ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by kic Mon 27 Mar - 8:54

epikur37 wrote:Konačno neki kandidat koji će pričati o ustašama i partizanima,o ideološkim konfliktima u društvu, spomenicima i povjesnici.

:D

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by newuser Mon 27 Mar - 8:59

Ako sam dobro pohvatao, Bruna Esih (je li ovo hrvatsko prezime?) ima dobre stavove po pitanju zločina koji su učinjeni od strane komunista. Previše je vremena prošlo i teško će itko odgovarati jer su mislim svi egzekutori svakako već umrli ali potrebno je utvrditi tko je i gdje ubijen od strane komunističkog režima i eshumirati sve masovne grobnice kojih ima na tisuće.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare Mon 27 Mar - 9:00

epikur37 wrote:Konačno neki kandidat koji će pričati o ustašama i partizanima,o ideološkim konfliktima u društvu, spomenicima i povjesnici.
..jbg....povijest je inace popularna grana u hrvata...i na ovim prostorima...gdje god okrenes pa cak i onih zagovornika 'gledajmo u buducnost' opet obrce se povijest..pa nije nastala bezveze poslovica..'bez povijesti nema ni buducnosti'...inace kad gledas na satelitu...na mnogo stranih programa vrti se dosta drugi svjetski rat,prvi svjetski rat...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare Mon 27 Mar - 9:01

newuser wrote:Ako sam dobro pohvatao, Bruna Esih (je li ovo hrvatsko prezime?) ima dobre stavove po pitanju zločina koji su učinjeni od strane komunista. Previše je vremena prošlo i teško će itko odgovarati jer su mislim svi egzekutori svakako već umrli ali potrebno je utvrditi tko je i gdje ubijen od strane komunističkog režima i eshumirati sve masovne grobnice kojih ima na tisuće.
inace bruna je po porijeklu iz zlosela kod kupresa otac joj je mate brstilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by newuser Mon 27 Mar - 9:01

jastreb wrote:
asilovski wrote:"...[size=14]a ubijeni od komunističke ruke nakon Drugog svjetskog rata..
A tko je kriv što je rat trajao 7 dana kasnije?

Švabe su 9.maja 1945. potpisali kapitulaciju,čime je službeno završen 2.svjetski rat.

Ali ne. Pavelićeve spodobe ratovale su još punih 7 dana. Odbijali su se kao poražena sila predati partizanima i ubijali su slovenske borce čime su samo još više gnjeva i ijeda unijeli u partizanske redove.

I sada kukaju kako su tobože bili razoružani i kako su stradali poslije rata.

Pajdo moj,ti više nakon 9.maja nisi priznat kao zaraćena strana i nikakve konvencije za tebe ne vrijede.

To više nije vojska nego teroristi.

Daj ne pričaj gluposti komunistički režim je pobio na desetke tisuća a neki izvori kažu i na stotine tisuća ljudi (što je vjerojatnije), eto svi su teroristi po tebi.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by newuser Mon 27 Mar - 9:03

Priča o ustašama i partizanima ne treba niti smije biti dominantna, jer to neće nikome donijeti bolji standard i život ali kvalitetno pristupiti tome i utvrditi zločine kao i eshumirati grobnice bi trebalo biti civilizacijska obveza.
avatar
newuser

Posts : 1995
2015-09-09


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare Mon 27 Mar - 9:03

...inace od brune esih je tesko stradala obitelj sa oceve strane...kako u drugom svjetskom ratu tako i u ovom polsjednjem..vrlo teski gubici..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare Mon 27 Mar - 9:07

newuser wrote:
jastreb wrote:
asilovski wrote:"...[size=14]a ubijeni od komunističke ruke nakon Drugog svjetskog rata..
A tko je kriv što je rat trajao 7 dana kasnije?

Švabe su 9.maja 1945. potpisali kapitulaciju,čime je službeno završen 2.svjetski rat.

Ali ne. Pavelićeve spodobe ratovale su još punih 7 dana. Odbijali su se kao poražena sila predati partizanima i ubijali su slovenske borce čime su samo još više gnjeva i ijeda unijeli u partizanske redove.

I sada kukaju kako su tobože bili razoružani i kako su stradali poslije rata.

Pajdo moj,ti više nakon 9.maja nisi priznat kao zaraćena strana i nikakve konvencije za tebe ne vrijede.

To više nije vojska nego teroristi.

Daj ne pričaj gluposti komunistički režim je pobio na desetke tisuća a neki izvori kažu i na stotine tisuća ljudi (što je vjerojatnije), eto svi su teroristi po tebi.
...pa svaki hrvat koji je u ono vrijeme tezio hrvatskoj drzavi makar i sa komunsitickim uređenjem bio je terorist...stipe javor hrvat,narodni tribun neposredno pred svoju smrt(ubili ga starojugoslavenski zandari i policija)..'svaki hrvat koji tezi svojoj nacionalnoj svijesti i samostalnoj drzavi za hrvatske odrode,srpske hegemone je osuđen na smrt.Bilo fizicku smrt bilo tihu smrt po kraljevim kazamatima i mucionicama'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare Mon 27 Mar - 9:10

...inace realno ovo ej suluda kombinacija da su albanci napali ruse usred beograda..realnije bi bilo recimo ukrajinski navijaci koji se mogu lako kamuflirati u beogradu...pod ruse..a utakmice su odigrane u razmaku jedan dan....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Trinity Mon 27 Mar - 13:07

epikur37 wrote:Konačno neki kandidat koji će pričati o ustašama i partizanima,o ideološkim konfliktima u društvu, spomenicima i povjesnici.
I to vitki , visoki i...plavi... :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by red wolf Mon 27 Mar - 16:51

RayMabus wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/hebrang-prkosi-plenkovicu-podrzavam-brunu-esih-i-ne-bojim-se-izbacivanja-iz-hdza/959287.aspx
 Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 1f602
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Regoč Mon 27 Mar - 17:49

red wolf wrote:
RayMabus wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/hebrang-prkosi-plenkovicu-podrzavam-brunu-esih-i-ne-bojim-se-izbacivanja-iz-hdza/959287.aspx
 Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 1f602
Hehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe!

_________________
Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by debotoijusto Tue 28 Mar - 13:23

Bruna Esih više nije članica udruge Hrvatski križni put, kojoj je jedno vrijeme bila na čelu. Ostavku je od nje zatražila sama udruga i to jer se nije ogradila od povezivanja njene političke aktivnosti s udrugom

'S obzirom na to da gospođa Bruna Esih nije smatrala potrebnim javno se ograditi od medijskih povezivanja njezina imena i političke aktivnosti s imenom i djelatnošću udruge, članovi Upravnog odbora HKP-a jednoglasno su odlučili od nje zatražiti podnošenje ostavke na članstvo u udruzi. Ona je to učinila 14. ožujka 2017. i od toga dana gospođa Esih nije više ni članica naše udruge', zaključuje se u priopćenju.

Udruga Hrvatski križni put nastala je 2004. godine, a bavi se stradanjem hrvatskog naroda u Drugom svjetskom ratu i poraću.

pijetao je 3x kukuriknuo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 3 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum