ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by L'âme 11/8/2015, 23:43

2000 vinskih musica.
Ionako je vecina s imaginarnog popisa vjerojatno vec navedena prije 50 godina na ono iz Jasenovca.
Ne znam cemu morbidno rajcanje raje i bolesna manioulacija mladim umovima,hvastanje mrznjom u korist svoje stete (dugorocno). :(

L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 11/8/2015, 23:52

maggie13 wrote:2000 vinskih musica.
Ionako je vecina s imaginarnog popisa vjerojatno vec navedena prije 50 godina na ono iz Jasenovca.
Ne znam cemu morbidno rajcanje raje i bolesna manioulacija mladim umovima,hvastanje mrznjom u korist svoje stete (dugorocno). :(
Nema mjesta čuđenju, velikosrpska politika programira buduće naraštaje da prave sranja kao i njihovi očevi i djedovi.Boli njih ona stvar i za srbima i za bilo kime, njima su srbi u RH sredstvo za podkusurivanje, samo maleni broj srba to uspije prihvatiti i promjeniti ploču. Nekako se rado sami uhvate u mrežu koja im se baca pred noge a da o srbima u srbiji ili BiH ne pričamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by L'âme 11/8/2015, 23:55

Na dobrom si tragu,iknare.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 12/8/2015, 00:05

Kakogod,bas danas pricao sa jednim Khozoepskim poznanikom,i kaze,da u Tunisu,kad netko hoce nekoga uvrijediti,kaze:Ti si Srbin..malo me iznenadilo sto Khozoepi toliko mrze Srbe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 12/8/2015, 00:08

bogomdani wrote:Kakogod,bas danas pricao sa jednim Khozoepskim poznanikom,i kaze,da u Tunisu,kad netko hoce nekoga uvrijediti,kaze:Ti si Srbin..malo me iznenadilo sto Khozoepi toliko mrze Srbe..
Sami su o sebi stvorili takvu sliku, pogledaj koliko filmova ima gdje su srbi teroristi a to nije sigurno slučajno. Vezivanje UNPA vojnika za bandere i zgrade su ih bacili u pm a da ne pišemo o drugim sra*ima što su napravili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 12/8/2015, 00:25

iknarovdje wrote:
daj ti menir ecis to zidovi govore kada nekoga tzele uvrijediti,
Zašto njega pitaš, kakve on veze sa Židovima ima? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 12/8/2015, 09:48

zanstr wrote:
zgdosada wrote:Da svi su nevini a četnik im premijer.
Na žalost je tako.
Problem kod Srbije je to kaj imaju biračko tjelo od oko 6 milijuna birača. Od toga na izbore izađe oko 50 - 60%.
To znači oko 3 - 3,5 milijuna ljudi od kojih je bar 50 - 60% (1,5 - 2 milijuna ljudi) radikala koji u konačnici odlučuju o sudbini zemlje. A zna se da radikali uvijek mobiliziraju svoje glasače i vjerujem da im je odaziv bar 90%.
Uz njih imaš i miloševićeve pristaše, naprednjake i slične otpadnike od radikala što je sigurno još bar  milijun ljudi. Tako da normalni ljudi u Srbiji nemaju šanse doći na vlast. A i kad su pokušali sa Đinđićem koji je bio koliko toliko normalan, znamo kaj se dogodilo.

Znaći četvrtina srba su četnici ? I onda se čude kada dođu na ljetovanje u grad koji su srbi mjesecima granatirali i netko im izgrebe auto ? Ako im je to čudno onda su stvarno glupi. Eto iskreno. Ja kada sam bio u Beogradu a bio sam 4 ili 5 puta znao sam da će mi razbiti auto ako ga ostavim negdje. A mi nikada niti jednu granatu na niti jedan srpski grad ispalili nismo. Tako da lako je ljudima koji rata ni vidjeli ni čuli pružati ruku pomirenja. Dubrovčanima je malo teže.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by v_vlado 12/8/2015, 09:50

A koji je kurac kriv golf njemac nekom fašisti bilo koje strane. ...su to naši ne???
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by ljubo1212 12/8/2015, 09:57

tko se pravi blesav, takav može i ostati, toliko o golfu
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2050
2015-08-02


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by v_vlado 12/8/2015, 09:59

Tata ti blesav...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 12/8/2015, 10:32

iknarovdje wrote:
bogomdani wrote:Kakogod,bas danas pricao sa jednim Khozoepskim poznanikom,i kaze,da u Tunisu,kad netko hoce nekoga uvrijediti,kaze:Ti si Srbin..malo me iznenadilo sto Khozoepi toliko mrze Srbe..
daj ti menir ecis to zidovi govore kada nekoga tzele uvrijediti,a ti si neka podvrsta zidova valjda,mislim nisi vjernik a  niti ne zivis u izraelu,jel znas sto zidovi msile i kazu kada nekoga msiole ubvrijediti daj,neke natuknice
A dobar si. pirat .sve ovisi o okruzenju gdje zive..mogu ti hebati nekog clana obitelji,kako je popularno na Balkanu,otjerati k vragu,ovako i onako...uglavnom,kako najvise boli...Ovom prilikom upucujem spomenutu balkansku uvredu budali koja negira nekom neciju nacionalnu pripadnost,sto je bajdevej,zakonski kaznjivo,i jednom ce se nekom obiti o glavu..Kasnije bude cviljenja i placanja tantijema.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 12/8/2015, 10:54

tre91 wrote:
bogomdani wrote:Kakogod,bas danas pricao sa jednim Khozoepskim poznanikom,i kaze,da u Tunisu,kad netko hoce nekoga uvrijediti,kaze:Ti si Srbin..malo me iznenadilo sto Khozoepi toliko mrze Srbe..
Sami su o sebi stvorili takvu sliku, pogledaj koliko filmova ima gdje su srbi teroristi a to nije sigurno slučajno. Vezivanje UNPA vojnika za bandere i zgrade su ih bacili u pm a da ne pišemo o drugim sra*ima što su napravili.
Ne znam kako se situacija bude razvijala sa Khozoepima,no ono sto sam prije vise godina pisao,upravo se dogadja...i na Balkanu,i u cijeloj Europi,a ne sluti na dobro..Po nekoj projekciji,a s obzirom da se nekadasnji pokusaj pokoravanja Europe od strane Islama nije realizirao,ovaj puta sve ide drugacije..populativno napucivanje Europe,ce uciniti svoje,razvodniti i oslabiti europske nacije,dok khozoepska brutalnost sve vise jaca,i cak u samom bijegu od zivotnih nedaca,niti milimetra ne popustaju,a jedina brana,dakle balkanske drzave ce onda sa svih strana biti u neprijateljskom okruzenju,i samo je pitanje trenutka,kad ce se stvari u Bosniji,poceti dogadjati i uRH,Srbiji,Makedoniji..Grcka ce biti odsjecena..Iako su prilicno brutalni u vojnom smislu,potpuna odsjecenost ce uciniti svoje..Imam filing kad pricam sa nekim Khozoepima da,u sebi nose kululativno mrznju naspram Srba,ali nista manje nego niti prema ostalim balkanskim narodima..Hrvati jos prilicno visoko kotiraju u pozitivnom smislu,ali kod Khozoepa nije to neka stvar u kamen uklesana...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by jastreb 12/8/2015, 11:01

Zanimljivo je da se najviše incidenata događa u mjestima gdje inače uopće nema Srba,i gdje ljudi,odnosno mladež,Srbe uopće ne poznaje.

U mješovitim sredinama poput Karlovca, Korduna, G.kotara, Like,kontinentalne Dalmacije i Bukovice,Baranje,Banije...takvih stvari nema.

Dakle odmah se vidi da je riječ o nedojebanim mulcima ,gospodičićima željhih uzbuđenja. 

Bilo bi im bolje da se uhvate kakvog pametnog posla,pa im te monade ne bi padale na pamet.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Guest 12/8/2015, 11:04

nije Jastreba bas sve crno-bijelo..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by jastreb 12/8/2015, 11:05

Kako ja upažam,recimo u Karlovcu i okolici takvih monada uopće nema. Ljudi znaju tko je tko i dobro poznaju mentalitet srpskog etnikuma ondje i ako već nisu sa njima u dobrim odnosima,ostavljaju ih na miru. Isto je u Vukovaru,ili u Lici.

No u čistim hvatskim krajevima poput Dubrovnika,ili nekih dalmatinskih sredina,omladina uopće nema pojma o Srbima. Ne poznaje niti jednog Srbina....Da barem koga poznaju ,ne bi to radili... I onda ajmo oguli mu auto,probuši mu gumu,skini mu tablice.

Nije se jednom dogodilo da je vklasnik vozila bio Hrvat iz Beograda,ili Subotice,Sombora,pa čak i iz Niša.

Ali ajd ti to kretenima objasni.

U teškim srbadijama poput Prijedora meni nikad nitko nije dotakao vozilo RI oznaa,sa zastavicom NK Rijeke i krunicom o retrovizoru,a nije mi se to dešavalo niti u džamahirijama poput Kladuše ili Cazina.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića - Page 3 Empty Re: Beogradski studenti autom uništili ključeve lokalnog mladića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum