ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 6 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by zvrk Mon 26 Nov - 13:49

Podsjećajući da je na web sajtu 'cromalternativemoney' javno objavljena već čitava masa nepobitnih dokaza o konspirativnim zločinačkim pothvatima protiv mene, počinjenim od strane ljudi zaposlenih između ostalog u tzv. Hrvatskoj Policiji, tzv. Hrvatskoj Pošti i tzv. Hrvatskom Sudstvu, navedenoj bogatoj kolekciji dodajem sljedeći današnji (26.11.2018) video na kojem sam u samoobrani zabilježio kako je čovjek koji me je, s neprihvaćenom tragikomičnom isprikom da je to njegov posao, tvrdoglavo nastojao u “teoriji” izčarobirati u tzv. OSOBU RH ALJOŠU ĐUIĆA - na kraju ipak odustao od provođenja tog svog umobolnog nauma, isključivo stoga što se na planeti Zemlji našao preda mnom nenaoružan i jedan na jedan a ne s pištoljčinom i u pratnji barem nekolicine gorila:

VIDEO: 26.11.2018, Pula - Propali Sudski Pokušaj Krivotvorenja Stvarnosti

zvrk

Posts : 23
2015-05-27


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 6 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Guest Mon 26 Nov - 14:09

Dude..sa Rogatima se ne mreš bosti...low level stand,and ignore sosajeti..bjez u neku drugu normalnu drzavu..Pustare Rusije majka za zivot ljudi,bez da ih policija maltretira...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 6 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by kic Mon 26 Nov - 14:20


kakva je to slika s Kolindom :S
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka - Page 6 Empty Re: Privatno Putno Pomagalo Suverenog Čovjeka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum