ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demografski slom Slavonije i Baranje

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by govinda 6/12/2016, 20:26

michaellcmacha wrote:
govinda wrote:
michaellcmacha wrote:aha... znači otud epiju bela lađa... :)))
adezejac, brate :)))))
eto nisam morao znati detalje da se na kraju iščita da se radi o metilju, koji je hapao i uništavao tamo u vas pa kad se škrabica ispraznila onda je zdimio k nami.... :)) kako veli abraham... dobro je nama... jbg svako malo mi dođe žao što bar malo onog "negativnog" ujakluka nije bilo u nama pa da bar kriminal taj suzbijemo.... jebem ti a jedinstvena prilika bila... cccc
ma on je jos dobar..on je tih 180
minuta dnevno i odradjivao...ali nije ilo svaki dan 180 minusta, petkom je mislim bilo 90

govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by epikur37 6/12/2016, 20:37

A i ti govinda seres, nikad nisam bio u hdz-u, posao sam korektno odradjivao....samo dajes povod mihi koji ima neku negativnu opsesiju oko mene.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by govinda 6/12/2016, 20:39

epikur37 wrote:A i ti govinda seres, nikad nisam bio u hdz-u,  posao sam korektno odradjivao....samo dajes povod mihi koji ima neku negativnu opsesiju oko mene.
rekao sam de si korektno radio i ne dam da iko kaze da si bio lenjivac ili nesposoban u poslu..epi, znas da kod nas u Brckom HDZ vodi glavnu rijec sto se tice Hrvata..ako nisi bio u HDZ onda si bio u HSS..
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by govinda 6/12/2016, 20:42

Bez politicke stranke iza sebe u Brckom se u administraciji posao ne moze dobiti pa da si najsposobniji na svijetu za taj posao, je li tako epi? Tako je. Dakle, Hrvat u Brckom moze dobiti posao ili kao clan HDZ ili HSS ili SDP..jedino ako nisi bio u SDS, u tvoje vrijeme SNSD je bio na marginama..

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by epikur37 6/12/2016, 20:45

Pa nisam bio ni u jednoj, dobro hdz je bio pokrovitelj hrvatskih djelatnika ali nitko nije trazio da se bude clan.

Kaj god od vas iz distrikta ponio sam lijepe
memorabilije.....i uvijek cu se rado zaletiti.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by govinda 6/12/2016, 20:48

epikur37 wrote:Pa nisam bio ni u jednoj, dobro hdz je bio pokrovitelj hrvatskih djelatnika ali nitko nije trazio da se bude clan.

Kaj god od vas iz distrikta ponio sam lijepe
memorabilije.....i uvijek cu se rado zaletiti.
dovoljno :))))) de naleti jednom..al bez te price o Novoj Evropi jer cemo te svi istuci :)))
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by epikur37 6/12/2016, 20:52

Haha :)

Nista pilitika, valja.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by Kermit 7/12/2016, 00:08

kaja wrote:onaj ludi mađar mrzi naš advent jer ne nudimo mađarske specijalitete na njemu...
heheh meni je mio Vaš advent samo mi nije milo kako ste ga "zaradili", odnosno kako će zbog Vašeg adventa sve biti Moldavija
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 00:12

asilovski wrote:
kaja wrote:onaj ludi mađar mrzi naš advent jer ne nudimo mađarske specijalitete na njemu...
heheh meni je mio Vaš advent samo mi nije milo kako ste ga "zaradili", odnosno kako će zbog Vašeg adventa sve biti Moldavija
asila tebe ovaj kuršlus sa mojim i tvojim rodnim gradom pogađa skoro koliko i mene... de nemoj se toliko živcirati mlad si nedo ti Bog da te klepi ko mene... pusti to sve k vragu ionako se tu više niš neda popraviti... ode niz kupu, savu i dravu nepovratno....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by dijagram 7/12/2016, 00:12

asilovski wrote:
kaja wrote:onaj ludi mađar mrzi naš advent jer ne nudimo mađarske specijalitete na njemu...
heheh meni je mio Vaš advent samo mi nije milo kako ste ga "zaradili", odnosno kako će zbog Vašeg adventa sve biti Moldavija
priznaj da ga nisi ni vidio,da jesi bio bi odusevljen:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by Kermit 7/12/2016, 07:52

dijagram wrote:
asilovski wrote:
kaja wrote:onaj ludi mađar mrzi naš advent jer ne nudimo mađarske specijalitete na njemu...
heheh meni je mio Vaš advent samo mi nije milo kako ste ga "zaradili", odnosno kako će zbog Vašeg adventa sve biti Moldavija
priznaj da ga nisi ni vidio,da jesi bio bi odusevljen:)
ma bio sam, usput imaju mađarske specijalitete
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by Trinity 7/12/2016, 11:49

dijagram wrote:
asilovski wrote:
kaja wrote:onaj ludi mađar mrzi naš advent jer ne nudimo mađarske specijalitete na njemu...
heheh meni je mio Vaš advent samo mi nije milo kako ste ga "zaradili", odnosno kako će zbog Vašeg adventa sve biti Moldavija
priznaj da ga nisi ni vidio,da jesi bio bi odusevljen:)
Lampice, kobasice, lampice, kobasice.... :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by Trinity 7/12/2016, 11:51

deda wrote:
kaja wrote:onaj ludi mađar mrzi naš advent jer ne nudimo mađarske specijalitete na njemu...

Zagreb je uređen zbog turista koji dolaze na odmor u njega a ne zbog rastrošnih Zagrepčana, centrom grada više ne možeš proći od stranaca, niti imaš gdje više sjesti normalno na kavu... Vincek je pun Koreanaca i Talijana
Da je eksplodirala koja bomba i kod nas, ne bi koristilo da je uređen ne znam kako.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by Guest 7/12/2016, 12:00

Kod Menea je pun qrc Madjarskih standova pred Rathauzom..Kolbase,ovakve i onakve,od cvinja,ghoveda,divljaci,...milina zivapa sve neki specijaliteti,neke lepinjice ovo i ono...Svabi zderu ko ludi,iako paprene cijene..lepina onako fi 25 cenata malo sira gore naribano 4 ojra...jebate ima da se Madjari opare ovaj mjesec....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by michaellcmacha 7/12/2016, 12:28

kod tebea nisu svi doma... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by crvenkasti 10/12/2016, 12:00

Ja naprosto osjećam kod dvojice naših forumaša, mihe i hornija duboku ozlojeđenost, razočarenje i rastrganost. A sve to jer se opiru vanjskim i unutrašnjim potrebama da budu ono što stvarno jesu.

Poslušjte savjet crvenkastog koji je sve to prošao. Prestanite se mučiti i postanite ono što stvarno jeste, a to su Hrvati! Olakšajte sebi i svojoj okolini postojanje,

Za mihu nisam uvjeren, ali Horni je sigurno bar puta gluplji od mene i vrlo lako bi mu uspjelo..

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by crvenkasti 10/12/2016, 12:26

2 puta
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by michaellcmacha 10/12/2016, 12:28

ja pak naprosto osjećam neopisivu žal što te nisam imao prilike upoznati na potezu od ravne ceste pa do žirovca.... da ti dam sendvič i sokić od vindije... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by Serbinho-3 10/12/2016, 12:30

Crvenkasti ..be, ne vadi...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27345
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by crvenkasti 10/12/2016, 12:31

i što sam postao Hrvat
sad mi ne možeš ništa
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by crvenkasti 10/12/2016, 12:33

miha, s čime bi više volio da si me ubio?

vrućom ampulom ili srkom?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Demografski slom Slavonije i Baranje - Page 13 Empty Re: Demografski slom Slavonije i Baranje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum