ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Guest 26/3/2017, 19:36

Isto bi jeba

Guest
Guest


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by veber 26/3/2017, 19:41

ovaj tetrjeb sere li ga sere.
cetnik na hr mirovini.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Antijunak 26/3/2017, 19:42

Pinochet wrote:Isto bi jeba

Nisi jedini kome je Bruna lijepa.


Last edited by Antijunak on 26/3/2017, 19:46; edited 1 time in total
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Antijunak 26/3/2017, 19:45

veber wrote:ovaj tetrjeb sere li ga sere.
cetnik na hr mirovini.

Nije jedini, takvih ima oko 40.000 tisuća NOB-ovca, milicajaca, udbaša, jugooficira, CK SKJ-ovca koje mi pošteni i domoljubni ljudi moramo financirati te koji su se borili protiv ove države!!
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Kermit 26/3/2017, 19:46

Pinochet wrote:Isto bi jeba
pa nije loša, kontam umišljena zagrebačka fufica sa vibratorom u torbici
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Kermit 26/3/2017, 19:49

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 15073298_221169791640522_4964726576099757218_n

ali se pali na nekrofiliju, jebali vas grobovi i II sv. rat
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Kermit 26/3/2017, 19:49

veber wrote:ovaj tetrjeb sere li ga sere.
cetnik na hr mirovini.
što svi napadate druga Jastreba?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Trinity 26/3/2017, 19:51

jasambrend wrote:
asilovski wrote:Čak i ova Bruna je bolja od Plenkija, Marića, Dalićke i sl. gamadi

Pa naravno...Malo puno voli ideologiju, ali ovi su doslovce monstrumi...
Samo da dođe do malo vlasti, postala bi i ona.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by veber 26/3/2017, 19:54

asilovski wrote:
veber wrote:ovaj tetrjeb sere li ga sere.
cetnik na hr mirovini.
što svi napadate druga Jastreba?
četnik

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Antijunak 26/3/2017, 20:02

:)


Last edited by Antijunak on 26/3/2017, 20:03; edited 1 time in total (Reason for editing : jfjmmvjv)
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by mutava baštarda 26/3/2017, 20:12

bi 
asilovski wrote:Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 15073298_221169791640522_4964726576099757218_n

ali se pali na nekrofiliju, jebali vas grobovi i II sv. rat
boli nju vagina, ima sigurno biračko tijelo koje se pali na to... da se biračko tijelo pali na ekonomiju ili suverenitet i kampanja bi bila drugačija ...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Antijunak 26/3/2017, 20:15

mutava baštarda wrote:bi 
asilovski wrote:Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 15073298_221169791640522_4964726576099757218_n

ali se pali na nekrofiliju, jebali vas grobovi i II sv. rat
boli nju vagina, ima sigurno biračko tijelo koje se pali na to... da se biračko tijelo pali na ekonomiju ili suverenitet i kampanja bi bila drugačija ...
A i to što kažeš, ljudi žive bolje nego što žele priznati, jer bi ih u suprotnom više zanimale gospodarske teme, pa ni mene ne zanimaju pretjerano gospodarske teme.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by mutava baštarda 26/3/2017, 20:18

.
Antijunak wrote:
mutava baštarda wrote:bi 
asilovski wrote:Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 15073298_221169791640522_4964726576099757218_n

ali se pali na nekrofiliju, jebali vas grobovi i II sv. rat
boli nju vagina, ima sigurno biračko tijelo koje se pali na to... da se biračko tijelo pali na ekonomiju ili suverenitet i kampanja bi bila drugačija ...
A i to što kažeš, ljudi žive bolje nego što žele priznati, jer bi ih u suprotnom više zanimale gospodarske teme, pa ni mene ne zanimaju pretjerano gospodarske teme.
biti će još bolje kada krene porez na nekretnine... trebati će uvoditi javne radove po općinama na iskapanju kostiju žrtava ww2
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Oh_Femder 27/3/2017, 00:48

Antijunak wrote:
asilovski wrote:http://hr.n1info.com/a187205/Vijesti/Brunu-Esih-zanimaju-samo-ustase-i-partizani.html
Bruna Esih i Zlatko Hasanbegović predstavljaju osvježenje na učmaloj i sluganskoj hr. političkoj sceni.
Ajme ča je ona meni lipa! A kad je tako lipa, to ne može drugo nego i da je tako dobra. Estetika = etika. Brunhilda naprid, ostali stoj!
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare 27/3/2017, 07:10

bruna esih zna da tesko moze dobiti izbor u zagrebu...ali nju to ne zanima..nju zanima konacno vidjeti kako ko dise sto se tice hdz-a...u zadnej vrijeme jasno ej da postoji oporba unutar hdz-a...i da sve vise izlazi nezadovoljstvo danasnjim rukovodstvom hdz-a i toga je svjestan plenki..onaj debeli kuljis ej prekjucer precizno tzo secirao za razliku od ove novinarke...ocito je da ni veterani hdz-a nisu zadovoljni plenkijeom i ekipom..i isturili su hebranga kao glasnogovornika...hasanbegovic je u posljednej vrijeme opet raspolozen za kriticnost i ta grupacija nezadovoljnika isturila je esih kao probni balon za izbore u zagrebu..i kako kaze kuljis ako esih dobije vise glasova od prgometa moze biti problema za plenkija jer ce jos vise jacati kriticko raspolozenje unutar hdz-a protiv njega..a ovisi kako ce i drugdje hdz proci ponajprije zadru,splitu...i u nekim drugim mjestima koji su za hdz znacajni...uglavnom da je plenki siguran ne bi ovako bio kritican prema esih sto s ekandidirala ionako ona nije clanica hdz-a vec kluba...kuljis je kao vrlo vazan detalj iznio da vise od esih problem za plenkija ej kritican nastup hebranga koji nije bilo tko u hdz-u..i na njemu bez poslejdica ce tesko plenki siljit kitu za razliku do esih..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare 27/3/2017, 07:47

....andrija hebrang:'birali smo na celo HDZ-a od 2000-te totalno krive ljude.Evo na primjer tko ej bio Sanader u HDZ-u do 2000-te?Nitko,ćato.Tuđmanu je u zargonu kuhao kavu,utjecaj nikakav.Jadranka Kosor?Pa ona se tek uclanila u HDZ u drugoj polovici devdesetih i to zahvaljujuci Ciri Blazevicu koji je godinu dana moljakao predjsednika Tuđmana da je primi u HDZ.Sto ej ona napravila za HDZ,Hrvatsku da zauzme najvise pozicije u stranci i drzavi?Nista,upamcena je po tom da je vodila radio emisiju za prognanike a netom pred rat istupila je iz clanstva Pokreta za Jugoslaviju.Postojale su određene sumnje nase obavjestajne zajednice da vrsi obavjestajne poslove za drugu stranu i da iskoristava muku izbjeglca i prognanika za svoje probitke.Tomislav Karamarko?Imao je potenicjala,on je iskonski hdzovac ali napravio je gresku sto se spetljao sa Mesicem i manolicem a imao je kako sam rekao sve potencijale da nasljedi Tuđmana ali nije imao instikt da kvalitetno reagira u pravo vrijeme.Plenkovic?Pa covjek nije ni bio clan stranke do 2009 godine.Iskreno ja nisam imao pojma tko je taj covjek dok ga nije isforsirao Sanader a jos vise Jadranka Kosor.Previse je fokusiran na međunarodnu politiku a premalo zainteresiran za unutarnje probleme,ne poznaje matricu i previse kalkulira,oslanja se na kadrove kojima je stranka a i drzava mozda zadnja rupa na svirali osim osobnih probitaka'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Kermit 27/3/2017, 07:59

vuksadinare wrote:....andrija hebrang:'birali smo na celo HDZ-a od 2000-te totalno krive ljude.Evo na primjer tko ej bio Sanader u HDZ-u do 2000-te?Nitko,ćato.Tuđmanu je u zargonu kuhao kavu,utjecaj nikakav.Jadranka Kosor?Pa ona se tek uclanila u HDZ u drugoj polovici devdesetih i to zahvaljujuci Ciri Blazevicu koji je godinu dana moljakao predjsednika Tuđmana da je primi u HDZ.Sto ej ona napravila za HDZ,Hrvatsku da zauzme najvise pozicije u stranci i drzavi?Nista,upamcena je po tom da je vodila radio emisiju za prognanike a netom pred rat istupila je iz clanstva Pokreta za Jugoslaviju.Postojale su određene sumnje nase obavjestajne zajednice da vrsi obavjestajne poslove za drugu stranu i da iskoristava muku izbjeglca i prognanika za svoje probitke.Tomislav Karamarko?Imao je potenicjala,on je iskonski hdzovac ali napravio je gresku sto se spetljao sa Mesicem i manolicem a imao je kako sam rekao sve potencijale da nasljedi Tuđmana ali nije imao instikt da kvalitetno reagira u pravo vrijeme.Plenkovic?Pa covjek nije ni bio clan stranke do 2009 godine.Iskreno ja nisam imao pojma tko je taj covjek dok ga nije isforsirao Sanader a jos vise Jadranka Kosor.Previse je fokusiran na međunarodnu politiku a premalo zainteresiran za unutarnje probleme,ne poznaje matricu i previse kalkulira,oslanja se na kadrove kojima je stranka a i drzava mozda zadnja rupa na svirali osim osobnih probitaka'.
Na stranu što ne volim andriju ali dobro kaže, po meni je Plenki čak i najgore rješenje
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by vuksadinare 27/3/2017, 08:02

..nastavlja hebrang u svom tonu:'kakve su usjehe imali bivsi predsjednici HDZ-a i premijeri drzave?Ostavstina Sanadera je itekako kompromitirana.Cim je dosao na celo starnke rijesio se Glavasa na najperfidniji nacin a covjek mu pomogao.Cim je preuzeo vodecu funkciju u drzavi,spremio je Glavasa u zatvor a generala Gotovinu isporucio Carli del Ponte.Dovrsio je posao na prefidan nacin oko INE omogucivsi Mađarima da imaju kontrolni paket u INI.Jadranka Kosor?Najzasluznija za ulazak u EU uz Vesnu Pusic pod nikad razjasnjenim okolnostima.Previse je daravorala hrvatskog suvereniteta za nesto oko cega nemamo bas puno koristi.Zahvaljujuci njoj Purda i Maric su zavrsili u bosanskom i srbijanskom kazamatu ni krivi ni duzni.Pjevajuci je odlazila u Beograd besplatno darovati prijevod nasih pregovora sa EU i zauzvrat smo dobili napade druge strane.Zbog darovanja dijela savudrijeske vale prepredenom Pahoru koji je shvatio da ima naivku sa druge strane imamo problem sa slovencima i na sudu smo sa njima.Karamarko je napravio gresku sto je ponudio koalicijski sporazum rezervnom sdpovom polozaju MOST-u zahvaljujuci manjku politicke mudrosti a sa zeljom da se otom potom makne SDP sa valsti a oni su ostali na vlasti u obliku MOST-a,ista stvar je i sa Plenkovicem koji cak i vise radi pogreske od Karamarka postavljajuci unutar ministarske kvote HDZ-a ljude koji imaju vrlo malo ili nikakve veze sa HDZ-om.pa imamo za potpredjsendicu vlade Martinu dalic koja je osobno financirala cistu ljevicarsku stranku 'Pametno' te postavio za ministricu kulture gospođu Obuljen koja ni ne skriva zadovoljstvo da je surađivala u HAVC-u sa osoboma kojima je najmanje zacila promocija hrvatskog filma a da ne vide u tom korist za sebe i osobne probitke'.
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99841
2015-09-08


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Regoč 27/3/2017, 08:47

Opet ljevoliberalni spinovi oko Brune. Bruno, ne daj se!!! Baza je uz tebe. Radujem se 2025. i prilici da joj moj glas omogući desetljeće predjednikovanja.

_________________
Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by epikur37 27/3/2017, 10:53

Konačno neki kandidat koji će pričati o ustašama i partizanima,o ideološkim konfliktima u društvu, spomenicima i povjesnici.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by kic 27/3/2017, 10:54

epikur37 wrote:Konačno neki kandidat koji će pričati o ustašama i partizanima,o ideološkim konfliktima u društvu, spomenicima i povjesnici.

:D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac - Page 2 Empty Re: Bruna Esih: mene zanimaju vastaše i komunjare, a za ekonomiju me boli kurac

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum