ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Page 30 of 42 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Next

Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 10:30

samo za asilu .. puj puj čardak


DRŽAVA ĆE GRAĐANIMA U KOLOVOZU UPLATITI VIŠE OD MILIJARDU KUNA NA RAČUNE Bliži se trenutak koji su mnogi čekali, novac dobiva više od milijun Hrvata
 
Porezna uprava je do kraja lipnja provela poseban postupak utvrđivanja godišnjeg obračuna poreza na dohodak za 2016. godinu za gotovo 1,1 milijun građana, od čega bi njih oko 1,02 milijuna trebalo dobiti povrat poreza u ukupnom iznosu od 1,05 milijardi kuna.
 
Po podacima Porezne uprave, do 30. lipnja je za ukupno 1.084.048 poreznih obveznika-građana proveden poseban postupak utvrđivanja godišnjeg obračuna poreza na dohodak za 2016. godinu.
 
Kod ukupno 1.016.486 je utvrđena razlika više uplaćenog poreza i prireza na dohodak u iznosu od 1,052 milijarde kuna, dok je kod ukupno 66.604 građana utvrđena razlika za uplatu poreza i prireza na dohodak u iznosu od 139,38 milijuna kuna, kažu u Poreznoj upravi.
 
Poreznici najavljuju da će isplate više uplaćenog poreza i prireza na dohodak biti izvršene tijekom kolovoza ove godine.
 
I ove godine, kao i lani, većina građana nije trebala samostalno podnositi godišnju prijavu poreza na dohodak za 2016. godinu već se godišnji obračun poreza i prireza na dohodak za 2016. godinu za njih radi automatski u posebnom postupku.
 
No, dio poreznih obveznika do kraja veljače trebao je podnijeti godišnju prijavu za prošlu godinu, npr. građani koji ostvaruju dohodak od samostalne djelatnosti, kao što su obrtnici, pripadnici slobodnih zanimanja i drugi obveznici koji dohodak utvrđuju na temelju poslovnih knjiga, porezni obveznici za koje Porezna uprava ne raspolaže podacima o njihovom ostvarenom dohotku, odnosno oni koji su ostvarili oporeziv dohodak, ali njihov poslodavac ili sam porezni obveznik nije izvijestio Poreznu upravu u propisanom roku na propisanom izvješću i sl.
 
Građanima kojima se u posebnim postupku utvrdi razlika za uplatu ili povrat Porezna uprava je dužna do 30. lipnja dostaviti privremeno porezno rješenje, a na to rješenje mogu podnijeti prigovor, ako smatraju da su podaci iz rješenja netočni ili nepotpuni, najkasnije do 31. srpnja. O prigovoru odlučuje prvostupanjsko tijelo rješenjem u roku od 30 dana od dana zaprimanja prigovora.
 
Nakon toga, dakle od početka kolovoza, trebali bi započeti povrati preplaćenog poreza na dohodak za 2016. godinu.
 
Inače, prema ranije objavljenim podacima Porezne uprave, prošle godine obrađeno je ukupno 93.168 obračuna poreza na dohodak za 2015. godinu u redovnom, te 1.145.244 u posebnom postupku. Višak uplaćenog poreza i prireza lani je utvrđen kod 1.121.020 poreznih obveznika u ukupnom iznosu od 1,19 milijardi kuna.
 
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drzava-ce-gradanima-u-kolovozu-uplatiti-vise-od-milijardu-kuna-na-racune-blizi-se-trenutak-koji-su-mnogi-cekali-novac-dobiva-vise-od-milijun-hrvata/6323710/

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 1/7/2017, 11:00

metilda wrote:samo za asilu .. puj puj čardak


DRŽAVA ĆE GRAĐANIMA U KOLOVOZU UPLATITI VIŠE OD MILIJARDU KUNA NA RAČUNE Bliži se trenutak koji su mnogi čekali, novac dobiva više od milijun Hrvata
 
Porezna uprava je do kraja lipnja provela poseban postupak utvrđivanja godišnjeg obračuna poreza na dohodak za 2016. godinu za gotovo 1,1 milijun građana, od čega bi njih oko 1,02 milijuna trebalo dobiti povrat poreza u ukupnom iznosu od 1,05 milijardi kuna.
 
Po podacima Porezne uprave, do 30. lipnja je za ukupno 1.084.048 poreznih obveznika-građana proveden poseban postupak utvrđivanja godišnjeg obračuna poreza na dohodak za 2016. godinu.
 
Kod ukupno 1.016.486 je utvrđena razlika više uplaćenog poreza i prireza na dohodak u iznosu od 1,052 milijarde kuna, dok je kod ukupno 66.604 građana utvrđena razlika za uplatu poreza i prireza na dohodak u iznosu od 139,38 milijuna kuna, kažu u Poreznoj upravi.
 
Poreznici najavljuju da će isplate više uplaćenog poreza i prireza na dohodak biti izvršene tijekom kolovoza ove godine.
 
I ove godine, kao i lani, većina građana nije trebala samostalno podnositi godišnju prijavu poreza na dohodak za 2016. godinu već se godišnji obračun poreza i prireza na dohodak za 2016. godinu za njih radi automatski u posebnom postupku.
 
No, dio poreznih obveznika do kraja veljače trebao je podnijeti godišnju prijavu za prošlu godinu, npr. građani koji ostvaruju dohodak od samostalne djelatnosti, kao što su obrtnici, pripadnici slobodnih zanimanja i drugi obveznici koji dohodak utvrđuju na temelju poslovnih knjiga, porezni obveznici za koje Porezna uprava ne raspolaže podacima o njihovom ostvarenom dohotku, odnosno oni koji su ostvarili oporeziv dohodak, ali njihov poslodavac ili sam porezni obveznik nije izvijestio Poreznu upravu u propisanom roku na propisanom izvješću i sl.
 
Građanima kojima se u posebnim postupku utvrdi razlika za uplatu ili povrat Porezna uprava je dužna do 30. lipnja dostaviti privremeno porezno rješenje, a na to rješenje mogu podnijeti prigovor, ako smatraju da su podaci iz rješenja netočni ili nepotpuni, najkasnije do 31. srpnja. O prigovoru odlučuje prvostupanjsko tijelo rješenjem u roku od 30 dana od dana zaprimanja prigovora.
 
Nakon toga, dakle od početka kolovoza, trebali bi započeti povrati preplaćenog poreza na dohodak za 2016. godinu.
 
Inače, prema ranije objavljenim podacima Porezne uprave, prošle godine obrađeno je ukupno 93.168 obračuna poreza na dohodak za 2015. godinu u redovnom, te 1.145.244 u posebnom postupku. Višak uplaćenog poreza i prireza lani je utvrđen kod 1.121.020 poreznih obveznika u ukupnom iznosu od 1,19 milijardi kuna.
 
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/drzava-ce-gradanima-u-kolovozu-uplatiti-vise-od-milijardu-kuna-na-racune-blizi-se-trenutak-koji-su-mnogi-cekali-novac-dobiva-vise-od-milijun-hrvata/6323710/
bokte na kojoj ti planeti živiš? pa povrat poreza rade oduvijek međutim to je za njih sitna lova što će oni marici vratiti 200 kuna.
za to su ovršili ne znam koliko firmi koji im nisu mogli platiti 25% i ugasili ih tako , tako da će na kraju "marica" dobiti nogu u guzicu jer ju firma više ne može plaćati jer je u blokadi. ali može biti sretna jer je dobila 200 kuna, vratila joj rvatska. možda. ako nema kakav auto na sebe pa je porezna  prebila dug s tim i poslali joj još uplatnicu na 100 ako im nije bilo dosta.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 1/7/2017, 11:03

gdje je danas ljubavni par?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 11:19

gle, u kojoj ja državi živim?  cat
ako kaja nije dobila povrat poreza znači da ima dobru plaću i nema djece
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 11:31

malo i za kaju, ravno iz pera Zrinke K.




EVO ŠTO SU HRVATSKI ZASTUPNICI IZGLASALI U SJENI ARBITRAŽE – uništit će Hrvatsku!


INA Mađarima, Agrokor Rusima, Piranski zaljev Slovencima, krediti Hrvatima, – objava je na društvenim mrežama koja se sumanuto širi jer se u njoj pronašao baš svaki Hrvat. Tu možemo i dodati, autoceste, šume, vode, more, planine – strancima. I dok deseci tisuća ljudi iseljavaju iz Hrvatske, dok plodnost ove zemlje u svakom smislu umire, dok se ljude izbacuje na ulice zbog 4 kune duga, Hrvatska se dijeli, rasprodaje, iznajmljuje. Svi su dobili ponešto Hrvatske samo Hrvati nisu dobili ništa osim zastrašujućeg Ovršnog zakona kojim se maltretira i ono malo građana što je ostalo živjeti tu.

Nakon zakona o koncesijama koji je u Hrvatskoj izazvao i prosvjede jer je riječ o tome da naša domovina ostaje bez sveg javnog dobra , hrvatski su zastupnici u sjeni arbitraže i u medijskoj tajnosti u petak ujutro digli svoje rukice za sveobuhvatni gospodarski i trgovinski sporazum (CETA) s Kanadom. Čak 103 rukice koje plaćamo podigle su ZA ovaj sporazum, sporazum koji će donijeti uništenje Hrvatske, kako potvrđuju istraživanja.

CETA (Comprehensive Economic and Trade Agreement between Canada and the European Union – Sveobuhvatni ekonomski i trgovinski sporazum između Kanade i EU) objašnjen je u kružnom e-mailu kojeg je poslalo Vijeće EU tajništvima država članica. Naši političari pak govore o otvaranju jednog velikog tržišta i hrvatski će proizvođaći moći prodavati u Kanadi. 

Spin do spina jer nažalost, hrvatski proizvođači ne mogu prodavati ni u Hrvatskoj a sada će još manje jer će Hrvatsku preplaviti nesigurna, jeftina roba s kanadskih polica kojoj hrvatski proizvođači ne miogu komparirati. Da je CETA sporazum koji će nas dokrajčiti potvrdilo je institut Vijeća Kanađana koju su izradili istraživači sa Sveučilišta Tufts Pierre Kohlera i Servaas Stroma, a koji tvrde da će Sveobuhvatni gospodarski i trgovinski sporazum (CETA) “dovesti ne samo do ekonomskih gubitaka, već i povećanja nezaposlenosti i nejednakosti”. 

Prema navodima autora studije, makroekonomske posljedice planiranog trgovinskog sporazuma između Kanade i Europske unije su značajne. Do 2023. godine, ugovor CETA dovest će do gubitka oko 230.000 radnih mjesta, uglavnom u Europskoj uniji. Osim toga, očekuje se da će preusmjeriti trgovinu unutar Unije u korist Njemačke, Francuske i Italije, a na štetu drugih zemalja članica, među njima i Hrvatske. Ipak smo mi mala zemlja. Ugovor će, prema studiji također povećati pritisak na plaće u Kanadi i EU, što će rezultirati gubitkom prosječnog godišnjeg rasta zarade od 1985 dolara u Kanadi te između 353 i 1488 dolara u EU, ovisno o zemlji.

Današnje rukice naših zastupnika u zraku komentirao je Dobroslav Paraga upozorivši na veleizdaju:  ‘Jutros su bez grča na licu i bez puno medijske pompe 103 ruke u Saboru RH potvrdile sveobuhvatni gospodarski i trgovinski sporazum (CETA) s Kanadom. 103 nepismena šarlatana, bandita i veleizdajnika su poslušnički podigli ruke od naših poljoprivrednika i proizvođača te ih ubacile u kavez sa lavovima. Ponovno je glavni spin (kao i kod pristupanja EU) bilo: “Otvaranje velikog i novog tržišta”. S obzirom da su naši proizvođači trenutno okupirali cijelu EU i pretrpali je hrvatskim proizvodima, sada idemo na kanadsko tržište jer polako prelazimo gabarite Europe. Bojimo se kako će hrvatski narod skupo pa čak i u krvi platiti ovaj duboki zimski san, ‘kaže Paraga iznenađen šutnjom hrvatskih ljudi.

Naime, protiv CETA-e se prosvjeduje u cijeloj Europ, cijela Europa je na nogama ali Hrvati o tome nažalost ne znaju ništa. Jer, kod nas je i bez CETA-e  jasno je da neke ‘sile rade na uništenju Hrvatske.

Sve što je plodno, poput Slavonije je uništeno a Slavonci umjesto da rade na zemlji i proizvode već odoše van raditi kao sluge drugima.

 Slavonija se punu GMO testnim usjevima, također nekih stranih kompanija. More koje je zadnja slamka spasa također se rasprodaje pa uskoro neće biti hrvatskih plaža nego ruskih, turskih itd. Pitke vode u Hrvatskoj također nema, odnosno nije naša, pa kad neko tamo odlući zavrnuti pšipu Hrvati mogu sutra umrijeti od žeđi. Čak ni gljive u Hrvatskoj šumi ne možeš nabrati ako ne platiš ulaz na privatno zemljište. Kineski luk prodaje se pod domaći hrvatski luk, a hrvatski luk ne može na police jer strana ekipa ne plaća hrvatske dobavljače. Ni po cesti se ne smiješ voziti da ne platiš namet, svake godine sve veći, strancima koji gospodare hrvatskim dobrom. Jedino što raste u Hrvatskoj je broj blokiranih i nezaposlenih, broj očajnih, broj bolesnih, broj neplodnih kao i broj Hrvata. Pa bravo Hrvatska, jer sve ovo događa se pred vašim očima i na TV-u kojeg slijepo gledamo kao da je kristalna kugla koja će nam sutra reći istinu o nama. A neće, jer je stvorena za laž. Zato nije posve jasno što je s nama ljudima? Samo sjedimo, tipkamo na faceu i umiremo, dan po dan…
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 11:37

ovako malo razmišljam čituckajući po temama.. pa hrvati nisu uopće zaslužili imati državu... to su neradnici, mentalni imbecili i kreteni.. nadam se da će srbi i slovenci biti dovoljno pametni i udružiti se i diplomatski i vojno i okupirati ovo ruglo od naroda, poklati što se poklati da i da i da ne čitam više ovakve gluparije... kretenski narod.. čudi me da vas Bog još drži na Zemlji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kic 1/7/2017, 11:44


porez je kradja..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 11:46

kicioran wrote:
porez je kradja..

jesi li ti plaćao studij? ni jedno moje dijete a petero ih je što završilo fakultet što studira nije platilo ni jednu godinu fakulteta.. zna li itko zašto?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 11:51

što zbog kućnog odgoja što zbog vjere ne psujem,a li da psujem ispsovala bi ove kretene hrvate i ove koji kukaju na forumu iz tuzemstva i ove iz inozemstva.. stjerala bih vas tamo odakle ste izašli.. neradnici i fukare... evo sam skuhala ručak sve iz svog domaćinstva, jutros sam ustala u 4 i do 8 bila na zemlji i tako svaki dan.. fukare internetske besposličarske... nemam ni plazmu ni smartfon ni ifon ni slične idiotarije, nemam bijesni auto ni kožnu garnituru ni vikendicu i sve uspijevam sa svojih i muževih 10 prstiju.. i školovati djecu i biti sretna ovdje gdje me je mater rodila i gdje su moji djedovi radili na zemlji koju su nam ostavili... kretenski narode ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kic 1/7/2017, 11:54


upravo tako, platili su svi..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 11:58

kicioran wrote:
upravo tako, platili su svi..

da a zašto moja djeca nisu platila? nisi odgovorio, ali ja ću ti reći jer si ti očito plaćao.. zato jer su svi imali prosjek iznad 4,5 i završavali su godine u ljetnim rokovima i zato nisu morali plaćati ponavljane godine... a oni koji ne polože uvjete i koji ponavljaju godine moraju ih i plaćati i sad ćeš ti reći da su moja djeca završavala fakultete u roku na teret svih građana države.. kretenu neodgojeni
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kic 1/7/2017, 12:00


naravno da je na teret drugih, nj profesori su te godine zivjeli na kruhu i vodi? na njihovim prosjecima?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by debotoijusto 1/7/2017, 12:01

metilda wrote:ovako malo razmišljam čituckajući po temama.. pa hrvati nisu uopće zaslužili imati državu... to su neradnici, mentalni imbecili i kreteni.. nadam se da će srbi i slovenci biti dovoljno pametni i udružiti se i diplomatski i vojno i okupirati ovo ruglo od naroda, poklati što se poklati da i da i da ne čitam više ovakve gluparije... kretenski narod.. čudi me da vas Bog još drži na Zemlji

tri zdrave marije i 2 ocenasa , poklekla si
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 12:04

debotoijusto wrote:
metilda wrote:ovako malo razmišljam čituckajući po temama.. pa hrvati nisu uopće zaslužili imati državu... to su neradnici, mentalni imbecili i kreteni.. nadam se da će srbi i slovenci biti dovoljno pametni i udružiti se i diplomatski i vojno i okupirati ovo ruglo od naroda, poklati što se poklati da i da i da ne čitam više ovakve gluparije... kretenski narod.. čudi me da vas Bog još drži na Zemlji

tri zdrave marije i 2 ocenasa , poklekla si

ma jok, tjeram bičem trgovce iz hrama  ....  bom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 12:05

kicioran wrote:
naravno da je na teret drugih, nj profesori su te godine zivjeli na kruhu i vodi? na njihovim prosjecima?

naravno da ćeš tako reći jer si bio loš student i morao si sam plaćati školovanje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Guest 1/7/2017, 12:18

samo još par riječi pa sam gotova za danas ... imao je tuđman pravo.. većina ovdje vas na forumu ste stoka sitnog zuba, mentalno, intelektualno, ideološki, kulturno.. čast iznimkama a oni znaju koji su i da ih cijenim ....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kic 1/7/2017, 12:21

metilda wrote:
kicioran wrote:
naravno da je na teret drugih, nj profesori su te godine zivjeli na kruhu i vodi? na njihovim prosjecima?

naravno da ćeš tako reći jer si bio loš student i morao si sam plaćati školovanje

naravno izlazis iz argumenta jer ne prihvacas kako u svojoj jezgri funkcioniraju stvari..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 1/7/2017, 13:24

metilda wrote:ovako malo razmišljam čituckajući po temama.. pa hrvati nisu uopće zaslužili imati državu... to su neradnici, mentalni imbecili i kreteni.. nadam se da će srbi i slovenci biti dovoljno pametni i udružiti se i diplomatski i vojno i okupirati ovo ruglo od naroda, poklati što se poklati da i da i da ne čitam više ovakve gluparije... kretenski narod.. čudi me da vas Bog još drži na Zemlji

Frau, da sam to ja naoisala, ti bi me napala.
A cijelo vrijeme to govorim.
Glup i pokvaren narod.

Samo ja se ciudim vama Frau, da se vi cudite Bogu
Pa nerazumno je i to , vjernici imaju odgovor na svako takvo pitanje.
Jedino je kaj je glup. king

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sora 1/7/2017, 13:28

metilda wrote:samo još par riječi pa sam gotova za danas ... imao je tuđman pravo.. većina ovdje vas na forumu ste stoka sitnog zuba, mentalno, intelektualno, ideološki, kulturno.. čast iznimkama a oni znaju koji su i da ih cijenim ....

Mali je uzorak Frau
Iako prilicno tocan u odnosu na situaciju u narodu
Ima nas LJEVo. Desno..nigdje moga stana ..
Oj Frau.. kog ti cijeniš. Bolje da ga zmija pikne . lol!

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 1/7/2017, 13:46

metilda wrote:
kicioran wrote:
porez je kradja..

jesi li ti plaćao studij? ni jedno moje dijete a petero ih je što završilo fakultet što studira nije platilo ni jednu godinu fakulteta.. zna li itko zašto?
pa mogu probati
nažicali ste stipendije od države jer im jedan od roditelja dobio status ratnog invalida?
što u načelu i nemam ništa protiv ali puta 5 je ipak malo previše, ajde jedno ali pet?!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by kaya 1/7/2017, 14:02

metilda wrote:. zato jer su svi imali prosjek iznad 4,5
aha, takva dva doma ne možež sastaviti a kamoli pet.
dobro da nisu i struju izmislili ..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji - Page 30 Empty Re: Hrvatska - čardak ni na nebu ni na zemlji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 42 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 36 ... 42  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum