ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:17

Ground Biscuits wrote:da ne kazemo kukumar na biciklu  cat

Nisam siguran da je on uopće shvatio o čemu je riječ.

Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:18

speare_shaker wrote:
Ground Biscuits wrote:da ne kazemo kukumar na biciklu  cat

Nisam siguran da je on uopće shvatio o čemu je riječ.
a jebiga od slinog preseravanja nezna ni kako se zove,kriza identiteta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:18

Ground Biscuits wrote:ukratko radi se o nekim zenskinjama koje eto hoce neku avanturu,naime spustaju se u neku spilju,rupu (caves) negdje u zemlji i idu to istraziti,tu naidju na neke cudne spodobe ... i tu nastaje zaplet,sad necu kvariti film  geek

Onda valjda nije napravljen po nekom istinitom događaju? Ili je? No dobro, pogledat ću prvo trailer pa ću onda vidjeti što dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:19

govinda wrote:Mislim da pojedini ovdje seru i jedu govna. Zivotinja predosjeca opasnost, to joj je urodjeni instikt i instiktivno pokusava da izbjegne tu opasnost. Zavezani pas za prugu se muci i osjeca bol i strah. Onaj ko muci zivotinje na ovakav nacin je zapravo serijski ubica u pokusaju, nema hrabrosti da covjeka zaveze za prugu jer je svjestan kazne koja slijedi za to (i taj strah od kazne je ta tanka nit koja ga razdvaja od serijskog ubice). I sad je pitanje samo vremena kada ce kocnica popustiti i kada ce zavezati majku, prijatelja ili slucajnog prolaznika za prugu. Takve osobe treba staviti pod nadzor.
sve je više mučitelja životinja...pa što je to? što se to u ljudima zbiva? neki dan na FB ugledam scenu koja me prestravila, bol me probola proz prsa i momentalno mi se od bijesa, jada i nemoći pomračio um.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:20

speare_shaker wrote:
Ground Biscuits wrote:ukratko radi se o nekim zenskinjama koje eto hoce neku avanturu,naime spustaju se u neku spilju,rupu (caves) negdje u zemlji i idu to istraziti,tu naidju na neke cudne spodobe ... i tu nastaje zaplet,sad necu kvariti film  geek

Onda valjda nije napravljen po nekom istinitom događaju? Ili je? No dobro, pogledat ću prvo trailer pa ću onda vidjeti što dalje.
ma nema sanse,ne vjerujem da postoje neki zubati kanibali u nekim rupama u zemlji (osim u islamskoj drzavi)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:21

Noor wrote:sve je više mučitelja životinja...

Mislim da ovo nije točno. Zapravo sam prilično siguran da to nije točno. Samo je puno više informacija o takvim pojavama nego prije, posebno od popularizacije društvenih mreža.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:24

Ground Biscuits wrote:ma nema sanse,ne vjerujem da postoje neki zubati kanibali u nekim rupama u zemlji (osim u islamskoj drzavi)

A tako. To nešto kao oni Morloci u klasiku Time Machine? Je, tu su islamisti nekakav role model, pa čak i arhetip.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:24

speare_shaker wrote:
Noor wrote:sve je više mučitelja životinja...

Mislim da ovo nije točno. Zapravo sam prilično siguran da to nije točno. Samo je puno više informacija o takvim pojavama nego prije, posebno od popularizacije društvenih mreža.

moguće, a tim još gore...znači od vajkada rade takve strahote i nikome ništa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:26

speare_shaker wrote:
Ground Biscuits wrote:ma nema sanse,ne vjerujem da postoje neki zubati kanibali u nekim rupama u zemlji (osim u islamskoj drzavi)

A tako. To nešto kao oni Morloci u klasiku Time Machine? Je, tu su islamisti nekakav role model, pa čak i arhetip.
hm da,jedan od mojih omiljenih filmova Time Machine samo nekako zavrsilo bezveze,ima li nastavak? da kod nekih je valjda obicaj jesti djelove tijela neprijatelja,srce uglavnom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by govinda Sun 12 Feb - 22:26

Noor wrote:
govinda wrote:Mislim da pojedini ovdje seru i jedu govna. Zivotinja predosjeca opasnost, to joj je urodjeni instikt i instiktivno pokusava da izbjegne tu opasnost. Zavezani pas za prugu se muci i osjeca bol i strah. Onaj ko muci zivotinje na ovakav nacin je zapravo serijski ubica u pokusaju, nema hrabrosti da covjeka zaveze za prugu jer je svjestan kazne koja slijedi za to (i taj strah od kazne je ta tanka nit koja ga razdvaja od serijskog ubice). I sad je pitanje samo vremena kada ce kocnica popustiti i kada ce zavezati majku, prijatelja ili slucajnog prolaznika za prugu. Takve osobe treba staviti pod nadzor.
sve je više mučitelja životinja...pa što je to? što se to u ljudima zbiva? neki dan na FB ugledam scenu koja me prestravila, bol me probola proz prsa i momentalno mi se od bijesa, jada i nemoći pomračio um.
Nije se povecao broj mucitelja zivotinja nego je povecana paznja gradjana na te stvari i potreba da se ukaze na mucenje zivotinja plus savremeni mediji koji omogucavaju da takve informacije dopru sto brze i lakse do gradjanstva. Sociopata u svakom drustvu imas isti procenat, nije vezano za naciju, rasu, vjeru, kulturu, stalez..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by govinda Sun 12 Feb - 22:29

Samo da napomenem, govorimo o mucenju zivotinja pa nema potrebe za nekakvim pokusajima provokacije mene spominjanjem Islama, islamske drzave i kanibala. Ako vec hocete da me isprovocirate uradite to direktno i bez rukavica. Ako nemate muda za takvo nesto, odjebite.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:29

govinda wrote:
Noor wrote:
govinda wrote:Mislim da pojedini ovdje seru i jedu govna. Zivotinja predosjeca opasnost, to joj je urodjeni instikt i instiktivno pokusava da izbjegne tu opasnost. Zavezani pas za prugu se muci i osjeca bol i strah. Onaj ko muci zivotinje na ovakav nacin je zapravo serijski ubica u pokusaju, nema hrabrosti da covjeka zaveze za prugu jer je svjestan kazne koja slijedi za to (i taj strah od kazne je ta tanka nit koja ga razdvaja od serijskog ubice). I sad je pitanje samo vremena kada ce kocnica popustiti i kada ce zavezati majku, prijatelja ili slucajnog prolaznika za prugu. Takve osobe treba staviti pod nadzor.
sve je više mučitelja životinja...pa što je to? što se to u ljudima zbiva? neki dan na FB ugledam scenu koja me prestravila, bol me probola proz prsa i momentalno mi se od bijesa, jada i nemoći pomračio um.
Nije se povecao broj mucitelja zivotinja nego je povecana paznja gradjana na te stvari i potreba da se ukaze na mucenje zivotinja plus savremeni mediji koji omogucavaju da takve informacije dopru sto brze i lakse do gradjanstva. Sociopata u svakom drustvu imas isti procenat, nije vezano za naciju, rasu, vjeru, kulturu, stalez..
dobro, isto je i speare primjetio i ok, u pravu ste.
kako god, tu svirepost teško je pojmiti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:29

Noor wrote:moguće, a tim još gore...znači od vajkada rade takve strahote i nikome ništa

Da. I bile su puno raširenije nego danas.
Vidiš da danas čak i jedna Španjolska razmišlja o ukidanju koride koja joj je prije bila ekstremno važna radi turizma.
A osim koride su imali široko rasprostranjene prakse (potpuno bespotrebnih) mučenja (uglavnom iz razloga tradicije i zadovoljstva publike) i drugih životinja npr. magaraca. Da o borbama pasa i ne govorim.
I doslovce pojeo vuk magare, ono nikom ništa.
No, raspoloženje se čak i tamo polako ali sigurno mijenja.
Steven Pinker kaže kako nam sa rastom prosječnog IQ polako ali sigurno raste i empatija ne samo prema drugim ljudima nego i prema životinjama, a ja bih rekao da je to prilično evidentno. Tako da su pojave poput ovakviho kojoj je riječ na temi ipak u prosjeku sve rijeđe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:31

govinda wrote:Samo da napomenem, govorimo o mucenju zivotinja pa nema potrebe za nekakvim pokusajima provokacije mene spominjanjem Islama, islamske drzave i kanibala. Ako vec hocete da me isprovocirate uradite to direktno i bez rukavica. Ako nemate muda za takvo nesto, odjebite.

nema ni potrebe. pričamo o životinjama...prema nikome ništa osobno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by epikur37 Sun 12 Feb - 22:32

Iživljavanje nad životinjama, mučenje i slično nema smisla i to bih vodio pod prekršaj.

Premda je to već i u sferi psihijatrije.

S druge strane pak, vratio bih šinteraj...

Jutros u 6:45, protrčao sam kraj azila za pse u zadru...to je strašno.....
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by govinda Sun 12 Feb - 22:33

Noor wrote:
govinda wrote:Samo da napomenem, govorimo o mucenju zivotinja pa nema potrebe za nekakvim pokusajima provokacije mene spominjanjem Islama, islamske drzave i kanibala. Ako vec hocete da me isprovocirate uradite to direktno i bez rukavica. Ako nemate muda za takvo nesto, odjebite.

nema ni potrebe. pričamo o životinjama...prema nikome ništa osobno.
Prepoznace se onaj na koga se odnosilo. Ako nastavi sa provokacijama onda cu ga spomenuti imenom i prezimenom to jest nickom i avatarom.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:34

epikur37 wrote:Iživljavanje nad životinjama, mučenje i slično nema smisla i to bih vodio pod prekršaj.

Premda je to već i u sferi psihijatrije.

S druge strane pak, vratio bih šinteraj...

Jutros u 6:45, protrčao sam kraj azila za pse u zadru...to je strašno.....
pazi ovu zivotinju  cat znas li o kojoj se zivotinji radi?
 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Giant_anteater_adult_0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by govinda Sun 12 Feb - 22:35

epikur37 wrote:Iživljavanje nad životinjama, mučenje i slično nema smisla i to bih vodio pod prekršaj.

Premda je to već i u sferi psihijatrije.

S druge strane pak, vratio bih šinteraj...

Jutros u 6:45, protrčao sam kraj azila za pse u zadru...to je strašno.....
Mislim da je mucenje zivotinja krivicno djelo u Hrvatskoj, u BiH jeste, za Distrikt i Federaciju znam da je.

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by epikur37 Sun 12 Feb - 22:35

Ground Biscuits wrote:
epikur37 wrote:Iživljavanje nad životinjama, mučenje i slično nema smisla i to bih vodio pod prekršaj.

Premda je to već i u sferi psihijatrije.

S druge strane pak, vratio bih šinteraj...

Jutros u 6:45, protrčao sam kraj azila za pse u zadru...to je strašno.....
pazi ovu zivotinju  cat znas li o kojoj se zivotinji radi?
 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Giant_anteater_adult_0


to je mravojed
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:35

speare_shaker wrote:
Noor wrote:moguće, a tim još gore...znači od vajkada rade takve strahote i nikome ništa

Da. I bile su puno raširenije nego danas.
Vidiš da danas čak i jedna Španjolska razmišlja o ukidanju koride koja joj je prije bila ekstremno važna radi turizma.
A osim koride su imali široko rasprostranjene prakse (potpuno bespotrebnih) mučenja (uglavnom iz razloga tradicije i zadovoljstva publike) i drugih životinja npr. magaraca. Da o borbama pasa i ne govorim.
I doslovce pojeo vuk magare, ono nikom ništa.
No, raspoloženje se čak i tamo polako ali sigurno mijenja.
Steven Pinker kaže kako nam sa rastom prosječnog IQ polako ali sigurno raste i empatija ne samo prema drugim ljudima nego i prema životinjama, a ja bih rekao da je to prilično evidentno. Tako da su pojave poput ovakviho kojoj je riječ na temi ipak u prosjeku sve rijeđe.

ne znam zašto zakone ne poslože tako da počinitelj gadno odgovara, da mu nikad više na pamet ne padne ruku podići, a kamo li nešto ovakvo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Guest Sun 12 Feb - 22:35

Ground Biscuits wrote:ima li nastavak? da kod nekih je valjda obicaj jesti djelove tijela neprijatelja,srce uglavnom

Nemam pojma, ali ne vjerujem. Ne vidim kakvu bi svrhu imao nastavak, a riječ je o klasiku snimljenom u vrijeme kada se takve stvari ipak nisu radile i kada novac odnosno zarada nije bila praktički jedino važna kao motiv za snimanje filmova.
Praksa koju spominješ je bila uobičajena u primitivnim društvima i imala je temelj i u njihovim animističkim vjerovanjima, a ove moderne varijacije na tu temu čak nemaju nikakvu religijsku podlogu, barem kad je riječ o službenim tumačenjima, nego je riječ o čistom divljaštvu u funkciji terora odnosno zastrašivanja aktualnih i potencijalnih neprijatelja uz neka neformalna privatna teologijska tumačenja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava - Page 9 Empty Re: Val neviđenog iživljavanja nad životinjama, psu u Brodu odrubljena glava

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum