ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žene su krive - longi je u pravu

Page 5 of 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next

Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by crvenkasti 25/8/2016, 15:15

maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:Ja sam njega čakao, a on došao tek sutra, i ponio fotoaparat.
Ti si ljubomorko.

On ima bazen, a ja jedva sastavljam kraj s krajem!

crvenkasti

Posts : 29622
2014-04-17


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:16

veber wrote:

longiju sam davno rekao da je peder, a ne želi to prihvatit. ili si jedno ili drugo.
Upravo zbog takvih stajališta vas LGBT pobjeđuje jer takvim crno bijelim gledanjem tjeraš B ka LGBT.

Nastavi tako i nahebat češ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by L'âme 25/8/2016, 15:17

veber wrote:
maggie13 wrote:
veber wrote:
maggie13 wrote:Ha?
Ja znam da nisam bi.
kada se sretnemo, nešto ću ti reći :D

a, ovi neka si misle što...
Ako dodjem na  party.
gle, možemo mi mimo tuluma, kada zapuše jugo dođeš do mene...
Imam i ja kucu.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by L'âme 25/8/2016, 15:18

crvenkasti wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:Ja sam njega čakao, a on došao tek sutra, i ponio fotoaparat.
Ti si ljubomorko.

On ima bazen, a ja jedva sastavljam kraj s krajem!
Da,zato,naravno.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:19

RayMabus wrote:
veber wrote:

longiju sam davno rekao da je peder, a ne želi to prihvatit. ili si jedno ili drugo.
Upravo zbog takvih stajališta vas LGBT pobjeđuje jer takvim crno bijelim gledanjem tjeraš B ka LGBT.

Nastavi tako i nahebat češ.
Ovo i je najveca ironija svega jer su heteroseksualci svojim iskljucivim il si peder il nisi protjerali ogrmnu populaciju B ka ovim LGBT I okrenili ih protiv sebe i evo danas imamo ovo :

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 300px-Same-sex_marriage_map_Europe_detailed.svg Laws regarding same-sex partnerships in Europe
  Marriage
  Foreign marriages recognized
  Other type of partnership
  Unregistered cohabitation
  Unrecognized
  Constitution limits marriage to opposite-sex couples


Includes laws that have not yet gone into effect.

https://en.wikipedia.org/wiki/LGBT_rights_in_Europe
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by veber 25/8/2016, 15:21

maggie13 wrote:
veber wrote:
maggie13 wrote:
veber wrote:
maggie13 wrote:Ha?
Ja znam da nisam bi.
kada se sretnemo, nešto ću ti reći :D

a, ovi neka si misle što...
Ako dodjem na  party.
gle, možemo mi mimo tuluma, kada zapuše jugo dođeš do mene...
Imam i ja kucu.
to je poziv?

organiziram tulum i dođem kod tebe, nije loša ideja...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:24

Kao orijentacija, homoseksualnost se odnosi na ''trajni uzorak ili određenje iskustva seksualne, osjećajne ili romantične privlačnosti'' primarno ili isključivo prema osobama istoga spola.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Homoseksualnost
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:26

RayMabus wrote:Kao orijentacija, homoseksualnost se odnosi na ''trajni uzorak ili određenje iskustva seksualne, osjećajne ili romantične privlačnosti'' primarno ili isključivo prema osobama istoga spola.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Homoseksualnost
Biseksualnost - je fizička, seksualna, emocionalna i duhovna privlačnost prema osobama različitog i istog spola.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Biseksualnost
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:28

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Kao orijentacija, homoseksualnost se odnosi na ''trajni uzorak ili određenje iskustva seksualne, osjećajne ili romantične privlačnosti'' primarno ili isključivo prema osobama istoga spola.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Homoseksualnost
Biseksualnost - je fizička, seksualna, emocionalna i duhovna privlačnost prema osobama različitog i istog spola.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Biseksualnost
Znači peder nebi hebava Nives Celzijus 10 dana u komadu jer ni ne može dok vidiš ja bi jer mi je hebozovna.

Sad mi opet reci da sam peder ha ha ha
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 15:29

dakle Longi puka sve sto mu se nadje ispred Kite... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by frakcija 25/8/2016, 15:29

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Kao orijentacija, homoseksualnost se odnosi na ''trajni uzorak ili određenje iskustva seksualne, osjećajne ili romantične privlačnosti'' primarno ili isključivo prema osobama istoga spola.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Homoseksualnost
Biseksualnost - je fizička, seksualna, emocionalna i duhovna privlačnost prema osobama različitog i istog spola.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Biseksualnost
Znači peder nebi hebava Nives Celzijus 10 dana u komadu jer ni ne može dok vidiš ja bi jer mi je hebozovna.

Sad mi opet reci da sam peder ha ha ha
a bi li princa ili bre pita?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:31

Ne bih.

Pokušavam vam objasnit da su neki ljudi u suštini heteroseksualni al da nemaju ni išta protiv seksa sa muškim al su ono kad ih pogledaš 90% heteroseksualni a tek možda tih 10% biseks ....i u osnovi su hetero a ne homo.

I onda ti dođe weber i slični i kaže : to su swe pederi i LGBT raste i gazi hetero populaciju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 15:33

RayMabus wrote:Ne bih.

Pokušavam vam objasnit da su neki ljudi u suštini heteroseksualni al da nemaju ni išta protiv seksa sa muškim al su ono kad ih pogledaš 90% heteroseksualni a tek možda tih 10% biseks ....i u osnovi su hetero a ne homo.

I onda ti dođe weber i slični i kaže : to su swe pederi i LGBT raste i gazi heteropopulaciju.
dobro zboris..u sustini,svaki Moškija je zbir muskog i zenskog stvorenja..e sad negdje nes prevagne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:33

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Ne bih.

Pokušavam vam objasnit da su neki ljudi u suštini heteroseksualni al da nemaju ni išta protiv seksa sa muškim al su ono kad ih pogledaš 90% heteroseksualni a tek možda tih 10% biseks ....i u osnovi su hetero a ne homo.

I onda ti dođe weber i slični i kaže : to su swe pederi i LGBT raste i gazi heteropopulaciju.
dobro zboris..u sustini,svaki Moškija je zbir muskog i zenskog stvorenja..e sad negdje nes prevagne..
Da dragi.

:^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by veber 25/8/2016, 15:34

kaj ćemo to elaborirat ili ćemo se i dalje zajebavat?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 15:34

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Ne bih.

Pokušavam vam objasnit da su neki ljudi u suštini heteroseksualni al da nemaju ni išta protiv seksa sa muškim al su ono kad ih pogledaš 90% heteroseksualni a tek možda tih 10% biseks ....i u osnovi su hetero a ne homo.

I onda ti dođe weber i slični i kaže : to su swe pederi i LGBT raste i gazi heteropopulaciju.
dobro zboris..u sustini,svaki Moškija je zbir muskog i zenskog stvorenja..e sad negdje nes prevagne..
Da dragi.

:^0 lol!
ajd u Qrc... Suspect lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:35

E sad vidiš šta ti je : imaš biseks i pola njih je preko 50% hetero a ono manje od 50% homo ....znaci 51% hetero , 49% homo ......52% hetero 48% homo itd itd itd da sad ne pišem sve do 99% hetero 1% homo

I onda ti dođe weber i slična ekipa i kaže : SVI STE VI PEDERI.

I normalno LGBT POPULACIJA RASTE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 15:38

RayMabus wrote:E sad vidiš šta ti je : imaš biseks i pola njih je preko 50% hetero a ono manje od 50% homo ....znaci 51% hetero , 49% homo ......52% hetero 48% homo itd itd itd da sad ne pišem sve do 99% hetero 1% homo

I onda ti dođe weber i slična ekipa i kaže : SVI STE VI PEDERI.

I normalno LGBT POPULACIJA RASTE.
Mislis da se Weber boji da netko ne primjeti tu zensku stranu u njemu,pa glumi grubog Moškiju?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by RayMabus 25/8/2016, 15:40

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:E sad vidiš šta ti je : imaš biseks i pola njih je preko 50% hetero a ono manje od 50% homo ....znaci 51% hetero , 49% homo ......52% hetero 48% homo itd itd itd da sad ne pišem sve do 99% hetero 1% homo

I onda ti dođe weber i slična ekipa i kaže : SVI STE VI PEDERI.

I normalno LGBT POPULACIJA RASTE.
Mislis da se Weber boji da netko ne primjeti tu zensku stranu u njemu,pa glumi grubog Moškiju?
Ne mislim ništa o tome , no komment.

AL ZNAM DA KAD SU GEY PARADE DA DOĐE HRPA HETEROSEKSUALNIH OSOBA TO PODRŽAT JER SU U OSNOVI BAREM 1% HOMO TJ NISU HOMO AL ONO ZNAJU IM MISLI ODLUTAT I TAMO NO U SUŠTINI SU HETERO.

E SAD LIJEPO ZAMISLI KOLIKO BI TIH DOŠLO KAD SE POSTAVIŠ DA JE ONO : AKO TI SE NE MOŽE DIGNIT NA SUPROTNI SPOL MENTALNI POREMECAJ TJ NEKA SAMO PEDERI  LEZBE I TRANSRODNI PARADIRAJU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 183790
2014-04-11


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by kic 25/8/2016, 15:40

> žene
> longi triggered
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48074
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Guest 25/8/2016, 15:42

Ma dobro Longi,nek se ebu tko s kim hoce..mene brine sto su Moškije toliko pobenavile pa pustile Picije da dojdu na polozaje vlasti...treba to poceti skidati sa pozicija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Žene su krive - longi je u pravu - Page 5 Empty Re: Žene su krive - longi je u pravu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 24 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum