ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...  - Page 3 Empty Re: Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...

Post by marcellus 27/3/2017, 18:29

Beli wrote:
marcellus wrote:
Beli wrote:hahahha, do tada pola ovih država neće ni postojati, a pitanje je da li će i unija uopšte postojati... Basketball


ništa, ja sam na forumu od 2003 i od onda nas pižon uvjerava da srbija samo što nije ušla u EU... čekam da vidim što će pisat 2027... "nagodinu - Srbija u EU", i "Beograd na vodi"

da je djindjic ostao ziv, verovatno bi ili vec bili u uniji, ili bi bili na pragu ulaska u uniju...

a za koji kurac ste ubili njega a vučka kao nema ko da overi?

marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...  - Page 3 Empty Re: Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...

Post by Kermit 27/3/2017, 18:33

Do 2027.g. lagano se može dogoditi 1001 prevrat i da EU ne postoji u bilo kojem obliku, čak što više šanse su preko 80%
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...  - Page 3 Empty Re: Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...

Post by Guest 27/3/2017, 19:45

marcellus wrote:
Beli wrote:
marcellus wrote:
Beli wrote:hahahha, do tada pola ovih država neće ni postojati, a pitanje je da li će i unija uopšte postojati... Basketball


ništa, ja sam na forumu od 2003 i od onda nas pižon uvjerava da srbija samo što nije ušla u EU... čekam da vidim što će pisat 2027... "nagodinu - Srbija u EU", i "Beograd na vodi"

da je djindjic ostao ziv, verovatno bi ili vec bili u uniji, ili bi bili na pragu ulaska u uniju...

a za koji kurac ste ubili njega a vučka kao nema ko da overi?

ko kaze da smo ga mi ubili?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...  - Page 3 Empty Re: Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...

Post by marcellus 28/3/2017, 13:24

pizzon wrote:politiko !?
da, da,  glavna urednica mudjahedinka

pa i srbiji je premijer šiptar pa šta? To ne znači da ovo nije točno, a jasno je svakom ko malo prati da EU u ovom trenutku ne planira nikakva proširenja u dogledno vrijeme, jer je europljanima pun kurac proširenja i jer nakon brexita EU nema ni love za proširenje

usput malo sam obradio temu da se ne mučiš s engleskim

http://www.dnevno.hr/vijesti/svijet/ek-nema-prosirenja-prije-2027-albanija-i-crna-gora-prije-srbije-1012562/

_________________
Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...  - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...  - Page 3 Empty Re: Politico: Srbija ima 80% šansi da uđe u EU...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum