ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Page 16 of 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 12:43

Noor wrote:i tako...znatiželja ubila stanojka :D
a i ostatak ekipe, hahah
brajo mi je zakon... histerično se kliberi, a na sam spomen ujaka frkne ko grlica... :))))

michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:44

govinda wrote:A i sina je oslijepio. Pravi svetac.
Bratoubojice su isto na cjeni da bi bio srpski svetac

Sveti Stefan Dečanski (1285. – 1331.)
U borbi za vlast s polubratom Konstantinom obećao mu je milost, no došlo je do bitke i Konstantin je zarobljen. Stefan ga je dao 'opružiti na jednom komadu drveta, pa mu klinovima probi mišice i butine, pa ga onda rasječe na dvije polovice, po sredini'. Drugi izvori navode kako ga je razapeo na križ te ga prepilao po polovici tijela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 12:44

netko je spomenuo junačko popišavanje srba... pa šta je za reć koliko ih je ono popišano u dobrovoljačkoj... čisto me zanimaju autentični srpski izvori....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by dzango 6/3/2017, 12:44

tre911 wrote:
govinda wrote:Nisam htio Stefana da slavim, on je zajedno sa Turcima klao hriscane...
Nemoj tako, on je bio baš fleksibilan, taj se guzio svakome ko ponudi više, čisti pravi stameni srbin koji ne odstupa od svojih principa :))
On je bio vazal a vi ste turske kurve dobrovoljno i danas danju. Turci vam gazde a Muslimani i Šiptari braća. Nesoj do nesoja. I na forumu se ližu.

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 12:45

dzango wrote:
tre911 wrote:
govinda wrote:Nisam htio Stefana da slavim, on je zajedno sa Turcima klao hriscane...
Nemoj tako, on je bio baš fleksibilan, taj se guzio svakome ko ponudi više, čisti pravi stameni srbin koji ne odstupa od svojih principa :))
On je bio vazal a vi ste turske kurve dobrovoljno i danas danju. Turci vam gazde a Muslimani i Šiptari braća. Nesoj do nesoja.
vazal... pa dobrovoljno je vazelinio... ;)
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:46

Dare wrote:
Noor wrote:
Dare wrote:
Stanojko wrote:Auuuu...pogodi ih brale u zicu... cheers


znas ono kao kad dzukelama pokazes koske, pa krenu da pene i da ripaju... Basketball 
to je samo dokaz njihove intelektualne i emotivne inferiofnosti.

pa tu se evo vidi tko je kome bacio kosku, a ko krenuo pjeniti i ripati  :^0  :^0
Dare wrote:
tre911 wrote:
Ne može, da bio se vas discipliniralo trebate biti svedeni na mjeru od jedne šljive iliti beogradski pašaluk. U protivnom će uvijek biti novih miloševića,šešelja,stanojka,džanga i drugih pizdića koji bi tražili i zahtjevali nešto što nije njihovo.

teraj se u kurac...


jel se razvila neka strategija za kontraudar u grupi na viberu? Basketball
Što sam rekao, inventivno i stvaralački će nešto izmisliti i slagati, vidi se da si srbin cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by dzango 6/3/2017, 12:47

michaellcmacha wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
govinda wrote:Nisam htio Stefana da slavim, on je zajedno sa Turcima klao hriscane...
Nemoj tako, on je bio baš fleksibilan, taj se guzio svakome ko ponudi više, čisti pravi stameni srbin koji ne odstupa od svojih principa :))
On je bio vazal a vi ste turske kurve dobrovoljno i danas danju. Turci vam gazde a Muslimani i Šiptari braća. Nesoj do nesoja.
vazal... pa dobrovoljno je vazelinio... ;)
To ti iz iskustva?

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:48

govinda wrote:
Stanojko wrote:
govinda wrote:
Stanojko wrote:
govinda wrote:Opet neko cetnicima drma kavez? Nemojte, tuzice vas ona brojna udruzenja za zastitu zivotinja...
Pa gde si bre govnida!? Ne stigoh da procitam, mozda sam propustio, koja ono rece da ti je Slava? :coffee
Kao istinski Srbin slavim ...
Bravo bre brale! Konacno si ko Nemanja Kusturica i Mesa slobodan! :)
Da, evo gledam gdje da zakoljem kojeg hriscana, silujem petogodisnju djevojcicu i oslijepim sina pa da i ja budem svetac....
Puna srbija svetaca press, ne mogu na red doći za kanonizaciju u SPCu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:49

Stanojko wrote:
Noor wrote:i tako...znatiželja ubila stanojka :D
a i ostatak ekipe, hahah
Sto mene sele? Ja se ludo zabavljam :)

virtuozno stane, jel te peku šapice?! Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 1f60b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:49

Stanojko wrote:
govinda wrote:
Stanojko wrote:
govinda wrote:
Stanojko wrote:
Pa gde si bre govnida!? Ne stigoh da procitam, mozda sam propustio, koja ono rece da ti je Slava? :coffee
Kao istinski Srbin slavim ...
Bravo bre brale! Konacno si ko Nemanja Kusturica i Mesa slobodan! :)
Da, evo gledam gdje da zakoljem kojeg hriscana, silujem petogodisnju djevojcicu i oslijepim sina pa da i ja budem svetac....
Pa pod tim uslovima si jos uvek musliman... To...ubijanje hriscana, silovanje devojcica... Ali vratio si se veri pradedovskoj! Padni mi na grudi brate Srbine! cheers
Pa da slavi pedofila kao ti??? Pa čovjek ima želudac led te hebo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by marcellus 6/3/2017, 12:50

da ne čitam ovaj rat, ko vodi?

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by dzango 6/3/2017, 12:50

tre911 wrote:
govinda wrote:
Stanojko wrote:
govinda wrote:
Stanojko wrote:
Pa gde si bre govnida!? Ne stigoh da procitam, mozda sam propustio, koja ono rece da ti je Slava? :coffee
Kao istinski Srbin slavim ...
Bravo bre brale! Konacno si ko Nemanja Kusturica i Mesa slobodan! :)
Da, evo gledam gdje da zakoljem kojeg hriscana, silujem petogodisnju djevojcicu i oslijepim sina pa da i ja budem svetac....
Puna srbija svetaca press, ne mogu na red doći za kanonizaciju u SPCu.
Rekoše ova dvojica čiji Muhamed i Pape nisu vadili iz onih ispod 12. Ne znaš čiji su više silovali decu i bili veći zločinci. Krasno se društvo našlo. Pedofilske religije po difoltu.


Last edited by dzango on 6/3/2017, 12:51; edited 1 time in total

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Stanojko 6/3/2017, 12:51

Noor wrote:
Stanojko wrote:
Noor wrote:i tako...znatiželja ubila stanojka :D
a i ostatak ekipe, hahah
Sto mene sele? Ja se ludo zabavljam :)

virtuozno stane, jel te peku šapice?!  Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 1f60b
Ne, dapace... :cleanteeth

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:51

marcellus wrote:da ne čitam ovaj rat, ko vodi?

četnici na aparatima, a što misliš :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:53

Dare wrote:
tre911 wrote:
Dare wrote:
tre911 wrote:
Dare wrote:


znas ono kao kad dzukelama pokazes koske, pa krenu da pene i da ripaju... Basketball 
to je samo dokaz njihove intelektualne i emotivne inferiofnosti.
A jebote koja pila naopako, pa ti si se počeo pjeniti i psovati na naše postove dočim tebi nije niko tako uzvratio! Onaj vaš Ćosić je srbo ali vas je skinio u milimetar, da skratim lažeš ko srbin :)

koje penusanje, ja sam vam sa 3 reci upalio alarm da ste se svi, kao po komandi skupili ovde. 
jeli klosaru, jel imate neku grupu na viberu gde vam se dize uzbuna kada krenemo da vas cepamo ovde pa se svi odjednom pojavite? :D
Opet lažeš ko srbin, prelistaj postove pa se uvjeri da lažeš ko srbin :)
Evo gdje sam se ja javio a ti si došao poslje bjesan i lažljiv kao ni inače.
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 10
Baš si pravi srbin lažovčina :))



hahaha, ajde ajde-nazada na viber da jos bolje razradite strategiju kontranapada. ovo vam je jalovo do jaja... Basketball
Opet lažeš ko srbin i stalno to ponavljaš, biće da je to samo vaša taktika jer ste se skupili ko mutavi čim se počelo o beogradskom pašaluku pisati.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by dzango 6/3/2017, 12:54

Noor wrote:
marcellus wrote:da ne čitam ovaj rat, ko vodi?

četnici na aparatima, a što misliš :P
Ko o čemu, Norka o "na aparatu". Sad, što bi narodna mudrost rekla...

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Regoč 6/3/2017, 12:55

Noor wrote:
marcellus wrote:da ne čitam ovaj rat, ko vodi?

četnici na aparatima, a što misliš :P
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 382ff0d34274afc84584ec3375f75661_700x550

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:56

dzango wrote:
Noor wrote:
marcellus wrote:da ne čitam ovaj rat, ko vodi?

četnici na aparatima, a što misliš :P
Ko o čemu, Norka o "na aparatu". Sad, što bi narodna mudrost rekla...

šta je džango, jel i tebe svrbi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:57

Regoč wrote:
Noor wrote:
marcellus wrote:da ne čitam ovaj rat, ko vodi?

četnici na aparatima, a što misliš :P
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 382ff0d34274afc84584ec3375f75661_700x550

sva četvorica su u horizontali Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Guest 6/3/2017, 12:57

Stanojko wrote:
tre911 wrote:
Stanojko wrote:
govinda wrote:
Stanojko wrote:
Pa gde si bre govnida!? Ne stigoh da procitam, mozda sam propustio, koja ono rece da ti je Slava? :coffee
Kao istinski Srbin slavim ...
Bravo bre brale! Konacno si ko Nemanja Kusturica i Mesa slobodan! :)
vidi ga što sječe što mu ne paše. Jel i ti slaviš svetog milutina, ipak je on vaš svetac.
Ja slavim Arandjelovdan, a ti?
 Ko je to??? Kod mene je sv. Nikola biskup i nema veze sa vašim slavama pedofila i bratoubojica, koljača...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Stanojko 6/3/2017, 12:57

To, s tim aparatima...to im valjda dodje neki fetis... malo, malo pa je neko "na aparatima"... :^0

_________________
Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8336
2014-05-05


Back to top Go down

Srbija,Rusija ne treba nam EUnija - Page 16 Empty Re: Srbija,Rusija ne treba nam EUnija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 19 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum