ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život prije femizma...

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by neva Fri 2 Jun - 19:37

veber wrote:ma kolega je pogublljen u sexualnosti.
ne želi priznat sam sebi da je peder.
jebga.
ma nije on gay, samo ima problem i teret nekretninskog nasljedstva...:D

neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by veber Fri 2 Jun - 19:40

Neve wrote:
veber wrote:ma kolega je pogublljen u sexualnosti.
ne želi priznat sam sebi da je peder.
jebga.
ma nije on gay, samo ima problem i teret nekretninskog nasljedstva...:D
a, da pederi nemaju nikaj. gayevi imaju :D

onaj vic, ne sine, nisi ti gay, ti si pederčina...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 19:41

Neve wrote:
RayMabus wrote:Djeca su kao prvo i prvo velika obveza i trošak ...da ja sad godinama odgajam djecu i sve to i ona lipo jednog dana kaže a meni se više s tobom eto neda , odo ja u Bukurešt živit našla sam neku kombinaciju ...nemaš prava niti na sudu to blokirat da ode iz zemlje.
E ...sad se ti ženi ...dašta cu.

AJ VOZITE BRAJO SVI ŠTA DALJE OD MENE U TRI PM.
izgleda da nemaš baš visoko samopouzdanje, pa ne vjeruješ ni ženama, a ni sam sebi da bi uspio izabrati onu koja bi tebi bila dobra i odgovarala ti
čak i da se oženiš, ti bi vjerojatno stalno nešto pilao, mudrovao i čekao kad će se ona 'povampiriti' i pretvoriti u emanćipiranu gaduru u lovu na tvoje nekretnine :] :P
Teško jer ono to je neka situacija gdje je prisutno i djete ( pošto bi inace bila samo veza ) a to ja rješavam tako da odma djete uknjižim na jedan stan barem kao poluvlasnika ....znaci .....nema baš potrebe da trza pošto je moje pravilo da ako je jedno djete da ide njoj plus ja alimentacija.

Nisam ti ja baš toliko glup , na taj nacin držim je tj djete 500 metara od kuče ...pošto su mi stanovi toliko udaljeni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 19:48

RayMabus wrote:
Neve wrote:
RayMabus wrote:Djeca su kao prvo i prvo velika obveza i trošak ...da ja sad godinama odgajam djecu i sve to i ona lipo jednog dana kaže a meni se više s tobom eto neda , odo ja u Bukurešt živit našla sam neku kombinaciju ...nemaš prava niti na sudu to blokirat da ode iz zemlje.
E ...sad se ti ženi ...dašta cu.

AJ VOZITE BRAJO SVI ŠTA DALJE OD MENE U TRI PM.
izgleda da nemaš baš visoko samopouzdanje, pa ne vjeruješ ni ženama, a ni sam sebi da bi uspio izabrati onu koja bi tebi bila dobra i odgovarala ti
čak i da se oženiš, ti bi vjerojatno stalno nešto pilao, mudrovao i čekao kad će se ona 'povampiriti' i pretvoriti u emanćipiranu gaduru u lovu na tvoje nekretnine :] :P
Teško jer ono to je neka situacija gdje je prisutno i djete ( pošto bi inace bila samo veza ) a to ja rješavam tako da odma djete uknjižim na jedan stan barem kao poluvlasnika ....znaci .....nema baš potrebe da trza pošto je moje pravilo da ako je jedno djete da ide njoj plus ja alimentacija.

Nisam ti ja baš toliko glup , na taj nacin držim je tj djete 500 metara od kuče ...pošto su mi stanovi toliko udaljeni.
Tako da ti je to podebljano otpalo pošto sam ja previše inteligentan pa odma imam plan za to ...dođe djete i uknjižim ga kao suvlasnika na jedan stan uz sebe ....ako mu je ona skrbnik nemože ga prodat a niti iznajmit ....a ja je nemogu ni izbacit ....al mi je djete 500 metara od mene.

Nemože ništa ...preduhitrio sam joj namjere.

Život prije femizma...  - Page 18 Sah44

Neucini ono šta neželiš da tebi netko ucini , ucini ono šta želiš da tebi netko ucini.

Et ja bi da netko uknjiži djete na jedan stan kao suvlasnik pa ako sam mu ja majka i skrbnik onda do njegove il njezine 18 godine imam pravo na stan tj boravak tu a poslje kako djete odluci.....plus i ja jer sam još uvijek vlasnik pola stana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 19:50

Pa bi ti odgovor bio onda : ne nebojim se da bi mi neka to mogla čopit jer znam zakone a i nisam glup da neznam preduhitrit sve to i napravit za sebe optimalno rješenje koje i onako na kraju opet bi bilo da ce djeca naslijedit to jel.

Ono šta mene iritira šta netko misli da može igrat mentalne igrice s menom a nemože.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 19:52

Inace ovo ti je moj plan opcija il zovi to kako god oceš ako budem imao djete ...jedno jel ....i uopce nema veze šta ona oče ...to sam ja vec zacrtao tako.

Meni jedno djete nije problem , procitaj opet moje zakone ....vidiš da nemam problema da jednu alimentaciju plačam.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 19:53

RayMabus wrote:Dvoje ljudi , muško i žensko

Jedno djete , ide majci , muški placa alimentaciju , hebeš muškog koji jednu alimentaciju nemože placat

Dvoje djece , jedno majci , jedno ocu , nema alimentacije

Troje djece , zbroji ono dvoje

Cetri djeteta ; vidi pod broj dva
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by neva Fri 2 Jun - 20:07

RayMabus wrote:Ono šta mene iritira šta netko misli da može igrat mentalne igrice s menom a nemože.
pa dobro, zar nisi rekao da si inteligentan i da se to s tobom ne može?
zašto onda misliš da bi to tvoja izabranica možda napravila, osim zato što ustvari nisi baš toliko siguran u sebe i u svoju inteligenciju, pa se bojiš da bi mogao fulati u izboru i uvaliti se s lošom ženom u lošu situaciju?
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by red wolf Fri 2 Jun - 20:10

Ono što ne shvaćate, Vaša vrsta je gotova...A to zaista izgleda tužno kad Vas se promatra...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 20:14

Neve wrote:
RayMabus wrote:Ono šta mene iritira šta netko misli da može igrat mentalne igrice s menom a nemože.
pa dobro, zar nisi rekao da si inteligentan i da se to s tobom ne može?
zašto onda misliš da bi to tvoja izabranica možda napravila, osim zato što ustvari nisi baš toliko siguran u sebe i u svoju inteligenciju, pa se bojiš da bi mogao fulati u izboru i uvaliti se s lošom ženom u lošu situaciju?
Zato šta joj to zakon dopušta.

Dvoje ljudi , muško i žensko ima dvoje djece ....koliko ide njemu a koliko njoj ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 20:29

RayMabus wrote:
Neve wrote:
RayMabus wrote:Ono šta mene iritira šta netko misli da može igrat mentalne igrice s menom a nemože.
pa dobro, zar nisi rekao da si inteligentan i da se to s tobom ne može?
zašto onda misliš da bi to tvoja izabranica možda napravila, osim zato što ustvari nisi baš toliko siguran u sebe i u svoju inteligenciju, pa se bojiš da bi mogao fulati u izboru i uvaliti se s lošom ženom u lošu situaciju?
Zato šta joj to zakon dopušta.

Dvoje ljudi , muško i žensko ima dvoje djece ....koliko ide njemu a koliko njoj ?
Zato šta imam psihologiju u malom prstu pa znam šta su majcinski instikti no zanimljivo nemate baš sluha za nešto šta se zovu očinski pa vas boli kuraz šta sebi uzimate sve a meni to oduzimate iako su mi osjecaji isti prema djetetu.

Puši kuraz razumiš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 20:30

RayMabus wrote:

Puši kuraz razumiš.
I ovo nemoj shvatit direktno al mi je stvarno skocio tlak sto na sat momentalno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest Fri 2 Jun - 20:41

Život prije femizma...  - Page 18 5c804d705b1148b133a108e384a41b8a
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by RayMabus Fri 2 Jun - 20:48

Bezobrazne , bahate i uobražene ...popile svu pamet svita , najpametnije ono.

Sve vi znate , a svi drugi su glupi i tako te šprehe.

Sad kad vam krahira natalitet u Evropi ima da vam svo perje pocupam , necete iducih 150 godina dobit pravo glasa.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181998
2014-04-11


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Guest Fri 2 Jun - 20:58

O jeboteKuracIrudov... king king king

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život prije femizma...  - Page 18 Empty Re: Život prije femizma...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum