ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Page 40 of 55 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 47 ... 55  Next

Go down

Koji vam je najjači par ovdje?

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap12%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 12% 
[ 4 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap18%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 18% 
[ 6 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap15%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 15% 
[ 5 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap9%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 9% 
[ 3 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap6%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 6% 
[ 2 ]
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_lcap3%Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Vote_rcap 3% 
[ 1 ]
 
Total Votes : 34
 
 
Poll closed

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:25

Neve wrote:
Regoč wrote:Metilda, čemu ljubomora? Noor nikoga nije ni na što prisilila, mogla si se i ti zakvačiti s nekim pa pobiediti za prsa.
ajde dosta više tih budalastih emotivnih ucjena i manipulacija, znači ako se ti pograbiš s nekim muškim, to je zato što si ljubomoran na njega? :D
Naravno.svi smo ljubomorni na bolje,jace,uspjesnije,ljepse,zgodnije.To vrijedi i za muške i za zene.Diskusije na drugim podrucjima su samo izlike za napade i svadje.

Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by kic Thu 29 Dec - 16:26

dzango wrote:
kic wrote:
ok ako je Eva bila dugo alfa zenka foruma, i Noor je otjerala i preuzela teritorij..

da li to znaci da je Regoch beta na kvadrat muzjak? :^^
On je kraljica.
 
Mada mene više brine što smo sad u minusu za jedno žensko na forumu.


pa kazem ti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:27

pismejker wrote:Dobro,Lenta najzgodnije i najseksipilnije forumašice ostaje Noor-kolegici,sa potpuno zasluzenom pobjedom i 1. mjestom

kolega opet vi kurite, ova ženska gerijatrija se liječi od hipertenzije, a vi ovako nemilosrdno geek
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva Thu 29 Dec - 16:28

pismejker wrote:Naravno.svi smo ljubomorni na bolje,jace,uspjesnije,ljepse,zgodnije.To vrijedi i za muške i za zene.Diskusije na drugim podrucjima su samo izlike za napade i svadje.
ne svi, samo oni koji imaju nisko samopouzdanje, krhak ego i jak osjećaj manje vrijednosti :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:32

Noor wrote:
pismejker wrote:Dobro,Lenta najzgodnije i najseksipilnije forumašice ostaje Noor-kolegici,sa potpuno zasluzenom pobjedom i 1. mjestom

kolega opet vi kurite, ova ženska gerijatrija se liječi od hipertenzije, a vi ovako nemilosrdno geek
Eeeeee..Pokusavam postiči mir,izvlaceci ono najbolje iz ljudi,a da bi to bilo ucinkovito,prvo moraju izbaciti otrov iz sebe,koji se talozi eonima.
nije fer,na Forumu,glumatati dobre prijateljice,a u sebi se potiho grciti od zavisti,ljbomore i jalnosti.
Ako je netko u nekom segmentu bolji,kao primjer to natjecanje sto je bilo,i zasluzio je pobjedu,pa budi frendica iskrena,i cestitaj joj.to je fair play.
Ako me tip lomi na svim poljima,jebi ga,respekt,sto se tu moze,osim ljubomorno i bolno cijediti vlastita žuć,i podlo grickati pobjednika za potkoljenicu.To onda vise govori o meni,a otkriva moj pravi karakter.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:35

Neve wrote:
pismejker wrote:Naravno.svi smo ljubomorni na bolje,jace,uspjesnije,ljepse,zgodnije.To vrijedi i za muške i za zene.Diskusije na drugim podrucjima su samo izlike za napade i svadje.
ne svi, samo oni koji imaju nisko samopouzdanje, krhak ego i jak osjećaj manje vrijednosti :D
Ljubomora je prirodan osjecaj.U genima nam usadjen,i ne moze se izbjeci.Snaga je pak,nadici ljubomoru i casno priznati pobjednika,jer uvijek ima jaceg i boljeg,nego sto smo mi to sami.
Nema tu osjecaj manje vrijednosti.svi vrijedimo isto,ali(e daaa) postoje neki parametri,koji percepciju drugih ljudi usmjeravaju na vidljive nam razlike,i tu se onda odigrava prirodna selekcija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:38

Neve wrote:
metilda wrote:
Neve wrote:Eva će se vratiti ako bude htjela, jer sigurno nije otišla zbog Norkinog dupeta i wishful thinkinga, nego zato što joj je vjerojatno negdje drugdje zabavnije i izazovnije nego ovdje.. tu se većinom već točno zna tko će što reći o skoro svim stvarima :D

pozdrav Neve... :)
'elou, Met i sve najbolje :)

Hvala, u ovo doba i u travnju mislim na tebe i kako te ne viđam često ovdje drago mi jekad te vidim makar i na ovako opskurnoj temi. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:41

pismejker wrote:
Neve wrote:
pismejker wrote:Naravno.svi smo ljubomorni na bolje,jace,uspjesnije,ljepse,zgodnije.To vrijedi i za muške i za zene.Diskusije na drugim podrucjima su samo izlike za napade i svadje.
ne svi, samo oni koji imaju nisko samopouzdanje, krhak ego i jak osjećaj manje vrijednosti :D
Ljubomora je prirodan osjecaj.U genima nam usadjen,i ne moze se izbjeci.Snaga je pak,nadici ljubomoru i casno priznati pobjednika,jer uvijek ima jaceg i boljeg,nego sto smo mi to sami.
Nema tu osjecaj manje vrijednosti.svi vrijedimo isto,ali(e daaa) postoje neki parametri,koji percepciju drugih ljudi usmjeravaju na vidljive nam razlike,i tu se onda odigrava prirodna selekcija.

pismejker, tko god da ste, smiješna su vam razmišljanja.. evo, morala sam napraviit pitu od jabuka ( ne tortu) pa me neko vrijeme nije bilo, ali priznajem Nooor njenu lentu od ničega, čestitke i uspješno tračanje i ubuduće:

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 74346421
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by dijagram Thu 29 Dec - 16:45

Jebate, od sad necu rec vidjam noorku nego kavenisem s kraljicom:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 16:50

kic wrote:
ok ako je Eva bila dugo alfa zenka foruma, i Noor je otjerala i preuzela teritorij..

da li to znaci da je Regoch beta na kvadrat muzjak? :^^
Bolje beta na kvadrat, nego omega na minus osamnaestu poput tebe.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva Thu 29 Dec - 16:51

pismejker wrote:Eeeeee..Pokusavam postiči mir,izvlaceci ono najbolje iz ljudi,a da bi to bilo ucinkovito,prvo moraju izbaciti otrov iz sebe,koji se talozi eonima.
nije fer,na Forumu,glumatati dobre prijateljice,a u sebi se potiho grciti od zavisti,ljbomore i jalnosti.
Ako je netko u nekom segmentu bolji,kao primjer to natjecanje sto je bilo,i zasluzio je pobjedu,pa budi frendica iskrena,i cestitaj joj.to je fair play.
Ako me tip lomi na svim poljima,jebi ga,respekt,sto se tu moze,osim ljubomorno i bolno cijediti vlastita žuć,i podlo grickati pobjednika za potkoljenicu.To onda vise govori o meni,a otkriva moj pravi karakter.
ti bi trebao poraditi malo na sebi i svojim vrijednostima, pa onda ne bi trebao priznavati nepostojeće poraze :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by mrincredible Thu 29 Dec - 16:54

Noor je neka vrsta forumskog Donalda Trumpa. Pobijedila ali joj se svim silama želi oduzeti pobjedu.  Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 1f600
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 16:54

metilda wrote:
Regoč wrote:Metilda, čemu ljubomora? Noor nikoga nije ni na što prisilila, mogla si se i ti zakvačiti s nekim pa pobiediti za prsa.

Jezuš i Marija, ja ljubomorna na noorina naklapanja??? kad je noor napisala neki kvalitetan post o trentačnoj političkoj situaciji ovdje na vijestima? stavi mi ga pa ću razmisliti o svojim mišljenjima o njoj.. lol!
Na što si onda ljubomorna kad je Noor bezvriedna? Ako su birači površni pa padaju na sise i guzice, radije ih izbjegavaj, ja bih bio što dalje od takvih jadnikah.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva Thu 29 Dec - 16:54

metilda wrote:Hvala, u ovo doba i u travnju mislim na tebe i kako te ne viđam često ovdje drago mi jekad te vidim makar i na ovako opskurnoj temi. :)
ima i života izvan foruma, a ovdje je uglavnom dosadno i sve već poznato, pa se više bavim nekim drugim korisnijim stvarima :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:55

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:Dobro,Lenta najzgodnije i najseksipilnije forumašice ostaje Noor-kolegici,sa potpuno zasluzenom pobjedom i 1. mjestom

kolega opet vi kurite, ova ženska gerijatrija se liječi od hipertenzije, a vi ovako nemilosrdno geek
Eeeeee..Pokusavam postiči mir,izvlaceci ono najbolje iz ljudi,a da bi to bilo ucinkovito,prvo moraju izbaciti otrov iz sebe,koji se talozi eonima..
vidim, dobro im ide :^0

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 16:56

govinda wrote:Nemam pojma o cemu pisete, sve sam vas stavio na ignore i sad cu da se divim svojim postovima i komentarima.
Mudro, tebe bar nema tko živcirati.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Guest Thu 29 Dec - 16:57

mrincredible wrote:Noor je neka vrsta forumskog Donalda Trumpa. Pobijedila ali joj se svim silama želi oduzeti pobjedu.  Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 1f600
ma ne treba oduzimati, ja babi dajem dobrovoljno....samo da se stane valjat po podu u grčevima
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 16:58

dzango wrote:
kic wrote:
ok ako je Eva bila dugo alfa zenka foruma, i Noor je otjerala i preuzela teritorij..

da li to znaci da je Regoch beta na kvadrat muzjak? :^^
On je kraljica.
Ne daj se uvući u Kicove pizdarije.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by jastreb Thu 29 Dec - 17:01

Zar ni ovaj forum ne može mimoići emančipacija???

Zašto bismo ženama dali epitete kraljica,odnosno vladarica foruma?

Pravi vladari foruma moraju biti i jesu muškarci!

Ja se ne mogu i neću povinovati ovim rezultatima i anketama.

Ja to ne priznajem!

jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Regoč Thu 29 Dec - 17:02

metilda wrote:
maggie13 wrote:Vratit ce se eva :-)

između eve i noor biram noor - onakvu mrziteljicu svega što je hrvatsko kao što je eva može podržavati samo mržnjom zadojen um
Nemoj oštro na Evu, odmah će te Kic banirati.

_________________
Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by neva Thu 29 Dec - 17:03

mrincredible wrote:Noor je neka vrsta forumskog Donalda Trumpa. Pobijedila ali joj se svim silama želi oduzeti pobjedu.  Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 1f600
s tim što su u USA glasovali republikanci i demokrati, a ovdje postoje samo jedni, većinska desnica B-)
drugi rezultat ovdje moguć je koliko i potop u Sahari
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Izbor za ultimate fight meč ex-iskona? - Page 40 Empty Re: Izbor za ultimate fight meč ex-iskona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 55 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 47 ... 55  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum