ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 4:56

....da nema mamica hajduk bi sigurno bio prvak i torcida bi uvijek radila feste bolje od drugih..ovako nije prvak nema festi a dalmatincima je festa sve..uzmi festu uzeo si dite materi..da nema mamica u reprezentaciji bi u prvoj momcadi igralo bar pola hajdukovaca sto sadasnjih sto bivsih e onda bi reprezentacija bila nasa a i hajduk bi zaradio od prodaje igraca ne vise za kikiriki

vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 4:59

...meni smijesno cut od navijaca hajduka zasto u reprezentaciji nema hajdukovih igraca bar sadasnjih...ja im kazem pa ljudi moji da hajduka volis sto puta tesko bi levate mogao zvat u repku...moras bas biti narcis..jedvo zadrue trece mjesto u slaboj ligi a oce imat reprezentativce..munjole
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 7:13

evo kakvo ti je stanje duha kod navijaca hajduka....svi govopre kako eto boban nek preuzme nogometni savez...ok nitko nema nista protiv..ali ako dinamo opet bude prvak navijaci hajduka a i neki drugi ce rec to je zato jer je boban dinamovac i opet je dinamo povlasten...itd..itd..itd...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 7:33

.b.t.w...janica tu opce nije nista kriva..ona je naivna i zato je psotavljena od politicara koji su znali da je takva i dobra i da im prevec nece postavljati neugodna pitanja..problem je extrema sto se nikad ne okome na one na koje bi se trebali okomiti...plenkovic i drugi politicari su bezbroj puta prosetali po splitu,bracu,zagreb,rijeci i nikad im nije pala vlas sa glave osim pokojeg zvizduka..ali janica i druge 'janice' placaju ceh..i tu se vidi sva ogranicenost a mozd ai kukavicluk nazovi 'navijaca' i extrema...nemaju mud napast plenkovica,milanovica,sanadera,seksa i slicne..jer znaju da bi bili jednostavno gotovi,pojedeni...sto s etice ovog slucaja sa janicom...tu s enije radilo samo o verbalnom deliktu...kao sto nove informacije pokazuju bilo ej pokusaja ogranicavanja kretnje..dakle cisto kazneno djelo...a ne samo verbalni delikt na sto se svi love..i koji quratz se javljaju ovi sdp-a..imali su cigli cetri godine rjesit slucaj mamic i hns-a i provesti zakon o sportu..ali nisu?...osim na lajanju..znate zasto?..jer su picke i jer ih je starh mamica da bas strah..pa je najlakse pljuckat i ubirati lazne bodove
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 7:41

iz hajudka priznali da je janica jedna od rijetkih osoba koja je pokusavala i pokusava napraviti...da se promjemi stanje u hrvatskom nogometu..pljuska torcidi od strane hajduka...govori koliko ej ogranicen um takvih osoba..ja sam tu nekidan napisoa da janica nesto i cini ali jbg stopirana je gore od vrha...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 7:41

vuksadinare wrote:iz hajudka priznali da je janica jedna od rijetkih osoba koja je pokusavala i pokusava napraviti...da se promjemi stanje u hrvatskom nogometu..pljuska torcidi od strane hajduka...govori koliko ej ogranicen um takvih osoba..ja sam tu nekidan napisoa da janica nesto i cini ali jbg stopirana je gore od vrha...
pise na portalu slobodne za jastreba ako en vjeruje..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Regoč Mon 12 Jun - 8:38

Jastreb organizira sačekušu Janici na Krku.

_________________
Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Sora Mon 12 Jun - 9:06

Kad ce osuditi SATORASE ZA VRIJEĐANJE MATICA .
Pa nek ne bude različita mjera i sud u ovoj drzsvi
ILI NECE NITKO BITI SIGURAN i svaki ce moci doživjeti psovanje i jebanje po spisku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 9:11

Sora wrote:Kad ce osuditi SATORASE ZA VRIJEĐANJE MATICA .
Pa nek ne bude različita mjera i sud u ovoj drzsvi
ILI NECE NITKO BITI SIGURAN i svaki ce moci doživjeti psovanje i jebanje po spisku
...kao prvo matic je bio direktno nadređeni 'satorasima' kako ti zoves te branitelje...i oni su prosvjedovali i vrijeđali legalnog im sefa...janica nije predpostavljeni sef torcidi niti je torcida sportska udruga da bi im janica bila nadređena pa shodno tome slobodno iskazivali nezadovoljstvo pa i vrijeđanjem...plus hajduk je rekao da se janica zalaze da se sprovede zakon o sportu ali da je koce oni na gore...dakle tupsoni iz torcide vavijek se na krivog namjere a nikako pogoditi ili ne zele one prave
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 9:24

..oce hajduk dio svog kolaca u hns-u....a i da dobiju tesko mogu na sto utjecati...bili bi i dlaje u manjini i neutjecajni..jer opet vecina klubova i celnika hns-a stala bi an mamicevu stranu..jbg..takav je odnos snaga..ljudi vole lovu i mo's ga jebati..a ne mos se ti mjesat u rad i odluke drugih klubova...i prijetiti ili en znam na silu nesto pokusavat mjenjat...tako stvari stoje draga moja torcida..i zato nije bezveze otpjevao bora corba one stihove..'za ideale ginu budale'..hajduk da bi ostavrio utjecaj i bio al pari dinamu i mamicu u savez je da bude bogat i uspjesan klub..za sada ni ejdno ni drugo nemaju dakle za borbu za utjecaj u rukama imaju najvise-pracku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by provocator Mon 12 Jun - 12:14

A i Janica... kam se guzi?
Koji joj to curac treba?
Sigurno nema za kruh i mlijeko.

_________________
Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 12:16

provocator wrote:A i Janica... kam se guzi?
Koji joj to curac treba?
Sigurno nema za kruh i mlijeko.
....pa nije jedina koja je bila na politickim funkcijama od poznatih sportasa perica bukic,skansi,gordan kozul,zoran primorac...politika je izazov pa i opet svjetla kamere
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Sora Mon 12 Jun - 12:21

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Kad ce osuditi SATORASE ZA VRIJEĐANJE MATICA .
Pa nek ne bude različita mjera i sud u ovoj drzsvi
ILI NECE NITKO BITI SIGURAN i svaki ce moci doživjeti psovanje i jebanje po spisku
...kao prvo matic je bio direktno nadređeni 'satorasima' kako ti zoves te branitelje...i oni su prosvjedovali i vrijeđali legalnog im sefa...janica nije predpostavljeni sef torcidi niti je torcida sportska udruga da bi im janica bila nadređena pa shodno tome slobodno iskazivali nezadovoljstvo pa i vrijeđanjem...plus hajduk je rekao da se janica zalaze da se sprovede zakon o sportu ali da je koce oni na gore...dakle tupsoni iz torcide vavijek se na krivog namjere a nikako pogoditi ili ne zele one prave
A jebo ju Mamic pillowfight

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by RayMabus Mon 12 Jun - 12:39


Kako je praksa nejuednačena smatraju i u Živom zidu.

"Sve se to događa jer pojedinci koji su počinili ogromnu štetu sportu imaju zaštitu politike. Odgovorne osobe prije nego 'hapse' maloljetnike trebaju takve izbaciti iz sporta. Kritetiriji trebaju biti ujednačeni i tek tada bi se hrvatski nogomet vratio na dane stare slave", poručivao je Branimir Bunjac (Živi Zid).

Živi zid, naglasio je, osuđuje bilo kakvo nasilje te svi koji su vrijeđali zaslužuju osudu. "Slažemo se da je represija nužna, ali ovdje ona rješava posljedicu, a ne uzrok. Uzrok je monopol pojedinaca u nogomotu koji mogu raditi što žele zahvaljujući podršci političkih struktura", tumačio je Bunjac.

Ustvrdio je kako danas imamo vodstvo klubova i saveza koji su poznati po utajama poreza, namještanju utakmice radi dobiti na kladionicama; "ljudi koji se kreću u blago rečeno sumnjivom društvu, novinare nazivaju đubradi, vucibatinama i prostitutkama, prijete napadima i ponašaju se gore od tzv. huligana s Brača", rekao je Bunjac.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/491219/oporba-udarila-po-hdz-u-i-ministru-policije-hapsite-maloljetnike-zbog-vrijeanja-ali-zato-oni-koji-su-unistili-sport-uzivaju-vasu-zastitu
RayMabus
RayMabus

Posts : 181986
2014-04-11


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Mon 12 Jun - 12:48

....gledajte svi pricamo nesto a nitko ne zna pozadinu sukoba hajduka sa mamicem i dinamom tj hns-om...a pozadina tog sukoba vuce se vec ohohoho..od kad je canjuga otisao iz dinama a dosao mamic..zasto?..pa zato jer su tada politicki krugovi na valsti tada je dosla na vlast racanova koalicija i bio je dil sa hajdukovom upravom da nakon dominacije croatie jednop vriejme u ligi nekoliko godina zaredom bude prvak hajduk da se malo smire te strasti na relaciji split-zagreb...i hajduk i ej bio vec prvak te godine 2001 i sve je mirisalo an to da ce hajduk vladati bar onoliko koliko i croatia..ali onda s epojavio mamic sa barisicem tada mocnim covjekom simensa koji ej ruknuo lovu dinamu i mamicu od tada 4,5 milijuna maraka...mamaic je kupio nekoliko kvalitetnih igraca istovremeno je nekom muckom pobrisao dinamove dugove..i odjebao dogovor hajduka sa racanovom vlasti..i rekao otvoreno da dolazi era dinama a ne hajduka..sto je izazvalo bijes u hajdukovu taboru jer eto rusi se skriveni dogovor ozmeđu hajduka i vlasti...i dinamo nareda dviej godien zaredom titulu vec tada pocinje otvorenija pobuna protiv mamica iz hajduka...hajduk u međzvremenu opet uzima dvije titule zaredom pa se smiruju strasti ali mamic u svom stilu porucuje to su zadnej dvije titule koje ste gledali dinamo ce deset godina zaredom biti prvak..i od tad pocinje otvoreni rat..u međuvremenu hajduk slabi,gomilaju se dugovi a dinamo jaca i mlati lovu od prodaje igraca
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by provocator Mon 12 Jun - 12:49

vuksadinare wrote:
provocator wrote:A i Janica... kam se guzi?
Koji joj to curac treba?
Sigurno nema za kruh i mlijeko.
....pa nije jedina koja je bila na politickim funkcijama od poznatih sportasa perica bukic,skansi,gordan kozul,zoran primorac...politika je izazov pa i opet svjetla kamere
I? Opet pitam koji joj curac to treba?

_________________
Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Antijunak Mon 12 Jun - 16:48

Vuk sa dinare se pretvorio u vuka sa sljemena.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto Mon 12 Jun - 21:24

@vukoliki mislio sam da si ti torcida oli BBB ili sam nesto pomisa ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by debotoijusto Mon 12 Jun - 21:24

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by catabbath Tue 13 Jun - 0:42

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 19029689_1198320050291360_2540882724512278307_n

_________________
Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by vuksadinare Tue 13 Jun - 7:23

debotoijusto wrote:@vukoliki mislio  sam da si ti torcida oli BBB ili sam nesto pomisa ?
ne..torcida sam..ali i realan..dosta mi ej kuknjave i motike od strane dijela torcida i iz uprave hajduka(aj ovi su se malo u psolljednej vrijeem otrijeznili pa stali sa kritikama)..uhvatiti se rada,reda..i prestati zavirivati stalno u tuđe dvoriste koje ne vodi nicemu dobro..onoliko kako sebi naparavis tako ce ti biti...ja znam da je tesko gledat da dinamo bude prvak a sad i rijeka...ko moze zamjeriti mamicu sto zna prodati igrace od desetak i vise milijuna eura...ocito je odlican pregovarac...dinamo ima uređenu skolu juniora,kadeta...drtugi par opanaka je sto mamic ne zna dovesti prava pojacanja ponekad pogodi i corava koka zrno...da nema mamica torcida i jos neki uvijek mi nasli novog 'mamaica' kao opravdanje za nemoc...pa koliko moras biti lud izgubis 4-1 npr i onda traziti u drugima krivce za poraz a ne u svojoj momcadi koja ej lose odigrala...to mi jako smeta..pustimo mi temperament,odanost i slicno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam - Page 8 Empty Re: Pripadnici Torcide brutalno izvrijeđali Janicu Kostelić; Policija privela pet osoba; Janica: Tužna sam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum