ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Page 47 of 55 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 51 ... 55  Next

Go down

Koji vam je najjači par ovdje?

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap12%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap18%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 34
 
 
Poll closed

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:40

Neve wrote:
marcellus wrote:jebiga trebo sam negdje avatare stavljat na zid... 
ako to bude hall of fame, a ne trofeji, onda javi kad to budeš radio da ti pošaljem neku svoju finu i ful reprezentativnu sliku :P

načula sam da si ljepša od avatara B-)

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:42

marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:
Mirkec&Slavkec wrote:
marcellus wrote:

a je, ali opet na nekoj razini prepucavanja
je, kajinu razinu nitko ne moze dostici.

joj nesrećo nemoj samo ti o razini, pardon levelu elephant flower afro :gtfo :matrix: :cajanka :choir :balloons :budo
nego ces ti o levelu!  :^0 vama je level kad kaja mene ispickara i iznaziva pogrdnim imenima. to se zove pristranost. a vidim da je jos od jucer explozivna. znam i zasto. B-)

jao, jao, jao. Ajmo malo po tvojim postovima i vokabularu...
ajmo malo o tvojim biserima. Pavelic je bio Mussolinijeva marioneta. ali Hrvatska je u to vrijeme bila nezavisna. na ovo drugo se svi vi lozite:cro  to je samo najfrižlji example od jucer koji ti onda mudro presutis kad te se uhvati u deductive fallacy. za razliku od clanice MENSA-e i pravobraniteljice per capita imam trenutaka inspiracije...  chase
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:42

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 2015-05-22-185808
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 18:43

Neve wrote:
marcellus wrote:jebiga trebo sam negdje avatare stavljat na zid... 
ako to bude hall of fame, a ne trofeji, onda javi kad to budeš radio da ti pošaljem neku svoju finu i ful reprezentativnu sliku :P

:x

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 18:43

marcellus wrote:
Neve wrote:
maggie13 wrote:zato sto je bila cenzura jaca..:-)
koga briga za cenzuru, ako nekome na forumu zbilja hoćeš nešto papreno odbrusiti, onda ćeš to i napraviti.. što ti se može dogoditi, 1 dan bana? uff, strašno.. pa neće te strijeljati :D

ma ja sam par puta namjerno popio ban, ono... daj mi tri dana al ću ti reć šta te ide.
pa to i kažem, ako baš želiš žestoko odbrusiti, ništa i nitko na forumu neće to spriječiti
ali većina normalnih ljudi ne ide do nekih teških zloća i brutala u uvredama, valjda postoji neka ugrađena 'autocenzura'
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by RayMabus 29/12/2016, 18:44

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 3-5
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 18:44

Metilda ne moze bez norke danas, a dudeta nikako bez mene. :D
Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)


Last edited by maggie13 on 29/12/2016, 18:46; edited 1 time in total

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by marcellus 29/12/2016, 18:45

Neve wrote:
marcellus wrote:
Neve wrote:
maggie13 wrote:zato sto je bila cenzura jaca..:-)
koga briga za cenzuru, ako nekome na forumu zbilja hoćeš nešto papreno odbrusiti, onda ćeš to i napraviti.. što ti se može dogoditi, 1 dan bana? uff, strašno.. pa neće te strijeljati :D

ma ja sam par puta namjerno popio ban, ono... daj mi tri dana al ću ti reć šta te ide.
pa to i kažem, ako baš želiš žestoko odbrusiti, ništa i nitko na forumu neće to spriječiti
ali većina normalnih ljudi ne ide do nekih teških zloća i brutala u uvredama, valjda postoji neka ugrađena 'autocenzura'

travko je jedan od onih koji nisu od te većine... zato sam tu i otvorio njegov kutak za njegove postove s fejsa...

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 18:45

kic wrote:
Regoč wrote:
kic wrote:
Regoč wrote:Naravno! Vidi Kica, napada me već 40 stranicah. Ljubomora, koncentrirana, stopostotna.


vala nisam te ni primijetio, dok se nisi uvredama na račun bivše frendice pokušao od peharnika progurati do štitonoše noorinog..
Opa, sad mi je frendica, nije više "dodvoravanje"? Otkvači od mene i moje frendice, onda.
I kakva ti je to dvorska terminologija, bio si kraljevski čistač wc-jah pa ti ostalo?


nije ti frendica više, izdao si je
Opet lažeš. Evu nisam izdao, razišli smo se i gotovo. Čemu ta jadna patetika? Cviliš kao Pupovac.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:46

metilda wrote:
RayMabus wrote:Kaja nema sise ...al ih je satvila na avatar iz zabenacije i frustracije ....da majmunima malo digne paru ....ja skužio .....super cin .....nema veze šta nema onakve sise ko na avataru al opet .....zaslužila je plusic.

pa šta.. i noor je kokoška ali neće to staviit na avatar...

podmukla i perfidna jesi, ali džaba krečiš Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 1f606
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 18:49

metilda wrote:
Neve wrote:
marcellus wrote:jebiga trebo sam negdje avatare stavljat na zid... 
ako to bude hall of fame, a ne trofeji, onda javi kad to budeš radio da ti pošaljem neku svoju finu i ful reprezentativnu sliku :P

načula sam da si ljepša od avatara B-)
zahvali njemu na komplimentu u moje ime :P samo nemoj slučajno odati da sam i poluemancipirana, taman sad kad me Longi konačno prestao oslovljavati s 'ružna nevjesta' B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:50

maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 18:50

Ček, hoće li onda biti stvarnih sisah na forumu ili će Marcel i dalje liepiti lažne profile?

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva 29/12/2016, 18:51

RayMabus wrote:Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 3-5
ajde baci malo svjetla u ovu situaciju.. vidi se samo crnac u tunelu :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:51

maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas, a dudeta nikako bez mene. :D
Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)

baba navalila ko pit bul....i ne pušta
bojim se trzat, da joj gebis ne izleti :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:51

Neve wrote:
metilda wrote:
Neve wrote:
marcellus wrote:jebiga trebo sam negdje avatare stavljat na zid... 
ako to bude hall of fame, a ne trofeji, onda javi kad to budeš radio da ti pošaljem neku svoju finu i ful reprezentativnu sliku :P

načula sam da si ljepša od avatara B-)
zahvali njemu na komplimentu u moje ime :P samo nemoj slučajno odati da sam i poluemancipirana, taman sad kad me Longi konačno prestao oslovljavati s 'ružna nevjesta' B-)
ne brini, sve ostaje između naša četiri oka. B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 18:53

metilda wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas,

kad noorka napiše sammo jedan suvisli tekst o bilo čemu poput kaje i neve bez ad hominem udaraca a može i s njima ali samo da je nečim relevantnim argumentiran priznat ću da je solidna forumašica... oavko joj ostaju samo umjetne sise i guzice...
iskreno, samo komentiram trenutnu situaciju, ne znam povijest vaseg fighta, a i ne ocjenjuje mi se nitko ovih dana (ni inace pretjerano)..iako mi uvijek drazi mir i zezanje nego fajtanje :-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:53

Noor wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas, a dudeta nikako bez mene. :D
Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)

baba navalila ko pit bul....i ne pušta  
bojim se trzat, da joj gebis ne izleti :^0

ajde, maiketi, jedan suvisli tekst.. ništa drugo ne tražim... može i suvisli citat o današnjim političkim problemima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by L'âme 29/12/2016, 18:53

Noor wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas, a dudeta nikako bez mene. :D
Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)

baba navalila ko pit bul....i ne pušta
bojim se trzat, da joj gebis ne izleti :^0
pomirite se, necete u svađi u novo ljeto..8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest 29/12/2016, 18:54

maggie13 wrote:Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)
ih, di ces ti kao clanica MENSA-e gubit vrijeme na nekakvu debilette, Ćistaćicu nasnifanu domestosom. ha ja.  santa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč 29/12/2016, 18:55

metilda wrote:
Noor wrote:
maggie13 wrote:Metilda ne moze bez norke danas, a dudeta nikako bez mene. :D
Dude, zao mi je, necu ti bit trenerica..smorila si me, opsjednuta si, a jos da te treniram...ne bi te se nikad rijesila...pametno moje :0)

baba navalila ko pit bul....i ne pušta  
bojim se trzat, da joj gebis ne izleti :^0

ajde, maiketi, jedan suvisli tekst.. ništa drugo ne tražim... može i suvisli citat o današnjim političkim problemima...
De, pa baš je dobra fora s gebisom.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 47 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 55 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 51 ... 55  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum