ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Leviathan2 Thu 8 Mar - 16:24

debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:moguce u plemenu u katolickoj djamahiriji naplatis stetu a a osiguranje dalje tereti vlasnika prometala bez rege
usput, imao bi ti dosta naucit od plemena a i od mene
:)

pametan slobodan suveren covjek od svakoga moze naucit nesto korisno
nes virovat i od @kavrana  :D
sta fali kavranu
ja ucim i od tebe i od ezeka i od dede i jode i sveca i jusufa marokinca
znanje nikad nije kompletno, uvijek ima mjesta za dodat
jedina kvaka je naucit mudro primjenjivat to znanje

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by debotoijusto Thu 8 Mar - 16:35

Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:moguce u plemenu u katolickoj djamahiriji naplatis stetu a a osiguranje dalje tereti vlasnika prometala bez rege
usput, imao bi ti dosta naucit od plemena a i od mene
:)

pametan slobodan suveren covjek od svakoga moze naucit nesto korisno
nes virovat i od @kavrana  :D
sta fali kavranu
ja ucim i od tebe i od ezeka i od dede i jode i sveca i jusufa marokinca
znanje nikad nije kompletno, uvijek ima mjesta za dodat
jedina kvaka je naucit mudro primjenjivat to znanje
zajebavam se  ;)
malo je nabrijan i stalno mu neki kurac u ustima kad mene komentira...
dosta digresije , ostavimo temu u radnom modu i cekajmo izvjesce kolege aljose kako napreduje borba sa zakonskim okvirom
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Leviathan2 Thu 8 Mar - 16:45

debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:
Leviathan2 wrote:
debotoijusto wrote:moguce u plemenu u katolickoj djamahiriji naplatis stetu a a osiguranje dalje tereti vlasnika prometala bez rege
usput, imao bi ti dosta naucit od plemena a i od mene
:)

pametan slobodan suveren covjek od svakoga moze naucit nesto korisno
nes virovat i od @kavrana  :D
sta fali kavranu
ja ucim i od tebe i od ezeka i od dede i jode i sveca i jusufa marokinca
znanje nikad nije kompletno, uvijek ima mjesta za dodat
jedina kvaka je naucit mudro primjenjivat to znanje
zajebavam se  ;)
malo je nabrijan i stalno mu neki kurac u ustima kad mene komentira...
dosta digresije , ostavimo temu u radnom modu i cekajmo izvjesce kolege aljose kako napreduje borba sa zakonskim okvirom
ma ok j e kavran, boli ga kurac uglavnom sto ce reci isto ko i esca,
a aljosi podrska
ipak covjek javno radi sto radi, ja isto radim al kak ja kazem ispod zita i ispod radara
neda mi se zajebavat s tom bulumentom

_________________
Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by BB-8 Thu 8 Mar - 17:16

Gnječ wrote:
BB-8 wrote:
Gnječ wrote:
BB-8 wrote:shvaćam ja što je život, ali vidim da ovakvi kao ti nisu u tom krugu...drž se i ti uhodane ljušture pljuvanja po svemu i pametovanja svima...

a šta ti pametuješ koju pičku materinu?

što to tebe jebe koju pičku materinu?

tvoja arogancija nadmenost. egotrip nazovi kako hoćeš. osjećam te preko monitora veoma bad bad energy. da si mi blizu tako bi te zveknuo da bi ti 100% završio na traumatologiji a ja u istražni zatvor. jebote što ne podnosim napuhance pička vam materina. i još nešto, ako misliš komentirati teme izvoli se skinuti sa admin ovlasti. jebeš ti to tvoje izdrkavanje nad drugima a imaš vlast. ma puši kurac krmak jebeni.

opa :D

ne mislim komentirati tvoje gluposti osim ove s admin ovlastima...nikad, ali nikad, nisam banirao nekoga tko me vrijedja...baniram jedino kad pretjerate s clanovima obitelji

_________________
Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Attach13 Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 17:30

BB-8 wrote:
Gnječ wrote:
BB-8 wrote:
Gnječ wrote:
BB-8 wrote:shvaćam ja što je život, ali vidim da ovakvi kao ti nisu u tom krugu...drž se i ti uhodane ljušture pljuvanja po svemu i pametovanja svima...

a šta ti pametuješ koju pičku materinu?

što to tebe jebe koju pičku materinu?

tvoja arogancija nadmenost. egotrip nazovi kako hoćeš. osjećam te preko monitora veoma bad bad energy. da si mi blizu tako bi te zveknuo da bi ti 100% završio na traumatologiji a ja u istražni zatvor. jebote što ne podnosim napuhance pička vam materina. i još nešto, ako misliš komentirati teme izvoli se skinuti sa admin ovlasti. jebeš ti to tvoje izdrkavanje nad drugima a imaš vlast. ma puši kurac krmak jebeni.

opa :D

ne mislim komentirati tvoje gluposti osim ove s admin ovlastima...nikad, ali nikad, nisam banirao nekoga tko me vrijedja...baniram jedino kad pretjerate s clanovima obitelji

najlakše se rugat i omalovažavati nekoga ili nešto zato jer ne razumiješ jer se ne uklapa u tvoj sistem vrijednosti. što bi to bilo šovinizam? nedosatak pismenosti? narcisoidni poremećaj ličnosti? sad si ti faca jer si eto u sistemu u čoporu. malo smrdi ali nije zima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:12

zanimljivo.. :cleanteeth..No smatram da su Levi i Suveren u pravu,po temeljnoj logici..

Previse covjek plqtja neke stvari koje nema logike platjati..

Primjer..osiguranje..doli platjam full osiguranje kutje,sto je po logici dobro i korisno..ne daj boze nevolje,valjalo bi keširati kutju,da covjek ima gdje zivjeti..

S druge strane,novac koji covjek uplacuje,ako se ne iskoristi,ostaje u cijelosti Osiguravajucoj kutji..Gdje tu ima logike?
Reimo platjam 20 godina osiguranje kutje,i hocu je prodati,prekidam osiguranje i ćunak..nema niti filera natrag..dakle,ja platjam sPREMNOST osiguravajuce kutje da iskesira za moju kutju,ali ne doista ono sto uplacujem..
To je prvi zajeb..postoji jos puno,ali bi puno vremena trazilo..

Ovako ja vidim koliko drzavljani PREPLACUJU ono sto moraju platiti..Po velikom drzavnom budzetu..

Recimo svabija,godisnje inkasira sAMO OD POREZA 225 MILIJARDI OJROVA..cisto uzeta lova..pausalno oteta..da ne spominjemo druga platjanja,koje je vec Levi naveo..

Dakle,drzava ti naplati,poslovicni sendvic i 10 dkg kave,ne 200 kuna,nego 20000 kuna..sve sto stoji u drzavnoj blagajni,a u toku godine se ne utrosi za sve sto treba,je cisto novac koji je otet iznad svih javnih i drustvenih potreba..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by aben Thu 8 Mar - 18:18

mnogi ljudi nisu naštimoni na slobodu. oni zapravo nisu presikli pupčanu vrpcu sa kolektivon čiji su član, a kako za svaki kolektiv općenito vridi "ili si s nami ili si protiv nos", unda vrlo lako dolazu u sukob s individualcima.

oko cesta postoji isti problijem ko ča je to sa željezarama, brodogradilištima, skulami, bolnicami; nemaju vlasnika. normalno je da će biti loše, skupe, nerazumljivo opterećene svin i svačin (neki dun nis mogo registrirati auto jer mi ni rodilo elektronsko spušćanje i dizanje funestre). u slobodnon društvu, društvu u kojen se zno ča je čigovo, za verovati je da bi kontrola i propisov bilo i više, ali bi ljudi na njih pristajali, jer bi imali smisla. otherwise, niko se ne bi vozi po cesti koja je opasna, prebloga ili prestroga prema prekršiteljima i sl.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:31

Vjerujem da prosjecni covjek u tijeku zivota,debelo preplati svje troskove..
tim preplacenim novcem se platjaju Uhljebi i Upravno-Birokracki Štakori,koji u biti ne informiraju ljude,nego im GOVORE STO MORAJU  PLATITI..
Drzava si uzima za pravo da silom sankcionira one,koji odbijaju sudjelovati u ovom eonskom deranju kože ovcama.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:32

zanimljivo je sve ovo. evo i dodatak:

... Imajte strpljenja, ovo će biti dug članak – ali bitno je da saznate o kojim se tipovima radi kako ne biste pali u stupice kojih je put koji oni propagiraju kao ispravan, istinit, duhovan i tome slično – pun i prepun kao šipak koštica. Ili bolje rečeno, put koji oni propagiraju kao ispravan, istinit, duhovan i tome slično – pun je i prepun rupa kao švicarski sir, a u tim rupama su stupice. Koje bi vam mogle nanijeti priličnu štetu.

Zašto sada spominjem te tipove? Zato, jer drže štangu izvjesnom Aljoši iz obitelji Đurić, koji se pak na facebooku skriva iza profila Džim Džentlmen:

… i koji radi sranja prvenstveno samome sebi i to posvuda po internetu gdje može ostaviti neki komentar kako bi proširio vijest o nanešenoj mu nepravdi (barem on smatra da je riječ o nepravdi) jer njegova web stranica i nije baš čitana… o nepravdi koja mu je između ostalog, po njegovom mišljenju, a očito i po mišljenju gore spomenutih tipova – nanešena i od strane ljudi koji povremeno rade  u ulogama arbitara, predsjednika i zamjenika predsjednika Arbitražnog suda pravde.

Dakle – pitanje je slijedeće… zašto Aljoši iz obitelji Đurić, jedan pravorijek ASP ne odgovara (pogledati link OVDJE s dokumentom koje su sastavili gorespomenuti tipovi koji se odnedavno kukavički sakrivaju iza naziva Zbor naroda Hrvatske) do te mjere da ga pokušava ukinuti – a drugi pravorijek ASP odgovara u toj mjeri da njime maše kada mu tako paše? A očito mu paše i rješenje o nadležnosti koje je prethodilo tome pravorijeku, jer i sa njime u istome paketu maše – kada mu to paše (pogledati OVDJE).

Prvo pitanje koje mi je palo na pamet je bilo – zašto Aljoša iz obitelji Đurić nije u paketu pokušao ukinuti i drugi pravorijek? Odgovor je očit svakome tko se upozna s tim slučajevima preko gore navedenih linkova, a on glasi ovako:

Zato što je Aljoša iz obitelji Đurić nedosljedni, pohlepni licemjer, koji se zakačio na drugi stup sotonističke ideologije (koji je taj podsjetite se u članku SOTONIZAM – MISTIČNI KULT LUĐAKA ILI DOMINANTNI DIO NAŠEG DRUŠTVA), a da se na njega zakačio dokazuje upravo njegov postupak s dvostrukim mjerilima – gdje jedan pravorijek želi ukinuti jer mu ne odgovara – a drugi želi ostaviti na snazi jer mu odgovara – iako za oba smatra da imaju jednake manjkavosti.

Također, zakačio se i na SOLIPSIZAM, za što je dokaz opet njegov postupak s dvostrukim mjerilima. Istina je sve ono što njemu paše. Laž je sve ono što on kaže da je laž. Ništa izvan njegovog mišljenja nije stvarno niti točno. A njegovo mišljenje je da ono što je dobro za njega, jest univerzalno dobro, a ono što nije dobro za njega, jest univerzalno loše, neovisno o tome kako to „dobro“ ili „loše“ utječe na druge ljude. Kad mu odgovara onda bi bio Aljoša iz obitelji Đurić, a kad bi htio silno zlato (primio bi on i protuvrijednost u parama umjesto zlata da mu tako ponude) koje smatra da ga pripada još iz ostavštine Jugoslavije, onda to i nije baš tako važno… Jebeš sve ostale – on je centar Univerzuma… ostali su tek hologramske projekcije, valjda… samo nek daju pare za koje misli da ga pripadaju.

Fenomenalan članak o ovoj iznimno opasnoj filozofiji, ili bolje rečeno – ideologiji – možete pročitati OVDJE.

A na SOLIPSIZAM su se zakačili i gorespomenuti tipovi koji mu drže štangu. Gdje će svoj – ako neće svojemu? Pa su se udružili u pokušaju da ukinu konačni pravorijek ASP koji Aljoši, a možda i tim tipovima – ne paše.

http://kontrolauma.org/porcija-istine-za-licemjere-osvrt/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:34

Po meni bi idealno rjesenje bilo...Izabrati stvarno najlaksi moguci posao,gdje se zdravlje najbolje ocuva,i iz toga tijeka placati ono "sto se mora",dakle ako covjek ne zeli da ga drzava proganja i okolina primitivna osudjuje..u isto vrijeme treba odabrati posel koji kapitalno je ucinkovit,i nadalje koji ne ugrozava zdravlje i nanjemu mlaćati sto vise love,koji treba drzati ispod radara...

svi sretni,Fukovi siti,a Janjci na broju.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by epikur37 Thu 8 Mar - 18:36

Život u zajednici podrazumijeva sistem a svaki sistem ima trošak održavanja.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:36

a sad finale:

FUCK THE SYSTEM

Čovjeku Aljoši Đuriću s planete Zemlje suspendiran Facebook


Nakon što smo u jučerašnjem broju Glasa Istre na nekoliko stranica objavili veliki razgovor s Puljaninom Aljošom Đurićem ili "Čovjekom Aljošom od obitelji Đurić", kako se sam predstavlja, dobili smo oko 14.30 sati informaciju da je njegov račun na Facebooku pod nazivom Dzim Dzentlmen suspendiran ili blokiran.

Osim njegovog nestao je s Facebooka i profil još jedne osobe koja se nalazila na njegovoj listi prijatelja a koji se, poput njega izjasnio slobodnim čovjekom. Koincidencija ili ne, no činjenica je da su profili nestali nakon objave razgovora s čovjekom koji se smatra suverenim u odnosu na cijelo društvo. Poznato je da Facebook, nakon prijave korisnika, suspendira pojedine profile na kraći ili duži rok ili pak trajno. Do suspenzije može doći radi prijave zbog lažnog predstavljanja ili predstavljanja nadimkom, objave sadržaja koje potiču na mržnju, promiču diskriminaciju i rasnu nacionalnu ili vjersku netrpeljivost i iz brojnih drugih razloga.

Što je to zasmetalo prijavitelju ili prijaviteljima u pogledu profila kojim se koristio Čovjek Aljoša iz obitelji Đurić, zasad je poznato samo njemu ili njima. Prema riječima Aljoše Đurića ovo nije prvi put da mu nestaje račun s Facebooka, a koji je točno razlog tome ne zna ni on sam.


hehe...zna zna...

http://www.glasistre.hr/8ce56f6d-91b2-4460-ac94-23fc3726abb0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:42

epikur37 wrote:Život u zajednici podrazumijeva sistem a svaki sistem ima trošak održavanja.
Mogu se sloziti sa tim nacelom,ALI,kako rekoh,neposten je nesrazmjer naplate..
za svaki qrc bi se doslovno trebalo podastrijeti svakom obvezniku placanja poreza i izracun troskova projekta,i njegov udio u svemu tome..
PAUŠALNO SE DERE,zato je sustav neposten..

S kojim pravom recimo svabija udara tako brutalne poreze?
hos da ti kazem?
ne sto joj treba lova napose niti daplati birokrate...

DRZAVA U SUSTINI dere velike poreze,preplacene,jer tim nacinom zeli sprijeciti da ekonomski faktori zaradom i opcenito snagom premase snagu drzave,to je prvi razlog,a drugi,da se sitna boranija ne umisli krenuti u vode u kojima suvereno vladaju vec decenijama i stoljecima,ustoliceni plemenitasi,koji su eto ucinili zrtvu u "demokrackom" okruzju,i skinuli svoje titule,ili ih jako tiho nose u u anonimi..
:cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by epikur37 Thu 8 Mar - 18:45

pismejker wrote:
epikur37 wrote:Život u zajednici podrazumijeva sistem a svaki sistem ima trošak održavanja.
Mogu se sloziti sa tim nacelom,ALI,kako rekoh,neposten je nesrazmjer naplate..
A ja  se mogu  složiti s ovim...

KAo i u svemu pitanje je mjere.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:52

epikur37 wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:Život u zajednici podrazumijeva sistem a svaki sistem ima trošak održavanja.
Mogu se sloziti sa tim nacelom,ALI,kako rekoh,neposten je nesrazmjer naplate..
A ja  se mogu  složiti s ovim...

KAo i u svemu pitanje je mjere.
tako je..nismo vise drustvo od par stotina tisca ili milijuna na cijelom svijetu,pa da si mozemo dopustiti luksuz nesputane slobode...
ima nas i previse i sve je postalo preslozeno i isprepleteno,i zamisliti sad ovako nesto,bilo bi ravno potpunom raspadu drutva,a negativnosti koje nitko ne bi mogao kontrolirati bi ugrozile najveci dio populacije...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 18:57

pismejker wrote:
epikur37 wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:Život u zajednici podrazumijeva sistem a svaki sistem ima trošak održavanja.
Mogu se sloziti sa tim nacelom,ALI,kako rekoh,neposten je nesrazmjer naplate..
A ja  se mogu  složiti s ovim...

KAo i u svemu pitanje je mjere.
tako je..nismo vise drustvo od par stotina tisca ili milijuna na cijelom svijetu,pa da si mozemo dopustiti luksuz nesputane slobode...
ima nas i previse i sve je postalo preslozeno i isprepleteno,i zamisliti sad ovako nesto,bilo bi ravno potpunom raspadu drutva,a negativnosti koje nitko ne bi mogao kontrolirati bi ugrozile najveci dio populacije...

mene čudi to hipotetsko znanje o nečemu što nitko nikad nije dozvolio da uopće zaživi u praksi i onda to što nije uopće postojalo osuđuje jer "zna" da to ne bi funkcioniralo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 19:02

Gnječ wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:Život u zajednici podrazumijeva sistem a svaki sistem ima trošak održavanja.
Mogu se sloziti sa tim nacelom,ALI,kako rekoh,neposten je nesrazmjer naplate..
A ja  se mogu  složiti s ovim...

KAo i u svemu pitanje je mjere.
tako je..nismo vise drustvo od par stotina tisca ili milijuna na cijelom svijetu,pa da si mozemo dopustiti luksuz nesputane slobode...
ima nas i previse i sve je postalo preslozeno i isprepleteno,i zamisliti sad ovako nesto,bilo bi ravno potpunom raspadu drutva,a negativnosti koje nitko ne bi mogao kontrolirati bi ugrozile najveci dio populacije...

mene čudi to hipotetsko znanje o nečemu što nitko nikad nije dozvolio da uopće zaživi u praksi i onda to što nije uopće postojalo osuđuje jer "zna" da to ne bi funkcioniralo.

Dovoljno je da malo se osvrnes na ljucku prirodu..

Komjunizam je teoretski jako dobro zamisljen,svi ista prava,svi jednaki,rad u okviru dobre volje,sve potrebe po volji namirene,slobodno uzmi sto ti treba..

negdje je taj projekat i bio u reali pokrenut,pa je sve zavrsilo kolapsom..jer,ljudi su poceli uzimati i sto im ne treba,vece kolicine,ovo i ono..da ne duzim..jedan od razloga za koje pitas..

Drugi aspekt je onaj ljudi na vlasti...

DANAS ljudi imaju uglavnom viziju VLASTI i ljudi na vlasti,kao one koji su tu par mandata..rade ili ne rade,obogate se i zavrse u anonimi,bez uticaja.. WRONG..!!!
Oni koji su bili prije 100-200-300 godina na vlasti i DANAS su na vlasti..treba ovo malo prozvakati,ali ima logike..
sad prvenstveno mislim na svabiju,ne neku zatucanu fukojebinu,gdje se smjenju uticaji velikih igraca...tamo rulaju podanici ovih prvih..da skratim..

Zasto mislis da bi oni dozvolili rusenje sadasnjeg stanja stvari i bunu takvih razmjera? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 19:12

pismejker wrote:
Gnječ wrote:
pismejker wrote:
epikur37 wrote:
pismejker wrote:
Mogu se sloziti sa tim nacelom,ALI,kako rekoh,neposten je nesrazmjer naplate..
A ja  se mogu  složiti s ovim...

KAo i u svemu pitanje je mjere.
tako je..nismo vise drustvo od par stotina tisca ili milijuna na cijelom svijetu,pa da si mozemo dopustiti luksuz nesputane slobode...
ima nas i previse i sve je postalo preslozeno i isprepleteno,i zamisliti sad ovako nesto,bilo bi ravno potpunom raspadu drutva,a negativnosti koje nitko ne bi mogao kontrolirati bi ugrozile najveci dio populacije...

mene čudi to hipotetsko znanje o nečemu što nitko nikad nije dozvolio da uopće zaživi u praksi i onda to što nije uopće postojalo osuđuje jer "zna" da to ne bi funkcioniralo.

Dovoljno je da malo se osvrnes na ljucku prirodu..

Komjunizam je teoretski jako dobro zamisljen,svi ista prava,svi jednaki,rad u okviru dobre volje,sve potrebe po volji namirene,slobodno uzmi sto ti treba..

negdje je taj projekat i bio u reali pokrenut,pa je sve zavrsilo kolapsom..jer,ljudi su poceli uzimati i sto im ne treba,vece kolicine,ovo i ono..da ne duzim..jedan od razloga za koje pitas..

Drugi aspekt je onaj ljudi na vlasti...

DANAS ljudi imaju uglavnom viziju VLASTI i ljudi na vlasti,kao one koji su tu par mandata..rade ili ne rade,obogate se i zavrse u anonimi,bez uticaja.. WRONG..!!!
Oni koji su bili prije 100-200-300 godina na vlasti i DANAS su na vlasti..treba ovo malo prozvakati,ali ima logike..
sad prvenstveno mislim na svabiju,ne neku zatucanu fukojebinu,gdje se smjenju uticaji velikih igraca...tamo rulaju podanici ovih prvih..da skratim..

Zasto mislis da bi oni dozvolili rusenje sadasnjeg stanja stvari i bunu takvih razmjera? :cleanteeth

jebiga, kinezi su malo mudriji pa za tešku korupciju ide streljanje. i ne samo to nego se organi doniraju nekom kome trebaju. SFRJ je bila rasadnik negativne selekcije kadrova, rasadnik korupcije i kriminala koji je eksplodirao u svoj svojoj veličini 1990. godine pa evo orgijaju do dana današnjega.

niko od njih neće dozvolit nisu ludi njima je dobro. ali nemogu protiv evolucije i revolucije. to se desi bez njihove privole.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by danni1 Thu 8 Mar - 19:32

pismejker wrote:zanimljivo.. :cleanteeth..No smatram da su Levi i Suveren u pravu,po temeljnoj logici..

Previse covjek plqtja neke stvari koje nema logike platjati..

Primjer..osiguranje..doli platjam full osiguranje kutje,sto je po logici dobro i korisno..ne daj boze nevolje,valjalo bi keširati kutju,da covjek ima gdje zivjeti..

S druge strane,novac koji covjek uplacuje,ako se ne iskoristi,ostaje u cijelosti Osiguravajucoj kutji..Gdje tu ima logike?
Reimo platjam 20 godina osiguranje kutje,i hocu je prodati,prekidam osiguranje i ćunak..nema niti filera natrag..dakle,ja platjam sPREMNOST osiguravajuce kutje da iskesira za moju kutju,ali ne doista ono sto uplacujem..
To je prvi zajeb..postoji jos puno,ali bi puno vremena trazilo..

Ovako ja vidim koliko drzavljani PREPLACUJU ono sto moraju platiti..Po velikom drzavnom budzetu..

Recimo svabija,godisnje inkasira sAMO OD POREZA 225 MILIJARDI OJROVA..cisto uzeta lova..pausalno oteta..da ne spominjemo druga platjanja,koje je vec Levi naveo..

Dakle,drzava ti naplati,poslovicni sendvic i 10 dkg kave,ne 200 kuna,nego 20000 kuna..sve sto stoji u drzavnoj blagajni,a u toku godine se ne utrosi za sve sto treba,je cisto novac koji je otet iznad svih javnih i drustvenih potreba..
Aj ti otvori osiguravajuću kuću po modelu ak se dogodi ti plaćaš ak se ne dogodi ti vraćaš pa da vidimo kak ćeš dugo poslovati.

_________________
Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by danni1 Thu 8 Mar - 19:44

Leviathan2 wrote:ah, tesko za vas to gradivo
da vam gospodari pokrepaju odjedared vi bi svakodnevno molili bogove da vam ih ozive
Ne, izaberemo druge. Stalno gospodari krepavaju i stalno izabiremo druge..

_________________
Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 53
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Thu 8 Mar - 19:45

danni1 wrote:
Leviathan2 wrote:ah, tesko za vas to gradivo
da vam gospodari pokrepaju odjedared vi bi svakodnevno molili bogove da vam ih ozive
Ne, izaberemo druge. Stalno gospodari krepavaju i stalno izabiremo druge..

ne druge nego njihove sinove i kćeri, unuke, praunuke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 3 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum