ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 5 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:49

iknarovdje wrote:
Antif_No1 wrote:
iknarovdje wrote:
a a na kojem jeziku ono znaci sto si rekao uopce,psoto ja ne razumijem jezike,kuzis,samo ovaj i skrto engleski recimo
Taj jezik ne možeš ni znati dok ti se ne vrati pamćenje.To je jezik mrtvih,svaki demon bi to trebao znati,no kad ti se vrati pamćenje i ti ćeš pričati tim jezikom.
ako cu pricatit im jezikom to ce biti jer je to Bozja volja,dakle kao prvi od Jahvea a ne kao demon

a              pitanje je jel mi se ikada hoce vratiti pamcenje u zivotu kakav zivim kao covjek,bice nakon smrti garant a prije jako tesko,moracu nekog   Katolickog svecenika pitati kakos e    kAkatolicki meditira ili kako god se to zove
Nema katoličkih meditacija,ali možeš počet prakticirati bakty jogu,pa onda lagano početi meditirati,odaberi neki istočnjačku disciplinu,Hindu,Budističku,Taoisričku,vidi koja ti više odgovara.No ako hoćeš,mogu ti i ja pomoći,lako se dogovorimo.

IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 5 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:56

Pa ako hoćeš,mogu ti ja pomoći.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 5 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:58

iknarovdje wrote:negoa galiarept,antif,cesto si govorio da prikupljas potpise,a meni treba"rob2 demon recimo,sto trazis za to,dakle da budes dobar i da pomazes?
to naravno zanci da se odreknes Lucifera itd,ajde da cujem sto        bi htio a da ne trazi druge duse i slicno,tko zna mozda da spasis svoju ako ju je Lucigffer uzeo,moguce je da to ucinim,ne samo tebi bilo kojem demonu kojis e zelis pasiti,kazem moguce ne id a mogu jasno
dakle samos am dao rpimjer,tko zna mozda neke od vas Lucifer drzi za"hjaja"jer ste ga naljutili a neznate naci izlaz,kuzite?
sto trazis da mi pomazes i odreknes se Lucifera i svega zla?

onako zanima me sto bi recimo nekid emon trazio za tako ensto,nemoras biti ti recimo,nego bilo koji,a posto protiv Lucifera nemate neke sanse,Ja sam vec drugi par rukava,kuzis
Gledaj,nećemo o tome javno da drugi čitaju,ali možemo se dogovoriti preko privatnih poruka.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 5 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by v_vlado 11/8/2015, 22:09

Jel gotova fešta.!?
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 5 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum