ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/6/2015, 21:06

modra wrote:
kic wrote:hvala svima, ipak se nadam da se neću pretvoriti u modrulju i pisati o nećacima stalno :^^

dobro za šta se zahvaljuješ i zašto ne bi bio ko ja????? :lonely:


  :jezicina:
:belj ;)

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 12/6/2015, 21:07

Kic cedtitsm.
Jel curica ili decko :)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 12/6/2015, 21:39

curica mala.

kupio sam neke platnene pelene i zvecke, osjecam se staro.

modra mode off/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 12/6/2015, 21:41

pihhhhh :P

o, kako su me prokleto izgrizli komarci na poslu
kako je prokleto sparno
i nervozna sam  od svega toga :cry

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/6/2015, 21:42

Aaaa süß! :<heart:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/6/2015, 22:26

S
medication wrote:Ajme znam, sa isto kvadraturom možeš imat komodan stan i stan u kojem si kao u krletci...


Ja imam wc, mali ali dovoljno velik da ja mogu prat zube ujutro dok se on brije.
Dnevni prostor spojen sa kuhinjom pristojne veličine, stol za objedovanje, trosjed i dio kao one tv garniture, samo bez tv-a, tu je komp. A on trosjeda do te garniture ima dosta prostora.

I sobu koja je stvarno velika, bračni krevet, noćni ormarići, petokrilni ormar i još od kreveta do zida bar dva metra postora.
Ovaj tu ima "bračnu sobu" široku 2m dugu oko 2.7m. Krevet ce Morat okrenut drugačije inace ormar ne stane,
Toliko je to malo da se vrata otvaraju za van a ne prema unutra. 
Dnevni je također spojen s kuhinjom. 
Dnevni ima jedan trosjed i nasuprot njega garnitura iste dužine. I to je to. Nemam pojma gdje ce mu kompjuter stati. Kuhinja je sa jedne strane duga dva metra, sa druge stane samo jedan element od 6o i frižider. Također nemam blage gdje ce stol za jesti stati. 

Sto se tice wc a tražio je mašinu duboku 40cm jer one standardne od 60 ne stanu, wc školjka je u kutu i jedna mala tuš kabina. Nece stati unutra ni ona garnitura za računike najmanja.

Zato ima 32 kvadrata terase :D 

Iskreno meni je stan jako lose organiziran. Plus jedna velika mana je sto prolaze stepenice za stan iznad kroz ovaj stan ispod. Mislim ne prolaze doslovno nego je zid i plafon onako nakošen gdje su te stepenice sto narušava prostor.


A vidjeli smo jedna stan 32 kvadrata milina je!

U biti je taj čovjek od kojega su kupili mislio proširit kuhinju i dnevni jos koj metar na terasu plus Napravit jos jednu veliku bračnu sobu, a ova prije spomenuta je dječja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 12/6/2015, 22:34

Moj stan ima 90 kvadrata. 15 kvadrata je moja soba ostale su nesto manje. Sve u toj sobi je od brata i majke. Ja imam samo krevet stol, jedan ormar i garnituru sa par polica. Inace je ta soba bila predviđena za dva djeteta istog spola.
 Dnevni smo pretvorili u bratovu sobu tako da sada ima tri spavaće sobe. Jer ja nisam mogla izdržat pijanstva i druga sranja sa bratom.

Jedino mana je ogromna blagovaonica...mogli su manju Napravit... kuhinju smo dio pretvorili u dnevni gđe imamo dvosjed i TV. Pristojno, ali da se malo oduzme od blagovaonice taj dnevni u sklopu kuhinje bi bio veći.

2 balkona sa predivnim pogledom... Jedno kupatilo jedan mani wc. Ostava i hodnik.

Stan je na JI sa otvorenim pogledom. Jako osjetiš buru i ostalo, ali meni je zbilja lokacija savršena. Nisam zatvorena između nekih zgrada nego imam pogled sa jedne strane na more sa druge na grad.
Lijep stan ali mi se ne slažemo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 12/6/2015, 23:24

carrey wrote:pere, kakosmi? :3
e! ide. ti? :)

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Gost 12/6/2015, 23:27

A evo. 

Drago mi te vidit.  :x
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/6/2015, 08:54

e, usta su mi zategnuta još od prošlog vjetrovitog vikenda...
sa strana isto ispucalo

kako ne volim to..... No

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/6/2015, 09:04

aaaaa :vv: 



_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 13/6/2015, 09:31

evo još jedna za moju beticu za probavu odmah ujutro.. :aw  :^0 love


_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/6/2015, 11:19

joj, hvala ti  :hahahano
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 11:28

Beti , danas na travi zelenoj igraju rafajlo gadal i nael whitefils
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/6/2015, 11:35

vid vid stutgart 

imal kaki strim ? :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 13:34

Ne znam .nisam gledao jos. 
Znam da je eurosport prenosio mec/dva dnevno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 13:35

Vruće m je i živčana sam jer se okrenut ne mogu da mi NETKO ne visi za glavom.

Gledamo seriju, ručamo do 15 cemo na more
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/6/2015, 13:47

M3tzTli wrote:Ne znam .nisam gledao jos. 
Znam da je eurosport prenosio mec/dva dnevno


nasla sam, hvala :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 13:54

Odmah break sansa za whitefilsa u prvom gemu ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/6/2015, 14:14

al pazi mrezica za skupljat loptice :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 13/6/2015, 15:04

Keri, ljube, inače?  sunny

Imaš tenis na Eurosport, baš sam sad vrtila. Taj Nadal uopće nema lošu guzu  Basketball

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 39 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 39 of 50 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40 ... 44 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum