ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Page 14 of 33 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next

Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 22:57

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

Naravno da hoću jer puno sam puta mladog gospodina upozoravao da smiri tu grupu ustaških majmuna sa ViP-a ali gospodin ne da ne sluša nego me još i podjebava a ustvari podjebava i vrijeđa sve normalne forumaše koji pišu na ovom i svim ostalim pdf na forumu kojih je i meni žao. ali kic je odlućio žrtvovati sve vas samo da pod svaku cijenu pa i gašenja foruma zaštiti tu bulumentu ustaških majmuna koji toksično zagađuju ovaj forumski prostor i svaku temu i diskusiju blokiraju svojim upadima, provokacijama adhominem itd da ne nabrajam sve se vidi na forumu ne trebam objašnjavati. ovo danas je kap koja je prelila čašu i ja ne odustajem od slanja abuse prijave ukoliko se ovako nastavi.
Ajme dramiš opet...nista neces prijaviti, jer nemas ni razloga. daj se opusti ...trgni pivce i ok

ti šuti i poklopi se ušima od srama meni dociraš a na onom forumu si vrištala i napravila cijeli pokolj i krvoproliće, dramu cijelu zbog jebenih avatara. napala si svih a dvije adminice najviše zbog faking avatara!!!!

nemaš ti pojma što ću napraviti sa svim tvojim Windowsima jebote ovdje vi iz ustaškog gnijezda imate astralne ezoterične moći vidovitosti i bilokacije. abuse prijava će biti samo vi nastavite ovako

A sta!? Nisam se smjela ljutiti sto se kopalo po korisnickim profilima!? Ma bokte!!!! Kic..promijeni esku avatar i u potpis mu stavi nesto tebi po volji...nece se on ljutiti!! Bas me zanima reakcija....

ti ne da si siktala kao zmija otrovnica ti si bljuvala tvoj zmijski otrov po svima po meni isto ali mene to ne smeta samo ti palucaj jezikom. ne samo to nego si izvrijeđala brutalno. admin može vidjeti svačiji korisnički profil nije to neka tajna jedno nemože vidjeti p.p. to nikako nemože. dakle mjenjanje avatara na forumu na kome je pisalo 6-8 forumaša ne vidim kao nešto zabrinjavajuće kao što ti tu želiš prikazati. druga je stvar mijenjati avatare na forumu na kome piše 20-30 forumaša kog je admina volja mijenjati avatare jebote daj se priberi. ali na forumu od 5-8 forumaša ti napraviš dramu ko da te netko silovao i bacio u jarak golu. ma bjež.

Dobro znas da je to mijenjanje bila vasa spacka....ismijavanje forumasa slikom i rijecju.
Jebo te dolly parton.

Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by michaellcmacha 16/12/2016, 22:58

Sto'jan wrote:
michaellcmacha wrote:stvarno nisi Ok... ja sam se onak potajno nadao da si ti u stvari naš igrač... a ono k... ;)

i ovaj poceo da kmeci...
ma niš se ne sikirajte... :)), ako ovaj gnom i napravi kakav kuršlus budete obaviješteni gdje je nova adresa za vas jugonostalgičare... tebe konkretno... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:00

Gnječ wrote:
tre911 wrote:
mocni majmun wrote:
tre911 wrote:
mocni majmun wrote:
ona je bila glumica svjetskog kalibra zato je i dobila kino, a rođena je bila u puli.
Ma jasno a to što je bila musolinijeva hebaljka  ne znači da nije bila fašist, ona je njega voljela zbog nečega drugoga :)
pa u ono doba nije bilo moderno bit antifašist, a osim toga ona je bila talijanka.
šta je trebala bit komunjara? ne razumijem.
Pa bila je to što jeste, fašistička fufa i boli me briga za to. Ono što mi se gadi je licemjerje, ovdje se sve koji nisu na liniji tita i draže proziva za fašizam dočim u antifašističkoj puli pronalaziš slike musolinija kad poželiš, njegova fufa dobija kino, malo malo na zidu piše ubij srbina ali mi smo fašisti a ekipa ala gnječo je antifašist. Totalno obrnuta logika u svemu, sve je izopačeno i nakaradno da te Bog sačuva.

ništarijo ustaška najprije pometi imena ustaških zločinaca kojima se diče vaše ulice po ustašiji, nemoj nama u Istri docirati. pometi tvoje ljubimce ustaške krvnike sa hrvatskih ulica. jebote, ti mentalno retardirani seljak do prije 50 godina živio u zemunici nama u Istri dociraš o umjetnosti o jebem li ti boga hrvatskoga ustaškoga da ti jebem uzduž i poprijeko. ajd odjebi ništarijo smrdljiva.
Eto vidiš i sada ćeš opet reći da sam ja ovakav onakav a ti si kulturan i antifašist i sve nešto super. Ma bitno je da kmečiš kada ti čvrge lupam. Ajde nemoj se sekirati jako, danas sam dobre  volje pa ćeš proći prilično jeftino kmečavac maleni :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:01

mocni majmun wrote:Slavonac nemoj pričat gluposti. Šta će slavonska imena pisati po Istri i po tim gradovima? Šta će kralj Tomislav se zvat kino? Kakve vi veze imate s našim prostorima? Nauči prvo povijest i sve ostale stvari i sve one lopovsko što se prikriva. Pa nisi ti valjda autohton na jadranskoj obali?
Čuj musolini boli me kurac za tebe i tvoja preseravanja, kad Istra bude u italiji onda seri koliko hoćeš a do tada budi kuš da ne nagovorim gnječa da te baci u fojbe :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:02

michaellcmacha wrote:
Sto'jan wrote:
michaellcmacha wrote:stvarno nisi Ok... ja sam se onak potajno nadao da si ti u stvari naš igrač... a ono k... ;)

i ovaj poceo da kmeci...
ma niš se ne sikirajte... :)), ako ovaj gnom i napravi kakav kuršlus budete obaviješteni gdje je nova adresa za vas jugonostalgičare... tebe konkretno... ;)
Pizzona ne zaboravi...bez njega nije to to ;)


Last edited by Noor on 16/12/2016, 23:04; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:03

Dread_Pirate_Roberts wrote:eto na...ne drmajte mu kavez više jebemu... :W
Ma to samo vjetar obični zadrmao a on podivljao, što bi bilo da mu još i kikiriki bacamo  :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:04

Stribor wrote:
Gnječ wrote:jebeno ja vama ustašama smetam čim me pratite i komentirate moje teme. to je good.

Ne smetaš. Lipo je vidit kako pizdite, a ne morete ništ'! A baš ništ'!

:)
Svakoga dana sve više kmečanja, ne zn,aš dal prednjače u tome dražini, vučićevi ili ovaj boškarin ali je zabavno u svakom slučaju :))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:05

michaellcmacha wrote:
Sto'jan wrote:
michaellcmacha wrote:stvarno nisi Ok... ja sam se onak potajno nadao da si ti u stvari naš igrač... a ono k... ;)

i ovaj poceo da kmeci...
ma niš se ne sikirajte... :)), ako ovaj gnom i napravi kakav kuršlus budete obaviješteni gdje je nova adresa za vas jugonostalgičare... tebe konkretno... ;)

jel si cuo da puca nesto? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by michaellcmacha 16/12/2016, 23:07

Sto'jan wrote:
michaellcmacha wrote:
Sto'jan wrote:
michaellcmacha wrote:stvarno nisi Ok... ja sam se onak potajno nadao da si ti u stvari naš igrač... a ono k... ;)

i ovaj poceo da kmeci...
ma niš se ne sikirajte... :)), ako ovaj gnom i napravi kakav kuršlus budete obaviješteni gdje je nova adresa za vas jugonostalgičare... tebe konkretno... ;)

jel si cuo da puca nesto? Basketball
jebote stvarno šta ćete vi jadni ne bili, ako ovaj ološar zbloka forum... kud ćete vi prije jutarnjeg pišanja, a prije prve kafice... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:08

michaellcmacha wrote:
Sto'jan wrote:
michaellcmacha wrote:
Sto'jan wrote:
michaellcmacha wrote:stvarno nisi Ok... ja sam se onak potajno nadao da si ti u stvari naš igrač... a ono k... ;)

i ovaj poceo da kmeci...
ma niš se ne sikirajte... :)), ako ovaj gnom i napravi kakav kuršlus budete obaviješteni gdje je nova adresa za vas jugonostalgičare... tebe konkretno... ;)

jel si cuo da puca nesto? Basketball
jebote stvarno šta ćete vi jadni ne bili, ako ovaj ološar zbloka forum... kud ćete vi prije jutarnjeg pišanja, a prije prve kafice... :)))

odlicno si pitanje samom sebi postavio... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:10

Noor wrote:ne izmišljaj....tko je ovdje ustaša? tko i gdje veliča NDH i nacizam?
šta si presvisnuo na onu istinu koju ti je tre napisao??
ti stvarno nisi normalan...nema šanse!!
sve što je napisao je istina! zato te i opeklo, naravno.
valli se ograđivala od ljubovanja s debelim i ogavnim Duceom, ali od fašizma NE, to je veličala i propagirala. šta ti sada melješ? njene riječi i djela pokušavaš izokrenuti, samo da je rehabilitiraš jer je rođena u Puli, gdje se nazivima ulica i ustanova časte protofašisti i filofašisti.
nisu oni tebi strani, spala ti je maska...
To je standardna shema, čim malo zagrebeš po takvim likovima iskoči ili četnik ili fašist ali je zanimljivo da kao po špagi uvijek krive neke druge da su oni ustaše/fašisti/nacisti iako je upravo to njihov habitus i propoznatljiv je čak i sa mjeseca da ih gledaš-strše do neba i još dalje od toga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:11

Sto'jan wrote:gasi vise ovaj smesan forum...
Veliš nije normalno da vi čejeni stalno dobijate po pički, bolje da i susjedu crkne krava kada je kod vas već jalova i stara do bola.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:13

kic wrote:
izvrijeđao si trea na pasja kola, zbog općenitog komentara na glupaču Valli..

više nijednu uvredu večeras nemoj ispalit.
Pogodilo ga u srž pa podivljao kao bik u koridi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by aben 16/12/2016, 23:14

molin vas ko boga, ne dojite srbima lokaciju novog foruma. komunistima i iredenti more, i bosancima morete (evo, jo ću osobno epikuru joviti) ali od srbov baš nemo nikakove koristi. ko da odjednon 25 svetaca piše, sve su pojebali, sve osvojili bez ijednog vojnika izgubili, sve firme jedva čekaju otvoriti sjedišta u beogradu...mislin, čemu...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by epikur37 16/12/2016, 23:16

aben wrote:molin vas ko boga, ne dojite srbima lokaciju novog foruma. komunistima i iredenti more, i bosancima morete (evo, jo ću osobno epikuru joviti) ali od srbov baš nemo nikakove koristi. ko da odjednon 25 svetaca piše, sve su pojebali, sve osvojili bez ijednog vojnika izgubili, sve firme jedva čekaju otvoriti sjedišta u beogradu...mislin, čemu...

Šta je sad opet neki zbjeg. Zbjegovi su srpska tradicija, Hrvati stoje kano klisurine...

kakav sad novi forum,

pošto bakalar u vas?
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:16

Gnječ wrote:
kic wrote:
i, šta očeš talijanče? pasta se oladila danas?

o vidi došao glavni srbin admin. ja neću ništa fala imam sve što mi treba. a ti malo pripazi na izljeve ustaša i veličanja ustaštva na vrijeđanja, maltretiranja provociranja ostalih forumaša od strane istih tih ustaša da ti forum poživi. no ti kažeš da je provokacija sama bit postojanja ovog foruma ali samo ako ustaše provociraju ako netko provocira ustaše odmah ban pronto. no dobro bumo vidjeli kako će se ta priča završiti.

pozdrav veliki adminu štiti ti i dalje tvoje ljubimce ustaše.

toliko od mene o tome ja sam ti sad rekao što ću učiniti a ti razmisli.
Ma ko to tebe diro jebemu miša, jel ti neko uzeo lizalicu ili se se opet pokakio u gaće a nema te ko presvući B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by aben 16/12/2016, 23:20

epikur37 wrote:
aben wrote:molin vas ko boga, ne dojite srbima lokaciju novog foruma. komunistima i iredenti more, i bosancima morete (evo, jo ću osobno epikuru joviti) ali od srbov baš nemo nikakove koristi. ko da odjednon 25 svetaca piše, sve su pojebali, sve osvojili bez ijednog vojnika izgubili, sve firme jedva čekaju otvoriti sjedišta u beogradu...mislin, čemu...

Šta je sad opet neki zbjeg. Zbjegovi su srpska tradicija, Hrvati stoje kano klisurine...

kakav sad novi forum,

pošto bakalar u vas?
valjo se govori da će gnječ obavjestiti state department o nečasin radnjami na forumu, pa će nas potirati  izdovle...


 ne zun poč je bakalor-a i fala bogu da ne zun- to je hrona za siromasi

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:29

Gnječ wrote:
Ithildin wrote:Ovaj forum sastoji se od još pdf-ova s korisnicima koji se svakodnevno druže, miroljubivo, i koje vaše pizdarije, odnosno konstantna ideološka prepucavanja apsolutno ne zanimaju, niti u tome sudjeluju. Zar bi zbog vas trebali i oni ispaštati?! Derišta neodgojena i razmažena.

o tome je gospodin admin trebao prije razmišljati a ne dati skupini ustaških trollova da rade što god ih je volja bez da snose ikakve sankcije za svoja ponašanja i wrongdoing. pa nije ovo njihova prčija i nisu ostali forumaši koji njima nisu po volji ovdje da ih ta ekipa brutalno sustavno maltretira i vrijeđa.

žao mi je ali ustaše, veličanje ustaštva i nacizma je u najmanju ruku degutantno da ne kažem prebolesno a sustavno svakodnevno maltretiranje i šikaniranje cyberbuliyng od strane jednih te istih forumaša koji su sami napisali da jesu ustaše neće proći. više ne.
Kme kme, popizdio si načisto kada sam prenio ono o talijanskoj fašističkoj kurvi alidi valli i krenio sa etiketiranjem, ono zaista te žalim ali doslovce. Ti nemaš ni zrno mentalne kontrole, ti si obična nula i ako te ovakav članak( ne moje riječi nego sa viki) izbace iz tračnica jasno je da si kreten kojega treba žaliti. Ista stvar je bila sa Mihom jer si se usro istog ,trena kada je najavio mogućnost odlkaska u Pulu pa si rekao da ćeš pucati u njega iz zasjede, ok to no čudno je da do tada neprikosnoveni hrabrica broj jedan ovoga foruma ispade zadnja pičketina koja prijeti streljanjem iz zasjede, nigdje  onog bahatog stava i arogancije, nigdje časti i poštenja nego si se odmah odao za najveću fašističku pičkicu koja bi ubijala iz zasjede. E gnječu gnječu ti bi trebao povratiti na samog sebe da imaš imalo etike i morala u sebi no budući da si govnar valjaj se u tim govnima koje sam posereš dokle god ima daha u tebi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by epikur37 16/12/2016, 23:30

aben wrote:
epikur37 wrote:
aben wrote:molin vas ko boga, ne dojite srbima lokaciju novog foruma. komunistima i iredenti more, i bosancima morete (evo, jo ću osobno epikuru joviti) ali od srbov baš nemo nikakove koristi. ko da odjednon 25 svetaca piše, sve su pojebali, sve osvojili bez ijednog vojnika izgubili, sve firme jedva čekaju otvoriti sjedišta u beogradu...mislin, čemu...

Šta je sad opet neki zbjeg. Zbjegovi su srpska tradicija, Hrvati stoje kano klisurine...

kakav sad novi forum,

pošto bakalar u vas?
valjo se govori da će gnječ obavjestiti state department o nečasin radnjami na forumu, pa će nas potirati  izdovle...


 ne zun poč je bakalor-a i fala bogu da ne zun- to je hrona za siromasi

Ma gnječ samo prdi bezveze...da što po kojem osnovu i kome....budalaš a i vi još veći što ste se uhvatili na tu patku.


Uzeo bih ja i mačku sušenu al držim se provjerenog....
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by epikur37 16/12/2016, 23:33

Bome kic uklonio Glavni stan :D


epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Guest 16/12/2016, 23:36

tre911 wrote:
Gnječ wrote:
Ithildin wrote:Ovaj forum sastoji se od još pdf-ova s korisnicima koji se svakodnevno druže, miroljubivo, i koje vaše pizdarije, odnosno konstantna ideološka prepucavanja apsolutno ne zanimaju, niti u tome sudjeluju. Zar bi zbog vas trebali i oni ispaštati?! Derišta neodgojena i razmažena.

o tome je gospodin admin trebao prije razmišljati a ne dati skupini ustaških trollova da rade što god ih je volja bez da snose ikakve sankcije za svoja ponašanja i wrongdoing. pa nije ovo njihova prčija i nisu ostali forumaši koji njima nisu po volji ovdje da ih ta ekipa brutalno sustavno maltretira i vrijeđa.

žao mi je ali ustaše, veličanje ustaštva i nacizma je u najmanju ruku degutantno da ne kažem prebolesno a sustavno svakodnevno maltretiranje i šikaniranje cyberbuliyng od strane jednih te istih forumaša koji su sami napisali da jesu ustaše neće proći. više ne.
Kme kme, popizdio si načisto kada sam prenio ono o talijanskoj fašističkoj kurvi alidi valli i krenio sa etiketiranjem, ono zaista te žalim ali doslovce. Ti nemaš ni zrno mentalne kontrole, ti si obična nula i ako te ovakav članak( ne moje riječi nego sa viki) izbace iz tračnica jasno je da si kreten kojega treba žaliti. Ista stvar je bila sa Mihom jer si se usro istog ,trena kada je najavio mogućnost odlkaska u Pulu pa si rekao da ćeš pucati u njega iz zasjede, ok to no čudno je da do tada neprikosnoveni hrabrica broj jedan ovoga foruma ispade zadnja pičketina koja prijeti streljanjem iz zasjede, nigdje  onog bahatog stava i arogancije, nigdje časti i poštenja nego si se odmah odao za najveću fašističku pičkicu koja bi ubijala iz zasjede. E gnječu gnječu ti bi trebao povratiti na samog sebe da imaš imalo etike i morala u sebi no budući da si govnar valjaj se u tim govnima koje sam posereš dokle god ima daha u tebi.

razočarao si. možeš ti bolje a i znao si teže nagaziti mene a i sve ostale forumaše koji ne podržavaju ustašku klerofašističku doktrinu i ideologiju etiketiranjima, uvredama, dezinformacijama, klevetanjem itd., ili ti ponestalo inspiracije???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj - Page 14 Empty Re: Što uče Hrvati u Vojvodini? O Domovinskom ratu uče da je građanski, započet u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 33 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 23 ... 33  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum