više neće

To ti je kad moraš čistit krupni otpad iz sredine 20 stoljeća duboko u 21, dugo se nije čistilo

_________________
Maršal je pao  - Page 7 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Ringo10 Fri 21 Jul - 17:36

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:ovi tito jebe rvate 35g. nakon smrti s jednom nogom , koji komplesi

evo samo još do jeseni pa više neće

To ti je kad moraš čistit krupni otpad iz sredine 20 stoljeća duboko u 21, dugo se nije čistilo
Jebo vam Hasanbegović mater tupavu i glupavu. Poludili ste odkako se taj kretenoid pojavio.

A koliko ste mutavi imbecili da ne vidite da vas taj mudžos za interes SDA-ISIL klike iz Sarajeva pravi budalama i ustaškim debilima i da vas trola da se sami kompromitirate.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Maršal je pao  - Page 7 Empty Re: Maršal je pao

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 23 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum