ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by danni1 Sun 8 Jan - 17:20

jastreb wrote:
danni1 wrote:Zapravo je čudna ta težnja za teritorijem. Mi i ovo malo što imamo ne znamo iskoristiti. Imam osjećaj da nam je oko 50% teritorija višak i samo ga financiramo bez ikakve koristi.
Da se i ja složim s tobom. Imamo Slavoniju,Bogom danu plodnu i rodnu zemlju,a ljudi,naročito mladi iz nje biže vanka.  

Imamo otoke,stvorene za razvoj stočarstva,poljoprivrede,mlaslinastva,vinogradarstva i ribarstva,pa ondje vidimo samo starčad i mačke.

Imamo G.kotar malu Švicarsku idealnu za drvnu industriju,zimski turizam,neke grane poljoprivrede i stočarstva i šumarstvo,ali ondje je pustoš.

I sad bi još i neku Dubicu,Srbac, Zmijanje,Manjaču i Kozaru??? Za koga???
Ma imamo mi svašta,čuda al džaba...takvi smo kakvi smo i tu nema pomoći. 
Al dobro, što je tu je. Ono što mislim je, da nam stvarno ne treba al ni pedlja još kakve zaostale vukojebine koju bi morali pomagati.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Guest Sun 8 Jan - 17:24

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:dodo moze...ali na svojim opancima

ajde ne kenjaj,
nemoj da napipas neki nekout !
mozes samo da nagrubusas,
holbruk je mrtav, klintonovi su izgubli,
vodi racuns sta nadalje lupetas.
imate tamo bhf i sta koji moj gledas u moje,
ja ne gledam u tvoje.
Pizdon opet plaši ježa golom guzicom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by darth_vader Sun 8 Jan - 17:25

danni1 wrote:
jastreb wrote:
danni1 wrote:Zapravo je čudna ta težnja za teritorijem. Mi i ovo malo što imamo ne znamo iskoristiti. Imam osjećaj da nam je oko 50% teritorija višak i samo ga financiramo bez ikakve koristi.
Da se i ja složim s tobom. Imamo Slavoniju,Bogom danu plodnu i rodnu zemlju,a ljudi,naročito mladi iz nje biže vanka.  

Imamo otoke,stvorene za razvoj stočarstva,poljoprivrede,mlaslinastva,vinogradarstva i ribarstva,pa ondje vidimo samo starčad i mačke.

Imamo G.kotar malu Švicarsku idealnu za drvnu industriju,zimski turizam,neke grane poljoprivrede i stočarstva i šumarstvo,ali ondje je pustoš.

I sad bi još i neku Dubicu,Srbac, Zmijanje,Manjaču i Kozaru??? Za koga???
Ma imamo mi svašta,čuda al džaba...takvi smo kakvi smo i tu nema pomoći. 
Al dobro, što je tu je. Ono što mislim je, da nam stvarno ne treba al ni pedlja još kakve zaostale vukojebine koju bi morali pomagati.

A kog to vi pomazete, prosim lepo...Da nema ovo malo turista pokrepali bi svi zajedno od gladi, al ajd... Zašto ne osigurati stratešku dubinu i mogućnost da Jastreb jednog dana voda turiste po Kozari i priča kako je 1942. goloruk probijao obruč...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by epikur37 Sun 8 Jan - 17:26

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
danni1 wrote:Zapravo je čudna ta težnja za teritorijem. Mi i ovo malo što imamo ne znamo iskoristiti. Imam osjećaj da nam je oko 50% teritorija višak i samo ga financiramo bez ikakve koristi.
puko si covjece...drina je granica svjetova to je i cercil rekao.....
 Najobičnija bedastoća. Koliko ja pamtim Drina nikad nije bila granica ničemu.
...nece meni bizant biti pred zagrebom,siskom,karlovcem...nek se nose u prciju
Pa već ti je. A ti i tvoji cvjećari se potrudite pa ga pomaknite istočno.


ma jasna stvar
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Guest Sun 8 Jan - 17:27

pizzon wrote:svaki hrvat, 
koji ima zrno mozga u glavi,
ubuduce,
po svaku cenu bi gledao da izbegne sukob sa srbijom.
A jebote, zamisli sad kad bi krenuli 1:1 a ne ko 91e 300:1, sasrali smo se pizdončiću da je to čudo, hrabar si nema takvog ni među dražinim četnicima sunny
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by epikur37 Sun 8 Jan - 17:28

hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by max123 Sun 8 Jan - 17:30

epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka i zemljak ti jovo andric u begis...;)
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Guest Sun 8 Jan - 17:31

pizzon wrote:a nije belaj  doneti odluku o razaranju yuge,
a nije belaj otetiti kosmet i dati siptarima,
i sve vreme lupati bombe srbima iz aviona i sa mora.
Pa da, pošetno je samo kad srbi druge bombardiraju, kad njima neko uzvrati to je jasno genocid.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by darth_vader Sun 8 Jan - 17:32

Ovako ni Sora u Tita nije zaljubljena ko pojedinci u Dodu... B-)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by epikur37 Sun 8 Jan - 17:32

max123 wrote:
epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka zemljak ti jovo andric u begis...;)


pa ja podržavam prisajedinjenje HercegBosne Hrvatskoj, tu nema dileme...ali mislim da to treba referendumski potvrditi i sve 5.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vuksadinare Sun 8 Jan - 17:34

max123 wrote:
epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka i zemljak ti jovo andric u begis...;)
lol! ..bravo..kao on bi bio hrvatska ali..dolazimo pod ono ali moze i srbija biti..jos da je nekako zadar ugurat..koji orjunas... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vuksadinare Sun 8 Jan - 17:35

epikur37 wrote:
max123 wrote:
epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka zemljak ti jovo andric u begis...;)


pa ja podržavam prisajedinjenje HercegBosne Hrvatskoj, tu nema dileme...ali mislim da to treba referendumski potvrditi i sve 5.
ma da..a molis boga da ovi u zagrebu otkantaju herceg bosnu da bi ti konacno mogao biti sve samo ne hrvat jer te sram
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by epikur37 Sun 8 Jan - 17:37

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
max123 wrote:
epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka zemljak ti jovo andric u begis...;)


pa ja podržavam prisajedinjenje HercegBosne Hrvatskoj, tu nema dileme...ali mislim da to treba referendumski potvrditi i sve 5.
ma da..a molis boga da ovi u zagrebu otkantaju herceg bosnu da bi ti konacno mogao biti sve samo ne hrvat jer te sram
trabunjas
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vuksadinare Sun 8 Jan - 17:43

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
max123 wrote:
epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka zemljak ti jovo andric u begis...;)


pa ja podržavam prisajedinjenje HercegBosne Hrvatskoj, tu nema dileme...ali mislim da to treba referendumski potvrditi i sve 5.
ma da..a molis boga da ovi u zagrebu otkantaju herceg bosnu da bi ti konacno mogao biti sve samo ne hrvat jer te sram
trabunjas
ne trabunjam..dobro te znam...kroz upise i izmedju upisa...frljici,ti,markovine sve vas veze jedna postojbina ali i jedna 'ljubav'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by max123 Sun 8 Jan - 17:43

vuksadinare wrote:
max123 wrote:
epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka i zemljak ti jovo andric u begis...;)
lol! ..bravo..kao on bi bio hrvatska ali..dolazimo pod ono ali moze i srbija biti..jos da je nekako zadar ugurat..koji orjunas... lol!
epi je izvanseriski bistar momak,al nevalja mu rabota (ljubovanje sa dodikstanom).iako mi je jasno, da on to samo fura iz nekog svog inata i razocarenja, kaj  nas je matica ostavila u "nicijoj zemlji".ipak,nema opravdanja,dodo i r.smrtska nemoze nikad biti alternativa,jedino rakrana na Hrvatskom etnickom tilu..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vuksadinare Sun 8 Jan - 17:46

max123 wrote:
vuksadinare wrote:
max123 wrote:
epikur37 wrote:hercegbosna će ponuditi hrvatskoj kao prirodnoj matici federalni odnos i prisajedinjenje, ako hrvatska neće.....ostaju druge alternative :) ;)
nema alternative.ti licno mos ka i zemljak ti jovo andric u begis...;)
lol! ..bravo..kao on bi bio hrvatska ali..dolazimo pod ono ali moze i srbija biti..jos da je nekako zadar ugurat..koji orjunas... lol!
epi je izvanseriski bistar momak,al nevalja mu rabota (ljubovanje sa dodikstanom).iako mi je jasno, da on to samo fura iz nekog svog inata i razocarenja, kaj  nas je matica ostavila u "nicijoj zemlji".ipak,nema opravdanja,dodo i r.smrtska nemoze nikad biti alternativa,jedino rakrana na Hrvatskom etnickom tilu..
matica nikog nije ostavila nego je matica u ono vrijeme precjenila vlastite snage...a snage nije bilo ni mudrosti...ja sam jos '91 govorio..hrvatima iz bh-a..'decki u se i u svoje kljuse bez toga slabo ce bit'...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vuksadinare Sun 8 Jan - 17:48

hrvatska tad ni oruzja nije imala dovoljno..ni love..ni jaku medjunarodnu potporu..a krvavi rat iza sebe..1991.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by jastreb Sun 8 Jan - 17:50

jasambrend wrote:Ovako ni Sora u Tita nije zaljubljena ko pojedinci u Dodu... B-)
More i to bit,ali ćeš priznati da niti jedan pravovjerni boljševik nije pokazibvao ljubav prema Staljinu kao neki prema Kraljici.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vuksadinare Sun 8 Jan - 17:53

....ako je bistar epikur to bi trebao znati...a i objasniti mu da bh-a nije hrvatska bila nego clanica juge koja po ustavu iz 74 imala je isto pravo i prava kao i hrvatska....a hrvati u bh-a kao ni srbi ni muslimani nisu imali svoje republike i ustav iz '74...jbg epikure...nismo imali jna uz sebe tisucu tenkova i topova
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by max123 Sun 8 Jan - 17:53

vuksadinare wrote:
matica nikog nije ostavila nego je matica u ono vrijeme precjenila vlastite snage...a snage nije bilo ni mudrosti...ja sam jos '91 govorio..hrvatima iz bh-a..'decki u se i u svoje kljuse bez toga slabo ce bit'...
naravno,agram trabunja vec 20 godina "okrenite se sarajevu" i slicne spike.na drugoj strani srpcad zbija redove..raznorazni tadici,vucici kurci-palci odlaze svako malo kod svojih u banjaluku.b-ercegovacki Hrvati su s pravom razocarani na maticu(politicke elite).da smo tu jasni...


Last edited by max123 on Sun 8 Jan - 17:56; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vuksadinare Sun 8 Jan - 17:54

...da smo imali mozda bi bio u hrvatskoj ali nismo..poceli smo od nule za razliku od srba u bh-a i u hrvatskoj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 5 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum