ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život prije femizma...

Page 11 of 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:26

Svetac nenasmijavaj me.

Imaš posla s egom.

To se kolje sine.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 11:28

kod inteligentnih i educiranih zena nema Ego da se kolje..ego ispoljavaju samo iskompleksirane i isfrustrirane osobe,naravno i medju muskima..
normalni muskarci i zene,recimo japanke,nemaju Ego..nego zive u harmoniji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 11:30

Ove europske,kako je Marc rekao,Dajkače,toliko su glupe,da ne znaju niti sto plai kod muskarca..nego se stalno uzkurčavaju,dokazuju nesto,imaju za reći nesto..dAFUQ??? Suspect Suspect Suspect

suti,budi podlozna,usluzna,sa smjeskom na licu,i vidjet ces kako ces biti nagradjena obilno..

dobro je sto mi jedna tuka frendica kaze u ljutnji...
"..najbolje prolaze one koje sire noge i smijese se..." bozja istina..kome treba nesto drugo.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:31

pismejker wrote:Izbalansirani znaci educirana zena ,poput gejsi..ove koje se fukare po FF i onda prodaju "pamet" o isim pravima,to ..eto tebi..pa kolji eGO.. :cleanteeth
Nemožeš ti nešto nametat nekome šta ce bit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:32

pismejker wrote:kod inteligentnih i educiranih zena nema Ego da se kolje..
Siguran ?

Dvoje ljudi , muško i žensko ima dvoje djece ....šta ide njemu a šta njoj ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 11:33

dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
to samo znaci da je deda bio slabasan muskarac:)

ne znam kakav je bio, pokoj mu duši, ali kad mi je ispričala što je sve morala raditi bilo mi je muka
naravno da ti ne znas,zna bakica:)

ne znam i hvala feminizmu za to .. bakica je trudna morala nositi naramak drva, poroditi se sama u šumi i donijeti i dijete i drva u naramku.. kad je trebalo dijete oprati od govana nije smjela to učiniti kraj ognjišta nego je to morala raditi vani na snijegu i zato pljuc na vas patrijarhalne šoviniste...
ovo samo objasnjavas kakav ti je djed bio idiot
i danas imas slicnih kolko oces. moderni lalovci i kojesta ,a bogami i gusaka koje to trpe i zale se okolo umjesto da majmuna prepoznaju i sutnu jos prije pocetka bilo cega ozbiljnog ;)
uzgred kao muskarac znam da ti djed to nije bio, zato je primjenjivao ove metode "dokazivanja muskosti" :)

a što ti sad radiš nego dokazuješ muškost?
inače, prvotna ideja feminizma je sasvim izblijedjela i sada su se žene pretvorile u diktatorice.. tako da suosjećam s vama muškarcima koji se osjećate slabašno pred jakim ženama..
evo, imamo i primjer na našem forumu.. kad god kič ne može nešto napraviti to preuzima ithildin kao nezvanična moderatorica.. pučki rečeno kič nema muda, ithildin ima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:33

RayMabus wrote:
pismejker wrote:kod inteligentnih i educiranih zena nema Ego da se kolje..
Siguran ?

Dvoje ljudi , muško i žensko ima dvoje djece ....šta ide njemu a šta njoj ?
Ako je njen odgovor na ovo : djeca idu meni a ne tebi.

KOLJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:35

Ego ti dragi moj svetac znaci ovo : JA , JA , JA I SAMO JA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:35

RayMabus wrote:Ego ti dragi moj svetac znaci ovo : JA , JA , JA I SAMO JA.
Ona i NJENA djeca.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Eva_ 2/6/2017, 11:36

maggie13 wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:

ne znam kakav je bio, pokoj mu duši, ali kad mi je ispričala što je sve morala raditi bilo mi je muka
naravno da ti ne znas,zna bakica:)

ne znam i hvala feminizmu za to .. bakica je trudna morala nositi naramak drva, poroditi se sama u šumi i donijeti i dijete i drva u naramku.. kad je trebalo dijete oprati od govana nije smjela to učiniti kraj ognjišta nego je to morala raditi vani na snijegu i zato pljuc na vas patrijarhalne šoviniste...
ovo samo objasnjavas kakav ti je djed bio idiot
i danas imas slicnih kolko oces. moderni lalovci i kojesta ,a bogami i gusaka koje to trpe i zale se okolo umjesto da majmuna prepoznaju i sutnu jos prije pocetka bilo cega ozbiljnog ;)
uzgred kao muskarac znam da ti djed to nije bio, zato je primjenjivao ove metode "dokazivanja muskosti" :)
tocno tako, braco..:-]
Sredina puno toga diktira, a i obrazac ponašanja prenosio se s generacije na generaciju. Tek ekonomskim osamostaljenjem žena stvari su se počele mijenjati. Primjer koji navodi Metilda poznat mi je, jer baka mog muža imala je sličnu životnu priču. Život u maloj dalmatinskoj sredini, premda joj je muž bio pažljiv i kak on veli s njom je dijelio i trišnju, diktirao je model ponašanja. Nije to smio na van pokazivat da ne sramoti obitelj i smijat će mu se drugi, kao što i jesu kada su u prvo vrijeme braka išli prošetat zajedno. Držali ga za čudaka i da ga je začarala, morao se korigirat za van.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 11:36

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:kod inteligentnih i educiranih zena nema Ego da se kolje..
Siguran ?

Dvoje ljudi , muško i žensko ima dvoje djece ....šta ide njemu a šta njoj ?
Ako je njen odgovor na ovo : djeca idu meni a ne tebi.

KOLJI.
takop prosao i moj brat Giuseppe..4vero djece,niti jedno kod njega... LOSS-LOSS...a mora placati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 11:37

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Ego ti dragi moj svetac znaci ovo : JA , JA , JA I SAMO JA.
Ona i NJENA djeca.
Kod Japanaca toga nema..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by vuksadinare 2/6/2017, 11:38

Eva_ wrote:
maggie13 wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
naravno da ti ne znas,zna bakica:)

ne znam i hvala feminizmu za to .. bakica je trudna morala nositi naramak drva, poroditi se sama u šumi i donijeti i dijete i drva u naramku.. kad je trebalo dijete oprati od govana nije smjela to učiniti kraj ognjišta nego je to morala raditi vani na snijegu i zato pljuc na vas patrijarhalne šoviniste...
ovo samo objasnjavas kakav ti je djed bio idiot
i danas imas slicnih kolko oces. moderni lalovci i kojesta ,a bogami i gusaka koje to trpe i zale se okolo umjesto da majmuna prepoznaju i sutnu jos prije pocetka bilo cega ozbiljnog ;)
uzgred kao muskarac znam da ti djed to nije bio, zato je primjenjivao ove metode "dokazivanja muskosti" :)
tocno tako, braco..:-]
Sredina puno toga diktira, a i obrazac ponašanja prenosio se s generacije na generaciju. Tek ekonomskim osamostaljenjem žena stvari su se počele mijenjati. Primjer koji navodi Metilda poznat mi je, jer baka mog muža imala je sličnu životnu priču. Život u maloj dalmatinskoj sredini, premda joj je muž bio pažljiv i kak on veli s njom je dijelio i trišnju, diktirao je model ponašanja. Nije to smio na van pokazivat da ne sramoti obitelj i smijat će mu se drugi, kao što i jesu kada su u prvo vrijeme braka išli prošetat zajedno. Držali ga za čudaka i da ga je začarala, morao se korigirat za van.
..dobrop to se promjenilo u dalamciji..ali tako je bilo...ili ono ide naprijed muz a iza njega deset metara zena...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 11:39

zene treba od malih nogu educirati poniznosti,usluznosti,poslusnosti...a mogu imati i pravo da rade..no roge doli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by vuksadinare 2/6/2017, 11:39

..onda muz susretne prijatelja.susjeda,rođaka..a zena stoji par metara sa strane ili zene ako su i ove bile sa muzevima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by dijagram 2/6/2017, 11:41

metilda wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:
dijagram wrote:
metilda wrote:

ne znam kakav je bio, pokoj mu duši, ali kad mi je ispričala što je sve morala raditi bilo mi je muka
naravno da ti ne znas,zna bakica:)

ne znam i hvala feminizmu za to .. bakica je trudna morala nositi naramak drva, poroditi se sama u šumi i donijeti i dijete i drva u naramku.. kad je trebalo dijete oprati od govana nije smjela to učiniti kraj ognjišta nego je to morala raditi vani na snijegu i zato pljuc na vas patrijarhalne šoviniste...
ovo samo objasnjavas kakav ti je djed bio idiot
i danas imas slicnih kolko oces. moderni lalovci i kojesta ,a bogami i gusaka koje to trpe i zale se okolo umjesto da majmuna prepoznaju i sutnu jos prije pocetka bilo cega ozbiljnog ;)
uzgred kao muskarac znam da ti djed to nije bio, zato je primjenjivao ove metode "dokazivanja muskosti" :)

a što ti sad radiš nego dokazuješ muškost?
inače, prvotna ideja feminizma je sasvim izblijedjela i sada su se žene pretvorile u diktatorice.. tako da suosjećam s vama muškarcima koji se osjećate slabašno pred jakim ženama..
evo, imamo i primjer na našem forumu.. kad god kič ne može nešto napraviti to preuzima ithildin kao nezvanična moderatorica.. pučki rečeno kič nema muda, ithildin ima
to je dokazivao tvoj deda, objasnio sam i kako
tvoje zakljucivanje upucuje na to da si potegnula na babu:)
uzgred, deda ti je bio mozda i latentni homic, nerijetka kombinacija kod navedenog ponasanja ;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:42

pismejker wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
pismejker wrote:kod inteligentnih i educiranih zena nema Ego da se kolje..
Siguran ?

Dvoje ljudi , muško i žensko ima dvoje djece ....šta ide njemu a šta njoj ?
Ako je njen odgovor na ovo : djeca idu meni a ne tebi.

KOLJI.
takop prosao i moj brat Giuseppe..4vero djece,niti jedno kod njega... LOSS-LOSS...a mora placati..
Njegov problem , sam pao sam se ubio , tko ga hebe , nek plača četri alimentacije , nek mu odere kožu. Nežalim takve uopce i ima pravo šta ga guli kad je slabić. NEKA GA GAZI I TREBA DA TAKVE GAZE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest 2/6/2017, 11:42

vuksadinare wrote:..onda muz susretne prijatelja.susjeda,rođaka..a zena stoji par metara sa strane ili zene ako su i ove bile sa muzevima
to je normalno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:45

Ti likovi šta im žena na sudu uzme svu djecu pa plačaju alimentaciju to su slabići. To i treba gazit. Neka ga gazi jer i treba da ga gazi i njega i takve slićne.

Ja bi joj ispalio metak u celo uz poruku : eto ti sad kad oceš sve , SAD NEMAŠ NIŠTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Eva_ 2/6/2017, 11:46

pismejker wrote:zene treba od malih nogu educirati poniznosti,usluznosti,poslusnosti...a mogu imati i pravo da rade..no roge doli..
Djecu oba spola treba jednako odgajat, čist iz razloga da odrastu u samostalne i zrele osobe koje neće ovisiti o tuđoj pomoći a nit imat potrebu za kućnom pomoćnicom ak su slučajno muškog spola.
Eva_
Eva_

Posts : 5681
2017-03-21


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus 2/6/2017, 11:49

RayMabus wrote:Ti likovi šta im žena na sudu uzme svu djecu pa plačaju alimentaciju to su slabići. To i treba gazit. Neka ga gazi jer i treba da ga gazi i njega i takve slićne.

Ja bi joj ispalio metak u celo uz poruku : eto ti sad kad oceš sve , SAD NEMAŠ NIŠTA.
I to bez kajanja a razlog ti je vrlo jednostavan , uz onaj navedi ima još jedan ......ta djeca idu u dom onda ....postat ce odrasli ljudi i objasnit cu im zašto sam im uzeo majku , nemoraju me ni volit ni poštivat al cu im objasnit.....kad im to objasnim dobro ce razmisliti oce li napraviti šta i ona svom partneru/partnerici.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 11 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 18 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 14 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum