ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Good luck & have fun (chat)

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Regoč Thu 29 Dec - 22:56

Neve wrote:
Noor wrote:
Neve wrote:
Noor wrote:dok se uljudi, upristoji, spusti nosinu iz oblaka i prilagodi pravilima ovog dnevnog boravka.
do tada neka se ni ne trudi...
ti ćeš o pristojnosti, uljudnosti i spuštanju nosine? mrak :D presuper je kako slabo podnosiš kad netko tvoje uobičajeno ponašanje primijeni na tebi.. btw, ja imam slatki mali nos, kao što se može vidjeti, i za razliku od tebe :P
Malo ti je krumpirkast...a moj je pravilan, malen i prćast..:)
ok, kužim.. ti si u onim godinama kad već i vid izdaje B-)
gle tvoj poveliki nos vidjeli smo na avataru, pa ti je badava izmišljati, a moj nije krumpirast nego je baš taman.. ok, možda mrvicu predugačak :P
Važno je da znate namirisati dobru priliku, ipak ste poduzetnice.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest Thu 29 Dec - 22:58

Neve wrote:
Noor wrote:
Neve wrote:
Noor wrote:dok se uljudi, upristoji, spusti nosinu iz oblaka i prilagodi pravilima ovog dnevnog boravka.
do tada neka se ni ne trudi...
ti ćeš o pristojnosti, uljudnosti i spuštanju nosine? mrak :D presuper je kako slabo podnosiš kad netko tvoje uobičajeno ponašanje primijeni na tebi.. btw, ja imam slatki mali nos, kao što se može vidjeti, i za razliku od tebe :P
Malo ti je krumpirkast...a moj je pravilan, malen i prćast..:)
ok, kužim.. ti si u onim godinama kad već i vid izdaje B-)
gle tvoj poveliki nos vidjeli smo na avataru, pa ti je badava izmišljati, a moj nije krumpirast nego je baš taman.. ok, možda mrvicu predugačak :P
U očaju i uznapredovaloj staračkoj zlobi žene vide sve i svašta....evo, ti potvrđuješ :)
Kod mene je veliko sve sto takvo treba i biti. Žderi se i dalje...pumpkin
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Regoč Thu 29 Dec - 23:02

Dobre su i bundeve. Neki sam dan jeo juhu od bundeve, a imamo i pitu s bundevom. Povremeno znamo ispeći kao prilog uz meso.

_________________
Good luck & have fun (chat) - Page 35 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest Thu 29 Dec - 23:06

Neve wrote:
Noor wrote:dok se uljudi, upristoji, spusti nosinu iz oblaka i prilagodi pravilima ovog dnevnog boravka.
do tada neka se ni ne trudi...
ti ćeš o pristojnosti, uljudnosti i spuštanju nosine? mrak :D presuper je kako slabo podnosiš kad netko tvoje uobičajeno ponašanje primijeni na tebi.. btw, ja imam slatki mali nos, kao što se može vidjeti, i za razliku od tebe :P
Ahhhh,ženska vizijo frivolna.. :) sto je jos na tebi malo i slatko??? :)
Ne zamjeri,ja bih volio da se zenskice ovdje samodopadno hvale,ali i da hvale svoje forumske kolegice.Na dobrobit nas muških.
eto primjer.."Imam mala i cakana stopala i prstice medene.." dobro sad ako je broj 42,ja pobjegoh.. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva Thu 29 Dec - 23:06

Noor wrote:Pumpkin...sve bude 5, kad se rijesis gorcine izazvane zavišću ;)
A..i sportski je priznat poraz, ma kako se iznutra gusila i skvicala u boli :)
tako je, micice..poslušaj to, koristit će ti :P kad malo ojačaš samopouzdanje i učvrstiš slabašni ego, onda nećeš skakati kao ospjednuta kad netko kaže da mu je neka žena zgodna, i nećeš tražiti po netu njezinu najgoru moguću sliku, ne bi li nekako istaknula sebe :D
 
kad se malo središ, očvrsneš i stekneš zdravo samopouzdanje, mada je za to već prekasno, onda ti više neće biti potrebno stalno i grčevito hraniti svoj jadni gladni i cvileći ego, vječno otužno žicajući i kamčeći komplimente forumskih mangupa :)

i ne projiciraj.. znam da bi ti, takva slaba kakva si, sigurno doživjela teške boli i patnje, slom živaca, gušenje, lupanje srca, a možda bi si i žile rezala, da nisi 'pobijedila' u anketi B-) no nemamo sve tvoj problem sa svojim egom i imamo više nego dovoljno pažnje u RL, pa nam ova u VL nije potrebna i ne grebemo se za to rukama, nogama i dupetom, kao ti :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva Thu 29 Dec - 23:15

Noor wrote:U očaju i uznapredovaloj staračkoj zlobi žene vide sve i svašta....evo, ti potvrđuješ :)
Kod mene je veliko sve sto takvo treba i biti. Žderi se i dalje...pumpkin
sve veliko, ma to je fantastično, sve otišlo u guzicu, samo mozak ostao veličine sasušenog graška :P
btw, veliko ne preferiram, to se u tvojim godinama sve objesi, gravitacija djeluje na masu i to ni na što ne sliči, ako se ne utegne i dobro ne zažnira u korzete, puš-apove ili dva broja premale tajice B-)

i gospojo, opet ste oštro skrenuli s puta zdravog razuma i utvarate sebi da ste zbilja rosni cvjetić, lutka s naslovne strane i predmet vojničkih mokrih snova? :D no ako vas to usrećuje i veseli... od fantaziranja još nitko nije umro :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Regoč Thu 29 Dec - 23:17

Neve wrote:
Noor wrote:sportski je priznat poraz
tako je, micice
Liepo da ste se složile. Evo, samo da dopunim šalice kavom. Noorči, mlieko, mrvcicu. Neve, mlieko, šećer?

_________________
Good luck & have fun (chat) - Page 35 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest Thu 29 Dec - 23:19

Oplaaaa....samokontrola popušta i propušta :))))
Nemoj stati sada, piši i dalje, dok ti živci ne popucaju kao baloni....steta da tvoj ljigavi i zavidni karakter ne izađe ispod te beživotne maske koju imaš na faci. Budi što jesi...samo mala podla, iskompleksirana, atrofirana, usamljena i ocvala ženska, u kasnim zrelim godinama.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva Thu 29 Dec - 23:20

pismejker wrote:Ahhhh,ženska vizijo frivolna.. :) sto je jos na tebi malo i slatko??? :)
Ne zamjeri,ja bih volio da se zenskice ovdje samodopadno hvale,ali i da hvale svoje forumske kolegice.Na dobrobit nas muških.
eto primjer.."Imam mala i cakana stopala i prstice medene.." dobro sad ako je broj 42,ja pobjegoh.. :D
haha nije 42, isuse, pa nemam peraje :D
a za cakane napaljujuće spikice, cice i guzice, norka je the best, meni se to ne da i nemam potrebu za tim, pa sam se više skoncentirala na druge stvari.. ali jbg, kad ti o ničemu drugom ne znaš i nećeš pričati B-)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest Thu 29 Dec - 23:20

Neve wrote:
Noor wrote:U očaju i uznapredovaloj staračkoj zlobi žene vide sve i svašta....evo, ti potvrđuješ :)
Kod mene je veliko sve sto takvo treba i biti. Žderi se i dalje...pumpkin
sve veliko, ma to je fantastično, sve otišlo u guzicu, samo mozak ostao veličine sasušenog graška :P
btw, veliko ne preferiram, to se u tvojim godinama sve objesi, gravitacija djeluje na masu i to ni na što ne sliči, ako se ne utegne i dobro ne zažnira u korzete, puš-apove ili dva broja premale tajice B-)

i gospojo, opet ste oštro skrenuli s puta zdravog razuma i utvarate sebi da ste zbilja rosni cvjetić, lutka s naslovne strane i predmet vojničkih mokrih snova? :D no ako vas to usrećuje i veseli... od fantaziranja još nitko nije umro :D
Valjda neces ni ti ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest Thu 29 Dec - 23:22

Neve wrote:
Noor wrote:U očaju i uznapredovaloj staračkoj zlobi žene vide sve i svašta....evo, ti potvrđuješ :)
Kod mene je veliko sve sto takvo treba i biti. Žderi se i dalje...pumpkin
sve veliko, ma to je fantastično, sve otišlo u guzicu, samo mozak ostao veličine sasušenog graška :P
btw, veliko ne preferiram, to se u tvojim godinama sve objesi, gravitacija djeluje na masu i to ni na što ne sliči, ako se ne utegne i dobro ne zažnira u korzete, puš-apove ili dva broja premale tajice B-)

i gospojo, opet ste oštro skrenuli s puta zdravog razuma i utvarate sebi da ste zbilja rosni cvjetić, lutka s naslovne strane i predmet vojničkih mokrih snova? :D no ako vas to usrećuje i veseli... od fantaziranja još nitko nije umro :D
Ajoj Neve-kolegice...S ovim ne bi trebala se ponositi. (: (
S obzirom da je Noor-Kolegica u kojim vec jeste godinama,ne djeluje mi kao da joj nesto "visi",na nacin na koji ti to zelis prikazati.
Štovise,imam iskustva sa damama u 40tim,i mogu reci da prilican broj njih,i nadalje drzi cvrsto svoje atribute..Guza kad zajase,cvrsta kao mramor,grudi,kao zreli mango,strukic cvrst,konkurira danasnjim mladim curicama.Pusti te price,gore su mi one koje cijeli zivot izigravaju neke rokerice,sve suvonjave,bez kuka i struka,sprijeda i straga...Čisto otuzno djeluju.
Dakle,prednost dajem velikim i masivnim oblinama,naravno uz fizicku brigu i odrzavanje cvrstoce,vjezbama,radom,seksom.. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by veber Thu 29 Dec - 23:23

zakaj zaserete chat?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest Thu 29 Dec - 23:25

Neve wrote:
pismejker wrote:Ahhhh,ženska vizijo frivolna.. :) sto je jos na tebi malo i slatko??? :)
Ne zamjeri,ja bih volio da se zenskice ovdje samodopadno hvale,ali i da hvale svoje forumske kolegice.Na dobrobit nas muških.
eto primjer.."Imam mala i cakana stopala i prstice medene.." dobro sad ako je broj 42,ja pobjegoh.. :D
haha nije 42, isuse, pa nemam peraje :D
a za cakane napaljujuće spikice, cice i guzice, norka je the best, meni se to ne da i nemam potrebu za tim, pa sam se više skoncentirala na druge stvari.. ali jbg, kad ti o ničemu drugom ne znaš i nećeš pričati B-)
Promašila si poantu Neve-kolegice...Nije nuzna spika o seksu kao bazi diskusije,nego sve da bude prozeto dobrom namjerom.Hajde,pohvali noor-kolegicu,jer su je pohvalili i vecina drugih,najvise muških,ali mi smo tome i meritorni.Zasto nemas potrebe se malo samopohvaliti i prikazati kroz rijeci??..to je ljucki i zdravo je..hajde hajde..ugodi mi.Skromnom Pismejkeru :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva Thu 29 Dec - 23:26

Noor wrote:Oplaaaa....samokontrola popušta i propušta :))))
Nemoj stati sada, piši i dalje, dok ti živci ne popucaju kao baloni....steta da tvoj ljigavi i zavidni karakter ne izađe ispod te beživotne maske koju imaš na faci. Budi što jesi...samo mala podla, iskompleksirana, atrofirana, usamljena i ocvala  ženska, u kasnim zrelim godinama.

norka, svaka čast, samu sebe si ful detaljno prikazala i opisala B-)
pa nisam ja ti, ne pucam tako lako i moje samopouzdanje ničim ne možeš oštetiti, objašnjavam ti to za tvoje dobro i ustvari bi mi trebala zahvaliti.. jbt, imaš sto godina i hrpu odrasle djece, a ponašaš se kao animir-dama u barovima :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Regoč Thu 29 Dec - 23:27

veber wrote:zakaj zaserete chat?
Zachatali su chat, jel? Ma ne, to mi tako prijateljski uz kavu. Tebi s mliekom ili šećerom?

_________________
Good luck & have fun (chat) - Page 35 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Guest Thu 29 Dec - 23:28

No No No nikad mira medju zenama No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva Thu 29 Dec - 23:28

Noor wrote:Valjda neces ni ti ;)
ja neću, jer ne fantaziram.. ali ti bi, ako se ne središ, zbilja mogla završiti u maloj, bijeloj, izoliranoj sobici :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva Thu 29 Dec - 23:30

pismejker wrote:Promašila si poantu Neve-kolegice...Nije nuzna spika o seksu kao bazi diskusije,nego sve da bude prozeto dobrom namjerom.Hajde,pohvali noor-kolegicu,jer su je pohvalili i vecina drugih,najvise muških,ali mi smo tome i meritorni.Zasto nemas potrebe se malo samopohvaliti i prikazati kroz rijeci??..to je ljucki i zdravo je..hajde hajde..ugodi mi.Skromnom Pismejkeru :)
daj, svele, ne loži bzvz i ne pravi se anonimac.. prepoznat si odmah čim si se pojavio, i te igrice neće ti uspjeti :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Regoč Thu 29 Dec - 23:31

pismejker wrote:prednost dajem velikim i masivnim oblinama
Ej, Svetče, otkud ti u ovaj kasni čas? Mlieko? Šećer?

_________________
Good luck & have fun (chat) - Page 35 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by neva Thu 29 Dec - 23:32

Regoč wrote:
veber wrote:zakaj zaserete chat?
Zachatali su chat, jel? Ma ne, to mi tako prijateljski uz kavu. Tebi s mliekom ili šećerom?
pa da, onako pozitivno, s kavom i šećerom :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by veber Thu 29 Dec - 23:33

Regoč wrote:
veber wrote:zakaj zaserete chat?
Zachatali su chat, jel? Ma ne, to mi tako prijateljski uz kavu. Tebi s mliekom ili šećerom?
ne pijem kavu niti mlijeko, niti cikam

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Good luck & have fun (chat) - Page 35 Empty Re: Good luck & have fun (chat)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 35 of 50 Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 42 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum