ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Page 48 of 55 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 51 ... 55  Next

Go down

Koji vam je najjači par ovdje?

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap12%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap18%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 34
 
 
Poll closed

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 18:55

metilda wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas, a dudeta nikako bez mene. :D
Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)

baba navalila ko pit bul....i ne pušta  
bojim se trzat, da joj gebis ne izleti :^0

ajde, maiketi, jedan suvisli tekst.. ništa drugo ne tražim... može i suvisli citat o današnjim političkim problemima...
De, pa baš je dobra fora s gebisom.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 18:55

marcellus wrote:travko je jedan od onih koji nisu od te većine... zato sam tu i otvorio njegov kutak za njegove postove s fejsa...
travko mi je bio simpatičan, onako direktan i zajedljiv, valjda sam sklona raznim 'spadalima' :uzdiše
a da me znao oplesti, znao je .. jednom je na kultnima čak bio tako 'zabrinut' za moj seksualni život, da je otvorio temu o tome :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 18:55

Neve wrote:
RayMabus wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 3-5
ajde baci malo svjetla u ovu situaciju.. vidi se samo crnac u tunelu :D
taman sam htjela to reci, kad me zene obuzele :P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:55

Neve wrote:
RayMabus wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 3-5
ajde baci malo svjetla u ovu situaciju.. vidi se samo crnac u tunelu :D
Možd ova od prije dvi minute ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:55

metilda wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
:rim
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Giphy
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:55

maggie13 wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
iskreno, samo komentiram trenutnu situaciju, ne znam povijest vaseg fighta, a i ne ocjenjuje mi se nitko ovih dana (ni inace pretjerano)..iako mi uvijek drazi mir i zezanje nego fajtanje :-)

iskreno ne znam ni ja, znam samo da je noor čim se pojavila počela pljuckati po meni.. ali kako pretpostavljam da je ona s Kultnixa ne čudi me to... doduše i ja sam u početku pomislila da je dudetetein duplić...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 18:57

Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
je, kajinu razinu nitko ne moze dostici.

joj nesrećo nemoj samo ti o razini, pardon levelu elephant flower afro :gtfo :matrix: :cajanka :choir :balloons :budo
nego ces ti o levelu!  :^0 vama je level kad kaja mene ispickara i iznaziva pogrdnim imenima. to se zove pristranost. a vidim da je jos od jucer explozivna. znam i zasto. B-)

jao, jao, jao. Ajmo malo po tvojim postovima i vokabularu...
ajmo malo o tvojim biserima. Pavelic je bio Mussolinijeva marioneta. ali Hrvatska je u to vrijeme bila nezavisna. na ovo drugo se svi vi lozite:cro  to je samo najfrižlji example od jucer koji ti onda mudro presutis kad te se uhvati u deductive fallacy. za razliku od clanice MENSA-e i pravobraniteljice per capita imam trenutaka inspiracije...  chase

glupa i pokvarena pičko, gdje sam ja to i kad rekao ne jučer, nego u 13 godina na forumu, da je hrvatska u to vrijeme bila nezavisna?

Rasprava od jučer - ja kažem da je pavelić bio musolinijeva marioneta, ti odgovoriš "ali je unatoč tome bila nezavisna, jel?!" i ja ti ne odgovorim ništa, jer s tobom nisam ni raspravljao niti kanim, i ti mi sad podmećeš da sam rekao nešto što si ti rekla?

ajd sad odgmizi natrag pod kamen

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:57

Noor wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
:rim
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Giphy

a e, to si stvarno ti...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:57

RayMabus wrote:
Neve wrote:
RayMabus wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 3-5
ajde baci malo svjetla u ovu situaciju.. vidi se samo crnac u tunelu :D
Možd ova od prije dvi minute ?
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 3-88
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 18:57

maggie13 wrote:
Neve wrote:
RayMabus wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 3-5
ajde baci malo svjetla u ovu situaciju.. vidi se samo crnac u tunelu :D
taman sam htjela to reci, kad me zene obuzele :P
ajmo zajedno malo zatreptati :trept i zawikati da nismo emanćipirane.. možda upali svjetlo? B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 19:00

Mirkec&Slavkec wrote:
maggie13 wrote:Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)
ih, di ces ti kao clanica MENSA-e gubit vrijeme na nekakvu debilette, Ćistaćicu nasnifanu domestosom. ha ja.  santa
ja sam samo dokona domacica, srca otvorena, a ti imas fax i govoris engleski na poslu, i zivis u egzoticnoj zemlji..(ah,mogla bih do sutra)..
Ako se osjecas bolje rugajuci se mojoj prosjecnosti, samo naprijed, tko sam ja da ti brani..@_@ ^_~

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 19:01

Neve wrote:
marcellus wrote:travko je jedan od onih koji nisu od te većine... zato sam tu i otvorio njegov kutak za njegove postove s fejsa...
travko mi je bio simpatičan, onako direktan i zajedljiv, valjda sam sklona raznim 'spadalima' :uzdiše
a da me znao oplesti, znao je .. jednom je na kultnima čak bio tako 'zabrinut' za moj seksualni život, da je otvorio temu o tome :D

ma nije on loš - ali on je temperamentni dalmoš bez nekih kočnica i inhibicija s jebenim smislom za humor i sklonošću praktičnim šalama. Nije zao ni maliciozan, ali zna bit zločest i zajeban.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 19:02

Neve wrote:
maggie13 wrote:
Neve wrote:
RayMabus wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 3-5
ajde baci malo svjetla u ovu situaciju.. vidi se samo crnac u tunelu :D
taman sam htjela to reci, kad me zene obuzele :P
ajmo zajedno malo zatreptati :trept i zawikati da nismo emanćipirane.. možda upali svjetlo? B-)
mene je cakj jednom lovio po forumu, nesto mu se bilo omililo..trep trep..:D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 19:03

metilda wrote:
maggie13 wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
iskreno, samo komentiram trenutnu situaciju, ne znam povijest vaseg fighta, a i ne ocjenjuje mi se nitko ovih dana (ni inace pretjerano)..iako mi uvijek drazi mir i zezanje nego fajtanje :-)

iskreno ne znam ni ja, znam samo da je noor čim se pojavila počela pljuckati po meni.. ali kako pretpostavljam da je ona s Kultnixa ne čudi me to... doduše i ja sam u početku pomislila da je dudetetein duplić...
nisam nikad citala kultne, neces vjerovat :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 19:04

odoh jesti, zovite me kad spremite fanfare, krunu, lentu, pomp & circumstance, pobjednički par neka pripremi šampanjac za počastiti, a može i proslava NG malo ranije započeti
:confetti
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 19:04

marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:

joj nesrećo nemoj samo ti o razini, pardon levelu elephant flower afro :gtfo :matrix: :cajanka :choir :balloons :budo
nego ces ti o levelu!  :^0 vama je level kad kaja mene ispickara i iznaziva pogrdnim imenima. to se zove pristranost. a vidim da je jos od jucer explozivna. znam i zasto. B-)

jao, jao, jao. Ajmo malo po tvojim postovima i vokabularu...
ajmo malo o tvojim biserima. Pavelic je bio Mussolinijeva marioneta. ali Hrvatska je u to vrijeme bila nezavisna. na ovo drugo se svi vi lozite:cro  to je samo najfrižlji example od jucer koji ti onda mudro presutis kad te se uhvati u deductive fallacy. za razliku od clanice MENSA-e i pravobraniteljice per capita imam trenutaka inspiracije...  chase

glupa i pokvarena pičko, gdje sam ja to i kad rekao ne jučer, nego u 13 godina na forumu, da je hrvatska u to vrijeme bila nezavisna?

Rasprava od jučer - ja kažem da je pavelić bio musolinijeva marioneta, ti odgovoriš "ali je unatoč tome bila nezavisna, jel?!" i ja ti ne odgovorim ništa, jer s tobom nisam ni raspravljao niti kanim, i ti mi sad podmećeš da sam rekao nešto što si ti rekla?

ajd sad odgmizi natrag pod kamen
dobro vrsni novinaru. vas vokabular stvarno je na niveauxu. picko usrana.  :D sad cu to ici pronaci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by mrincredible 29/12/2016, 19:04

Neve wrote:odoh jesti, zovite me kad spremite fanfare, krunu, lentu, pomp & circumstance, pobjednički par neka pripremi šampanjac za počastiti, a može i proslava NG malo ranije započeti
:confetti

Možete proslavu organizirati u jednoj od longijevih nekretnina...
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 19:05

Noor wrote:
metilda wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
:rim
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Giphy



Last edited by marcellus on 29/12/2016, 19:06; edited 1 time in total

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 19:06

Neve wrote:odoh jesti, zovite me kad spremite fanfare, krunu, lentu, pomp & circumstance, pobjednički par neka pripremi šampanjac za počastiti, a može i proslava NG malo ranije započeti
:confetti
sad ides kad ce se longi pokazat :P

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 19:07

Noor wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Giphy
Liepa li pogleda! Bolji je nego s Ostrogonske katedrale.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic 29/12/2016, 19:08


ribiribi barila dubi dubi du
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 48 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 55 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 51 ... 55  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum