ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 22:44

M3tzTli wrote:
kic wrote:

ne moraju svi odmah znati da si logički ledenjak.

uništio si mi sa svojom revelacijom godine truda i stvaranje imaginarnoga forumskog alter ega (jednoga od njih nekoliko)
žene su ionak skužile da si dobar, uostalom da si stvarno dobar bio bi dosadan, kao ja, ali sad me više brine beki, moja beskrvna analiza je toliko ubedirala da je morala ić spavat - nadam se ne pod tabletama! :^^^^0

kic
Admin

Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:44

Hahahahaha pirat zbilja pamucna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:44

M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
žena koja je voljela haljine i mirna biljčica... može. :raspa

Pamuk :^0 :^0 :^0

Jaooo, da!  :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:46

kic wrote:
M3tzTli wrote:
kic wrote:

ne moraju svi odmah znati da si logički ledenjak.

uništio si mi sa svojom revelacijom godine truda i stvaranje imaginarnoga forumskog alter ega (jednoga od njih nekoliko)
žene su ionak skužile da si dobar, uostalom da si stvarno dobar bio bi dosadan, kao ja, ali sad me više brine beki, moja beskrvna analiza je toliko ubedirala da je morala ić spavat - nadam se ne pod tabletama! :^^^^0
dobar ??? :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 :^0


pliž štaph ..... ozlijediti ću se....
ili ću postati tvoju sliku ovdje :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:47

Ti se mici zbilja ne znas opustiti i prihvatiti zajebanciju...šteta...:D


Odoh u krpe,napokon su zaspali,sutra prva i obećani bazeni im nakon...Emili je sutra rodjendan,prije 4 godine u ovo vrijeme sam šetala po radjaoni i molila boga za pda...uzalud! :D


Ja kad bih sebe opisivala glavna rijec bi bila kaos...laku noć! :D <3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:50

Vegvísir wrote:
M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
žena koja je voljela haljine i mirna biljčica... može. :raspa

Pamuk :^0 :^0 :^0

Jaooo, da!  :^0 :^0 :^0
Good old days :D

samo oni ne znaju kakav je pamuk stvarno :D


ali evo ajde, čisto da znate veronče je najkul i najduhovitija ženska osoba koju sam upoznao

izuzetno društvena iako vuče izgledom na onu neku riječ što počinje na g a završava na h
ali s obzirom da je na tu riječ alergična zanemarite

žensko koje pije pivo i pritom raspravlja o cvijetovima zla , ili o tome kako princ albert ili kako se već zvao modni ukras na falusu lijepo izgleda
osoba s kojom možete pričati o ovariju ili o grickanju bradavica, its all the same , lots of fun ..guaranteed
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 22:51

svi su sve vidili ionak e, mici is a good boy.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 22:52

Zagy wrote:Ti se mici zbilja ne znas opustiti i prihvatiti zajebanciju...šteta...:D
Opet krivo

samo vjeruj mi ne želiš da prihvatim ovu zajebanciju i nešto napišem :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 8/6/2015, 22:57

počinje s G, waaait a minut..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 23:00

Danas me neki mali pošpricao vodom i kasnije mi mokrim nogama gazio po torbi, japankama i ručniku.
I rekao da to nije nepristojno! :D

I pokusao neku malu crnkinju dogurat u vodu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 23:00

Cisto ju je vidio na molu i eto ti njega vuče on i gura :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 23:00

M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
žena koja je voljela haljine i mirna biljčica... može. :raspa

Pamuk :^0 :^0 :^0

Jaooo, da!  :^0 :^0 :^0
Good old days :D

samo oni ne znaju kakav je pamuk stvarno :D


ali evo ajde, čisto da znate veronče je najkul i najduhovitija ženska osoba koju sam upoznao

izuzetno društvena iako vuče izgledom na onu neku riječ što počinje na g a završava na h
ali s obzirom da je na tu riječ alergična zanemarite

žensko koje pije pivo i pritom raspravlja o cvijetovima zla , ili o tome kako princ albert ili kako se već zvao modni ukras na falusu lijepo izgleda
osoba s kojom možete pričati o ovariju ili o grickanju bradavica, its all the same , lots of fun ..guaranteed

nitko ne zna koliko je pamuk mračan :^0 oštra pogana jezika i meke darkerske duše lol! (onu gadnu riječ na g ću se praviti da nisam vidjela)

mnogo lepih riječi, hvala bleksić :x

i o ovom dečarcu koji voli trolati po forumima mogu reći sve samo u superlativima; fantastično društvo za alkoholiziranje i raspredanje o koječemu. uvijek gušt, since 2006. (ili 2007? :^0 ne znam više, gubim se u vremenu) :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 23:01

Svasta saznajemo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 23:11

Vegvísir wrote:
M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
žena koja je voljela haljine i mirna biljčica... može. :raspa

Pamuk :^0 :^0 :^0

Jaooo, da!  :^0 :^0 :^0

nitko ne zna koliko je pamuk mračan :^0 oštra pogana jezika i meke darkerske duše lol! (onu gadnu riječ na g ću se praviti da nisam vidjela)

mnogo lepih riječi, hvala bleksić :x

i o ovom dečarcu koji voli trolati po forumima mogu reći sve samo u superlativima; fantastično društvo za alkoholiziranje i raspredanje o koječemu. uvijek gušt, since 2006. (ili 2007? :^0 ne znam više, gubim se u vremenu) :^0

Mračni pamuk ^^  i zaboravila si pamučasti pamuk ^^

Iskreno kad vec spominjes,toliko vremena je proslo.. jbt 10 godina ^^ 

Dekada omg zanemarite da ste culi te brojke ^^
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 23:20

M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
M3tzTli wrote:
Vegvísir wrote:
žena koja je voljela haljine i mirna biljčica... može. :raspa

Pamuk :^0 :^0 :^0

Jaooo, da!  :^0 :^0 :^0

nitko ne zna koliko je pamuk mračan :^0 oštra pogana jezika i meke darkerske duše lol! (onu gadnu riječ na g ću se praviti da nisam vidjela)

mnogo lepih riječi, hvala bleksić :x

i o ovom dečarcu koji voli trolati po forumima mogu reći sve samo u superlativima; fantastično društvo za alkoholiziranje i raspredanje o koječemu. uvijek gušt, since 2006. (ili 2007? :^0 ne znam više, gubim se u vremenu) :^0

Mračni pamuk ^^  i zaboravila si pamučasti pamuk ^^

Iskreno kad vec spominjes,toliko vremena je proslo.. jbt 10 godina ^^ 

Dekada omg zanemarite da ste culi te brojke ^^

To sam računala od ono kad smo se upoznali i išli cugat. Ako računaš i forumašenje, onda valjda od 2005. :^0 Starimo, jebemu sve. :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/6/2015, 23:24

Prije nove ere  :D 
možda na papiru  ...osjecam se sve mlađi i blesaviji :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/6/2015, 06:03

5 sati sna...ni pola od dovoljno...prokleti kašalj me izmučio....:morningcoffee
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Trinity 9/6/2015, 10:10

Lady_D wrote:Trinity je mamina kolegica iz otoka. To vam je mjesto kraj Vinkovaca. Godine joj ne znaš, ali u dusi je uvijek mladolika.
Vid' male, ne ide joj loše... :alexis:
I neka ostane zabilježeno da sam se jedina (opet) sjetila Starhija. B-)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/6/2015, 10:40

I ja samo pet sati sna. Em mi je vrelo bilo, em me uhvatilo kronično kihanje zbog nekakve alergije i nos mi bide zastopan da ne mogu disat...

Danas idem na Mad max.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/6/2015, 11:21

bila sad neka ženskica s trepavicama najbogatijim i najdužim na svijetu, čak preko granice ukusa :D
omg.. ne mogu bit prirodne :roll

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 9/6/2015, 11:23

ja vas sve OBOŽAVAM i svi ste mi GENIJALNI :*
(nemam ideje za nabrajanjem vas kao obitelji :D)

svi smo mi jedno :^0 :D



.. zagi, blesava sestro nepostojeća! sunny sunny sunny


Last edited by modra on 9/6/2015, 11:28; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 21 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum