ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 13/6/2015, 15:04

Keri, ljube, inače?  sunny

Imaš tenis na Eurosport, baš sam sad vrtila. Taj Nadal uopće nema lošu guzu  Basketball

Jolie

Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2015, 15:11

Prvi izlazak nakon tjedan dana.

Napokon preuzela karticu.

Kako je dosadno imat virozu ljeti, da mi se ić kupat bar...
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Jolie 13/6/2015, 15:16

Imaš virozu? Sad?  pale
Garant si uranila s kupanjem pa te uvatilo  No :silent:

Ja se baš spremam za more  Basketball sunny

_________________
''Too beautiful to die. Too wild to live.''
Jolie
Jolie

Female
Posts : 379
2014-04-15


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 13/6/2015, 15:21

Pa i nisam baš, bila prošli četvrtak prvi put. Toplo je bilo i more i vanka.


Mislim da mi je jednostavno pao imunitet jer tjednima već trčim na sto strana.

Zabavi se na moru i za mene. :)
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Gost 13/6/2015, 15:36

Jolie wrote:Keri, ljube, inače?  sunny
Dobro je, ne mogu se požalit. Čak san se uspija i zaposlit. Sezonski, oni javni radovi. Napunija 30, jbg. Slobodan, lip (to ne triba ni govorit)... Aj preporuči me nekoj svojoj priji.  :D 
Kaćemo na Magazin? 
Ti, radiš, kako mali? 
Kako brak?  :D
avatar
Gost
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/6/2015, 18:05

boji gjava :(
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 19:40

boli duša...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/6/2015, 20:52

zagy baca na remy.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 20:56

remy?
konjak?

ako da,zasto? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/6/2015, 20:58

ma ova iz elementala, u stvari frizura me vara :/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 21:01

Vara da....ako na nekoga licim i zurkom i licem,onda na indiru iz Colonie...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/6/2015, 21:04

Zagy wrote:remy?
konjak?


alkosica, kazem ja ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 13/6/2015, 21:05

haha, jel dođeš djeci: ajmo ajmo ekipa, idemo idemo 1,2, 1,2!! :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 21:06

ne,lol! :D

Al hekticna kao i ona jesam,nazalost....:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 21:06

betty.boop wrote:
Zagy wrote:remy?
konjak?


alkosica, kazem ja ...

Jebiga! pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 13/6/2015, 21:38

E mrtva sam od danasnjeg dana..u kući je +50 valjda
Djeca ne mogu spavati od ove vrućine

Jos obavim bracne duznosti i mogu spavati :^O
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1830
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 22:27

Znaci jednostavno ja se moram ispucan jer inace cu krepat...


Bili kod dečkiće mame. Došla im je neka rodbina sa njima mala curica od četiri godine. Mala melje kao navijena, ali je nježna i dobra. 
Ja i on smo bojale neku bojanku, a pas onaj odvratni (zna ga modra) stalno reži na malu. A mala se boji i stišće i gleda u mene da je branim. Ta mala nije ni takla tog psa niti mu ista rekla.

Čim se mala ustala pseto zarezi i skoči na nju da je ugrizne, srećom je mala uspijeli ruku odmaknut. I ona sa suzavim ocima meni govori: a taj pas me ne poznaje.... Srce mi se raspuklo i doslo mi je da zveknem psa. Mene je pas ugrizao za papucu, srećom pa sam imala one deblje inace bi prst otišao. I mala plaće i kaže mi da joj nađem mamu. Odvela sam je kod mame. Rekla je mama mojoj sveki da je mala uplašena od psa, a ova koza odgovori:ma znaš sta ona ti je jako umorna i nervozna kad se naspava sve ce bit bolje-to za malu.

I sada mala uplakana dođe večerati. Malo se igra samnom i krene prema sudoperu i zazive mamu. A pseto skoči opet na nju da je ugrize, odgurne je i mala je pala na pod i počela plakat od straha.

I svekrva nista. Paolo je vikao na mater i psa potjerao u sobu, a mater njegova je opet pusti vani, ljuti se na Paola sto Vice na nju i psa i kaže maloj da se pas samo želi igrati. A pas bijesno reži na nju cijeli dan.

Ma da je ta mala vukla psa ili nesto ma nista ne bih rekla. Ali mala mu ni prišla nije.

Eto pa jebo im pas mater odvratnu i tom smrdljivom odvratnom psetu i dečku od moje mame kojemu je to pseće govno draže od malog dijeteta. Pljunem na njih sve. Odvratni su. Govna. Priljevi. Stoka! 

Nikada u životu prema životinju nisam osjetila mržnju niti bih joj nažao učinila ali doslo mi je da je papučom zveknem po onoj dlakavom smrdljivoj guzici. I uopće mi nije zao sto mi se jučer petljala među nogama pa sam je slučajno šutnula. Neka cvili.


Last edited by Lady_D on 13/6/2015, 22:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 22:30

Ali da ona psa nece zatvarat u sobu i da ce je mazit nakon sto dva puta skoro ugrize curicu od tri godine. 

Pa picka im materina.

A taj pas ima povodac koji mu ide oko nogu. I ja kada ga šetam, suzim povodac da mi ne izleti na cestu, a pas vuče. I onda glumata da kao se guzu pa kašlje nesto. Kada je vidjela da samnom nema zajebancije prestala je glumit.

I da...rekla je od dečka mama: pa pas grize jer nema ljubavi...

Koj kurac jebote smecarko
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 13/6/2015, 22:35

pardon, ali pas glumi da se gusi ?  :^0
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 22:37

Glumi da cvili, glumata čim je povućeš da kašlje-gusi je povodac... Glumata da plaće kako bis je mazio, glumata da ne moze ručati kroketi kako bi dobila salamu pa kroketi ostavlja sa strane...

Povodac joj ne ide oko vrata nego oko noga jer je malena...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 13/6/2015, 22:39

Prokleto ispravljanje na iPad u sve mi zajebe
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 40 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum