ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 00:17

iknarovdje wrote:joj zamisljam si situaciju ja  slucajno pored tebe,a psi reze na obojicu,a tebe nece napasti a mene hoce,uzas
Ma neće ni tebe.Samo na glas izgovaraj ove riječi i psi će pobjeći od tebe ,,Zazas Zazas Nasatananda Zazas'' dobro ih zapamti i izgovaraj opušteno i lagano i vidit ćeš kako svi psi bježe od tebe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by jastreb 11/8/2015, 17:40

Iknare,ne nasjedaj njegovoj lukavoj i himbenoj propagandi.

Ukoliko osjetiš opasnost od pasa zazovi svetoga Roka,koji je i sam imao psa.

Upotreba takvih riječi spada u magiju i idolopoklonstvo,a to je,moj dragi Iknare kršćanima zabranjeno.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:17

Ništa te ne košta da isprobaš te riječi koje sam ti dao.Ako vidiš da funkcioniraju i psi bježe,onda samo nastavi to izgovarati i više ti psi neće smetati...A te riječi znače otprilike,,Bježite Bježite Vragu Bježite''.....Te riječi inače izgovaraju egzorcisti kada nas tjeraju u pakao.
Eto,ako bude neki demon u blizini,probaj ga tako otjerati s tim riječima.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:35

iknarovdje wrote:a jedniom mi je ejdan covjek prisao kada sam o tome govorio dakle o tim psima,u biti rpisao ili ej bio pored i rekao je"za nas su macke a ne psi".tko je to NAS
mislimtaj covjek mi je ionako sumljiv vec odavno,moze biti is a dobra ali i sa zle strane
Pa to je jasno.Naš moj i tvoj kolega.I ti si naš,samo to još ne znaš.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:38

iknarovdje wrote:
a a na kojem jeziku ono znaci sto si rekao uopce,psoto ja ne razumijem jezike,kuzis,samo ovaj i skrto engleski recimo
Taj jezik ne možeš ni znati dok ti se ne vrati pamćenje.To je jezik mrtvih,svaki demon bi to trebao znati,no kad ti se vrati pamćenje i ti ćeš pričati tim jezikom.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:43

iknarovdje wrote:
Antif_No1 wrote:
iknarovdje wrote:a jedniom mi je ejdan covjek prisao kada sam o tome govorio dakle o tim psima,u biti rpisao ili ej bio pored i rekao je"za nas su macke a ne psi".tko je to NAS
mislimtaj covjek mi je ionako sumljiv vec odavno,moze biti is a dobra ali i sa zle strane
Pa to je jasno.Naš moj i tvoj kolega.I ti si naš,samo to još ne znaš.
oces reci da mi je to demon rekao?

ali ja ne pripadam anđeoskoj hijerarhiji kuzis,ja sam iznad togaq

mozda je mislio u stilu vise od ljudi,dakle mocnika,a psoto ja sam vise od ljudi kao i demoni/anđeli bar bio na to je valjda mislio,tako ja na to gledam

mozd asam neke do vas ucio prije necemu,ali nisam vas,ja sam Iknar prvi od Jahvea,a to zanci niti anđeo niti demon nemogu biti,sada mogu biti jedino nekada opsjednut
Ma pa,ti si inkarnirani demon 100%,zato si i uzeo ime Inkar,kad završiš ovu inkarnaciju vratit ćeš se u metafizički oblik a svim prijašnjim sjećanjima....Stvarno mi nije jasno kako te Jahve uspio prevariti i ubjediti da nisi demon.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

The author of this message was banned from the forum - See the message

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by IL Risorto 11/8/2015, 21:49

iknarovdje wrote:
Antif_No1 wrote:
iknarovdje wrote:
a a na kojem jeziku ono znaci sto si rekao uopce,psoto ja ne razumijem jezike,kuzis,samo ovaj i skrto engleski recimo
Taj jezik ne možeš ni znati dok ti se ne vrati pamćenje.To je jezik mrtvih,svaki demon bi to trebao znati,no kad ti se vrati pamćenje i ti ćeš pričati tim jezikom.
ako cu pricatit im jezikom to ce biti jer je to Bozja volja,dakle kao prvi od Jahvea a ne kao demon

a              pitanje je jel mi se ikada hoce vratiti pamcenje u zivotu kakav zivim kao covjek,bice nakon smrti garant a prije jako tesko,moracu nekog   Katolickog svecenika pitati kakos e    kAkatolicki meditira ili kako god se to zove
Nema katoličkih meditacija,ali možeš počet prakticirati bakty jogu,pa onda lagano početi meditirati,odaberi neki istočnjačku disciplinu,Hindu,Budističku,Taoisričku,vidi koja ti više odgovara.No ako hoćeš,mogu ti i ja pomoći,lako se dogovorimo.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka - Page 4 Empty Re: Zagreb pod opsadom 15 000 Iknarovih,odnosno Jehovih svjedoka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum