ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vili40 Sun 8 Jan - 7:52

a koga bi to sad trebalo iznenaditi što dodo priča?Ovo je samo nastavak ideje o ujedinjenju svih srba u jednu državu pa što košta košta.Novi rat?Moguć ali koga briga za posljedice i nesretne ljude.Sve će dalje ovisiti o međunarodnoj zajednici,ako imalo popuste eto ti belaja i više neće biti bitno dal se ide u EU ili ne,dal će se vratiti u srednji vijek ili ne,bitno je da se pokuša ispuniti velikosrpski san.

vili40

Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Guest Sun 8 Jan - 7:55

a nije belaj  doneti odluku o razaranju yuge,
a nije belaj otetiti kosmet i dati siptarima,
i sve vreme lupati bombe srbima iz aviona i sa mora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Mad_Vlad Sun 8 Jan - 7:56

To bi značilo novi rat. Jebote, ovi Srbonje samo bi ratovali.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by abraham Sun 8 Jan - 8:00

Samo da na kraju ne bude kmecanja. Ono nenaoruzane babe, djeca i sl pizdarije. Bilo kako bilo samo naprijed. Kupio sam kokice, pivo na hladjenju......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by vili40 Sun 8 Jan - 8:09

pizzon wrote:a nije belaj  doneti odluku o razaranju yuge,
a nije belaj otetiti kosmet i dati siptarima,
i sve vreme lupati bombe srbima iz aviona i sa mora.
vi nikako da shvatite da juga nije bila vaša i da ste razlaz htjeli iskoristiti za vaš bolesni velikosrpski san.
Usput,puno bi bolje prošli da vas nisu bolesnici poveli u ono vaše "oslobađanje" srpskih zemalja.Vjerojatno ne bi izgubili ni Kosovo a BiH bi puno lakše prekrajali.Sad je sve teže i opasnije.
vili40
vili40

Male
Posts : 10990
2015-08-02


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Guest Sun 8 Jan - 8:10

vili40 wrote:
pizzon wrote:a nije belaj  doneti odluku o razaranju yuge,
a nije belaj otetiti kosmet i dati siptarima,
i sve vreme lupati bombe srbima iz aviona i sa mora.
vi nikako da shvatite da juga nije bila vaša i da ste razlaz htjeli iskoristiti za vaš bolesni velikosrpski san.
Usput,puno bi bolje prošli da vas nisu bolesnici poveli u ono vaše "oslobađanje" srpskih zemalja.Vjerojatno ne bi izgubili ni Kosovo a BiH bi puno lakše prekrajali.Sad je sve teže i opasnije.
nije bila nasa, ali nije bila ni lovina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Serbinho-3 Sun 8 Jan - 11:48

To moze biti kazna nekima sa Zapada za Kosovo i to od strane Trampa i Putina.
Ovi sa Zapada devedesetih su toliko divljali ko huligani da je steta neprocenjiva.
Pitanje i sa ovim Kosovom sta ce biti.
Srbe iz Srbije RS realno ne zanima.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 11:53

Kako god ...današnjim posrojavanjem pocasnog voda je uspio u jednome : udaljiti BiH od NATOa.

---


Pripadnici ovog puka, njih 40, kao i Vojni orkestar Oružanih snaga bili su postrojeni ispred mjesta na kojem zvaničnici Republike Srpske polažu vijence palim borcima tog entiteta.

Nakon što su predali raport predsjedavajućem Predsjedništva BiH Mladenu Ivaniću povukli su se s ceremonije.

Vijence će položiti predsjedavajući Predsjedništva BiH Mladen Ivanić, predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik i ostali zvaničnici Republike Srpske.

Mladen Ivanić je nakon polaganja vijenaca izjavio kako je on naredio postrojavanje jedinice jer na to ima pravo, ali da ova počasna jednica OSBiH neće učestvovati u svečanoj smotri 9. januara.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/treci-pjesadijski-puk-osbih-postrojen-u-banjoj-luci-predao-raport-ivanicu/170108016
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 11:58

Bosna ide ka raspadu al ne zbog Srba nego zbog Hrvata koji su marginizirani u Federaciji plus im naselilo Arape kraj kuca pa onda uz ekonomsku neizvijesnost sad imaju nesigurnost pa mladi iseljavaju a starcad ce za deset godina izumrit pa ce popis stanovništva za 10 godina jasno pokazat Hrvatskoj da je bolje da uzme šta je njeno dok i to neizgubi a ovi drugi neka se dogovore šta ce s ostatkom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 11:59

RayMabus wrote:Bosna ide ka raspadu al ne zbog Srba nego zbog Hrvata koji su marginizirani u Federaciji plus im naselilo Arape kraj kuca pa onda uz ekonomsku neizvijesnost sad imaju nesigurnost pa mladi iseljavaju a starcad ce za deset godina izumrit pa ce popis stanovništva za 10 godina jasno pokazat Hrvatskoj da je bolje da uzme šta je njeno dok i to neizgubi a ovi drugi neka se dogovore šta ce s ostatkom.

Arapi kupuju Vlašić, cijena skočila 10x!
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by epikur37 Sun 8 Jan - 12:01

RayMabus wrote:Kako god ...današnjim posrojavanjem pocasnog voda je uspio u jednome : udaljiti BiH od NATOa.

---




https://www.klix.ba/vijesti/bih/treci-pjesadijski-puk-osbih-postrojen-u-banjoj-luci-predao-raport-ivanicu/170108016


koji nato, baš si smiješan......

disolucija je počela

putin potpisao, trump ovjerio
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 12:03

Ma koja BiH .....a ne BiH u NATO ....neuspijeli projekt ....slijedi joj komadanje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Guest Sun 8 Jan - 12:07

mesic je ponosno izjavio,
zadatak sam obavio !?
yug. vise ne postoji, ili nesto sl. ?
i to je bilo, super :(
e pa, sad, zadatak nije zavrsen !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 12:10

Nema ništa od te BiH ...ja osobno kako vrijeme ide sve više uviđam da bi mi trebali vojno uzet svoje i uopce nemoramo dirat RS a onda neka se balije i vlasi dogovore sa ostatkom.


Last edited by RayMabus on Sun 8 Jan - 12:11; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Serbinho-3 Sun 8 Jan - 12:11

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Bosna ide ka raspadu al ne zbog Srba nego zbog Hrvata koji su marginizirani u Federaciji plus im naselilo Arape kraj kuca pa onda uz ekonomsku neizvijesnost sad imaju nesigurnost pa mladi iseljavaju a starcad ce za deset godina izumrit pa ce popis stanovništva za 10 godina jasno pokazat Hrvatskoj da je bolje da uzme šta je njeno dok i to neizgubi a ovi drugi neka se dogovore šta ce s ostatkom.

Arapi kupuju Vlašić, cijena skočila 10x!
Idu na onu stvar sa tim Arapima.
Jedno je ko u Srbiji sto investiraju a drugo sto se naseljavaju kao u Bosni.
Hoce Bosnu a sve rade na razbijanju iste.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27343
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 12:15

RayMabus wrote:Nema ništa od te BiH ...ja osobno kako vrijeme ide sve više uviđam da bi mi trebali vojno uzet svoje i uopce nemoramo dirat RS a onda neka se balije i vlasi dogovore sa ostatkom.
Pogleda sam mape i u suštini mi nebi ni pedalj RS takli ....samo bi uzeli svoje ....onda ako ce Sarajevo pokrenit ofenzivu na Hrvate i Hrvatsku ( koja je u NATOu ) Srbi imaju priliku da im skoce odzadi i spoje RS sa Srbijom ....nisu naša posla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by danni1 Sun 8 Jan - 12:17

Što fali da se srpska spoji sa srbijom? Pa i onako je to srbija,tamo žive srbi u čem je problem?

_________________
Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 12:19

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Nema ništa od te BiH ...ja osobno kako vrijeme ide sve više uviđam da bi mi trebali vojno uzet svoje i uopce nemoramo dirat RS a onda neka se balije i vlasi dogovore sa ostatkom.
Pogleda sam mape i u suštini mi nebi ni pedalj RS takli ....samo bi uzeli svoje ....onda ako ce Sarajevo pokrenit ofenzivu na Hrvate i Hrvatsku ( koja je u NATOu ) Srbi imaju priliku da im skoce odzadi i spoje RS sa Srbijom ....nisu naša posla.
U slucaju ovog rata cak i kad Srbija nebi uspostavila koridor Hr bi pustila lako naoružanje i to šta nije opasnost za Hr a daje mogucnost Srbima u zapadnom dijelu RS mogucnost vojne obrane od muslimana za BL jer se sad zajednicki brane protiv istog agresora.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by epikur37 Sun 8 Jan - 12:22

danni1 wrote:Što fali da se srpska spoji sa srbijom? Pa i onako je to srbija,tamo žive srbi u čem je problem?


Jasna stvar, kao i da se hercegbosna spoji hrvatskoj a bošnjaci na svom teritoriju proglase svoju nacionalnu državu.

to je jedino normalno
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by RayMabus Sun 8 Jan - 12:23

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Nema ništa od te BiH ...ja osobno kako vrijeme ide sve više uviđam da bi mi trebali vojno uzet svoje i uopce nemoramo dirat RS a onda neka se balije i vlasi dogovore sa ostatkom.
Pogleda sam mape i u suštini mi nebi ni pedalj RS takli ....samo bi uzeli svoje ....onda ako ce Sarajevo pokrenit ofenzivu na Hrvate i Hrvatsku ( koja je u NATOu ) Srbi imaju priliku da im skoce odzadi i spoje RS sa Srbijom ....nisu naša posla.
U slucaju ovog rata cak i kad Srbija nebi uspostavila koridor Hr bi pustila lako naoružanje i to šta nije opasnost za Hr a daje mogucnost Srbima u zapadnom dijelu RS mogucnost vojne obrane od muslimana za BL jer se sad zajednicki brane protiv istog agresora.
Konacni produkt ovog rata bilo bi :

istocna Bosna se pripaja Srbiji , dijelovi istocne Hercegovine CG , HB i enkalve u posavini Hrvatskoj ....dakle to je razbijanje države BiH.

Zapadna RS autonomna i odvojena od Srbije i nije opasnost za Hrvatsku i dijeli muslimane na ove u trokutistanu i ove u Bihacu.

Vojna pobjeda :

RayMabus
RayMabus

Posts : 181989
2014-04-11


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Guest Sun 8 Jan - 12:24

bosnjaci bi imali 4 drzave,Bihac,Zenicu,Tuzlu i sarajevo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske! - Page 2 Empty Re: Doživeću ujedinjenje Srbije i Srpske!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum