ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 15:39

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:nikome nisu upitne komunisticke metode hapsenja za izgovorenu rijec ?
radi se o vjecnim problemima...dosta su pricali i vrijedjali bez ozbiljnih sankcija...da se mene pita ja bi bio jos stroziji...ispendrecio dobro i poslao ih na arbajt i to u korist opceg dobra a ne da zgubidane po utakmicama tucama klosarenju..maltretiranju

ja ovdje vidim povratak verbalnog delikta , ljudi su izrazavali svoj stav a ne razbili glavu nekome , jany moze pokrenuti privatnu tuzbu a ne policija zorom hapsit po kucama
neka hapse...zbog takvih mnogi ne idu na utakmice...koliko im je kvocijent inteligencije da zbog nogometa riskisar zatvor i mozebitno ne nadjes nikad posao...a onda u starim danima siromasan odbacen...'di mi je glava bila da zbog baluna upropastim zivot'..a ima brdo takvih koji se kaju na koncu

jbg. @vucko to je njihova vila velebita , svako doba svoje nosi
bitak je hapsenje zbog govora sto se desava 2017
kakva vila velebita...navijacu je mjesto na tribinama..plati kartu dodjes na tribinu izderi se protestiraj nakon utakmice na pivu i pravac kuci...ovi su propalice..koje drugog posla nemaju nego svaki dan cekati i pratitu sto radi mamic,janica,pero peric..za takve bi ja bas nametnuo ili vratio verbalni delikt

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by darth_vader Sun 11 Jun - 15:45

kaja wrote:pa zašto je uopće otišla u politiku, mogla je ostati samo najtrofejnija spotašica i samo bi izazivala poštovanje.

:cru
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by darth_vader Sun 11 Jun - 15:49

debotoijusto wrote:
kic wrote:
htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..

ne znam sto je htjela ali napravila nije nista , zakon o sportu se ne provodi i navijaci s pravom prosvjeduju , primitivno no to su navijacke skupine , ovi vulgarno dok drugi u istom trenutku daruju krv potrebitima
drugo , nije "napadnuta" janica koja se s jednim stapom spustila niz padinu i osvojila medalju vec janica koja ne radi svoj posao

Ajd da se 100% slozim s ideološkim neprijateljem ovaj put...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by darth_vader Sun 11 Jun - 15:55

debotoijusto wrote:
kic wrote:
gledam bas, u Supetru vlada SDP :))

torcidi je to sporedna stvar , hajduk 1 ivan pavao drugi

Desničari​, ljevičari, sveci, antikristi...svima je bitnija dobra sezona Hajduka od onog što ce sutra s njima samima biti... fenomen koji je u rijetko kojem gradu ili regiji​ tako izražen...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Kermit Sun 11 Jun - 16:16

Jebote Mamić a je uvreda, da i masovna hapšenja nakon toga ono sada će ju još više izvrijeđati
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 16:18

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
kic wrote:
htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..

ne znam sto je htjela ali napravila nije nista , zakon o sportu se ne provodi i navijaci s pravom prosvjeduju , primitivno no to su navijacke skupine , ovi vulgarno dok drugi u istom trenutku daruju krv potrebitima
drugo , nije "napadnuta" janica koja se s jednim stapom spustila niz padinu i osvojila medalju vec janica koja ne radi svoj posao

Ajd da se 100% slozim s ideološkim neprijateljem ovaj put...
zakon o sportu je kao prvo debilan...ono ako si napravio pozdariju nije ti mjesto na tribini...i ne smijes se baviti sportom...pa shodno tome onda bar 90%...ni vidjelo tekme...drugo ovi su sve dali da dinamo ne bude prvak stalno...kao fol su za jednakost u hnsu i reprezentaciji..kakva ravnopravnost u reprezentaciji?..pa ne moze zvat onog koji ocito ne zna..a hvala bogu u hajduku je bar 90% takvih da ne bi uopce smjeli ni pomisliti na nastup u reprezentaciji s obzirom na kvalitetu..meni ne bi smetalo da igra deset dinamovih igraca ako su kvalitetniji od hajdukovih i obrnuto...kazu mamic prodaje igrace preko reprezentacije..prodaje kad ih zna prodat..u hajduku i torcidi placu..pa placu jer su dinamovi ihraci realno bolji kao i dinamova juniorska skola sto sami po sebi govore rezultati...pa mene bi bilo ramota da pola talentiranih igraca iz dalmacije pa cak i iz splita mamicu nego ostanu ili dodju u hajduk...toliko o 'jubavi i dispetu'...dok ne padne pinka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by jastreb Sun 11 Jun - 16:21

Ti torcidaši su činili mnogo ružnije stvari od običnog vrijeđanja Janice,pa se nisi bunio.

Jednom su zviždali na minuti šutnje poginulim rudarima u Aleksincu. To ti nije smetalo?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 16:22

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
kic wrote:
gledam bas, u Supetru vlada SDP :))

torcidi je to sporedna stvar , hajduk 1 ivan pavao drugi

Desničari​, ljevičari, sveci, antikristi...svima je bitnija dobra sezona Hajduka od onog što ce sutra s njima samima biti... fenomen koji je u rijetko kojem gradu ili regiji​ tako izražen...
je onima manje vise koji nemaju nista od zivota pa eto hajduk im je sve...hajduk,piva ispred ducana i filozofiranje....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 16:25

jastreb wrote: Ti torcidaši su činili mnogo ružnije stvari od običnog vrijeđanja Janice,pa se nisi bunio.

Jednom su zviždali na minuti šutnje poginulim rudarima u Aleksincu. To ti nije smetalo?
...sto im je janica kriva...sto prica sa mamicem ili ne znam sukerom..pa pricao sam i ja pa ne znaci da ih volim..sto je za hdz?...pa to se zna ima skoro dvadeset godina...pa nije do janice sto se zakon o sportu ne zeli sprovesti..neka pitaju plenkija koji vuce konce u drzavi...zvizdalo se rudarima jer se vec uslo u debelu nacionalnu napetost u jugi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 16:46

evo realnog komentara jednog antimamicevca iz torcide na forumu slobodne..

'momci iskreno nista od te borbe kontra mamica i njegovih.Nemamo podrsku ni jednog kluba iz hrvatske a niti su navijaci svi ujedinjeni oko toga.Riskiramo kaznene prijave,probleme a nista od toga.Onog momka sta je udarija mamica u Bolu pola Bola hvatalo ajd da je to neki kvart u Zagrebu ali ovo usrid Dalmacije.Ja nakon dugogodisnje borbe protiv Mamica i svih prijava,presuda posa tu ne mogu nac svi oce potvrde o nekaznjavanju a mamic plovi dalje.Da bi se moglo oduprit Mamicu kvalitetno Hajduk mora biti jak a navijaci i drugih klubova biti ukljuceni velikom brojnoscu ovako nista prazna borba a kasnije imas samo probleme i jos ti veci krivac u ocima drugih nego mamic jebiga tako je kako je'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by jastreb Sun 11 Jun - 16:50

vuksadinare wrote:evo realnog komentara jednog antimamicevca iz torcide na forumu slobodne..

'momci iskreno nista od te borbe kontra mamica i njegovih.Nemamo podrsku ni jednog kluba iz hrvatske a niti su navijaci svi ujedinjeni oko toga.Riskiramo kaznene prijave,probleme a nista od toga.Onog momka sta je udarija mamica u Bolu pola Bola hvatalo ajd da je to neki kvart u Zagrebu ali ovo usrid Dalmacije.Ja nakon dugogodisnje borbe protiv Mamica i svih prijava,presuda posa tu ne mogu nac svi oce potvrde o nekaznjavanju a mamic plovi dalje.Da bi se moglo oduprit Mamicu kvalitetno Hajduk mora biti jak a navijaci i drugih klubova biti ukljuceni velikom brojnoscu ovako nista prazna borba a kasnije imas samo probleme i jos ti veci krivac u ocima drugih nego mamic jebiga tako je kako je'
Ovo si opet sam izmislio. Kao i intervju Šešelja TV Čačak,ili dijalog između Martića i Karadžića nakon Oluje.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto Sun 11 Jun - 17:02

jasambrend wrote:
debotoijusto wrote:
kic wrote:
htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..

ne znam sto je htjela ali napravila nije nista , zakon o sportu se ne provodi i navijaci s pravom prosvjeduju , primitivno no to su navijacke skupine , ovi vulgarno dok drugi u istom trenutku daruju krv potrebitima
drugo , nije "napadnuta" janica koja se s jednim stapom spustila niz padinu i osvojila medalju vec janica koja ne radi svoj posao

Ajd da se 100% slozim s ideološkim neprijateljem ovaj put...

2x dnevno kazaljke se poklope dangubio ili radio nesto pametno  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by catabbath Sun 11 Jun - 17:12

Jbg Janice, tko sa vragom (Maminjom) tikve sadi, u Dalmaciji dobiva qrcem po čelu od Torcide.

_________________
Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 17:15

catabbath wrote:Jbg Janice, tko sa vragom (Maminjom) tikve sadi, u Dalmaciji dobiva qrcem po čelu od Torcide.
..jbg mamic je kriv sto hajduk ne moze biti prvak a jadni tili bi sa jadnicima..je li im mamic kriv sto su njihovi pokrali hajduk..nije..cilj maknuti mamica i hajduk da drma hnsom i jedno desetak godina zaredom bude prvak..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 17:16

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:evo realnog komentara jednog antimamicevca iz torcide na forumu slobodne..

'momci iskreno nista od te borbe kontra mamica i njegovih.Nemamo podrsku ni jednog kluba iz hrvatske a niti su navijaci svi ujedinjeni oko toga.Riskiramo kaznene prijave,probleme a nista od toga.Onog momka sta je udarija mamica u Bolu pola Bola hvatalo ajd da je to neki kvart u Zagrebu ali ovo usrid Dalmacije.Ja nakon dugogodisnje borbe protiv Mamica i svih prijava,presuda posa tu ne mogu nac svi oce potvrde o nekaznjavanju a mamic plovi dalje.Da bi se moglo oduprit Mamicu kvalitetno Hajduk mora biti jak a navijaci i drugih klubova biti ukljuceni velikom brojnoscu ovako nista prazna borba a kasnije imas samo probleme i jos ti veci krivac u ocima drugih nego mamic jebiga tako je kako je'
Ovo si opet sam izmislio. Kao i intervju Šešelja TV Čačak,ili dijalog između Martića i Karadžića nakon Oluje.
Nisam izmislio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by catabbath Sun 11 Jun - 17:18

vuksadinare wrote:..jbg mamic je kriv

Da je ovo pravna država taj bi bio odavno iza rešetaka. Janica je bila vrhunska sportašica ali kvocijent inteligencije joj e dosta nizak. Bolje je bilo da je poslušala pametnijeg brata i oca. Druži se sa mafijašima i ubojicama a da ni sama nije svjsna jbt...
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 17:22

U biti makni mamica instaliraj svog 'mamica'...stare fore...ili ono uguraj dosta hajdukovih igraca u reprezentaciju da ih se nesto proda za vise kad ne ide preko hajduka..za onu lovu koja se ocekuje...a torcida je na zalost naivna u toj svoj prici koja se lomi najvise oko prodaje igraca...pa realno u hajduku znaju da bi im igranje njihovih igraca makar i bili rezerve u reprezenzaciji digli cijenu prodaje za 30-50%...no budimo iskreni nuditi levate u reprezentaciju je ipak malo previse...i zbog toga je najvise sukob raspodjele kolaca....financijskog naravno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 17:28

catabbath wrote:
vuksadinare wrote:..jbg mamic je kriv

Da je ovo pravna država taj bi bio odavno iza rešetaka. Janica je bila vrhunska sportašica ali kvocijent inteligencije joj e dosta nizak. Bolje je bilo da je poslušala pametnijeg brata i oca. Druži se sa mafijašima i ubojicama a da ni sama nije svjsna jbt...
Druzi se po profesionalnoj duznosti..jel drzavna tajnica za sport..je...da li su suker i mamic i ostali visokopozicionirani u nogometu tj sportu...?...jesu..e jbg i da oce ne moze ih izbjeci narocito kad igra reprezentacija...drugo tu je janica najmanje kriva...plenki je najodgovorniji igrac tu..da hoce mogao bi rjesiti jednim potezom..a nece...jer mu mamic pase kao jedan od financijera stranke a drugo...on plenki ne voli torcidu od onog trenutka kad su mu zvizdali na predizbornom skupu u splitu prije parlamentarnih izbora..a plenki je zlopamtilo i egoistican sto je u x primjera pokazao..sljedeci slican ispad torcide poslat ce specijalce i vojsku ko u brazilu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Sun 11 Jun - 17:37

... uostalom TKO god da Je dosao od sportasa na tu funkciju od sportasa slicno bi se ponasao kao janica ako ne pedala od plenkija a ipak s pozicije mozes bar nesto mjenjati nego iz opozicije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by catabbath Sun 11 Jun - 17:37

vuksadinare wrote:
Druzi se po profesionalnoj duznosti..

Znači kako sam napisao, sama pala sama se ubila.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 4 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum