ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 13/6/2017, 07:23

debotoijusto wrote:@vukoliki mislio  sam da si ti torcida oli BBB ili sam nesto pomisa ?
ne..torcida sam..ali i realan..dosta mi ej kuknjave i motike od strane dijela torcida i iz uprave hajduka(aj ovi su se malo u psolljednej vrijeem otrijeznili pa stali sa kritikama)..uhvatiti se rada,reda..i prestati zavirivati stalno u tuđe dvoriste koje ne vodi nicemu dobro..onoliko kako sebi naparavis tako ce ti biti...ja znam da je tesko gledat da dinamo bude prvak a sad i rijeka...ko moze zamjeriti mamicu sto zna prodati igrace od desetak i vise milijuna eura...ocito je odlican pregovarac...dinamo ima uređenu skolu juniora,kadeta...drtugi par opanaka je sto mamic ne zna dovesti prava pojacanja ponekad pogodi i corava koka zrno...da nema mamica torcida i jos neki uvijek mi nasli novog 'mamaica' kao opravdanje za nemoc...pa koliko moras biti lud izgubis 4-1 npr i onda traziti u drugima krivce za poraz a ne u svojoj momcadi koja ej lose odigrala...to mi jako smeta..pustimo mi temperament,odanost i slicno...

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 13/6/2017, 07:26

..i onaj princip..svi ravnopravnio u hns-u..ok slazem se ali to ne garantira da ce opet hajduk imati nekog utjecaja ako je strukturno slab,slabiji rezultati vise nemas autoriteta...a ne misliti 'mi smo ipak hajduk imate da nas postujete'..zaboravi..samorezultati i snaga kluba danas ti to garantira a i prije je tako bilo..ipak manje vise sve koke idu za pijetlom koji jace kukurice i bolje kljuca..a ne za olinjalim
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Eva_ 13/6/2017, 08:52

kic wrote:
htjela je nesto napraviti za druge, sta huligani znaju o tome osim istrgnuti stolicu i pljuvati po drugima..
Čisto sumnjam. Nit ima kompetencije, neobrazovana je,  nit ikaj može napravit protiv mafije. Ona im je smokvin list, a osim toga i ona i obitelj joj vješto su izbjegli plaćat porez državi koju toliko silno vole, da su se prijavili u Monaco. Naravno, pravo svakog da radi u svom interesu, ali čemu onda prodavat ljudima patriotizam, vrijeđaju im inteligenciju. I kaj joj je trebalo to uhljebljivanje? Nema sirota novca za život valjda.
A huligani su priča za sebe, podkapacitirani likovi, pljuju za koga glasuju.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Eva_ 13/6/2017, 08:54

Antijunak wrote:Vuk sa dinare se pretvorio u vuka sa sljemena.
Prije vepra, jer vukova na Sljemenu nema od srednjeg vijeka.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Eva_ 13/6/2017, 08:56

No ovo zatvaranje tih klinaca je demostracija sirove sile. I direktna poruka narodu kaj bi im se moglo dogoditi ak bi se digli kao Rumunji i demonstrirali protiv vlasti.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 13/6/2017, 09:09

Eva_ wrote:No ovo zatvaranje tih klinaca je demostracija sirove sile. I direktna poruka narodu kaj bi im se moglo dogoditi ak bi se digli kao Rumunji i demonstrirali protiv vlasti.
pa i za vrijeme milanovica i sdp-a su ljudi zatvari zbog verbalnog delikta...covjek u kninu za vrijeme obljetnice oluje zatvoren zbog vrijeđanja milanovica..a marko franciskovic zatvoren zbog vrijeđanja ranka ostojica i jos strpan u ludaru
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Eva_ 13/6/2017, 09:13

I? Koja je razlika između HDZ ili SDP? TO je sve jedna partija, SKH. A narod koji glasuje za takve i to tolerira bolje nit ne zaslužuje. Mladi, obrazovani i pametni, ionak se iseljavaju, dok se neobrazovane sportašice koje nisu kune poreza uplatile u proračun, sad taj isti proračun muzu svaki mjesec za 15 k kuna i još represivni aparat koriste kao svoju poslugu.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 13/6/2017, 09:26

Eva_ wrote:I? Koja je razlika između HDZ ili SDP? TO je sve jedna partija, SKH. A narod koji glasuje za takve i to tolerira bolje nit ne zaslužuje. Mladi, obrazovani i pametni, ionak se iseljavaju, dok se neobrazovane sportašice koje nisu kune poreza uplatile u proračun, sad taj isti proračun muzu svaki mjesec za 15 k kuna i još represivni aparat koriste kao svoju poslugu.
a za kog drugog da galsuju..MOSt?..ekipu koja kao fol hoce na vlast a zeli biti oporba...ŽZ?...koji hoce brdo malih 'agrokora' ali pdo vlasnistvom drzave ili opcina...brdo hsp-ova koji se non stop 'ujedinjiju' da bi se za dva dana razisli...ostale su jedino starnke tipa hss koji ni sam ne zna sto je niti sto hoce...hsls?..koji mozda ima i ponajbolji ekonomski i socijalni program ali ima karijeristu na celu starnke darinka kosora koji je svaciji samo ako mu ponude fotelju
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 13/6/2017, 09:31

sve stranke na jedan nacin nemaju lose programe..samo enma ih tko provesti i to je najveci problem...ljudski faktor...jer na zalost u pšolitiku zadnjih desetak godina i oni kvalitetniji kadrovi zaobilaze...problem je narcisoidnost sefova stranaka kao i ljudi koji ih okruzuju i kojima je bitnija lojalnost i da budu vjecni neprikosnoveni sefovi jer su u stvari jako nesigurni i svaki kvalitetan kadar im predstavlja potencijalnu opasnost za sefovsko mjesto koje su stekli teskom mukom ulizivanja,ljubljenja guzica prethodnim sefovima...a i neki poput plenkija su postavljani od nekih drugih strana...za svoje racune
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Guest 13/6/2017, 16:14

Čisto da se zna...zašto se ima lažljivog buljookog štakora nazivati tim epitetima za ubuduće :) . Koga interesira neka prati izjave sportaša,krivokletstva istih,druženja s kriminalcima i ubojicama i slično.


Pa da se ne zijeva kasnije kad ih se šalje u pičku materinu i govori im se sve i svašta. Svakome po zaslugama :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto 14/6/2017, 07:09

Ako netko zbog vrijeđanja Janice Kostelić može biti zatvoren, šta je sljedeće? Doći će izvanzemaljci? Isus će na fejsu objaviti selfi s Djevicom Marijom? Hajduk će biti prvak? Mačke će nam priznati kako već neko vrijeme razumiju sve što govorimo, čak i kad govorimo o antibioticima, atomskim masama ili kvadratnim funkcijama?
Ono što se Janici Kostelić desilo prije nekoliko dana na trajektu svakodnevno je iskustvo stotine građana ove zemlje. Mogao bih i sam to posvjedočiti. Da je vlast hapsila i stavljala po pet dana u zatvor sve koji su meni ikad na ulici dobacili nešto neodgojeno, gnjusno i klevetnički, na sjevernoj poljudskoj tribini u idućih stotinu godina ne bi ostalo nikoga živoga. Jedini aktivni ogranak Hajdukove navijačke skupine bio bi Torcida Bilice.
Razumijem ipak zašto se Janica Kostelić osjetila pogođena jer ona ne želi biti neprijatelj i izdajica. Nju su, naprotiv, vrijeđali ljudi od kojih je očekivala naklonost, koje je smatrala svojima. Bili su to odani glasači desnice, stopostotni, nerazrijeđeni Hrvati koji inače kamenuju pedere i razbijaju ćirilične natpise. Neprosvijećena rulja koju je HDZ brižljivo uzgojio, čiju je zadrtost usrdno poticao. Oni su naši najodaniji sinovi, najbolje što imamo, sol naše zemlje.
Ne možete zapravo žaliti hadezeovca ili hadezeovku kojemu su na ulici ili na trajektu takvo što dobacili. Dragi naši, ako vam je bilo super kad su se kamenovale lezbijke, samohrane majke, ateisti i Židovi, ako vas je uzbuđivalo zvati Vesnu Pusić kurvom, a Stipu Mesića dikobrazom, morali ste znati da će jednom neminovno doći vrijeme i da se pljuju skijašice. Zašto ne i skijašice, ili učiteljice, ili apotekari, ili javni bilježnici, ili saksofonisti?
Kad ih jednom neodgovorno pustite da vladaju društvom, mržnja i nasilje se ne daju obuzdati i žrtva zaista može biti, nasumično i nevjerojatno, bilo tko od nas.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 07:44

procitao sam jedan clanak na indexu od alaca koji kaze..'mamic je prodao naivnim vlasnicima velikh europskih klubova za velike novce poluigrace'..najvise intrigira ovo 'naivnim'..pa kako netko moze biti naivan ako je milijarder...i ako mozda je kako to mamic uspije im podvaliti poluproizvode za debele novce a celnici hajduka ne nego za kikiriki...sto ocito govori da je mamic jako sposoban trgovac a ovi iz hajduka veze nemaju o trgovini...pa logicno i razumljivo je onda zasto bi svaki klub u hnl-u htio imati svog 'mamica' i zasto su uz mamica a ne hajduk..jbg..lova je lova ne zivis od prica i filozofije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 07:58

...je4dina greska koju ej mamic napravio i sto mu se moze zamjeriti i napadati ga je sto je privatizirao reprezentaciju sto je ucinio zbog gladi za novcem i po principu..jos...jos..jos..kao i jos enke zamjerke u radu hns-a...ali to je vise u domenu politike...sto se tice dinama dinamo ej ejdan od klubova...i problemi dinama su problemi dinama kao i problemi hajduka su samo hajdukovi...ne moze netko reci iz hajduka ili dinama,cibalie netko ej drugi kriv za njihove probleme..pa nije mamic nabio dugove hajduku..niti mnamic kroji klupsku politiku hajduka...niti je odgovaran za slabe rezultate hajduka...da bi se to moglo nabadati na nos mamicu ili da bi mamic sluzio kao izgovor za necinjenje...ili zato sto hajduk ne da ne moze vise biti prvak vec ni drugi na tablici...e to je ono sto ja najvise zamjeram dijelu hajdukovih navijaca koji iz fanatiziranosti svaljuju krivicu na mamica zbog problema u klubu....mozemo razgovarati o krivnji mamica sto se tice reprezentacije ali ne i u krojenju klupske politike drugog kluba ili klubova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Guest 14/6/2017, 08:03

vuksadinare wrote:pa nije mamic nabio dugove hajduku..niti mnamic kroji klupsku politiku hajduka...niti je odgovaran za slabe rezultate hajduka...

To pokušaj objasniti retardima iz Torcide.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:04

smijesno mi je kad torcida ili dio hajdukovih navijaca kaze vecina manjih klubova u dalamciji su postali mamiceva i dinamova filijala...a sto ne bi?...mamic im donira dresove,obnavlja stadione,klupske prostorije i i uzima im igrace ali im i plati dobro..bar do sad u hajduku se nisu previse trudili da u tome sprijece dinama istom mjerom jer su ti klubovi prirodna baza hajduka..no poslovica kaze poklonu se u zube ne gleda...pa ako npr.nk solin ili nk imotski nema za place svojim igracima,nema za dresove,nema za put i uskoci mamic da im to sve omoguci a hajduk suti ili nijemo prosmatra e jbg onda..logicno ej da ces prvo izlaziti u susret onome tko ti pomogne da rijesis svoje probleme a zajebi ti pricu o nekom bratstvu,prirodnom savezniku i slicno..pa i trump je rekao dosegnite 3% bdp-a za vojsku onda cu vas smatrati ravnopravnim i cijeniti vas do tad u magarecu klupu i kus...bez obzira sto ste clanica nato-a...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:09

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:pa nije mamic nabio dugove hajduku..niti mnamic kroji klupsku politiku hajduka...niti je odgovaran za slabe rezultate hajduka...

To pokušaj objasniti retardima iz Torcide.
objasnjavam zadnjih godina..ali fanatik je fanatik takvima tesko mozes objasniti sto je crno a sto bijelo...pa nije ti mamic kriv sto ti uprava prodaje igrace za kikiriki dok mamic za isti kvalitet robe proda deset puta skuplje istom seiku koji je kupio po kvaliteti istog igraca hajduka za cevape...ne moze ti mamic biti kriv ako dinamo pobjedi hajduka sa 4-1 a ti se vadis na mamiceve suce koji su ostetili hajduk u dva slucaja koja cak ozbiljnije nisu ni mirisali na gol valjda misleci d abi ta dva slucaja preokrenuli rezultat i hajduk pobjedio ili bar odigrao nerjeseno..a dinamo dominira u 80% itakmice..sad kad je hajduk pobjedio dinama 2-0 u maximiru..i gdje ej dinamo bio ostecen za jedan gol..e onda suci 'posteni' tako se sudi..vidi se da ima sudaca koji nisu pod mamicevim kisobranom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:17

nogomet je i politika i to navijaci moraju konacno shvatiti...zbog nogometa su se zaratile drzave...kroz nogomet se definiraju politicki stavovi...neizbjezno je nogomet izdvojiti iz konteksta politike to cak nije slucaj ni na zapadu na koji se toliko pozivamo..jedan real madrid ili juventus barcelona,bajern itekako utjecu u svojim drzavama i na politiku...barcelona je simbol katalonije i borbe za neovisnost katalonije..real madrid je kraljevski klub i mnogi politicari su rado viđeni u klupskim prostorijama kluba...juventus utjece cak i politiku fiata...bajern je simbol bavarske i celnici bajrna cak su i politicki aktivni u bavarskim strankama jer kroz politiku grade jos vecu moc bajerna...tako da...price..politiku van iz nogometa je cisti idealizam bez temelja...kako prije tako i sada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:23

evo jednog kontraproduktiovnog primjera gdje s eopet pokazuje ograniceni mozgovni kapacitet kod torcide i udruge nas hajdu..non stop kukaju kako ne zele nikakav upliv politicara ni politike u hajduk,nogometni savez...a hoce radili su zakon o sportu koji moraju sprovesti-politicari i politika...i opet dolazimo do toga da ne mo's izbjec ni politiku ni politicare ovako ili onako...hoces da ti drzavna firma ili gradska bude sponzor a ne zelis politicare u klubu i blizu kluba..pa odluku o sponzoriranju opet donose politicari..malo zesce intelektualno redikulstvo vlada u torcidid,udruzi NH kao i u samom klubu..jbg tako je ako misli da to nije sitina neka dokaze
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Guest 14/6/2017, 08:29

vuksadinare wrote:malo zesce intelektualno redikulstvo vlada u torcidid,udruzi NH kao i u samom klubu..

Ovo je preblago rečeno. Stvari su već odavno otišle preko granice ludila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:34

slidingdoorsoperator wrote:
vuksadinare wrote:malo zesce intelektualno redikulstvo vlada u torcidid,udruzi NH kao i u samom klubu..

Ovo je preblago rečeno. Stvari su već odavno otišle preko granice ludila.
gledaj kad ti vladaju torcidom oni kojima je najveci domet biti istetoviran,nabildan i za kje se ne zan da lu uopce zavrsili ne srednju nego i osnovnu skolu..sto ocekivati..da logicno zakljucuju...ili u udruzi 'nas hajduk' koji se hvali skolovanim kadrom u vrhu udruge koji traze da se politicari maknu od hajduka i da se nema veze sa politikom a istovremeno rade na zakonu o sportu te mole politicare da im pomognu..sto onda reci?...tu um bas previse ne caruje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare 14/6/2017, 08:35

za njih bas vazi ona poslovica..'htjeli bi se jebati ali da ne uđe'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 9 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum