ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Good luck & have fun (chat)

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva 30/12/2016, 01:13

tre911 wrote:Koji čopor neve, niko se ne mješa u vaše prepucavanje pa mi se čini da pokušavaš udarati ispod pojasa. Nego di si ti, nema te ko kave za vrijeme tita! Koliko vidim noor je u tebe udahnila život jer vidim da postaješ ona stara svadljiva neva, spremna da se tuče, podmeće, udara ispod pojasa... drunken
da, istina, u njezina i moja ne, tu i tamo me se malo pokuša učepiti.. ipak je ovo 'desni' forum, normalno je da će me netko malo oplest u korist norke :) ali u prepucavanja s evom i dudom, čak i ono malo što sam vidjela, to je bilo gadno kako je čopor navalio :/

život je uvijek u meni, ali život nije na forumu, a norka je ničim izazvana povukla vraga za rep i zaslužila je sve što sam joj isporučila.. i više će, ako se ne sredi, ne prestane me dozivati i malo se ne skulira :)

neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest 30/12/2016, 01:15

Good luck & have fun (chat) - Page 38 9546219-Open-window-with-view-to-a-snowy-winter-scene-Stock-Photo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest 30/12/2016, 01:26

Neve wrote:
tre911 wrote:Koji čopor neve, niko se ne mješa u vaše prepucavanje pa mi se čini da pokušavaš udarati ispod pojasa. Nego di si ti, nema te ko kave za vrijeme tita! Koliko vidim noor je u tebe udahnila život jer vidim da postaješ ona stara svadljiva neva, spremna da se tuče, podmeće, udara ispod pojasa... drunken
da, istina, u njezina i moja ne, tu i tamo me se malo pokuša učepiti.. ipak je ovo 'desni' forum, normalno je da će me netko malo oplest u korist norke :) ali u prepucavanja s evom i dudom, čak i ono malo što sam vidjela, to je bilo gadno kako je čopor navalio :/

život je uvijek u meni, ali život nije na forumu, a norka je ničim izazvana povukla vraga za rep i zaslužila je sve što sam joj isporučila.. i više će, ako se ne sredi, ne prestane me dozivati i malo se ne skulira :)
Nije čopor u pitanju, u pitanju su budalaštine koje dudata i eva pišu i idu svima na kurac pa ih svi i opletu. Eva je otvoreno pisala da da je trebalo i više ustaške djece pobiti itd, ovoj dudati su svi ustaše, napada vrijeđa i poslje kmeči kad dobije po tamburi.

E sad ovo drugo, nemoj preko mene pokušavati napasti noor, nisam ti se zato obratio i ner kužim zašto si je napala na onoj zaključanoj temi a vrlo ste sličnih svjetonazora, obje ste ljevičarke, ne volite NDH ni ustaše, imate pozitivno mišljenje o partizaniji..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 01:37

neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by darth_vader 30/12/2016, 01:40

prckov wrote:neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0

Radije se pripazi zalutalih metaka... :skriva se

:D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 01:42

pismejker wrote:
Neve wrote:
pismejker wrote:Eto,nisam mislio da ces me poslusati.Daleko sam ja od sveca,papca,ovog ili onog..ne ložim,samo govorim cinjenice,o Noor-kolegici :)
dobro, rekao si činjenice već nekoliko puta, norka je vidjela, ja sam vidjela, svemir je vidio, sve ok :D
i pusti tu priču, predugo si pisao na forumu, poznat nam je taj stil, ne možeš se skriti i zakamuflirati
Ehhh,hvala bogu da pravosudje jos nije utemeljeno na tim "prepoznavanjima".Ovdje je to pak nebitno.. :)
ne znam kolko da sam pijan ne bi te zamjenio sa sveletom, a vjeruj mi znao sam se dobro naroljat,

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest 30/12/2016, 01:43

jasambrend wrote:
prckov wrote:neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0

Radije se pripazi zalutalih metaka... :skriva se

:D

Nevenka ima ćorke...nema zime :)))))))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 01:43

jasambrend wrote:
prckov wrote:neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0

Radije se pripazi zalutalih metaka... :skriva se

:D
ma sve corci :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 01:44

Noor wrote:
jasambrend wrote:
prckov wrote:neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0

Radije se pripazi zalutalih metaka... :skriva se

:D

Nevenka ima ćorke...nema zime :)))))))))
a jebote, isto mislimo :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 01:50

kavica, mlijeko..secer

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by darth_vader 30/12/2016, 01:53

Počastile ste se bome fino... :wocha: Mirko Filipović je za ovo kamilica... :cajanka
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva 30/12/2016, 01:59

tre911 wrote:Nije čopor u pitanju, u pitanju su budalaštine koje dudata i eva pišu i idu svima na kurac pa ih svi i opletu. Eva je otvoreno pisala da da je trebalo i više ustaške djece pobiti itd, ovoj dudati su svi ustaše, napada vrijeđa i poslje kmeči kad dobije po tamburi.

E sad ovo drugo, nemoj preko mene pokušavati napasti noor, nisam ti se zato obratio i ner kužim zašto si je napala na onoj zaključanoj temi a vrlo ste sličnih svjetonazora, obje ste ljevičarke, ne volite NDH ni ustaše, imate pozitivno mišljenje o partizaniji..
kad se dvoje međusobno sukobe i prepucavaju, onda ih se lijepo pusti da to obave.. ne napada se čoporativno, svi na jednoga i ne koristi se prilika da se zaštićeno u masi brutalno iživljava na nekome, zbog bilo čega što je prethodno možda 'skrivio'... to je nisko, ružno i pokvareno, time napadači više govore o sebi i svom karakteru, nego o onom koga su tako napali

a što se tiče norke, ona je 'ljevičarka' koliko si to i ti, to je očito :D kad bi većina muškaraca na ovom forumu bila lijevo, e onda bi i norka bila vatrena ljevičarka, čak ljevije od Marxa, Englesa i Lenjina, nema ona nikakvih jačih mišljenja ni svjetonazora, njoj je najvažnije na svijetu da se svidi, da je 'popularna', prihvaćena i da je njezin siroti lomljivi ego stalno hranjen i sit :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 02:00

jasambrend wrote:Počastile ste se bome fino... :wocha: Mirko Filipović je za ovo kamilica... :cajanka
eno mirko istuko king mo-a

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva 30/12/2016, 02:01

prckov wrote:neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0
je li? bravo, to mi je baš drago čuti, konačno ćeš i ti dobiti jednoga :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 02:03

Neve wrote:
tre911 wrote:Nije čopor u pitanju, u pitanju su budalaštine koje dudata i eva pišu i idu svima na kurac pa ih svi i opletu. Eva je otvoreno pisala da da je trebalo i više ustaške djece pobiti itd, ovoj dudati su svi ustaše, napada vrijeđa i poslje kmeči kad dobije po tamburi.

E sad ovo drugo, nemoj preko mene pokušavati napasti noor, nisam ti se zato obratio i ner kužim zašto si je napala na onoj zaključanoj temi a vrlo ste sličnih svjetonazora, obje ste ljevičarke, ne volite NDH ni ustaše, imate pozitivno mišljenje o partizaniji..
kad se dvoje međusobno sukobe i prepucavaju, onda ih se lijepo pusti da to obave.. ne napada se čoporativno, svi na jednoga i ne koristi se prilika da se zaštićeno u masi brutalno iživljava na nekome, zbog bilo čega što je prethodno možda 'skrivio'... to je nisko, ružno i pokvareno, time napadači više govore o sebi i svom karakteru, nego o onom koga su tako napali

a što se tiče norke, ona je 'ljevičarka' koliko si to i ti, to je očito :D kad bi većina muškaraca na ovom forumu bila lijevo, e onda bi i norka bila vatrena ljevičarka, čak ljevije od Marxa, Englesa i Lenjina, nema ona nikakvih jačih mišljenja ni svjetonazora, njoj je najvažnije na svijetu da se svidi, da je 'popularna', prihvaćena i da je njezin siroti lomljivi ego stalno hranjen i sit :)
evo neve nam postala robin hud I laje radi sela :^0

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by prckov 30/12/2016, 02:05

Neve wrote:
prckov wrote:neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0
je li? bravo, to mi je baš drago čuti, konačno ćeš i ti dobiti jednoga :D
eto vidis, dobro I meni I tebi, mozda budu u po cijene  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva 30/12/2016, 02:06

jasambrend wrote:Počastile ste se bome fino... :wocha: Mirko Filipović je za ovo kamilica... :cajanka
nego šta, jedino je norka sparing-partner slabe kvalitete, najvoli režati i vikati 'pustite me, ubit ću je' iz sigurne zaštite čopora :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest 30/12/2016, 02:08

Evo kornjačo atrofirana, beskrupulozna i lažljiva...tu se vidi tko koga vuče za rep, pa se badava trudiš druge uvjeriti u suprotno :)
Na koji si eto nivo pala, kad s one tvoje trule visine dođeš u situaciju da me mahnito stalkaš po forumu, nakon sto kic zakljuca temu u koju si ionako parazitski upala metildi ispod repa..o jadu bijedni :)
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t14510p580-a-thousand-kisses-deep-chat#694696
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva 30/12/2016, 02:09

prckov wrote:evo neve nam postala robin hud I laje radi sela :^0
da, skoro uvijek.. ali jbg, što se može kad vi desničari ne kužite stvari principa :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva 30/12/2016, 02:12

Noor wrote:Evo kornjačo atrofirana, beskrupulozna i lažljiva...tu se vidi tko koga vuče za rep, pa se badava trudiš druge uvjeriti u suprotno :)
Na koji si eto nivo pala, kad s one tvoje trule visine dođeš u situaciju da me mahnito stalkaš po forumu, nakon sto kic zakljuca temu u koju si ionako parazitski upala metildi ispod repa..o jadu bijedni :)
http://ex-iskon.forumcroatian.com/t14510p580-a-thousand-kisses-deep-chat#694696
norka, daj se sredi, fkt si zrela za psihijatriju :D
čitam teme na forumu, imaš nešto protiv? 'el se vidi i kako si zbrisala podvijenog repa i otišla na onu temu skupljati čopor, cviliti i kmečati da ti 'ljudi pomognu'? 1:1 si čista 0 (nula) :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva 30/12/2016, 02:15

prckov wrote:
Neve wrote:
prckov wrote:neve, bice aparata na akciji poslije nove godine :^0
je li? bravo, to mi je baš drago čuti, konačno ćeš i ti dobiti jednoga :D
eto vidis, dobro I meni I tebi, mozda budu u po cijene  :D
ma predobro, nego koji ćeš ti aparat, da se bzvz ne guramo :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 38 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 50 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum